Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18051) ftc válasza zsigee (#18050) üzenetére


ftc
nagyúr

Vennék én hazait...csak ne lenne 2x-3x drágább mint a külföldi :U

A témához:

mikor itt nálunk bejött Lidl viszonylag olcsó volt....még korona idejében..mióta ejurónk van drága...

van még Kaufland- vizsonlyag ok
Billa- kegyetlen drága
Tesco-szokásos
meg apróbb üzletek...nehéz az ember dolga ha vásárolni akar

Bobrooney

Win8-hoz...én ilyet nem vettem észre.Mindjárt észrevesz mindet amit a gépbe dugok.....csak az ujrainditas idegesit...

[ Szerkesztve ]

(#18052) Coyot válasza Füleske (#18045) üzenetére


Coyot
őstag

Mekkora szó már ez a penny győrben, nálunk ajkán vagy 10 éve van :D van dolog amiért érdemes amugy bemenni.

Má' nem

(#18053) zsigee válasza ftc (#18051) üzenetére


zsigee
tag

Így van! Amióta megnyitott Győrben a Lidl, leginkább csak oda járunk. Az ár-minőség arányban elfogadható.

Az újraindítás meg win! Nem 7, vagy 8.... Sata3-on gyors a boot, pedig nem is ssd, azon 7 van.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#18054) ftc válasza zsigee (#18053) üzenetére


ftc
nagyúr

csak az idegesit ujrainditasnal, hogy 7-en tudom halasztani...win8-on meg tények elé állít :D

(#18055) Jazzos


Jazzos
tag

Nah, csak a multik vannak itt felsorolva? Javaslom a vásárcsarnokot, tök sok mindent be lehet szerezni, minőségi is, nekem a hangulata is bejön. Zöldség, gyümölcs rogyásig, és a legjobb kolbászok, szalonnák... hmmmmmmmmm. Nem ám az ilyen-olyan műszalámik. :P

(#18056) Bobrooney válasza ftc (#18051) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Hát rosszabb volt mint 1 szűzlány.... Mindegy nem lett a szívem csücske, és eleinte nekem is gyors volt, de igazándiból semmit nem használok ami plussz lenne a 7hez képest. Mások vagyunk, kinek mi, nekem annyira nem jött be.

(#18057) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Srácok mi a helyzet ma a győri árvízzel? Rába kettős híd és a Kossuth híd le van zárva?

(#18058) stairmaster válasza Bobrooney (#18057) üzenetére


stairmaster
tag

+ a petőfi... ma tetőzött Győrben és környékén.

(#18059) Bobrooney válasza stairmaster (#18058) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Petőfi már tegnap le volt. Szigetre be lehet jutni, nem be a dzsuvába csak a Híd utca?

(#18060) zsigee válasza Jazzos (#18055) üzenetére


zsigee
tag

Az ilyesmit én is hentesnél veszem, de nem a csarnokban, ott csak néha. Valamint van ismerősöm, akitől (háztól) tudom venni az ilyen dolgokat.
A zöldség-gyümölcs téma kényes, gyakran megjártam a csarnokos krumplival-hagymával.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#18061) atos19881101


atos19881101
senior tag

Sziasztok,

Keresek 2 db 1000mikroFarad kondit 35V-ra vagy nagyobb, illetve 1db 220mikroFarad kondit szintén 35V-ra. Akinek lenne kérem keressen meg.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#18062) vlcsko82 válasza atos19881101 (#18061) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Jamba mesternél biztos van :DDD

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#18063) Füleske válasza zsigee (#18048) üzenetére


Füleske
addikt

A Spar tényleg nem német , valamiért az rémlett. De nem is osztrák : holland. A Penny viszont német. Akkor mondjuk úgy hogy nyugati multicégek.
"Amit pedig Németországból hoznak az drágább, és minőségben is magasan eltér a többitől!"
Nem vettem észre , lehet hogy a német hulladékot hozzák csak ? Mondjuk nem csodálom. Spar is egy csomó jó (drága) cuccot be sem hoz , tudja hogy nem igazán van fizetőképes kereslet.
Ja én húst nem (v)eszek szóval a szalámik minőségét nem ismerem. Mondjuk a hús szerintem alapból szemét , de ez más téma.

[ Szerkesztve ]

(#18064) Kis Joe válasza Füleske (#18063) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

A lidl-t tudom mondani csak, ugyan az van a nemeteknel, osztrakoknal, franciaknal, olaszoknal, spanyoloknal, angoloknal, stb. mint otthon. Egy az egyben. Max a helyi dolgok ara valtozik neha de az aru keszlet 99%-ban ugyan az mindenhol

Szerk.: [link] Egy ujabb gyongyszem :DDD

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18065) Jazzos válasza zsigee (#18060) üzenetére


Jazzos
tag

Én a csarnokban csak a középső nagy standról szoktam venni mindent, nem csalódtam még, ellentétben minden más multival. Hentesárut legtöbbször én is vidéki hentesnél veszek, ki kell tapasztalni mi hol jó.

(#18066) Speeedfire válasza Kis Joe (#18064) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Mi anno mosógépben kevertünk piát. :)
Egyik ismerősöm anno csak emiatt vett egy vadi új forgótárcsás hajdút. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#18067) Jazzos válasza Füleske (#18063) üzenetére


Jazzos
tag

Vega vagy? A húst miért nem eszed? Mármint egészsége káros, vagy ilyesmi?

(#18068) Füleske válasza Jazzos (#18067) üzenetére


Füleske
addikt

Az úgy kezdődött hogy már gyerek koromban sem szerettem a húst. Vagy mondjuk inkább így : "húst" : bolti termékek már akkor is tele voltak mindennel . A mama tyúkját (kerti kapirgálós) azért megettem , meg néha a többit is , ha nem volt más. Aztán egyszer a szemem miatt egy természetgyógyász azt javasolta hogy ne egyek húst. Mondom ez nem lesz nehéz , addigra már a mama is kikopott a tyúktartásból. A szemem ugyan nem lett jobb de a kevés húsról is sikeresen leszoktam. :) Végül is halat (nem pangasius meg bolti fagyasztott szemét) néha eszek , ha anyám épp csinál. De mást nem.

(#18069) Kis Joe válasza Speeedfire (#18066) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Na akkor az mar level 99 :DDD

-------------------
Mas:
Ez eleg kamu szagu nekem [link]
Ez azert eleg amator hiba ahhoz...

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18070) Jazzos válasza Füleske (#18068) üzenetére


Jazzos
tag

Akkor nem ilyen utánaolvasásos tudományos döntés, hanem egyszerűen nem jön be. Van ilyen. Én sajnos a haltól irtózom. Tudom, hogy egészséges meg minden, de sajnos hányingerem van még a szagától is. Pedig elég sokszor próbáltam, hogy hátha most már mégis szeretem. Sajnos nem.

(#18071) okiDoki


okiDoki
tag

A ződcség is lehet szar!
Én csak tudom... ;)

0,0

(#18072) Füleske válasza Jazzos (#18070) üzenetére


Füleske
addikt

Ismerek olyant aki meg a gombát nem bírja. :)

OkiDoki : nyilván lehet a zöldség is szar , ha szarul termesztik , gondolok itt a vízízű paradicsomra , keserű répára stb. Meg mondjuk a messziről idehozott agyon vegyszerezett paprikára , szőlőre stb.

(#18073) golya32 válasza Füleske (#18072) üzenetére


golya32
aktív tag

Én nem bírom a gombát, hasmenésem van tőle.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#18074) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Legyünk fényevők :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#18075) Kis Joe válasza Jazzos (#18070) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ismeros, en a kelkaposzta fozelekkel vagyok igy. Mar a szagatol felfordul a gyomrom ha pedig megprobalom megenni akkor hasonloan vegzodik mint egy tul jol sikerult este a baratokkal :DDD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18076) Balinov válasza Kis Joe (#18075) üzenetére


Balinov
félisten

_1 a kelkáposzta ellen. Én disznót nem nagyon eszek, egy hogy nem is van itt olyan klasszikus csonya, mint karaj, comb, stb., max szuzpecsenyet, néha sonka felvagottat, többnyire csirke, néha marha, viszonylag sok hal, meg tengeri herkenytu.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18077) Speeedfire válasza Kis Joe (#18069) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Az volt. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#18078) Kis Joe válasza Balinov (#18076) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Itt eleg sok hasonlo van a lengyelek miatt, de nekem eleg egyedi fozesi technikam van :DD
Mindig lemegyek eskorbenezek mi van learazva es kitalalom mit lehet kikreativkodni belole. Az esetek nagy reszeben eleg jo kis ujdonsagokat hozok ki :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18079) Bobrooney válasza Balinov (#18076) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Inglendbe mondjuk finomak a halak.

(#18080) Füleske


Füleske
addikt

Relaxálás a mosdóban nyúl módra : [link] :D

(#18081) Smile8822


Smile8822
senior tag

Sziasztok keresek 1gb ddr2 800 as noti ramot,ha esetleg lenne valakinek írjon rám :R
Köazönöm

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#18082) memphis221


memphis221
tag

sziasztok! Keresek valami jó kis számitógép házat! 5-6K van rá! Ha lehet kép legyen rola !

üdv Riki

" memphis22 "

(#18083) Borokafa válasza memphis221 (#18082) üzenetére


Borokafa
őstag

Ment egy pü

[ Szerkesztve ]

(#18084) zsigee válasza memphis221 (#18082) üzenetére


zsigee
tag

Tőlem is ment egy PÜ!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#18085) Jazzos válasza Kis Joe (#18075) üzenetére


Jazzos
tag

Reggel egy ronda kelkáposzta mellett ébredsz? :D

(#18086) Jazzos válasza Smile8822 (#18081) üzenetére


Jazzos
tag

Holnap körbenézek a boltban, feltéve hogy még aktuális.

(#18087) Kis Joe válasza Jazzos (#18085) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ez most szinvonalon alluli volt :DD
Nem baj, majd maskor :DDD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18088) Jazzos válasza Kis Joe (#18087) üzenetére


Jazzos
tag

:O

(#18089) Smile8822 válasza Jazzos (#18086) üzenetére


Smile8822
senior tag

Köszönöm bár már írtam rám :) jambának is lenne egy,+ 667 es lenne szinte mindenkinek :K
De sajnos az nem jó,ha jambával megtudunk egyezni akkor elviszem tőle ha nem akkor írok :R
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#18090) Balinov válasza Bobrooney (#18079) üzenetére


Balinov
félisten

be is cseszne, ha szigetorszag letere szar lenne a hal/tengeri herkentyu felhozatal.. :))

a legmeglepobb, hogy meg a teszkoba is friss,joizu halat lehet normalis aron venni...persze az igazi cucc a kikotokben a halasoknal van...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18091) Bobrooney válasza Balinov (#18090) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ott ettem, valami gyorséheztetőben fish & chips-et. Igazándiból azóta nem ettem olyan finom halat :))

(#18092) Balinov válasza Bobrooney (#18091) üzenetére


Balinov
félisten

+1, abba konkretan bele tudnek fulladni, csak ecetet ne tegyenek ra :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18093) Kis Joe válasza Bobrooney (#18091) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ami vicces hogy hivatalosah a fish and chips itt "nemzeti" eledel de en meg nem ettem itt :DDD

Viszont nem hinnem hogy ezekben a bufekben normalis halat lehetne kapni. A masik dolog meg hogy szerintem a legjobbak talan megfelelnenek az otthoni ANTSZ vizsgalatnak, a tobbi 90% bukna az biztos.

Szerk.:
Balinov: Vinegar-os csipsz se jon be? Nalam az mindent visz :))

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18094) Balinov válasza Kis Joe (#18093) üzenetére


Balinov
félisten

sultkrumpli/csipsz es az ecet mindennemu kombojaval a vilagbol ki tudnanak kergetni.. :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18095) Kis Joe válasza Balinov (#18094) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Nalam egy esti filmhez bevalt kombo a vinegar-os walkers csipsz plusz pepsi zero. Eleg jo iz kombo. Ez a rend felborul ha van sorom is :DDD
Az elejen meg furcsa volt de mar nagyon megszerettem.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18096) Balinov válasza Kis Joe (#18095) üzenetére


Balinov
félisten

ha nincs mas, en inkabb nem is eszek semmi csipszet...ready salted Walkers, azt jonapot. Mondjuk ritkan eszek barmilyen csipszet is..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18097) Bobrooney válasza Kis Joe (#18093) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Mutass olyan büfét bárhol a világban, amelyiket nem lehetne bezáratni, nagyon sokat nem fogsz tudni mutatni.
Am biztosan vannak sokkal finomabb halak, nekem akkor az is ízlett. Nincs bajom a hallal, amíg nem kell az apró szálkákkal szöszölni.

(#18098) MR_Joe válasza Kis Joe (#18093) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Fish'n'chipsen kívül más értelmes nincs is mi? :DDD Mikor voltunk kint angliában, elmentünk vacsizni egy egyszerűbb helyre. Étlap alapján értelmes választás nem volt csak f'n'c... arra meg épp nem voltunk vevők. Gondoltam kérek egy pizzát, azzal nem nagyon lehet melléfogni... tévedtem :DDD

Szerk.: persze nem tudom mi a helyzet íreknél :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#18099) Borokafa válasza MR_Joe (#18098) üzenetére


Borokafa
őstag

Mikor mi voltunk kint Leeds-ben, a biztos pont egy török ételbár volt, ott finom volt minden. :) Egyszer-egyszer bementünk egy olasz étterembe is, ott is jó volt a kaja, de kicsit mélyebben kellett a zsebünkbe nyúlni....
A leg utálatosabb viszont a buborék nélküli sörük volt :D

[ Szerkesztve ]

(#18100) MR_Joe válasza Borokafa (#18099) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Kész szentségtörés :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.