Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13536) sladka_pani válasza RudyD (#13534) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

2004 óta van jogsija, de szerintem az 500 km sincs levezetve, ellenben velem, nekem 2008 óta van, és túl az 50.000-en, bár ettől nem lesz nagyobb az arcom, csak leírtam :) 1-2 hete kezdtük sógorral újra tanítgatni, és mint a biciklizés, nem lehet azt teljesen elfelejteni ;) Szépen megy neki, óvatosan, viszont a kuplungot még helyesen csúsztatja, gázfröccsöt ad mindenhez, illetve a tolatás, parkolás az még újratanulást igényel, mert félelmetes. Bár elárulom én sem vagyok soha a helyzet magaslatán ha centizni kell, de azért ha van idő és türelem, akkor beférek mindehová, kivéve az olyanokat, mint hogy 2 fa közé, ahol nincs 10 centi hely a kocsi és a fa között :D Sokszor ha látom mások egyre beállnak ilyen helyekre, azt mondom a fát utólag ültették oda :U
Piálás: nem vagyok nagy piálós, de marha szivesen részt vennék egy Győr topicos találkozón. Gondoltatok már ilyenre? Vagy szerveztetek? Szerintem simán lehetne, és részemről kerítenék rá szabad hétvégét ezt megigérhetem, sőt beszállhatok minőségi szlovák/cseh sörökkel, esetleg nemzeti pálinkafélével is itthonról. Na de most komolyan, ha van rá jelentkező, és hely (nem kocsmára gondoltam, hanem valakinél), akkor ugorjunk már össze. Lehet közben előkerülnek a jó kis hardverek is ;]

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.