Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Erdei88 válasza Tirexi (#4598) üzenetére


Erdei88
veterán

Idle 41 dBa, kellemes lehet

(#4602) LackoMester


LackoMester
addikt

Jópár Ati- AMD kártyám volt az elmúlt évekbe ( HD 4870, 5870, 6970 ) nálam semmiféle Catalyst problémám nemvolt, sőt inkább a zsír új GTX 670 Top- al voltak problámák ( az új BIOS megoldotta ) , de ez már csak történelem. ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4603) Locutus


Locutus
veterán

Ez az adaptive vsync most fasza dolog vagy nem? Érdemes bekapcsolni?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4604) Winne válasza ricshard444 (#4596) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem 4850 volt, majd 6870 és most 7850, egyikkel sincs semilyen probléma szintén. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4605) ricshard444 válasza Winne (#4604) üzenetére


ricshard444
veterán

Helyes.Mikroakadast egyedul 6950el tapasztaltam es anno 9800GX2vel,de egy uj Windows mindig megoldotta.Nade eleg az offbol tenyleg mert ez nem az a topik:)

Vannak dolgok...

(#4606) Erdei88 válasza ricshard444 (#4596) üzenetére


Erdei88
veterán

6870Cf káosz a négyzeten. Mindennapos kékhalál, driverket próbáltam 1évre visszamenőleg. 5870-em 1hét után meghalt.

(#4607) Cybertrone válasza Erdei88 (#4606) üzenetére


Cybertrone
veterán

:DDD 7970 cf-el nekem nem volt bajom... bár hangja az volt :DDD Igaz míg meg volt 1 drivert használtam végig... egy kezdeti betát :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#4608) N_A_S


N_A_S
veterán

Tegnap lőttem be élesbe a 680 SLI-t és azóta BF3 mapváltásnál folyamatosan BSoD-ot kapok.

dxgmms1.sys a kékhalál okozója. Van valakinek tippje esetleg? Driver csere megvolt, visszaraktam a legfrissebb WHQL-t, de nem változott semmi. :(

https://tinyurl.com/phnas

(#4609) Cybertrone válasza N_A_S (#4608) üzenetére


Cybertrone
veterán

Directx? a sys-ből következtettem! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#4610) ricshard444 válasza Cybertrone (#4609) üzenetére


ricshard444
veterán

Azaz.Nalam is volt ilyen es visszatettem a regebbi a drivert es tobbet nemvolt kekhalal.

Vannak dolgok...

(#4611) Winne válasza Erdei88 (#4606) üzenetére


Winne
nagyúr

Mukor fórumtársnak is 6870cf-je van/volt és neki is sokat fagyott, lehet akkor ez a cf mégsem annyira jó 5let? :F

Nagyon gondolkodom, de tényleg meg kellene várnom a 660-at..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4612) Erdei88 válasza Winne (#4611) üzenetére


Erdei88
veterán

Én várok türelemmel. Használt 670-et esélytelen találni jó áron, így mindegy, hogy most vagy 2-3 hét múlva veszem meg az újat...

(#4613) ricshard444 válasza Winne (#4611) üzenetére


ricshard444
veterán

6870cf szinte legendasan rossz parositas ahogy a 6870x2 is rossz. 7850cfel nemlenne problemad.Ha mar nVidia topik akkor vard meg a 660t azt utana eldontod

Vannak dolgok...

(#4614) Winne


Winne
nagyúr

Köszönöm. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4615) Zorel válasza Erdei88 (#4612) üzenetére


Zorel
senior tag

Használtan tényleg nagyon ritka, ha van is kb 90k az ára. 99k-ért pedig már van új is 3év garival. :)

(#4617) Erdei88 válasza Zorel (#4615) üzenetére


Erdei88
veterán

Non-ref lenne a cél első sorban.

Archon: Ők építik neki

(#4618) kasa85


kasa85
őstag

Skacok kéne egy kis segítség.
Jött a kártyámhoz egy új bios,és érdekelne hogyan tudnám fel pakolni a gépemre.
A kártyám,és a Biosok.
Ha van olyan lehetőség Windows alól jól jönne a flash progit leszedtem hozzá,és az istenért nem bootolja be USB fat32 re formázva. :(( :W
Még az első amit csinálok ilyet légyszi valaki segítsen aki tapasztaltabb e téren :R
Elméletileg ezt hozza.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4619) kasa85 válasza kasa85 (#4618) üzenetére


kasa85
őstag

Nos az előző törölve sikerült a GIGABYTE VGA @BIOS programmal flasheltetni.
Amúgy egy kis érdekesség.
A TDP egy kicsit magas értéket mutat.
A Régi kép a régi bioszról:GPU-Z 3DMark 11
Értelem szerűen alapot értékeket vettem meg a maximumot.
Az új F4 biosszal nem kellet a minimum értéket linkelnem,mert az jó volt ellenőriztem vissza veszi az órajelet,mindent.

A régivel a 3DMark 11 lefuttatása után a maximum érték:90.7% TDP volt
Az F4 el a 3DMark 11 lefuttatása után a maximum érték:258.3% TDp volt
Ezeket lent a GPU-Z Power Consumption-nál található.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4620) kasa85 válasza kasa85 (#4619) üzenetére


kasa85
őstag

Ez is megoldva úgyhogy nem kell tologni a segítségért :))
GIGABYTE VGA @BIOS letöröltem mindent kitakarít,ccleaner,és kétszer is teszteltem max 100TDP volt az eredmény GPU-Z ben 3DMark 11 lefuttatása után.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4621) H.Ezredes válasza kasa85 (#4620) üzenetére


H.Ezredes
őstag

És miben jobb ez az új bios ? Mit csinál ? érek el valami pluszt? ( Nekem is ilyen kártyám van )

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4622) AMATŐR válasza H.Ezredes (#4621) üzenetére


AMATŐR
őstag

Ha a karid tökéletesen működik, ne csinálj semmit!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#4623) kasa85 válasza H.Ezredes (#4621) üzenetére


kasa85
őstag

Semmit amúgy légyci,ha tudsz egy 3DMark 11 tesztet légszíves GPU-zvel mérd meg.
Amire szükségem lenne a lefuttatása után Min/Max/Avg értékekre.
Ezt légyszi küld el nagyon fontos lenne.
Avg 1225 felé soha nem megy ami érdekes.
Min 324 szokott lenni.
Max 1301MHZ.Amin van jelenleg a kártya.
+125 MSI A .
A biosz a rendszer stabilitását fokozza,ha a memóriákat is húzod azért van.
Ha teheted nyugodtan rakd fel legfeljebb jobban tudod a memória egységeket tuningolni ezt le is írták az Iponos cikkben amit fentebb linkeltem.
Talán amikor ki be ugrik a következő teszt a 3DMark 11 ben vissza veszi az órajelet,és annak az átlagával méri.Ami érdekesség Max 1225MHZ felés sosem megy FurMark alatt kisablakos módban csal fulscreen teljes ablakos módban :D

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4624) kasa85


kasa85
őstag

Egy kis teszt.
Procit megemeltem 4800MHZ-re.
A Ramot eredeti 1600MHZ állapotába raktam.
A Kártya GPU:1300MHZ ment.
Mindjárt jobb mint ami volt múltkor.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4625) kasa85 válasza kasa85 (#4623) üzenetére


kasa85
őstag

Ja igen elég fura hangot ad 78% venti fordulaton a kártya meg lesnéd ha van MSI A,hogy nálad is ugyan ez a helyzet.
Tudom írtad kicsit halható,de kíváncsi vagyok mennyire erőssödik fel 78% körül.
HA segítenél nagyon meg köszönném. :R

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4626) Cybertrone válasza kasa85 (#4625) üzenetére


Cybertrone
veterán

Magaddal beszelgetel baszki... Jo lenne ha szerkesztenel, vagy annak valaszolnal akihez intezed a kerdest, mert egy hatalmas katyvasz az egesz...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#4627) N_A_S


N_A_S
veterán

Mivel nem áll olyan messze a topik kártyájától, ezért utólagos engedelmettekkel belinkelem ide is, ma született egy új országos 3DMark 11 Performance rekord, részletek itt

Képeket a konfigról találtok a 690 topikban

:R

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#4628) H.Ezredes válasza Cybertrone (#4626) üzenetére


H.Ezredes
őstag

jaja :DDD :DDD Épp akartam írni,hogy kicsit skizofrén kezd lenni :DDD :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4629) Cybertrone válasza H.Ezredes (#4628) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kicsit nagyon... Anyira nem erdekel, csak a write only szarom a hszt dolgoktol hanyok... Raadasul magaban beszel:S

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#4630) kasa85 válasza H.Ezredes (#4628) üzenetére


kasa85
őstag

:DDD Lebuktam :))
Bocsi csak közben lekapcsolt az egész katyvasz,és így sikerült túl hevült a procim a mungenemmel :O
Légyszi,ha van időd lesd majd meg előre is köszi :R

(#4629) Cybertrone
Nem magamban beszéltem a bunkózást meg vissza lehet venni köszi :R
Elnézést kértem beütött egy kis fagyás azt ennyi.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4631) Cybertrone válasza kasa85 (#4630) üzenetére


Cybertrone
veterán

Fagyas az van... Az latszik! Felre ne erts de szerintem igazam volt, figyeljel oda kicsit, mert vicces mikor sajat magatol ker segitseget az ember... Raadasul vastagon szedve:(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#4632) kasa85 válasza Cybertrone (#4631) üzenetére


kasa85
őstag

Oks ez jogos nem magamnak kellet volna írni,csak mint csatolásképpen írtam mi az amit még meg nézen :)
Vissza vettem a programból amit használok,így 80C foknál nem dobja el a gépet.
Sikeresen magonként 4.8GHZ Voltage 1.45v sikerült elérni a 87C fokot a fizika tesztnél.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4633) Cybertrone válasza kasa85 (#4632) üzenetére


Cybertrone
veterán

Sok lesz a fesz leggel, degradalodni fog ha igy gyilkolod...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#4634) H.Ezredes válasza kasa85 (#4632) üzenetére


H.Ezredes
őstag

nálam még 5.2 Ghz-en 1.53 V-on se csinált ilyen magas hőfokot... ( 3DMark11)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4635) kasa85 válasza Cybertrone (#4633) üzenetére


kasa85
őstag

Jogos ezért is maradok az alulfeszelés mellet.
4.2GHZ bőven jó csak teszt erejére dobtam meg 4.8GHZ-re.
A Cpu Voltage:1.225v bőven jó,és itt stabil.
Maximális hőmérséklet 30C fokos szobában 59C/mag.

(#4634) H.Ezredes
Programmal húztam egy biztonsági limitet ami 80C fok,és ez miatt dobott egy hátast a gép.
Elfelejtettem emelni,vagy kikapcsolni.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4636) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Na megvan a kártya ismét remélem ezzel már nem lesz galiba.
Mai nap egy jó 5 óra bf 3-mal teszteltem és minden pöpec :K

Szépnapot!

(#4637) AMATŐR válasza Dexter-2000 (#4636) üzenetére


AMATŐR
őstag

EVGA ez a karid is? A GPU Boost- mennyi volt maxon?

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#4638) ittakary válasza N_A_S (#4627) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jézusom :D

(#4639) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Hopp rossz topikba írtam, törölve :)

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#4640) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
Idáig ugy volt, hogy egy Asus/ gigabyte 670-nek leszek tulajdonosa, de találtam jó árban egy alighasznált msi-t is. Nektek mi a véleményetek az msi-s gtx 670-ről? Jo kártya? Mennyivel hangosabb rosszabb a teljesitménye? Esetleg van valakinek tapasztalata vele?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4641) Tirexi válasza NandorHUN (#4640) üzenetére


Tirexi
addikt

Ha ref kártya akkor tök mind1 milyet veszel csak a körítés más meg a matrica.

(#4642) NandorHUN válasza Tirexi (#4641) üzenetére


NandorHUN
addikt

Egy ilyenről lenne szó;
http://msi.com/product/vga/N670GTX-PM2D2GD5-OC.html#?div=Overview
Ez mennyivel rosszabb mint mondjuk egy asus gtx 670?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4643) Cybertrone válasza NandorHUN (#4642) üzenetére


Cybertrone
veterán

Semmivel... még gar is ugyan annyi van rajta... csak azért mert az asus nem lesz jobb semmiben...(refekről beszélünk ezt leszögezem)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#4644) warcat válasza NandorHUN (#4642) üzenetére


warcat
veterán

Ha elégedett vagy a ref design-al akkor teljesen jó lesz,csak tényleg olcsó legyen,100 felett pár ezressel már kapható ez boltban is

EA: It's in the crate!

(#4645) NandorHUN válasza warcat (#4644) üzenetére


NandorHUN
addikt

Engem igazábol a teljesitmény az ami érdekelne, mondjuk pl ehhez visszonyitva: Gigabyte GV-N670OC-2GD. Mert ugye itt mindenki az Asus-osat meg a gigabyte-osat ajánlja, a töbi tipusrol meg szinte egy szó se esik.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4646) N_A_S


N_A_S
veterán

Hamarosan jelentkezem 1 kártyás eredménnyel :) 3DM11

https://tinyurl.com/phnas

(#4647) warcat válasza NandorHUN (#4645) üzenetére


warcat
veterán

Azok a kártyák(többek közt) megkapták a 680-as pcb-jét valamint nem referencia hűtést,azaz jobban tuningolhatóak és halkabbak.

A tuning mint mindig leginkább a szerencsés chip-en múlik,de elmondható,hogy az Asus top illetve
a Giga wf3-al elérhető az alap órajeles 680 szintje, 30kval olcsóbban,de azt kijelentve,hogy a 680ast is lehet húzni.
Szerintem nagyjából ennyi

EA: It's in the crate!

(#4648) NandorHUN válasza warcat (#4647) üzenetére


NandorHUN
addikt

Na okés, az utolsó kérdésem annyi lenne csak, hogy szerinted ez a + a referenciához képest mennyit ér? (Teljesitményben, pénzben) Megér mondjuk + 10-15 ezer forintot?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4649) Dexter-2000 válasza NandorHUN (#4645) üzenetére


Dexter-2000
őstag

volt itt szó másról is, ami nem más volt mint az evga 670 FTW kártyám :D

Szépnapot!

(#4650) Locutus válasza Dexter-2000 (#4649) üzenetére


Locutus
veterán

+1

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.