Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38701) golya32 válasza Jazzos (#38698) üzenetére


golya32
aktív tag

Tessék itt egy megoldás "ideiglenes"
https://www.youtube.com/watch?v=F8d94wOGemM&ab_channel=BozsikCsaba
Segítek ha kell :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#38702) Jazzos válasza golya32 (#38701) üzenetére


Jazzos
tag

G@ben, golya32: meg vagyok veletek áldva :D

(#38703) tserrof77 válasza Jazzos (#38702) üzenetére


tserrof77
senior tag

Hadházi után szabadon: Meleg is van, unatkozunk is, szekáljunk valakit! :DDD

Más... keresnék olcsó, PCI-E (x1 - NEM PCI!) csatlakozójú hangkártyát. Nem kell Xonar X-Fi kategória, valami óccó, cmedia bőven megfelelne.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#38704) G@ben válasza Jazzos (#38702) üzenetére


G@ben
addikt

Tudod, amilyen az adjonisten... :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#38705) golya32 válasza Jazzos (#38702) üzenetére


golya32
aktív tag

Mert szeretünk téged, azért szívjuk a véredet!! :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#38706) Joker88 válasza Jazzos (#38695) üzenetére


Joker88
őstag

tuti tipp..

Ahol belekoccan a fejed a tetőbe,ott vágd ki a tetőlemezt egy kis körben/téglalapban.. Problem solved. :R

Még jobb lifehack: vegyél kabriót :C

In loving memory of Garrett Lockhart

(#38707) ladopapa72 válasza G@ben (#38704) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

üdv Ladopapa72

(#38708) Dorien válasza tserrof77 (#38703) üzenetére


Dorien
veterán

Ilyenem van, csak USB-s. :) [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#38709) envagyok válasza kovacsroli (#38667) üzenetére


envagyok
veterán

Megnéztem a Győri fürdőt, hát nem sokat fognak minket ott látni.
Egy koncepciótlan borzalom a főnökség által kitalált 7 tengeri csillag egy önjelölt kamu.
Tőlem egy tengeri uborkát kapna :D
Kezdem a kevesebb pozitív élménnyel, amikbe sajnos szintén volt átgondolatlanság miatt rossz szájíz:
A gyerek és a felnőtt csúszdák szuperek.
A gyerek csúszdánál ami rossz:
Nincs személyzet, aki ott irányítana, ész nélkül csúszik mindenki, anyukák lecsúszva a kicsivel pancsikálva ott maradnak, aztán negyvennel rohan beléjük a következő.
Fent meg pár kölyök terrorizálja a többit, verekednek.
Nincs a lépcsőknél semmi szín stb megkülönböztetés, és miközben ezerrel spriccel a szemedbe a víz, ne vétsd el.
Gyerkőcnél is majdnem egy törés, és üvöltés lett a vége.
Túl hideg a víz, ráadásul túl erősen veretik a gyerekekre felmenetelkor.
A felnőtt csúszdán a liftről és lépcsőről felérkezők között volt vita, a sorrend miatt.

Ennyit a pozitívumokról, jöhetnek a negatívumok:
Van egy fedett, zárt sportmedence, aminél nincs fellépő a beugráshoz, én eleve útálom a zárt fürdőket, hatalmas zsivaj, forróság, a régi sportmedence sokkal jobb volt.
Ezen és a régi rész szabadba kijövős részein kívül konkrétan 2 medence pocsolya van.
Egy három szinten eltolt "lagúnának" nevezett csípőig érő vízű igazából nem tudom mire jó medence, 34 fokos fehéres fátyolos öblítőszagú vízzel, kb mintha a csatornából jött volna ki, és tiszta szemét volt a medence alja. Gusztustalan volt.
Meg van egy kis kör alakú medence, abba bele se mentem.
Aztán ennyi.
Belülre a régi épületbe raktak még egy 10cm es és egy 30cm mély pancsolót meg egy kis csúszdát gyerekeknek, de iszonyat meleg, fülledtség és pára volt, menekültem onnan.
Kint egy játszótér van még, valami iszonyat büdös puha granulátummal borítva, amin megmaradni nem lehet, égeti az ember lábát.

A jó kis cziráki medence helyett pedig csináltak egy pára parkot, tulajdonképp semmi sincs ott, csak pár párát lehellő, vizet csorgató fémtárgy. Alul meg a büdös forró gumigranulátum. Elpazarolt területnek érzem, funkciótlan. Szinte senki se volt kíváncsi rá, néha odament 1-2 gyerek, de pár perc után mindenki megunta.
Összességében ami még fura volt nekem, hogy nem volt sehol se lehetőség vízbe ugrani.

Kaját, italt nem vettem, így a minőségről, mennyiségről nem tudok beszélni, de az árakat megnéztem.
Üdítő 850ft, sör 1200ft-tól, koktélok 2500-3000ft, köretek kb 1000ft, savanyúságok kb 1000ft, lángos kb 2000ft, főételek 3000-15000ft, jellemzően 5000ft körüli árakkal.
Magnum 1200ft

Nekem 3 főre a több mint 20k belépő túlzónak tűnik az adott szolgáltatáshoz képest.
Sajnos az "olasz" tesvírekből is sokan voltak, sajnos a rosszabbik részükből.
Még ami rossz, hogy nehéz árnyékos helyet találni, a medencék környékén kb 7 fa van, állandóan menekültünk a nap elől. Az öltözőszekrények is érdekesek, mert 2 részletben vannak, félórát bolyongtam (nem csak én, mások is) , mert nem találtam a szekrény számot. Infó persze nulla :F

Szombaton a nagyteveli tónál voltunk (családi belépő: 2400ft és hárman jól laktunk 6000ft-ból)
Kérdeztem a gyereket vasárnap este hazafelé, hogy hol érezte jobban magát. A választás a tó volt.

Furdő szempontból a Pápai sokkal jobb, mondjuk oda el tudnék képzelni egy jobb gyerek csúszdát, de sokkal több/jobb medence van.
A Sárvári is bőven jobb ennél. Ott az étel árak is jóval mérsékeltebbek.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#38710) donbig válasza envagyok (#38709) üzenetére


donbig
tag

Hát, nem hoztad meg a kedvemet még egy próbanapra sem... :) Nagytevel nem rossz, bár szerintem ott is nagyon kevés a füves, árnyékos rész. Illetve mivel egyre többen fedezik fel, néha a büféknél elég sokat kell várni. De kétségtelenül szép a környezet.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#38711) Diák66


Diák66
őstag

Eladóvá vált a telefon Oneplus 8T [link]

(#38712) golya32 válasza Diák66 (#38711) üzenetére


golya32
aktív tag

Sima 8-at adtam el 80e ért a 12/256gb-os változatot, nem akartak többet adni érte...

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#38713) Diák66 válasza golya32 (#38712) üzenetére


Diák66
őstag

Az régebbi modell, de ha majd úgy van viszem lefelé, mindenki alkudozik. Az is számít hány éves volt a telefonod. A 8T az már a sima 8-as után fél évvel jött ki. Jobb kijelzővel, nagyobb akkuval, gyorsabb töltővel és itt-ott csiszoltak rajta, így valamivel gyorsabb.

(#38714) golya32 válasza Diák66 (#38713) üzenetére


golya32
aktív tag

:R

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#38715) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

ha valakit érdekel, eladó az autóm.
Seat Leon kombi 2014, benzin, 100k km, márkaszervizes, szalonból vásárolt. :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#38716) bugalaszlo


bugalaszlo
csendes tag

Lehet róla kérni bővebb infót? Használtauto link stb?

www.bugalaszlo.hu

(#38717) kovacsroli válasza bugalaszlo (#38716) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Igen, csak még moderálták. Íme.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#38718) Balinov válasza kovacsroli (#38717) üzenetére


Balinov
félisten

Ez Sziget, ugye? A sárga ház a bercsenyi mellett. Majdnem szomszéd vagy akkor :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38719) kovacsroli válasza Balinov (#38718) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Nem talált, ez Szabadhegy, Tárogató utca :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#38720) erdey_a válasza Balinov (#38718) üzenetére


erdey_a
őstag

tárogató utca... szabadhegy

szerk.: elkéstem :D

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#38721) golya32 válasza kovacsroli (#38719) üzenetére


golya32
aktív tag

Árkedvezmény ? 50%? Tudod messze lakok, most indulnék, azonnal kp-ba adom. :C

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#38722) kovacsroli válasza golya32 (#38721) üzenetére


kovacsroli
senior tag

legyen 300kp TESÓ és legyen neked szerencsés ....vagy mi :DDD

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#38723) Balinov válasza kovacsroli (#38719) üzenetére


Balinov
félisten

Pedig eskü nagyon hasonló az épület

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38724) Joker88 válasza kovacsroli (#38717) üzenetére


Joker88
őstag

Disznó,vagy egyéb háziállat játszik kp helyett? :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#38725) Diák66 válasza kovacsroli (#38715) üzenetére


Diák66
őstag

Az MTV-t lehet érdekelné. ;]

(#38726) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

...........kivagyok veletek segítve :DDD

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#38727) golya32 válasza kovacsroli (#38726) üzenetére


golya32
aktív tag

Rakjad fel a Hahu ra, ide is felrakhatod, hátha valakit betalál.
A facebook is egy lehetőség, én kihagynám.
Mostanában nem könnyű eladni, elég nagy csóróság van.
A kisteherem már kb 3 hete fent van, idáig csak a szokásos kereskedős sms-ek jöttek.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#38728) donbig válasza kovacsroli (#38726) üzenetére


donbig
tag

Egy-két órája megnéztem a Tárogatón, szép a színe, remélem ez már segít.. :)

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#38729) Diák66 válasza golya32 (#38727) üzenetére


Diák66
őstag

Azt hittem azok az SMS-ek kikoptak az AAAAAAAAAAAAAAA megszűnését követően. :(
A Facebook marketplace minden terén kihagyós szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#38730) Land


Land
veterán

Üdv!
Holnap megyünk 5 napra (4 éj) Győrbe nyaralni 3 éves gyerkőccel. Még sosem voltunk ott, így tippeket kérnék Győr és környékére. Odafelé a tatai várat nézzük meg szerintem. Pest és Győr között van még ajánlott látnivaló?
Amit meg szeretnénk nézni: a történelmi belváros (ott a szállás), Kimba Elefánt Park, Pannonhalma (apátság+tanösvény+kilátó), Győri állatkert, Püspökerdő, Adyvárosi tópart, Duna-panoráma tanösvény (Gönyű), Morotva-tavi tanösvény (Dunaszeg), Várfal sétány (Győr), Bazilika és Püspökvár (Győr)
Kirándulás: Hova érdemes elmenni kirándulni, sétálni? Vízparti, erdős rész is érdekel. Érdemes bármi miatt Szlovákiába átugrani?
Fürdőzés: Fürdőzni kis gyerekkel melyik strand/fürdő ajánlott? Fentebb láttam a győri annyira nem ajánlott. Inkább Sárvár és Pápa volt leírva.
Sör: Szeretjük a jó söröket. Az Apátúr Sörház, Vaskakas Sörfőzde és a Pannonhalmi Főapátság Sörfőzde tűnik befutónak. Érdemes mindet meglátogatni?
Bor: A jó bort sem vetjük meg. Elvileg a könyék nem esik egyik híres borvidék közé sem. Száraz vörösborban mennyire erős a vidék? Van ajánlott pincészet? Maps szerint Győrújbaráton, Nyúlon vannak borászatok, illetve Pannonhalmán. A Pannonhalmi Apátsági Pincészetet ismerem, azt jónak is tartom, de még sosem voltam ott.
Étterem: Étterem ajánlást is szívesen fogadnék. Főleg Szép kártyás érdekelne, de ha van korrekt, nem Szép kártyás, az sem kizáró tényező. Nem elit, drága éttermet keresünk, hanem jó ár/érték arányút. Főleg Győrben ennénk, de útban oda vagy vissza egyéb látnivaló felé/felöl (kirándulás, pincészet, fürdő) más település is szóba jöhet.
Köszönöm!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#38731) donbig válasza Land (#38730) üzenetére


donbig
tag

Jól összeszedted szerintem, most még ezek jutnak eszembe: Ha időben belefér, Tatán szép az angolkert, illetve a Fényes tanösvény, erről pont most volt egy jó kis Telexes cikk. [link]
Úton Pannonhalmára érdemes megnézni Nyúlon a rövid, de hangulatos pincesort.
Nem tudom a Lipóti fürdőről van-e valakinek friss tapasztalata, de közelebb van mint Sárvár - ha amúgy is készültök Dunaszegre - és akár még az ásványrárói hallépcsőt is be lehet iktatni, ha szerettek sétálni.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#38732) Viperator válasza donbig (#38731) üzenetére


Viperator
őstag

Zirci apátság, Római fürdő, Hubertlaki tó is jó

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#38733) Joker88 válasza Land (#38730) üzenetére


Joker88
őstag

esetleg,ha belefér, kis séta az erdőben, Bakony - Vinye , vonattal.. hangulatos, bár nemtudom a 3 éves kicsi mennyire szeret ilyen programokat.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#38734) Jazzos válasza Joker88 (#38733) üzenetére


Jazzos
tag

Amennyire a sörözést :))

(#38735) Land válasza Jazzos (#38734) üzenetére


Land
veterán

Elvitelre, estére lenne a sör/bor, amikor már alszik. Amúgy nagy kiránduló, van kondija.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#38736) Joker88 válasza Jazzos (#38734) üzenetére


Joker88
őstag

azt nem lehet eléggé korán kezdeni :DDD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#38737) kovacsroli válasza golya32 (#38727) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Fent van mindenhol azóta :K Pár hónapja meghirdettem, akkor volt több érdeklődő is, egy szinte könyörgött, hogy adjam el neki, de akkor közbeszólt az élet, sajnos eléggé csúnyán, mondhatni borzasztóan. Na mindegy. Szóval igen, most teljes pangás van. :N

donbig köszi, pedig most csupa kosz:))

Land profin összeszedted tényleg. Még esetleg aranypart 2, van egy jó játszótér, kellemes vízparti hangulat, mellette nem sokkal, aranypart 1, lehet enni egy jó pizzát a laposon (google Bahnhof Győr) egy pofa sörrel.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#38738) kuntics válasza Land (#38730) üzenetére


kuntics
aktív tag

Sörre még van a bors brewery győrzámolyon. Még nem ittam, csak az is itt van a közelben. Vaskakasból van 8-9 féle biztosan, johnny b good, crazy hop cat nekem nagyon bejövős, de a többi sem rossz.

(#38739) Dorien válasza kovacsroli (#38737) üzenetére


Dorien
veterán

"...egy szinte könyörgött, hogy adjam el neki."

Nem könyörögni kell, hanem kicsengetni a vételárat. Az alkudozás a felének a feléből az mindig megy...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#38740) erdey_a válasza Land (#38730) üzenetére


erdey_a
őstag

a felsoroltak közül a kimba elefántparkot nyugodtan kihúzhatod... az egy gyász.

Vérboci

(#38741) Land válasza erdey_a (#38740) üzenetére


Land
veterán

Gyerek miatt gondoltuk, hogy jó lenne. Mi a baj vele?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#38742) Bobrooney válasza Land (#38730) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Szia!

+1 a nyúli pincesor + a kilátót is érdemes megnézni.
Ha már Adíváros tópart, akkor ajánlom szabadhegyen is a 2-es tavat ill a 3-as tavat is megnézi (szerintem teljesen más hangulata van a 3 tónak). Nekem a 2-es a kedvencem :).

Étel:
Pizza:
- Szigeten a Kohó - szerintem ez az egyik legjobb Győrben, SZÉP kártyát elfogadnak
- Celeste pizza - vékonytésztás, hamar megvan, jó cucc, itt NINCS SZÉP kártya elfogadás (vagyis amikor voltam utoljára még nem volt)
- Belvárosban a Pálffy Italia - Szerintem finom a pizza, belvárosban van, árban nem vészes, Szép kártyát elfogadnak
- Tópart pizzéria (Adyváros Tópartnál) - vastagabb tészta, mocskos sok sajt jó feltétek alapvetően ezt a pizzát is szeretem, SZÉP kártyát elfogadnak

Hamburger:
- StreatBox burger
- Barney's
- Chili's burger
- Westy burger (ez elég drága én szerintem itt sosem ettem, de a legtöbben imádják)
- Tóni falatozó - különösen fura hely, böszme olcsó (januárban 1200 Ft volt a sajtburger), balatoni strandos burger ugrik be róla (zsemle, sok mustár és ketchup, valami "mocskos" mirelit hús, csalamádé, reszelt sajt), kemény olaj szag a beltérben, ez az annyira tré kategória, hogy már jó (kollégám perverz módon imádja a helyet, így McDonalds helyett inkább ide megyünk, de akkor nagyon boldog szokott lenni)

Étterem:
- Sziget bisztró - tényleg bisztró, napi menük vannak házias ízekkel, vagy különböző langallók, csorbák, imádom ezt a helyet, sosem csalódtam benne, SZÉP kártyát elfogadnak, különösen ajánlom
- Szalay étterem vagy a Nádor étterem (Nádorban tuti, hogy csak ebéd menü van, am meg nincsenek is nyitva, ugyan az a menü mind a két helyen és a tulaj is ugyan az tudtommal, imádom, jókat szoktunk itt enni, jó adagok is vannak, pincérek is nagyon jófejek)
- Kristály étterem - csak menüzni voltam, vegyes élményekkel, ettem már jókat, de többnyire közepes számomra a minőség és az adagokkal sem vagyok kibékülve (nekem sokszor kevés) ellenben sok asztal van, nagy ibrik leves (szedsz amennyi jól esik), gyorsan kiszolgálnak
- Pálffy étterem a belvárosban - szerintem rendben van
- Westy hajó étterem - nem volt rossz, hangulatos hely

Döner/kebap stb:
- Peti's döner - szerintem jó hely, ettem már sokszor jót
- Pasa kebap - ettem már jókat, közepesen jónak mondanám
- Szultán - szerintem nagyon drága lett, SZÉP kártyát is hullámzóan fogadnak el (sokszor van, hogy kártyával vagy KP-val lehet csak fizetni)
- Pecsenyesütő - Kolbász/Hurka/Csülök, én szeretem a helyet, igazándiból kb minden jó
- Süllőház halsütöde - hal cuccok, nem olcsó, asszem SZÉP kártyát elfogadnak, brutál jókat ettem itt, bisztró jelleg

Fagyi:
- Édes sziget - Nekem a nagy kedvencem ez
- Fagyi pont - ebből több is van, szerintem ezek sem rosszak
- Adria Gelato - szerintem nagyobb a hype mögötte, igazándiból finomakat ettem itt is, de nekem ha igazán jó fagyi kell akkor Édes szigetbe megyek

Remélem tudtam segíteni.

(#38743) doc válasza Land (#38741) üzenetére


doc
nagyúr

A Kimba park nem egy világszenzáció, de gyerekekkel egyszer megnezni teljesen jó. Vannak műsorok is (ponis, elefantos). Elég kevés állat van, ha sokféle állat kell akkor inkább a veszprémi állatkert, az tényleg baromi jó és hatalmas.

Étteremből amit nem említettek és mi szeretjük az a Carmen étterem (szálloda alatt van, van napi és hétvégi menü is, nem kimondottan olcsó de igényes), vagy Menfocsanakon a Dobos.

[ Szerkesztve ]

(#38744) envagyok válasza doc (#38743) üzenetére


envagyok
veterán

A dobos jó.
Vagy Győr környékének legjobb asztalos étterme a sarokház Győrújbaráton.
Jó árakkal, de hátköznap csak fél2 után ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#38745) Viperator válasza doc (#38743) üzenetére


Viperator
őstag

Dobos Pub +1

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#38746) golya32 válasza Viperator (#38745) üzenetére


golya32
aktív tag

Dobos plusz még1

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#38747) Bobrooney válasza envagyok (#38744) üzenetére


Bobrooney
senior tag

A Dobost azért nem említettem mert iszonyat hullámzó a minősége (legalábbis hambi téren), sajna többször volt már nagy csalódás.

A Sarokház viszont nagyon király. +++++

(#38748) doc válasza Bobrooney (#38747) üzenetére


doc
nagyúr

Dobosnal nalunk az a tapasztalat hogy helyben kell enni, hazhozszallitassal hatarozottan gyengebb a minoseg.

(#38749) Diák66 válasza Land (#38730) üzenetére


Diák66
őstag

Nem akarlak lehangolni, de az időjárás pont nem lesz alkalmas kiránduláshoz a héten. :(
Étterem: Új Zöldfa, de a Kakas Étteremben is finom ételek vannak, az nem drága hely. Az Adyvárosi Tópart Pizzéria jó volt régen. Nyúl kilátót még én se láttam, pedig 2014.-óta Győrben dolgozok, egyszer csak feljutok :D

Felénk a Bakony is szép, itt van nem messze a Rómaifürdő-Bakonynána és Vinye is... de esőbe ezek csúszós helyek. Cseszneki vár, ha kedvelitek a várromokat, a Várvölgy vendéglőben finomakat szoktak főzni, forgalmas hely. Bakonyoszlopon Esterházy kastély van és templom, de nem látogatható (csak kívülről nézhető meg), ha már a Zirci Ciszterci Apátságban jártok. Zircen Patkó vendéglő az ajánlott, na meg a Bakonyi Természettudományi Múzeum és az Arborétum. De még távolabb Bakonybél is szép hely, vagy Eplénybe libegőzhettek.

Ha Szlovákia-Ausztria irányába mentek, akkor Dunasziget, csak pár flakon szúnyogírtó szükségeltetik majd. De ha csak a városban maradtok, a püspökerdő jó választás.

[ Szerkesztve ]

(#38750) Viperator válasza Diák66 (#38749) üzenetére


Viperator
őstag

Bakonybélben van a Csillagda.

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.