Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26901) Kelvin


Kelvin
őstag

Edzésterv hétfőn és csütörtökön: láb,hát,mell

Gyakorlat szériák 15 ismétlés/kg 12 ismétlés/kg 10 ismétlés/kg

Guggolás 3
Combhajlítás 3
Lábnyomás 2
Fekvenyomás 2
Evezés 2
Ferdepad 2
Lehúzás szűken 2
Keresztcsiga 2

Végre elérkeztem az utolsó héthez, már másfél hónapja nyomjuk ezt a programot.
Az első két hétben hányinger, szédülés, amit el tudtok képzelni...de megérte :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#26902) cerkarobi válasza becso13 (#26900) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Szerintem az ISS, és az MHN szinte tök ugyan az, ha valaki végig olvasssa a hatóanyag táblát (végül is egy helyről származnak, csak újra vannak csomagolva). [link]

(#26903) Woodslave válasza Kelvin (#26901) üzenetére


Woodslave
nagyúr

izmos lettél? :F :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26904) Bubee82 válasza Pocee (#26864) üzenetére


Bubee82
őstag

Nekem konkrétan sehol :D Ahol madár van pláne ;]

Én a dzsörzikkel vagyok :o :K

(#26905) #25954560 válasza Woodslave (#26903) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem. nincs hanyingere :D ;]

(#26906) cerkarobi válasza nagygabor519 (#26896) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Meg lehet, de a banánt nam labor körülmények között termelik :N A proteineket pedig állítólag nagy tisztaságú laborokban, előre bevizsgált alapanyagokból rakosgatják össze.

(#26907) becso13 válasza cerkarobi (#26902) üzenetére


becso13
aktív tag

Addig ok, de az ISS Vitamin Pak 3201 ft volt a múltkori akciónál sportikán, amilyen akció valószínűleg egy hónapon belül lesz megint, ha elérik a 3000 tagot facebookon.

(#26908) Bubee82 válasza cerkarobi (#26906) üzenetére


Bubee82
őstag

Erre nem vennék mérget. Laborokban pláne nem raknak össze semmit, mert ott szokás vizsgálni és nem gyártani.

(#26909) cerkarobi válasza becso13 (#26907) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Ebben max igazat kell adnom, :R de akinek most kell, és holnap kell és 1 hét múlva kell és nem akkor, amikor valaki eléri a 3000 főt a facebookon. Nekem például most kellett BCAA és vettem is 1000g-osat potom 9.900Ft-ért a kedvenc sufnimban, meg 7.390Ft 1000g glutamint mert mindig ennyibe kerül(!!) .... és mivel én nem vagyok híve a megdózisú vitamin/mineral pakkoknak, - hadd ne indokoljam - , én maradok a fennebben említett Just for Life Complette-nél. Alapokon kívűl +50 herbál/egzotikum/gomba/probiotikum van, amit én személy szerint többnek tartok, mint 1000mg c vitamin.

(#26910) Woodslave válasza cerkarobi (#26909) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te aztán keményen (de el kell ismerni egyre intelligensebben) nyomod ezt a gerilla martketinget. :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26911) cerkarobi válasza Bubee82 (#26908) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Aki akarta megértette mit akartam írni, csak rossz szót használtam. Azzal max. tisztában vagyok nem laborokban gyártanak. Vélhetően "patyolat tisztaságú" zárt helyiségekben. Ekkora nevű, márkájú,termékeknél valószínűsesíteni tudom, hogy ISO 9001-2000 szabvány alap, a GMP, HACCP, stb.

(#26912) cerkarobi válasza cerkarobi (#26911) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

... hoppá most látom csak, na ezt is elolvasom, az Universal sem patyolat...

(#26913) Bubee82 válasza Woodslave (#26910) üzenetére


Bubee82
őstag

:))

(#26914) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Uhh bazzeg néztem ezt a filmet és ennek a csávónak elég jó pájszerje van mit ne mondjak. :D


[ Szerkesztve ]

(#26915) penene válasza Atomgeszi (#26914) üzenetére


penene
őstag

felfújt izom. :U :( :DDD

(#26916) macikos válasza Atomgeszi (#26914) üzenetére


macikos
addikt

egypofonos

(#26917) mocsanisi válasza Atomgeszi (#26914) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ez nagy film :) Hayden Panettiere meg baromi jó nő :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#26918) Woodslave válasza mocsanisi (#26917) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a címet írjátok le, mert ez nem a film barchoba topic.. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26919) icecave


icecave
nagyúr

Megvolt az edzés (váll-tricepsz). Persze, adom a bérletem, lecsippantja a csaj, és mondja, hogy "jajj, ez lejárt!". Mondom nem tudtál szólni hétfőn vagy kedden? Mikor a múltkor direkt rákérdeztem, és azt mondtad, hogy úgyis szólsz (máskor mindig szólt). Persze, erre nem tudott mit mondani. Kemény 1190 ft-ért vettem napijegyet, mert természetesen nem volt nálam annyi kp, bankkártya se, semmi sem :S
Legalább még jobban kicsináltam a vállam és a tricepszem, ennyi pézé' ez a minimum :D

(#26920) Tomics


Tomics
addikt

[link]
Ennek jobb a pajszere :K

PH! addikt since 2004

(#26921) penene válasza Woodslave (#26918) üzenetére


penene
őstag

Azt hittem, csak nekem nem alap a film (életemben nem láttam ezeket a fazonokat, de valami oltári faxság lehet a képekből ítélve). ;]

(#26922) Kidus válasza pajinka (#26899) üzenetére


Kidus
őstag

;]

Amugy falmaszas tenyleg jo, jartam en is egy ideig, itt is van csak valahogy sosem ugy jon ki a lepes, meg en kotel nelkul masznek egyedul, de itt rad tesznek minden szart es tartogatnak, a fal meg nem tul szeles, csak rohadt magas. Nem tul erdekes igy. Normalis terem meg kint van a francban.

Tegnap hat-tricepsz volt, es rajottem, hogy le kell allnom a karozassal kicsit, mert ijesztoen nagy kezd lenni. Inkabb rafekszek a tobbire, karra meg lajtosan okosan.

Assuming Control

(#26923) Gyick válasza Woodslave (#26880) üzenetére


Gyick
őstag

Más honnan nem tudsz elegendő mennyiségű vitamint,ásványi anyagot,antioxidánst bevinni hiába eszel zöldséget,gyümölcsöt.Ilyenkor mindenki azzal jön hogy nem ez nem természetes stb.,de a földeket már többszáz éve használják és már nincs annyi hasznos tápanyag a mostani termésekben mint régebben,a permetezésről,génmanipulácoóról,meg arról hogy a gyümölcsket hónapokkal elöbb leszedik hogy mitre ide ér a boltokba braziliából addigra érjen már nem is beszélek.Nem extra magas adagok ezek még a multi pro sem egyálalán.Szentgyörgy Albert is az mondta hogy C-vitaminból az antioxidáns hatása miatt kell 1g naponta az rda meg 60mg ez kapásból 1600%-os "tuladagolás".a 60mg kb arra jó hogy a hiánytünetek ne jelentkezzenek.Nem véletlenül van ennyi rákos ember..
a daily one sem rossz de önmagában nem elég,c+e vitamin mindenképp kell még hozzá meg talán kálcium is de ezeket nem érdemes megvenni mert akkor már drágabban jön ki egy hónapra mint a multi pro abban pedig van még sokminden.

(#26924) Woodslave válasza Gyick (#26923) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja, ugyanazt mondod, arra gondoltam van valami kutatási eredmény vagy valami ami igazolna :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26925) penene válasza Woodslave (#26924) üzenetére


penene
őstag

Szentgyörgyi nem elég igazolás?? :Y :DDD

(#26926) Woodslave válasza penene (#26925) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak beszélgetünk :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26927) Kidus


Kidus
őstag

Ha mar igy elojottek a vitaminok, a sracok itt Mega Men partiak, negyen biztos szedik, talan oten, edzes elotti utolso kajaval.
Azt mondjak, megporgeti oket es tobbet birnak meg tovabb. Gondolom telleg igy van, ha ennyire bejott nekik :)

Assuming Control

(#26928) Tomics válasza Kidus (#26927) üzenetére


Tomics
addikt

Kár hogy itt nem lehet kapni :DDD ;]

PH! addikt since 2004

(#26929) Yeffy válasza macikos (#26865) üzenetére


Yeffy
veterán

Jah, igazad van! :DD :DDD

Mivel kuvva hideg is van kint, meg edzőtárs sem jön, így holnapra tolom a bicó/vállat... csinálgatom az itthoni dolgokat.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26930) Kidus válasza Tomics (#26928) üzenetére


Kidus
őstag

Tudok en nektek rendelni, csak nem garantalom hogy oda is er, a magyar postasok imadnak lopni.
Fedex menne, de az meg rohadt draga.

Assuming Control

(#26931) Tomics válasza Yeffy (#26929) üzenetére


Tomics
addikt

puhány :( ;]

Kidus: van itthon is hasonló ilyen áron :K
nekem meg elég az 1 szemes daily one multi meg egy C. néha ha eszembe jut tolok calmagot is

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#26932) mocsanisi válasza Woodslave (#26918) üzenetére


mocsanisi
senior tag

I love you Beth Cooper a film neve.

icecave: Nekem is volt már hogy lejárt, de engem simán beengedett a csaj, csak szólt hogy következő alkalommal hozzam a pénzt :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#26933) icecave válasza mocsanisi (#26932) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát "Gizda" Maxban szarnak rád :D

(#26934) P00By válasza icecave (#26933) üzenetére


P00By
nagyúr

A récseiben ebből a szempontból nem. Nekem is meg szokták engedni, h a következő alkalommal fizessem :)

(#26935) Atomgeszi válasza macikos (#26916) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én azért lennék szívesen ilyen egypofonos. :D

mocso: köszi nem jutott eszembe a film azért is nem írtam. :D

(#26936) Bibby válasza Gyick (#26923) üzenetére


Bibby
addikt

"Nem véletlenül van ennyi rákos ember.."

Tök igazat adok neked. Csak nem értem hogy jönnek ide a vitaminok. :F

Ελευθερια η θανατος

(#26937) macikos válasza mocsanisi (#26932) üzenetére


macikos
addikt

Tőlem meg soha nem kérnek semmit. Múltkor is úgy mentem oda a pultoshoz edzés közben, hogy: már egy hete lejárt a bérletem, hagy vegyem már meg :D Volt, hogy egy hónapot elcsaltam. Hát, ilyen problémák merülnek fel, ha ismerik az embert... :D

(#26938) icecave válasza P00By (#26934) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát nem ajánlották fel, én meg nem kérdeztem rá.

(#26939) Atomgeszi válasza icecave (#26938) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én azért megkérdeztem volna a helyedbe.. Ilyen szerintem bárkivel előfordulhat. :)

Chilis bab a vacsi.. jól betöltök vele aztán megyek usziba. :D
Ilyen penene tésztával meg ugye a chilisbab(kukorica bab darálthús meg 2 kiló erőspaprika) :D

(#26940) P00By válasza icecave (#26938) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt várhatod, h bárki is felajánlja! :D

(#26941) icecave válasza P00By (#26940) üzenetére


icecave
nagyúr

Mindegy, majd legközelebb :) Holnap veszek bérletet aztán kész.
Na, eszek egy kis csirkemellet, meg rizst, még jó, hogy van kis paradicsomszósz, mert amúgy száraz mint a p*csa :D

(#26942) P00By válasza icecave (#26941) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem tudom, Te hogyan csinálod, de nekem kontaktgrilben nem lesz sem száraz sem cipőtalp :D Mindenki ezt a két dolgot mondta, h ezért nem jó a kontaktgrill...
A rizsre nem tudok mit mondani, együtt vedd a szádba :D

Az utolsó dologra meg tényleg nem írnék semmit, nem tudom "mikkel" találkoztál! :Y :D

(#26943) Bibby válasza Atomgeszi (#26914) üzenetére


Bibby
addikt

Én nem gondolnám hogy ez olyan hatalmas kar lenne (jó nem kell reagálni, tom nekem sose lesz ilyen :P ), inkább ennyit tesz hogy baromi szálkás, és ez optikailag igen jól mutat. :K

Ελευθερια η θανατος

(#26944) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Gondoltam csinálok 1-2 sorozat guggolást, hogy megnézzem, hogy áll a térdem, de hiába kerestem normális guggolókeretet a teremben, de hiába. Csak rögzített van, az edző szerint azért, mert a gugolás egyébként is veszélyes, van lábtoló, azt javasolja. Álló vádligép szintén nincs, bravó. Bezzeg a futópadokon meg a bicikliken van 75 tévécsatorna, hogy ne unatkozzanak az emberek.

less qq more pewpew!

(#26945) Emperor_01


Emperor_01
csendes tag

Sziasztok már 1pár hónapja elkezdtem kondiba járni.. de most váltani szeretnék a következő edzés tervre(piramis technikát mindenhol használva) :

Hétfő: Bicepsz- Tricepsz

4x12/10/8/6 Francia rudas bicepszezés Scottpadon
4x12/10/8/6 állva beforgatós bicepszezés
4x12/10/8/6 koncentrált bicepsz gyakorlat
4x12/10/8/6 Csigás letolás
4x12/10/8/6 tricepsz nyujtás fekve
4x12/10/8/6 tricepsz nyujtás kötéllel

Szerda: Mell - láb

4x12/10/8/6 fekvenyomás
4x12/10/8/6 30fokos fekvenyomás
4x12/10/8/6 tárogatás
4x12 tolockodás
4x12/10/8/6 ülve vádli
4x12/10/8/6 állva vádli
4x12/10/8/6 lábnyujtás
4x12/10/8/6 guggolás
Péntek: hát- váll
4x12 húzockodás
4x12/10/8/6 nyak mögé húzás széles fogással
4x12/10/8/6 mellhez huzás szük fogással
4x12/10/8/6 evezés
4x12/10/8/6 nyakmögül nyomás
4x12/10/8/6 oldal emelés
4x12/10/8/6 állighuzás

ez a 4sorozat sok v. kevés esetleg? és a 3gyakorlat elég-e testrészenként vagy esetleg többet kellene csinálnom?mert megkérdeztem ismeresömet ő azt mondta h. 4-5öt csinál mindenre.

(#26946) P00By válasza Polacheck (#26944) üzenetére


P00By
nagyúr

Erről van szó, csicsapitsa, de normálisan nem lehet lábazni... :U

(#26947) Yeffy válasza Tomics (#26931) üzenetére


Yeffy
veterán

Majd ha lesz nő, vagy bárki más, aki megcsinálja helyettem, akkor átadom nekik, de nem minden esetben.
Egyedüllakás rulez.
Ezt puhányságnak nevezni lol... :U

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26948) bubi92


bubi92
őstag

hoh lassan már 2 hónapja, hogy teremben edzek. elfogyott a tömegnövelő, ajánlatok nekem valami megfizethetőt, de jót. érdemes lenne mellé vagy helyette fehérjét venni?

(#26949) icecave válasza bubi92 (#26948) üzenetére


icecave
nagyúr

A tömegnövelőben is van fehérje...
Ha nőni akarsz, ne csak fehérjét egyél, az nem lesz jó. Alap fogalmakkal nem vagy tisztában, itt a sokat emlegetett alapismeretek: [link]

(#26950) dnelb


dnelb
veterán

Van valami fehérje most jó ár/érték(minőség) arányban ? Akció valahol vagy ilyesmi..

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.