Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4301) penene válasza dunkel (#4294) üzenetére


penene
őstag

This file can only be downloaded by becoming a Premium member

Pedig engem is érdekelt volna... :(

(#4302) kovsol válasza penene (#4301) üzenetére


kovsol
titán

valamit nem jól csinálsz, mert nekem leszedte free userként is, csak meg kellett várni amíg a timer végigmegy és tölthettem is

May the Force be with you!

(#4303) penene válasza kovsol (#4302) üzenetére


penene
őstag

jah, biztos rosszul kattintottam, mert nem indult számláló, hanem ez a szöveg, most másodszor próbálva már számlál. :)

(#4304) penene válasza tkazmer (#4290) üzenetére


penene
őstag

Van húzóckodó állványod?

(#4305) Woodslave válasza dunkel (#4294) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de hülye vagyok, hogy megvettem :U ;] (persze nem, csak egy biztonsági másolatot :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4306) Radnix


Radnix
senior tag

Az új barátom:

istenien finom! :C

mod: nem az öngyújtó a finom (az csak azé van ott, hogy tudjál viszonyítani) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4307) Markgx10


Markgx10
őstag

Jó napot, uraim! :R

4 nap "töltés" ;] után (mennyivel jobban hangzik így a kontrollálatlan zabálás :D) lementem edzeni, gondoltam most "szörnyű" erős leszek, mert így szokott lenni. Na, hát most nem így lett, gyengébb voltam, mint múlt héten, érthetetlen :F Mindegy, feljegyeztem az adatokat, hogy mit bírok mindenfajta segítség nélkül + mértem egy kart, derekat, combot, mellet + testsúlyt és 8 hét múlva újra mérek. :U Lehet szart sem fog változni, de azért én bízok ;] , a héten kezdés :K

(#4308) Radnix válasza Markgx10 (#4307) üzenetére


Radnix
senior tag

Csak keményen, drukkolunk! :K :D

(#4309) penene válasza Markgx10 (#4307) üzenetére


penene
őstag

Hajrá hajrá!
Csak aztán az "azért én bízokból" ne legyen "hízok". :D

(#4310) Shodan


Shodan
addikt

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#4311) macikos válasza Markgx10 (#4307) üzenetére


macikos
addikt

Köszönjük, ez aztán motiváló beszámoló volt ;]

Én tegnap hajnali 2-ig töltöttem bejglivel, ma vállazás, jó lesz, mert jónak kell lennie :D

Mindenesetre várom, hogy ki mit fog megfogadni a jövő évre :D 50-es kar, 180-as fekvenyomás, szint lépés 100 kilós súlycsoportba, stb. :)

(#4312) whitezo88 válasza Shodan (#4310) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ahova én járok ott is van néhány homi, de az amúgyis ilyen wellness-fitness terem. meg csaj is sok van.

(#4313) Vandit. válasza macikos (#4311) üzenetére


Vandit.
addikt

Én megfogadom, h legalább annyit iszok jövőre, mint idén. :D

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4314) kovsol válasza macikos (#4311) üzenetére


kovsol
titán

én épp azt akarom, hogy végre benézzek 100kg alá :)) te meg gondolom el akarod kerülni jövőre is a vágást jól gondolom ? ;]

May the Force be with you!

(#4315) Jojo5 válasza kovsol (#4314) üzenetére


Jojo5
őstag

Nekem most tömegelés alatt se volt meg a 100 kila pedig nagyon hajtottam rá :O ;]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4316) kovsol válasza Jojo5 (#4315) üzenetére


kovsol
titán

nekünk egyenlőre még nem egyformák a céljaink :N
mostani fő cél hogy jan 8 ig letegyem összes vizsgám aztán jöhet az államvizsga :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4317) LOTR válasza penene (#4301) üzenetére


LOTR
addikt

nekem sem engedi, holnap próbáld újra, akkor jó lesz

én nem fogadok meg semmit, de ha így folytatom simán meglesz életemben először a 87kg :DDD

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#4318) harry válasza Vandit. (#4313) üzenetére


harry
veterán

Megpróbáljuk tartani a szintet ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4319) LOTR válasza harry (#4318) üzenetére


LOTR
addikt

egyszóval a topik színvonala továbbra is gyorsabban fog süllyedni, mint szabadesés közben egy test tajgetoszról?
azért ez annyira nem hangzik jól...

One Ring to rule them all

(#4320) tkazmer válasza penene (#4304) üzenetére


tkazmer
addikt

nincs; ehhez állvány kell?:) igazából nem nagyon tudom még, mi is az a húzódzkodás, illetve valami rémlik a középiskolai tornaórákról, de hogy pontosan mi is volt, az már nem tiszta :B

(#4311) macikos
hehe, 100 fekvőtámasz :))

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4321) harry válasza LOTR (#4319) üzenetére


harry
veterán

Tőlünk igen, szóval rád vár a nemes feladat, hogy javítsd a tajgetosziak helyzetét :U ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4322) penene válasza tkazmer (#4320) üzenetére


penene
őstag

Nem állvány, hanem valamilyen rúd, amibe kapaszkodva fel tudod húzni a tested. :)

Azért érdekelne, mert én is akarok otthon ilyet csinálni... De amit láttam cuccost, nem győzött meg, így marad a terem.

Te írtad a tervet, azt hittem tudod, mit csinálsz... vagy én értettem félre? :)

(#4323) LOTR válasza penene (#4322) üzenetére


LOTR
addikt

ajtókeret tetejére csavarozol jobb és bal oldalra is 1-1 db U alakú fát vagy bármit, ide keresztbe teszel egy rudat ami elbírja a súlyod, célszerű vasat, aztán kész is (sőt, nálunk a régi házunkban volt, hogy fűtéscső ment az ajtó fölött a falon és azon simán lehetett lógni)

One Ring to rule them all

(#4324) tkazmer válasza penene (#4322) üzenetére


tkazmer
addikt

tegnap jöttem a topicba, előtte soha semmi ilyesmivel nem foglalkoztam:)
a tervet meg csak véleményezésre írtam ki, hátha valaki javasol majd valamilyen módosítást rajta.
de a kérdésedre válaszolva: nincs itthon semmi ilyesmi sajnos

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4325) do3om válasza tkazmer (#4324) üzenetére


do3om
addikt

Több lehetőséget is használj az otthoni edzésen. Fekvőtámasz: feltett lábbal ha már sokat bírsz, széken jól leengedve magad, szűken a kezekkel. Húzódzkodás szintén rengeteg fogással lehet hogy több izmoz mozgass meg. Tollódzkodást sem hagyd ki, van még guggolás egy lábbal. Szerintem számtalan lehetőség van így is.
Pont linkeltem be képet amikor elkezdtem terembe járni és csak otthon edzettem, erre pene azt mondta, hogy neki jó lenne az is, pedig ahhoz nem is kel terembe járni :DDD

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#4326) glutamin


glutamin
őstag

Én jövőre becélzom a 90kg-ot a mostani 95 helyett és jó lenne 10-20%-ot erősödni az alapgyakorlatokban.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4327) 1hijjanhusz válasza do3om (#4325) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

bbtv legújabb részében foglalkoznak a témával.

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#4328) 1hijjanhusz válasza do3om (#4325) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Nagyon nagy az aláírásod :DD :DD

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#4329) penene válasza LOTR (#4323) üzenetére


penene
őstag

Igen.
Eddig csak azért nem csináltam ezt (és nem is csináltam hasonló ajtó keretre, félfára erősítendő dolgokat), mert nem szeretnék sérülést okozni az ajtóban, nehogy gondot okozzon a jövőre vonatkozóan (eladáskor pl.).

De majd azért még meggondolom, mert szeretnék otthon is, gyakrabban, nem mindig csak a teremben.
De kis lakás egy újépítésű társasházban, nem konditermi ambíciókkal. :D

[ Szerkesztve ]

(#4330) BÁ Nutrition válasza penene (#4329) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem lógasd ki magad az ablakon és ott húzódszkodj:)
így nem okozol kárt az ajtóban:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4331) macikos válasza BÁ Nutrition (#4330) üzenetére


macikos
addikt

Ne meg így Görögországba se kell elutaznia...

:D ;]

(#4332) tkazmer válasza do3om (#4325) üzenetére


tkazmer
addikt

na megvolt az első menet, illetve a 4-8-ból így elsőre 4 lett, 25-15-10-20 fekvőtámasz legyártásával, összesen 13 perc alatt (a pihenőidőket is beleszámolva) - azt hiszem azért még van mit és hova fejlődni :DDD
excelbe jegyzetelem az eredményeket, kíváncsi leszek, ugyanennyi idő alatt mire leszek képes 1 hónap múlva.
köszi az ötletet, majd ha eljutok odáig, tesztelem. egyelőre elvagyok azzal, hogy a különböző ízületeimből előtörő kezdetben majdnem folyamatos recsegést megpróbálom egy yamato koncerthez hasonlítgatni, meglehetősen sok sikerrel:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4333) do3om válasza tkazmer (#4332) üzenetére


do3om
addikt

Az izületeknek nem lesz baja, csak a tolózkodás ami árthat a többi túl gyenge ahoz.
Én régen azt tűztem ki célul hogy 1000 fekvőt nyomjak 1 óra alatt. Elértem 1150-et :D
Több dolgot csinálj. de ne minden nap, csak minden 2. de akkor amit öszeírtál mindet nyomd le. Plusz amit más is javasolt, meg én. (tolozkodás, huzodszkod, kölönféle fogásokkal.)

Pene nem kel félni glett, aztán lefested és eltűnik.

Vagy: ;]
Ragassz (elég ha fogkrémmel odanyomod)a falra két kartomból kivágott kapaszkodót. De rendes kartonból, mert a hullámpapir még téged sem bír el. ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#4334) do3om válasza tkazmer (#4332) üzenetére


do3om
addikt

Ja hogy kevés időd van ezért megy bontva kevesével. :W
Mert ahogy írtam kel rá azért.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#4335) harry válasza tkazmer (#4332) üzenetére


harry
veterán

Előtte célszerű bemelegíteni. Amúgy szerintem ne feltétlenül az időre menj, lassabban engedd le magad, dinamikusan told fel, érezd az izmokat, ahogy dolgoznak.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4336) penene válasza do3om (#4333) üzenetére


penene
őstag

Egyik tipp, jobb, mint a másik, este ki is próbálom, köszönöm! :C ;]

(#4337) penene válasza tkazmer (#4332) üzenetére


penene
őstag

Nah, kicsit linkpateszkodom én is. :DDD
Ezt csináld meg. 100 fekvő

(#4338) do3om válasza penene (#4337) üzenetére


do3om
addikt

Én az 1150-et 50-ekre bontottam éa kiszámoltam megyit pihenhetek hogy 1 órát ne lépjek túl. Egyszerre úgy 120-ig jutottam mert nagyon savasodtam és nem az erő hanem a fájdalom állított le.

Na de ez már mindegy, azért a rendes edzés nagyot dobbantott az otthoni gépnélkülihez képest.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#4339) penene válasza do3om (#4338) üzenetére


penene
őstag

Az is szép teljesítmény. :)
Más az edzések célja, a sok fekvővel jó kis kondíciód lehetett, mind a szervezetnek, mind az izmoknak. - így nem is csodálom azt a before képet... látszik, hogy akkor is edzett voltál. :)

[ Szerkesztve ]

(#4340) tkazmer válasza do3om (#4333) üzenetére


tkazmer
addikt

na, az már szép teljesítmény :D

igen, időm nincs rá sokkal több (most még lenne, szilveszterig nem dolgozom annyit mint amennyit szoktam, de hosszabb távon nem fenntartható, hogy több időt szánjak rá)

a 13 percet nem azért mondtam, mert időre csináltam, inkább csak az érdekesség kedvéért néztem az időt. 4 kör után meg azért álltam meg mert már az ásványvizes üveg felemelése is nehézséget okozott:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4341) swoody


swoody
senior tag

A monohidrát eltünik teljesen vagy marad az üveg alján ilyen kis krisztáyos cumó?

(#4342) ithomas válasza swoody (#4341) üzenetére


ithomas
őstag

Nekem ott marad az alján egy része..ezért ivásnál időnként fel kell rázni.

Pedig ez egy elvileg mikronizált hiperszuper dymatize monohidrát...de nekem tökre így oldódott a sima bájotekk cucc is.

Real eyes realize real lies!

(#4343) swoody válasza ithomas (#4342) üzenetére


swoody
senior tag

Honnan tudod,hogy dymatizem van? :)

A fehér szinte egyből feloldódik de ilyen kis kristályok maradnak és mintha ropognának a fogam alatt de ha nem megy a hasam tőlle akkor elvileg csak jó.

(#4344) LOTR válasza swoody (#4343) üzenetére


LOTR
addikt

vegyél aminostar monohidrátot, az még hideg vízben is simán oldódik
dymatize nálam is ottmarad az alján kevés víz esetén, scitecről nem is beszélve

One Ring to rule them all

(#4345) ithomas válasza swoody (#4343) üzenetére


ithomas
őstag

Lehet h félreérthető voltam...de nekem is Dymatize van...arról írtam az előbbi mondatokat.
Amúgy emlékeim szerint említetted itt már hogy vettél egy 1100g-os kiszerelést..szal amúgy is gondoltam hogy arról van szó... :)(Aztán lehet hogy az nem Te voltál... :D )

Nekem feltöltésnél ment a hasam tőle. (4*5g) és száradt a szám mint az állat.
A szintentartó 2*5g-tol viszont szerencsére nincs baj...

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#4346) glutamin válasza ithomas (#4345) üzenetére


glutamin
őstag

Forró vízben mindegyik jobban oldódik.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4347) penene válasza ithomas (#4345) üzenetére


penene
őstag

Fél liter vízben oldottam fel, nem volt belőle probléma soha. Előbb a krea, aztán a kísérő. :D

(#4348) ithomas válasza penene (#4347) üzenetére


ithomas
őstag

Én is mindig 5 decivel nyomok 5 g-ot..viszont először víz, aztán a krea...lehet itt baszom el... ;]

Real eyes realize real lies!

(#4349) penene válasza ithomas (#4348) üzenetére


penene
őstag

nem. Ha előbb teszed a kreát, akkor tapadhat az aljára, meg stb...
Bár ezt én inkább fehérjénél, meg nagyobb pormennyiségnél tapasztaltam (azóta soha sem a shakerben viszem a cuccot, még ha nem is használom előtte másra)

Nah, megyek edzeni, jó rég voltam. Bár járni még nem bírok a szemölcs miatt, de majd nem futóedzést nyomok. :)

[ Szerkesztve ]

(#4350) swoody válasza ithomas (#4345) üzenetére


swoody
senior tag

Asszem én írtam. :)
Eddig úgy látszik tolerálja a szervezetem.

glutamin: Valahol olvastam a forró víz meg nem jó. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.