Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3301) harry válasza penene (#3300) üzenetére


harry
veterán

Köszönjük, így hátha ritkábban találsz ide ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3302) macikos


macikos
addikt

Nekem penene avatarjával indul a Windows, a többiek meg megvannak hűtőmágnesben :DDD ;]

Na, hogy legyen egy kis ON is! Nem tudom, lehet placebo, de én növök a WPC80-tól, mint állat. Nem tudom eddig milyen fehérjéket ettem, de ez nagyon jó. Jobban növök, mint 4 éve :D
A mai edzés meg állat volt. Igaz, a felétől már igencsak mélyeket kellett lélegeznem, mert már mozgott velem a föld és furán láttam, de jól bedurrant a vállam.

(#3303) ithomas válasza macikos (#3302) üzenetére


ithomas
őstag

"...a felétől már igencsak mélyeket kellett lélegeznem, mert már mozgott velem a föld és furán láttam"

Te...ha így folytatod tovább, már lassan tényleg olyan leszel mint Hulk! :Y :R

[link] ;]

Real eyes realize real lies!

(#3304) macikos válasza ithomas (#3303) üzenetére


macikos
addikt

Ő zöld színű.

(#3305) harry válasza ithomas (#3303) üzenetére


harry
veterán

Jay már olyan :Y [link]

Elég meggyőző :D

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3306) LOTR válasza harry (#3305) üzenetére


LOTR
addikt

Lou Ferrigno - The Incredible Hulk ;]

One Ring to rule them all

(#3307) Manitou


Manitou
addikt

1. Én 5 hónapig otthon edzettem elinte
2. 1x iszok turmixot, de azt egyből edzés után, máskor sose.
3. havonta 6-8x edzem ( jobb esetben megvan a 8 )
4. nem viszek dobozban csirkerizst sehova
5. szendvicset is eszek

tavasszal 71-72 kg közöttre befogyasztottam magamat, most 87,8-at mutat a mérleg, pedig mostanában nem is eszek annyira :F

[ Szerkesztve ]

(#3308) do3om válasza macikos (#3302) üzenetére


do3om
addikt

Én nőni nem növök de diétát 90kg-osan kezdtem és most is annyi vagyok. Igaz most csak estére.
A ch a régihez képest 0.
Na mindegy az biztos hogy most nem estem össze. ;]

Valaki aki wpc80-at eszik lemérné hogy a sictec-es adagolóba színig telepréselve, de csapottan hány gramm fér. Mert gyanúsan gyorsan fogy. Most visszább is vettem, mert múlthéten megettem vagy 2 kilajt.
Kicsit több a pattanásom de lehet hogy a proviron miatt. Úgy sem meg sokáig és kiderül.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3309) dunkel válasza do3om (#3308) üzenetére


dunkel
őstag

Nyomassad csak, ne sajnáld! :K

(#3310) Markgx10 válasza do3om (#3308) üzenetére


Markgx10
őstag

Scitecnél még nekem is volt ilyen pár éve, mikor 5kg-os 100% Whey-t vettem és gyanúsan kevés adanak tűnt, akkor a következő vödörnél át mértem egyesével az üresbe és 200 adag helyett (ami a dobozon volt feltüntetve) 173 jött ki asszem. Utána mondták itt, hogy nem jó a tömött, de csapott :D mérőkanál, mert abban van egy vonal, ameddig tart egy adag és mivel én azt nem néztem, így 25gr helyett kb 29gr-ot mértem ki mindig. Nálad is valami ilyesmi lehet a "gond". :U

(#3311) lorcsi válasza Manitou (#3307) üzenetére


lorcsi
veterán

vagy csalsz vagy a gyógyszerek mellékhatása ;]

(#3312) P00By


P00By
nagyúr

Megjelent a Multi Pro(oldalon az összetétel)!

(#3313) dunkel válasza P00By (#3312) üzenetére


dunkel
őstag

Elég korrekt :K

(#3314) P00By válasza dunkel (#3313) üzenetére


P00By
nagyúr

Ja, csak most már "minden" egyben termékek lesznek :D

(#3315) Vandit. válasza P00By (#3312) üzenetére


Vandit.
addikt

Sosem értettem az üzletpolitikájukat. A régi termékek ára nemhogy lejjebb menne, (mint általában szokott lenni a kereskedelemben) hanem némelyik még feljebb is megy. Szánalmasan hajszolják a pénzt, a régebbi cumók árait simán levihetnék. :U Esetleg többen vennék, de erre nem gondolnak.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3316) P00By válasza Vandit. (#3315) üzenetére


P00By
nagyúr

:D Meg van aki külön adagolja az EFA-et meg az antioxidánsokat. És annak teljesen felesleges, h egy vitaminpakkban ezek legyenek.

(#3317) Bibby válasza P00By (#3316) üzenetére


Bibby
addikt

Érdekes te mennyire vágod ezt a sok tápkieget, meg érdekel is, közben meg írod hogy még fehérjét sem nagyon fogyasztasz. :) Csak megjegyeztem, semmi... :)

Ελευθερια η θανατος

(#3318) penene válasza Bibby (#3317) üzenetére


penene
őstag

Edzeni se edz, mit vársz tőle? De legalább olvasgat, ez is valami. :DDD

(#3319) Tomics válasza penene (#3318) üzenetére


Tomics
addikt

edzi a szemét ;]
jó cucc ez a multi pro :R
tegnap voltam melózni mire hazaértem a bal kezem nem tudtam felemelni oldalra ma reggelre meg még jobban fáj (vállam). pl most egy bicepsz pózt nem tudnék nyomni úgy belenyilal :( előtte is csináltam ezt a fajta melót de mióta edzek a vállaim kikészültek pedig nem csinálom nagy súllyal és odafigyelek :O edzésénél soha nem fájt csak ha melózok. lehet be kéne melegítenem előtte csak hülyének néznének :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#3320) harry


harry
veterán

Egy kis on:
Tegnap volt lábedzés, mostanság amúgy is ritkábban jártam edzeni, a lábat meg mostanság jobban hanyagoltam (amúgy szeretek lábra edzeni, de most karra fontosabb lenne), így most kerítettem rá sort. Hát, elég gagyin ment. Erőben legalábbis sokkal lejjebb voltam, mint akár diéta alatt pár hónapja. Na mindegy, majd jobb lesz ismét. Utána volt még has és vádli, az is rám férne gyakrabban.
Ma mell, bicepsz, ez aránylag jól ment.
Fehérjém van, csak vagy nem nálam (nem otthonról megyek edzeni) vagy lusta vagyok elrakni. Nem ártana ezt is komolyabban venni. Főleg, hogy van. Az étkezésem sem nagy szám mostanság, bár inkább a mennyiségekkel van baj - többet kéne enni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3321) penene válasza harry (#3320) üzenetére


penene
őstag

Zárható. ;]

(#3322) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Up me sokat írtok :D ;]

(#3323) dunkel válasza God Vazzeg (#3322) üzenetére


dunkel
őstag

Te is csak offolni jársz ide. Már nem is edzel vagy mivan? :(

(#3324) P00By válasza Bibby (#3317) üzenetére


P00By
nagyúr

Nagy részt nem rajtam múlik.

(#3318) penene: Élvezed, h erősebb vagy nálam...vöcsök... ;]

(#3315) Vandit.: 5790FT - Multi-x
4870FT - Multi Pro Viccesek... :U

[ Szerkesztve ]

(#3325) Vandit. válasza P00By (#3324) üzenetére


Vandit.
addikt

Inkább szánalmasnak nevezném őket... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3326) do3om


do3om
addikt

Ha már semmi nincs itt.

Ma edzés után vízzel ittam a wpc 80-at, meleg vízzel :D . Meg lehet ezt inni ha kel. :)

Lassan vége a kúrámnak.
Nem vártam sokat, nem is lett az. De úgy is azzal indultam, hogy lesz még és akkor lassan csak jó lesz.
Azért az arányok jobbak lettek, de a stana magában nem képes jelentős zsírégetésre (szemes). Szerintem kel mellé a spiro. Pedig a ch-t nagyon visszavettem de mondjuk az idő is rövid volt.
Az viszont biztos hogy amiket használtam boltit (hiperdrol, mass fx….) annak odaver mindnek. De a max lmg-nek pl talán nem de az már úgy sem beszerezhető.
A vesét érezhetően terheli!!! :(

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3327) penene


penene
őstag

A popcornos híren felbúzdulva ittam egy shaket és csináltam egy adag popcornt (100g). 8g fehérje!!! 64g CH 22g zsír ... nem rossz :D

(#3328) penene válasza do3om (#3326) üzenetére


penene
őstag

Vese terhelést hogy érzékeled, miben nyilvánul meg?

(#3329) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Gondolom enyhe fájdalom vagy nyomás szerű érzés van a vese tájékon.

do3om : Mennyi folyadékot iszol mellette? Van aki fehérjét leszámítva simán megiszik mellette 4 liter vizet, ha nem többet. Bár gondolom ezt tudod.
Mondjuk valakinek jobban bírja a veséje, egyénfüggő.

[ Szerkesztve ]

(#3330) do3om válasza penene (#3328) üzenetére


do3om
addikt

Rossz pozícióban fekvéskor belegörcsöl, vagy ha derékból kel valamit erőltetni erezhető.
Elég szar, nekem érzékenyebb mint másoknak ezért óvatos is vagyok vele. Ha megütögetem hátul még nem érzékeny, volt már hogy nagyon az volt.
De januárban végig pihi neki nem lesz csak fehérjepor. Azt is csökkentem, hogy ne basztassam túl.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3331) dunkel válasza do3om (#3326) üzenetére


dunkel
őstag

fűrészpálma mond valamit?

(#3332) do3om válasza DeckardCain (#3329) üzenetére


do3om
addikt

Sokat iszok. Nem mlérem de néha edzésen 1.5l lemegy na abból kiindúlva hogy semmi olyankor, szerintem vagy 4L van.
Na nekem nagyon szar azt észtevettem.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3333) P00By válasza dunkel (#3331) üzenetére


P00By
nagyúr

Vesére is? Nem "csak" prosztatára és húgyúti(férfiaknál) problémákra?

(#3334) do3om válasza dunkel (#3331) üzenetére


do3om
addikt

:F
nem

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3335) do3om válasza penene (#3327) üzenetére


do3om
addikt

Ráért volna még elkészítenei a jövőheti kajádad. Bár ez elál.
:D ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3336) DeckardCain válasza do3om (#3332) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Hát az nem jó. Mondjuk néha én is szoktam érezni, hogy dolgozik, mondjuk cucc nélkül. Indiszkrét kérdés következik, bocs.. :)
Vizelet színnel hogy állsz? Okosok szerint napi 4-5 színtelen vizelet nem árt.
Nem tudom lehet érdemes lenne valami vesetisztító tea keveréket kipróbálni januárban. 6-7dl egy nap 2-3 adagban, kitudja lehet jót tenne.

God Vazzeg: engem érdekel ;] Jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#3337) God Vazzeg válasza dunkel (#3323) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Természetesen edzek, csak olyan szinten nem érdekel itt senkit hogy mit és hogy meg miért, hogy már be se írom.. Meg én amúgy se nagyon variálok, felesleges volna mindig ugyanazt az edzést beírni :D ;]

(#3338) do3om válasza DeckardCain (#3336) üzenetére


do3om
addikt

Ezt nehéz megmondani a Daily-van vitamin nagyon színezi.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3339) God Vazzeg válasza DeckardCain (#3336) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vesetisztító tea nagyon jó ötlet, nekem is van itthon, időnként kúraszerűen rámegyek, 2 hétig tolom, aztán megunom az állandó vizelést és abbahagyom.. Nem láttam még kárát :N

Érdekelne mi? Juszt se :P

(#3340) Bibby


Bibby
addikt

Érdekes dolog ez a vese, néha én is szoktam érezni, reggelente ha felébredek. Kicsit fájdogál, főleg ha nagyon kell már vizelni... :U

Ελευθερια η θανατος

(#3341) Jojo5 válasza do3om (#3326) üzenetére


Jojo5
őstag

Most akartam december közepétől egy stana kúrát betolni, de ezen már 1 ideje rágom magam...

Kicsit írhatnál az egész kúráról konkrétabban, gondolok itt a kajáláson át az edzésen keresztül mindenre, pozitív/negatív tapasztalatok stb. :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#3342) God Vazzeg válasza Bibby (#3340) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha nagyon kell vizelni akkor persze hogy fáj, az a dolga :D Nekem is tud égni mint az állat ha sokáig vissza tartom, de nekem 4-5L víz meg is van naponta, muszáj pisilni tőle ;]

Ha reggelre fáj a veséd, akkor fel vagy fázva, lehet hogy hideg az ágyad! Nekem már volt ilyen, ezt a dolgot járd körbe :K Melegítő párna nagyon jót tesz ilyenkor ;)

(#3343) P00By válasza God Vazzeg (#3342) üzenetére


P00By
nagyúr

Inkább egy tűzés szukát ;]

(#3344) Bibby válasza God Vazzeg (#3342) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor ez megmagyarázza hogy miért van az hogy ha máshol alszom akkor gyakrabban előfordul a dolog. :Y Én meg nem mertem mondani mert biztos hülyeség. Kösz, ma is tanultam valamit. :R

De felfázva nem vagyok, egyszerűen éjjel nem ébredek fel arra hogy csurgatni kell, reggel meg kb rohanhatok. :K

Ελευθερια η θανατος

(#3345) God Vazzeg válasza Bibby (#3344) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is kb rohanok reggel :D Nem mindig ébredek fel én se.. Estére kevesebb folyadékot igyál, és nem lesz ilyen gond ;)

(#3346) Bibby válasza God Vazzeg (#3345) üzenetére


Bibby
addikt

Oké, majd próbálkozom, hideg ágy ellen meg jobban beöltözöm éjjelre.

Ελευθερια η θανατος

(#3347) God Vazzeg válasza Bibby (#3346) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A derekadat védd legjobban, én mikor vettem a merino takaróimat, kaptam hozzájuk felköthető merino derékvédőt.. Felér egy melegítő párnával, mikor fázott a vesém nekem sokat segített :K Azóta vettem már imetec melegítő párnát is, azt asszony szokta inkább használni, előmelegíti télen az ágyat vele ;]

(#3348) penene válasza do3om (#3335) üzenetére


penene
őstag

Bevágtam, kész is vagyok tőle. :D De legalább anabolikus hatást értem el hastájékon.

Azért csak óvatosan a vesével. :)

(#3349) penene


penene
őstag

Amikor iss pakkot eszegetem, akkor mostanában 2, de néha vizelet nekem is neonsárga. Fura, régen úgy emlékeztem, hogy csak 1 volt színes, lehet azóta lassabban ürül a "cucc"... :D
De nemrég voltam laborban, picit magasabb volt a kreatinin szintem, többet kéne inni, aszondták. :)

(#3350) God Vazzeg válasza penene (#3349) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A kreatinin szint akkor magas, ha edzés hatására izom bomlik, vagyis sérül.. Nem kell besz@rni, szerintem innen a topikból mindenkinek magas lenne ez az értéke, mivel sportolunk :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.