Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27101) macikos válasza kovsol (#27100) üzenetére


macikos
addikt

Én nem tudnék lemondani a nagy autóról. Inkább egy használt tizenéves nagy autó, mint bármelyik kicsi, közepes újonnan.

(#27102) BÁ Nutrition válasza macikos (#27101) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

és most milyened van?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#27103) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!
Látom remekül elbeszélgettek a kocsikról, sry, hogy megzavarom egy ennyire ide nem illő kérdéssel a topikot...:)
Szal belevágnék egy keratinkúrába. Ez lesz az első, eddig kiegnek vitaminok és fehérje megy. Kaja nagyjából rendben, az estét túró zárja mindig, napközben pedig igyekszem legalább 3 (de ált négy) csirke-rizst ennem.
Jelenleg 86-87kg körül vagyok, ahogy olvastam nekem 20g kéne töltéshez, majd 10 szinten tartásnak. Az első kérdés: indokolt-e szerintetek első kúrában ennyit bevinni? Vagy elég lenne 15-10, esetleg 15-7,5, vagy még az is sok lenne? Tudom, egyénfüggő a dolog, de ki mit csinálna?
Egyelőre még nem tudom, hogy hány napig szeretnék tölteni, ahogy olvasgattam, 5-10nap között szokták ajánlani, én szerintem belövöm egy hétre.
Reggel, felkelés után: 5g cm+30g vitargo, edzés előtt egy kis adag (40g-os) vitargo crx, edzés után egy adag Dymatize High Protein Mega Gainer, pihenőnapokon pedig menne helyette a reggeli adag a feltöltő időszakban. Ez eddig összesen 15g, a maradék 5g-ot (már ha szerintetek lenne értelme feltöltésnek 20g-t) szednem hova tegyem? Az edzés általában a késő délutáni órákban van.
Szinten tartásnak maradna a reggeli és az edzés utáni tömegnövelő.
Előre is köszi:).

(#27104) macikos válasza BÁ Nutrition (#27102) üzenetére


macikos
addikt

Ennél többre nem futja: [link] :D

(#27105) Jojo5 válasza Tomics (#27066) üzenetére


Jojo5
őstag

6-8-10 órát mikor hogy jön ki :U
Bibby jó ez nem :K
BMW FTW! :))

laci06: Hi!
Betöltesz 20-25 gramm körülivel és szintentartasz 10-15grammal Minden gramm kreatinhoz legalább 1 deci víz legyen és én a helyedben elosztanám egy napra arányosan az adagokat
Edzés előtt innám meg a délutáni adagot és este még 1 adagot hagynék és így valahogy

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27106) macikos


macikos
addikt

Egy fontos dologról nem volt szó: Ki megy holnap a Superbodyra???

Na csak azért kérdem, mert én nem :D De aki megy, az vigyen magával fotomasínt, aztán csináljon sok közös képet az izmos emberekkel :)

(#27107) Jojo5


Jojo5
őstag

Biceps volt és kibeb@szottul jó vót' :U
Mielőtt megkérdezné valaki nem, nem akarom a hajnali edzéseket rendszeresíteni :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27108) Tomics válasza macikos (#27106) üzenetére


Tomics
addikt

Én nem, itt lesz az élő közvetítés.
Remélem 4kor mire hazaérek még lesz valami :DDD

PH! addikt since 2004

(#27109) laci06 válasza Jojo5 (#27105) üzenetére


laci06
senior tag

Köszi a választ.
Megpróbálom egyenlő részletekbe elosztani. Ami szerintem fixnek mondható, az a reggeli 5g, és az edzés utáni tömegnövelővel bevitt 5g. Csak azt nem tudom, hogy a nem lenne-e az a legjobb, ha az edzés előtt egy órával bevinnék még 5 grammot. Így is a két 5g-os adag között kb 2,5 óra telik el. Pihenőnapon nyilván megpróbálom a 4-szer 5 grammot kb 4-5óránként lenyomni.
Illetve reggel csak simán vigyem be, vagy pedig jobb Vitargo-val? Napközben is, ha lehet választani akkor simán vagy vitargoval?
Illetve szinten tartáskor melyik a jobb, a napi 2szer 5g, vagy pedig inkább próbáljam 4szer 2-3g-onként bevinni(edzésnapokon az edzés utánit sajnos nem tudom megbontani)?

(#27110) penene válasza macikos (#27095) üzenetére


penene
őstag

Mazdát ne szídjad, nekem az van kb. 1 hónapja! (első kocsi).
És tetszik, persze nem az az erőgép! :D
De vezetni tanulni bőven jó lesz néhány évig, max. nem versenyzek vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#27111) icecave válasza penene (#27110) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem kispolski-m van, de sajnos otthon, vidéken, szüleim használják. Azért, télen remélem tudok vele csapatni majd a szétfagyott utakon, farmotor, csak 600 kiló, jajj, dejó is az :D

(#27112) penene válasza icecave (#27111) üzenetére


penene
őstag

Majd a hóban lehet vele driftelni. :DDD

Egy kis OFF: ma indult kreatin kúra (:F), most ittam meg elsőt a turmixban. Megy ameddig megy, de van 1 kiló. :D

[ Szerkesztve ]

(#27113) icecave válasza penene (#27112) üzenetére


icecave
nagyúr

Az egy ideit elég lesz :D
Attól függ, mekkora mennyiségekkel és hány napig töltesz be ugye.
Egyébként mennyi szünetet kell hagyni, és meddig érdemes egy-egy kúrát húzni? Mindenhol mást írnak.

(#27114) penene válasza icecave (#27113) üzenetére


penene
őstag

Tőlem ilyet ne kérdezz, ehhez pont nem értek, mert nekem is mindenki mást mond, más van leírva! :D

Én töltök kb. 1 hetet, aztán szintentartok, ameddig jólesik..5-6 hét, passz. Attól is függ, hogy nem hagyom-e abba az edzést, ill. mi lesz az eredmény a hetek során. :D

(#27115) icecave válasza penene (#27114) üzenetére


icecave
nagyúr

Lesz, ha jól töltesz be, és sokat iszol.

off: előző aláírásod jobb volt, azóta is emlegetem :D

(#27116) penene válasza icecave (#27115) üzenetére


penene
őstag

Jah. De megtetszett Wood beszólása, aztán átírtam. :) Bár nekem is jobban tetszett a régi. ;]

(#27117) icecave válasza penene (#27116) üzenetére


icecave
nagyúr

Na, megyek piacra az én kis drágámmal. Betárazok csirke-pulykamellet.
Nem is ezzel van a gond, hanem, hogy már a nagy bevásárlóközpontokból is tűnik el a lenmagolaj. Csak az Intersparban kaptam mostanában, pedig voltam több konkurens áruházban is.

[ Szerkesztve ]

(#27118) penene válasza icecave (#27117) üzenetére


penene
őstag

Én is most lépek piacra. :K
De én metróval, ott úgysem tudok rendesen megállni sztem. :D

(#27119) icecave válasza penene (#27118) üzenetére


icecave
nagyúr

Mi megy gyalog, nincs kocsink Pesten, van elég hülye, aki szennyezi a levegőt. K*rvanagy dugók, de minden kocsiban 1 ember, mert neki bizony azzal kell menni mindenhova. Aztán szétb*ssza az ideg,ha dugóban, meg szmogban kell állnia :D
Na, most asszem kapom a fikát azoktól, akiknek az önérzetét ezzel megsértettem. Viszlát :D

(#27120) penene válasza icecave (#27119) üzenetére


penene
őstag

Jah, úgy döntöttem én is kocsival megyek, mert miért ne. :D
Nézek térképen parkolót. :D

(#27121) icecave válasza penene (#27120) üzenetére


icecave
nagyúr

Kocsival járkálsz, b*zievagy? :D

(#27122) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

nézem a superbodyt élőbe, jó ez, hogy megy meg minden, de marhaszar a kép. :(

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#27123) LOTR


LOTR
addikt

látom megy a témázás, csak a miheztartás végett:
bumeráng - Autók és tulajdonosok vagyis mi jut eszünkbe a tulajra az autójáról :D

One Ring to rule them all

(#27124) PókerFész^^


PókerFész^^
tag

nézhetetetlen ez a drugs bunny fél közvetítés, mert állandóan szkájtek reklámok mennek a másik meg hogy 100x200as felbontásaba megy a stream...csodálatos hd monitoron

áj láv szifon

(#27125) penene válasza icecave (#27121) üzenetére


penene
őstag

Jah, felfedeztem a Lehel piac parkolóját jó kis városi forgalomban. Ideális tanulóvezetés. :D
Volt is egy két kemény szitu, de túléltem. ;] Meg mások is.

(#27126) Tipo16V válasza penene (#27125) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

mi volt? ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#27127) icecave válasza penene (#27125) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor jó :D

Piac megvolt, találtam egy boltot útközben ahol volt lenmagolaj, vettem is gyorsan 4 üveggel :)

(#27128) penene válasza Tipo16V (#27126) üzenetére


penene
őstag

Ment 2 busz előttem 2 sávban, békésen megyek mögöttük. 1ik busz elhúz, én megyek mögötte. Erre látom, hogy index nélkül a másik busz elejét kezdi rámhúzni (mellettem is autók). Anyádkb. :D Épphogy sikerült annyira lassítani, hogy amikor már a seggét is áttolta, addigra nem vitt el. ;]

Meg kivág elém motoros legnagyobb forgalomban, lelassítok, hogy ne üssem el, és akkor integet, hogy köszi köszi. Meg még pár hasonló ilyen. Nembaj, legalább felveszem a pesti ritmust, ezek mindennaposak.
Meg mindenki siet, versenyzik a legnagyobb forgalomban, cikáz jobbra balra index nélkül. Aztán mikor láttam, hogy mögöttem is volt ilyen, akkor kicsit szűkebbre fogtam a követési távot. ;] De amúgy szépen mindenkit beengedek, főleg ha látom, hogy kapkod, mert elnézte a sávot, stb. :D

Voltam én is fax már többször, mert figyelmetlen voltam és rutintalan vagyok, akkor meg más "segített ki" jó kis dudálással egybekötve. :D

(#27129) penene válasza icecave (#27127) üzenetére


penene
őstag

Már be is toltam a csirkét, pulykát a mélyhűtőbe, 1 adag meg most kerül felvágásra. :D

(#27130) Jojo5 válasza laci06 (#27109) üzenetére


Jojo5
őstag

CHval kell elvileg, de én pl edzés előtti cuccot simán beiktatnám meg talán az utánit meg este meg reggel. Én pl a monohidrátot még szőlőcukorral nyomattam :DDD az se mavót' :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27131) icecave válasza penene (#27129) üzenetére


icecave
nagyúr

Én is most zacskóztam szét, egy adag meg sül a sütőben, zöldségekkel, közben kis laza edzés, bár az asszony úgy hívja, hogy takarítás :D

(#27132) penene válasza Jojo5 (#27130) üzenetére


penene
őstag

Nekem reggel, edzés előtt-után, este a szimpi időszakok.
De pl. most ment reggel, meg már kiveszek az éhségtől, de még fő a kaja, így lassan megy előtte vitargoval egy adag. Bármikor lehet, érdemes célozni az éhgyomros időszakot. :) (sztem)

(#27133) penene


penene
őstag

Most vannak a bigék :D

(#27134) Woodslave válasza Bibby (#27069) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt nem kellett volna eddig rejtegetni, szerintem korrekt fizikum :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#27135) PazsitZ válasza PazsitZ (#27090) üzenetére


PazsitZ
addikt

UP :U

- http://pazsitz.hu -

(#27136) penene válasza PazsitZ (#27090) üzenetére


penene
őstag

"Alapvetően nem szedek és nem is akarok szedni semmit. "
Én nem tudok sajnos segíteni. Melegíts be rendesen. :)

(#27137) Márk01 válasza PazsitZ (#27090) üzenetére


Márk01
tag

Bombázd meg a vállad,nagy ismétlésszámú edzésekkel egy jó darabig.

===============================================================

(#27138) Dorien válasza PazsitZ (#27090) üzenetére


Dorien
veterán

A vállal óvatosan, azt nagy súlyokkal nagyon ki lehet nyírni, ahogy azt Bunny mester is sikeresen abszolválta nemrégiben. Mondjuk engem mindig is heveny röhögés kapott el a vállból nyomó videója láttán... :D

Viszonylag kis súlyok, nagy ismétlésszámmal, izolálva az első/hátsó/oldalsó deltákat. Szerintem ez a célravezető.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE400se és HE560 V4 planár fejhallgató --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#27139) Tomics válasza Dorien (#27138) üzenetére


Tomics
addikt

svájci bicska

PH! addikt since 2004

(#27140) macikos válasza Dorien (#27138) üzenetére


macikos
addikt

Hagyjad már Bunnyt meg a vállát, minden második kérdés az az edző válaszolban, hogy mi van vele.

(#27141) Bibby válasza BÁ Nutrition (#27071) üzenetére


Bibby
addikt

Neem. Neki a fizetésére hajtok. Vagy annak a tizedrészére. ;)

Ελευθερια η θανατος

(#27142) Bibby válasza Tipo16V (#27072) üzenetére


Bibby
addikt

Heh...jó vicceseket írsz, pont a mellem ami sz@r, meg a lábam... hát meg kar jól terhelhető és fejlődik.

Wood: Kösz ;)

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#27143) PókerFész^^


PókerFész^^
tag

abszolút superbody győztes ezévbe Dudás Ádám lett :R

áj láv szifon

(#27144) becso13


becso13
aktív tag

Valaki belinkelné azt a BBTV-t, amiben Bunny-nak a hátsó váll gyakorlata van, amiről a topicban szó volt? Le van maradva sajnos :|

(#27145) macikos válasza PókerFész^^ (#27143) üzenetére


macikos
addikt

15 év után újra egy miskolci testépítő az élen! Végre!

(#27146) PókerFész^^


PókerFész^^
tag

Mivel lehet\szoktatok rizst ízesíteni?
vmi curry meg levekockát hallottam eddig.

áj láv szifon

(#27147) icecave válasza PókerFész^^ (#27146) üzenetére


icecave
nagyúr

Én csináltam már úgy, hogy egy leveskockával kifőztem a csirkemellet, és abba a lében megfőztem a rizst is. Meg van, amikor zöldségzöldet, répát, borsót, ilyeneket teszek hozzá, ne legyen olyan unalmas.

(#27148) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#27089) üzenetére


Yeffy
veterán

Abszolúte egyetértek! Jók a régebbi autók is, nem kell egyből idióta általánosításokat vonni azért, mert valami egy autómárkával balkániában gyakrabban előfordul. Ahogy írtad pl. a gyúrós hasonlatot is. Meg tudnak az ilyenek őrjíteni... :W
Hát igen, ha van lehetősége valakinek külföldön élni valamennyit (szeretnék én is), akkor sokat fog változni a megítélése, mások is mondták már.
De jó hogy mindenki kocsival van... Énisakaroookk... :O ;]

Na, ma anyalátogatás volt, mindjárt pihi, holnap meg tric/csuk. Jeee... :D

Póker: én delikáttal szoktam ált. ízesíteni. Ha már marhára unom a rizst, akkor egy-két napig tésztával helyettesítem.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27149) Tipo16V válasza Bibby (#27142) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

ez is csak azt bizonyítja, hogy mellben nálad (is) szarabb vagyok :(

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#27150) Dorien válasza becso13 (#27144) üzenetére


Dorien
veterán

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE400se és HE560 V4 planár fejhallgató --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.