Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18501) Balinov


Balinov
félisten

potkivanok a zuraknak! Ujra hetfo :W

Dry, milyen volt a volt? Latom bebacardiztal :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18502) alitak


alitak
senior tag

Tiszteletem a Zuraknak,

eladó 2 darab FEZEN bérletem, érdekel-e valakit?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#18503) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Még mindig eladó a nyomi. Győrieknek kedvezmény :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#18504) Dryman válasza Balinov (#18501) üzenetére


Dryman
aktív tag

Utolsó pillanatban leszervezve a dolgokat....hát a spontán bulik a legjobbak.....
péntek, szakmai támogatós jegy, így ez csak a benzinbe került, de annyira kedvet kaptam hogy szombaton reggel gyors online jegyvásárlás, 16:30-ra meg már ott is volt-am..... :)
Nagyon jó koncerteket sikerült összeválogatni a szervezőknek....
A bacardis csajok meg bónusz ráadás voltak...mert megérdemlem :)

(#18505) Balinov


Balinov
félisten

Nezzetek, mit talaltam a szombat esti grillezeshez...

Ilyenre meg otthon/Szlovakoknal se emlekszem, nemhogy itt..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18506) Jazzos válasza Balinov (#18505) üzenetére


Jazzos
tag

Sört grillezni?? ;]

(#18507) Dryman válasza Balinov (#18505) üzenetére


Dryman
aktív tag

Azzal a söröcskével azért vigyázni kellene....tudod szénhidrát van benne, meg pörkölt maláta, komló, és sörélesztő....ja meg a legtöbbje már ipari karamellt is tartalmaz...karamell meg folyékony cukor....
Kell az a sör neked? inkább száraz bor vagy rozé.....

(#18508) Jazzos


Jazzos
tag

Tud valaki ingyenes videószerkesztő programot ajánlani? Személyes tapasztalatok érdekelnének. Anno a Pinnacle Studio-t használtam, nem tudom van-e már reális ingyenes alternatívája. Köszi.

(#18509) Balinov válasza Dryman (#18507) üzenetére


Balinov
félisten

tudom, Laci, tudom....csak 3 dobozzal toltam le egy kis szaraz bordoi melle...grillezet csirke, salata korettel..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18510) Dryman válasza zsigee (#18496) üzenetére


Dryman
aktív tag

Jó ez a 12V mínusz 5V tápátalakítós ventiszabályzás, csak felhívnám a figyelmet arra hogy bizonyos jobb minőségű tápok pl Asus, vagy Gigabyte SuperB, vagy HyPro 520 el sem indulnak ha megcsinálod ezt a 7V-os kicsatolást!
Vajon miért is?
Azért mert ezen tápok védelme már a a 100-120 ma szivárgó áramra is kapcsol.....
és amit itt világmegváltó okosságnak gondoltok az nem más mint egy 12V-os szekunder ág és az 5V-os szekunder ág közötti ventillátor tekercseken elfogyasztott 7V x átlagban 0,2A azaz 1,4W-nyi zárlati teljesítmény...ami nem is ennyi valójában, mert ez a teljesítmény két külön kapcsolóüzemű rész párhuzamos járatásával, azokon egyidőben megjelenő kimeneti feszültségből képezhető teljesítmény a nemkívánatos zárlati áramos összetevővel.....
Bizonyos írások 5-6x nagyobb teljesítmény veszteséget feltételeznek ennek a "hibrid" megoldásnak a kapcsán....
Nincs is ezzel gond ha amúgy is Codegen és társai tápokat használsz, mert ezeken hogy 30 vagy 35% veszteséggel jön létre az átalakítás...olyan mindegy! kicsit melegszik, jobban pörög a venti...ennyi.... :)
Ha meg jobb a táp, akkor a védelme is jobb, nem is beszélve a teljesítmény átalakítás minőségéről, 80+ tápok.....
Szerintem a 80+ tápok már nem is engedik hogy egy ilyen kommersz átalakítást megejts.
Az egy dolog hogy a molexben megcseréled a sárgát a pirossal, azaz 12V helyett 5V-ról hajtod a ventit, meg az is egy dolog hogy 39ohm-51ohm közötti 2W terhelhetőségű ellenállásokat forrasztasz be a 12V útjába.....
Nemhiába adja a CoolerMaster és a Zalman is az olcsóbb megoldás keretén belül az ellenállásos feszültségcsökkentéses toldó bizbaszt...itt is elvész a feszültségkülönbségből származó teljesítmény, csak nem terheli folyamatos zárlati árammal a táp szekunder részét...ennyi :)

(#18511) Dryman


Dryman
aktív tag

Bacardis lányokkal...a szöszi nagyon ott volt... :)

(#18512) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

[link] :)) Érd priviben

(#18513) Jazzos válasza Dryman (#18511) üzenetére


Jazzos
tag

Azta, mekkora fogkrém reklámok! Brutális csajszikák! :C

(#18514) vlcsko82 válasza Dryman (#18511) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Látjuk lebilincselő volt :DDD

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#18515) Kis Joe válasza Balinov (#18505) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

11 euro? :O
Angolok se szégyenlősek alkohol árazásnál de ez azért kicsit sok szerintem...

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18516) Balinov válasza Kis Joe (#18515) üzenetére


Balinov
félisten

ez olyan eros kozepes arazas, Dunnes Stores nem a legolcsobb, teszkotol picit dragabb az arszinvonal.

Regen szerettem NI-be jarni kirandulni, hatar elott minding megalltunk sort venni, 12-es Guiness 10-12£...boldog bekeidok, mikor 1,10 alatt kellett egy fontert adni..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18517) Kis Joe válasza Balinov (#18516) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

UK-ban is akkor csak 1 font fel liter ha kis boltban veszed, a nagyokban 1,2-1,5 a 330ml

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18518) G@ben


G@ben
addikt

Van egy gép, aminek az usb-je és a háza is ráz, de nem ám 5V-tal, hanem olyan alkarzsibbasztósan. Működik, de most belenéztem és a tápban (ISO van ráírva) az egyik kondi púpos és kicsit már ki is folyt. Okozhatja ez a rázást? Vagy esetleg az alaplapnál ér a házhoz a hátsó tüskesor, mert van 1-2 távtartó, ami nem tudom, hogy az-e, de olyat még nem láttam. Tipp valakinek, hogy mitől rázhat ennyire?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18519) zsigee válasza G@ben (#18518) üzenetére


zsigee
tag

Szerintem a púpos konditól nem ráz. Inkább valahol áthúz. Ha zsibbadós, akkor a tápból, esetleg a 220as kábel...

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#18520) G@ben válasza zsigee (#18519) üzenetére


G@ben
addikt

Ki kéne próbálnom másik táppal is. Csak ahhoz szét kéne borítanom egy dolgozós gépet. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18521) boogie84


boogie84
veterán

Hol tudnek gyorben pici szamzaras lakatot vasarolni?
Es olyan karabinert kb ami porazakon van... Rugosat.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18522) golya32


golya32
aktív tag

Érdekel valakit kicsit lepukkant 2g usb kábel van, 6e az ára
Alkatrésznek vettem, elmondottak ellenére működik.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#18523) widi válasza MR_Joe (#18503) üzenetére


widi
tag

engem érdekelne, ment pü még kora reggel :)

(#18524) G@ben válasza G@ben (#18520) üzenetére


G@ben
addikt

Kimértük a dolgokat, az ügyes villanyszerelő a földre is rákötötte a fázist két konnektornál is...

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18525) Dryman válasza G@ben (#18524) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia Gaben!
A villanyszerelő ügyessége nem is akkora meglepetés, inkább úgy képzeld el, hogy hagyományos régi hálózati szerelés, ahol a földet és a 0-át közösítették, így nem csak a mérő alatti közösítés (földelt nullás hálózat) él, hanem a konnektoroknál is közösítve van a drót, ergo nem kell külön földet húzni.....
A probléma onnan adódik amikor egy 0 vezeték lazulás kapcsán a villszerelő szakember egy kötődobozban elcseréli a drótokat...ez életveszélyes és tilos, emiatt ezen szerelési megoldás is tilos...
teszemazt ha megfordítottad volna a 220-as dugvillát a konnektorba 180 fokkal, akkor már lehet nem is rázott volna...aztán lehet mégis, mert a tápok bemeneti részén lévő szűrőtag miatt a fázishelyesség nem számít a táp bemenetén.....
Én biztos hogy dukumentálnám, és csinálnék belőle egy munkaügyi pert, mert a megfelelő munkaterületed rendelkezésre bocsájtása az bizony a munkaadód feladata.... itt pedig életveszélyes környezetben követelte a munkavégzést.....
ha megfogtál volna egy vízcsapot, és a házat akkor ezek szerint agyonvágot volna az áram.

(#18526) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Eladó még mindig egy LG L3 E400 vodafonos mobil, használatlan, garis. Pci-e videokarit hdmi kimenettel beszámolok.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#18527) Balinov


Balinov
félisten

Augusztus eleji atvetellel nem kell valakinek egy 512MB-os HD4850 ill. egy fekete, zsebkopott es gyarilag fuggetlen HTC ONE S?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18528) vlcsko82 válasza Balinov (#18527) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

A droidos kütyüd mennyi lenne?

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#18529) Balinov válasza vlcsko82 (#18528) üzenetére


Balinov
félisten

Hat, most megfogtal. Tavaly ev eleji vasarlas, HTC_001 CID, z520e, tehat az S4 Karit magos (erosebb) valtozat. Doboz, tolto, gyari headset (valszeg ki se bontottam), valszeg meg megvan a szamlaja is (ami itt a garjegy, de asszem a HTC IMEI alapjan nezi a gart). Ha itt hirdetnem, olyan 200-220€-ert raknam fel, de nem tudom, otthon milyen aron megy hasznaltan.

Erdekel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18530) Balinov válasza Balinov (#18529) üzenetére


Balinov
félisten

ja, van egy LG GT540 (Optimus, fekete, valszeg fuggo) is, ha valakit erdekel a retro..asszem 2.1 van rajta.

Mindketto gyari legfrisebb (4.1.x ill. 2.1) rom, abszolut stock, rootolatlan

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18531) G@ben válasza Dryman (#18525) üzenetére


G@ben
addikt

Nem munkahely, mivel épp szabin vagyok otthon, szülőknél, úgyhogy itt a frissen szerelt hálózat ráz. Hozzá kell tenni, hogy eddig két ilyen konnektort találtunk, illetve sok konnektor még be sincs kötve, csak néz a sok vezeték ki a falból (a végük természetesen leszigetelve). A szerelő vissza lesz hívva, hogy ez így nem kóser. Ha minden igaz, egy Microsoft egeret buktunk eddig, mert az már nem akar működni.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18532) Smile8822 válasza golya32 (#18522) üzenetére


Smile8822
senior tag

Priviben küld képet létszíves :R kíváncsi vagyok mit sóztak rád megint :DDD + írjál róla pár sort, Köszöntem :R

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#18533) golya32 válasza Smile8822 (#18532) üzenetére


golya32
aktív tag

ment pü

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#18534) Tarill válasza Balinov (#18527) üzenetére


Tarill
őstag

a 4850 mennyi lenne?

(#18535) Balinov válasza Tarill (#18534) üzenetére


Balinov
félisten

mennyit er? Force3D (aka Inno) markaju, hutes nincs hozza

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18536) delikvens025


delikvens025
csendes tag

Tiszteletem. Valakinek nincs eladó legalább 10m es jack-rca kábele ???

+36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

(#18537) Balinov válasza delikvens025 (#18536) üzenetére


Balinov
félisten

jo,hogy mondod, Mester. Gyorben hol lehet emberi aron 5m jack apa-anya kabelt venni? somogyiba allitolag 2-3k.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18538) Tarill válasza Balinov (#18535) üzenetére


Tarill
őstag

nincs hűtés a vga-n? :D úgy nem kell bocsi :D

(#18539) Balinov válasza Tarill (#18538) üzenetére


Balinov
félisten

van hozza egy gyari accelero2, csak nincs felteve ra.tartalekkartya volt egy darabig..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18540) toro22


toro22
tag

Üdv
eladók lesznek:
ASUS A8N5X s939 alaplap
AMD Athlon 64 X2 3600+ 2000MHz s939-es OEM proci
AMD Athlon 64 3000+ 1800MHz Venice s939-es dobozos proci gyári hűtővel
Akit érdekel az írjon privátot

(#18541) toro22 válasza toro22 (#18540) üzenetére


toro22
tag

lemaradt, hogy az alaplap is OEM, nincs hozzá hátlap se, de akinek nagyon kell az itt (ezen a képen a legalsó) tud hozzá venni.
Alaplapról info: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#18542) Balinov


Balinov
félisten

egy ujabb aprod-os gyongyszem

Szaküzletben telepített jogtiszta aktivált limitált kiadású Windows 7 Deep Ambition operációs rendszer vaaaaa :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18543) jamba válasza Balinov (#18542) üzenetére


jamba
csendes tag

Ez az kedves eladó elfelejtette leírni a hiba valódi okát mely jelen esetben nem más mint a VGA-chip (Nvidia).
Ennyi pénzért Én már jó duálnotit is adok .

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#18544) okiDoki válasza jamba (#18543) üzenetére


okiDoki
tag

A Te notid is kondizott? :DDD

0,0

(#18545) jamba válasza okiDoki (#18544) üzenetére


jamba
csendes tag

Nem csak kijelzőcserélt :P

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#18546) cellpeti


cellpeti
veterán

9,5 mmes dvd írót keresek notiba

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18547) ftc


ftc
nagyúr

Vkinek tapasztalata Mageia 3 - al?

(#18548) memphis221


memphis221
tag

Üdv!

Valakinek működőképes 775 lapja (DDR2, C2D támogatás) eladó??? :) Olcsó legyen sokat nem akarok rákölteni! ;] ;]

üdv

memphis22

" memphis22 "

(#18549) jamba válasza memphis221 (#18548) üzenetére


jamba
csendes tag

Jelenleg csak Asus P5K-van :))

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#18550) Smile8822 válasza jamba (#18549) üzenetére


Smile8822
senior tag

Asus P5K jó kis deszka egy e8400 est hajtottam benne nagyon jól teljesített :K

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.