Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81) Lenry válasza S1M0N (#75) üzenetére


Lenry
félisten

visszaigazollak, amint ennél többet mond majd a gog

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#82) Rony949 válasza Lenry (#73) üzenetére


Rony949
őstag

Ez még mindig nem magyarázza meg azt, hogy miért két lap maradt meg az ellenfélnek.

(#83) PhilBrick válasza Rony949 (#82) üzenetére


PhilBrick
őstag

Kettő volt neki belőle?

[ Szerkesztve ]

(#84) Rony949 válasza PhilBrick (#83) üzenetére


Rony949
őstag

Kettő darab ugyanolyan egység volt.

(#85) NyxNyxNyx válasza Rony949 (#82) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem lehet, hogy kirakta, adrenaline rush-solta és még buffolta, majd duplázta Foltest képességével? Megkapja a buffot a másolat is.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86) PhilBrick válasza Rony949 (#84) üzenetére


PhilBrick
őstag

Én az Adrenaline rush-ból gondoltam kettőre, de MikE008 verziója valószínűbb.

(#87) Rony949 válasza NyxNyxNyx (#85) üzenetére


Rony949
őstag

Na látod, erre már nem nagyon emlékszem. De mindegy is, a lényeg hogy nagyon jól csinálta a gyerek, annyira jól hogy nem is tudtam hogy mi a franc történik. :D

Jó lenne egy history ablakocska ahol mutatja hogy mik történtek az elmúlt 10 körben.

(#88) Lenry válasza Rony949 (#84) üzenetére


Lenry
félisten

a, két Adrenaline Rush kártyája volt, mindkettőt alkalmazta 1-1 lapon. nekem is van kettő belőle (lásd a korábbi hozzászóláshoz mellékelt képemet)
b, Foltest képessége, hogy "exact copy"-t csinál, azaz minden buffal együtt hozza létre a másolatot, így is létrejöhetett a két egyforma kártya

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#89) saen


saen
veterán

Én úgy látom, hogy a legtöbb ember a monster paklit nyomja. Sajnos a Skellige amivel próbálkozom nem elég erős ahhoz, hogy megverjem, elég ritkán sikerül. Azt szerintem elég rosszul csinálták, hogy nem kapsz semmit ha kikaptál, így elég nehéz fejlődni.
Tegnap este néztem Noxious vagy hogy hívják streamjét, még HS-ből ismertem, hát elég durván tolta. Ráköltött a játékra egy rakat pénzt, megvolt a legtöbb lapja, nem nagyon láttam veszíteni. Persze értette is a játékot már eddigre, gondolom sok időt töltött vele. Ettől úgy érzem baromi messze vagyok még, a legtöbb lapot nem ismerem.

(#90) Rony949 válasza saen (#89) üzenetére


Rony949
őstag

Szörny pakli ellen nagyon jó a frost. Azt próbáld kihúzni az elején, ha nem jön össze, akkor szopás van.

(#91) saen válasza Rony949 (#90) üzenetére


saen
veterán

Olyan lap nincs a skellige pakliban... Egyelőre az alapokkal játszom.

(#92) Lenry válasza saen (#91) üzenetére


Lenry
félisten

hogyne volna. a Frost frakciófüggetlen lap, Deck Builderben tedd bele a paklidba

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#93) saen válasza Lenry (#92) üzenetére


saen
veterán

Ezt értem, de akkor úgy fogalmazok, hogy nem csináltam/módosítottam paklit, az alap paklikat próbálgatom, ismerekedek a játékkal. Nem ismerem még annyira a szinergiákat/taktikákat, hogy nekiálljak ezeknek, nem játszottam még sokat.
Most toltam egyet monsterrel és simán nyertem 2-0-ra a mirrort... Az alap paklik közül erősebbnek tűnik a monster, mint a skellige azt már látom. Idővel persze én is nekiállok majd paklikat variálni, mókolni velük, de annyi időm még nem volt a játékra. Mégcsak 2-es szintű vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#94) Ch0b


Ch0b
tag

Küldhetnének már meghívót :(

(#95) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

NyxNyxNyx néven vagyok, aki gondolja vegyen fel. Zavaró az üres barátlista. :))

Kegeket, vagyis a vásárlásukhoz szükséges valutát csak a győzelem ad? Questek még nincsnek?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#96) Cathfaern válasza NyxNyxNyx (#95) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Figyelembe véve, hogy mennyire sikeres a HS quest rendszere, főleg a most nem rég bevezetett új quest fajták, amik nincsenek győzelemhez kötve, azt előre megjósolom, hogy ha a Gwent nem vezet be hasonlót, akkor esélye se lesz a HS ellen népszerűségben. Ettől még lehet jobb nála, de pvp alapú játékoknál a népszerűség elég döntő dolog hosszú távon (lásd MMORPG és MOBA piac).

(#97) saen válasza NyxNyxNyx (#95) üzenetére


saen
veterán

Igen, csak a győzelem ad meg a szintlépés, de ügye ahhoz is győzni kell. Mondjuk a Gog-on most van egy promoció, ha feliratkozol a hírlevélre akkor kapsz egyet ingyen + a Witcher játékot is. Én megtettem, nem került semmibe.

(#98) saen válasza Cathfaern (#96) üzenetére


saen
veterán

Jelenlegi fejlődést szerintem kénytelenek lesznek átdolgozni, ez így halálra van ítélve. Persze még a campaign mód nincs benne a bétában, a closedban nem is lesz, az is adhat jutalmakat, de azt még nem ismerjük. Szerintem lesznek bőven változások még.

(#99) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként a weather kártyákat a Witcher 3-ban is elírták először, nem hiszem el, hogy megint megcsinálták. :D Gondolom Copy Pasta volt a régi verzióból.

Deck builderben is lehetne, egy olyan verzió, hogy az alap paklin változtassak, ne előlről az egészet. Oké lehet változtatni, de akkor nem marad meg az eredeti verzió.

A "balttecry"-os minionokat meg nagyon idegesítő, hogy nem lehet cancelelni... Eddig midnen egyes meccsen kiraktam egyet véletlen.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#100) Rony949 válasza Cathfaern (#96) üzenetére


Rony949
őstag

Népszerűségben mindig a Blizzard jön ki jól, ez nem is kérdés. Egyszerűen túl sok Blizzard rabszolga van. (no offense) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.