Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) ricshard444 válasza Erdei88 (#4399) üzenetére


ricshard444
veterán

Nekemis szoval nem;)

Vannak dolgok...

(#4402) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Wáháháhááááá ;] ;] ;] ;] ;]

Csak sajnos nem az enyém lesz (még.. De nekem is ilyen lesz :P )

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4403) gainwardgs válasza H.Ezredes (#4402) üzenetére


gainwardgs
addikt

Tuningot nekiiiii ;] ;] ;] ;]

egyébként beszámítás van ;] ?? ;]

[ Szerkesztve ]

(#4404) H.Ezredes válasza gainwardgs (#4403) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nem lehet !! Nem az enyém elvileg megkaptam az engedélyt,hogy kibontsam és leteszteljem de akkor is csak a gyári értékeken egy teszt,hogy minden rendben van-e a kártyával de semmi tuning minden kizárva. Csak egy tesztre lehet nem pedig használni főleg nem tuning......

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4405) Tirexi válasza H.Ezredes (#4402) üzenetére


Tirexi
addikt

Állandóan beszívjátok ezekkel a non-ref karikkal nem értem miért kell ezeket ennyire isteníteni. Egyiken ez nem jó a másikon az, a harmadik még alapórajelekkel is fagy...

REF FTW!!! :R

(#4406) Erdei88 válasza Tirexi (#4405) üzenetére


Erdei88
veterán

Az összes non-ref karim jobb volt mint a ref-ek.

(#4407) H.Ezredes válasza Tirexi (#4405) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Hagyjuk a REF istenítést is... Kipróbáltam több ref karit nekem sokkal jobban bejön a non REF ráadásul pl DCII 580 -am AB MAX feszen 940-es órajelen nem melegedett annyira mint a REF 580 alap órajelen... Miről beszélünk.... egy REF 480-ról se beszéljünk és egy REF 670 is melegebb alapórajelen mint az (igaz alapfeszen) 1300-on futó 670-em.... És mindegyik halkabb is mint a REF szóval nálam minden tekintetben a NON REF karik a nyerők...

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4408) tikshow válasza Tirexi (#4405) üzenetére


tikshow
addikt

szivesen megneznem ahogy refkarit takaritasz ki ;]

(#4409) ÁdiBá válasza tikshow (#4408) üzenetére


ÁdiBá
addikt

8 bar levegő csodákra képes. Egyszer átfújod és kész.
Mint ha új lenne.

ÁdiBá

(#4410) H.Ezredes válasza ÁdiBá (#4409) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ez így van.... :) Én is úgy takarítom 1x figyelmetlen voltam viszont sajnos... ujjam ott marad a ventiknél....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4411) Tirexi válasza tikshow (#4408) üzenetére


Tirexi
addikt

Amire beporosodna arra van új széria és el lesz adva. :)
Normális ház kell amin van porszűrő és no problem. :U

(#4412) H.Ezredes válasza Tirexi (#4411) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nem a porsodás itt az igazán lényeg.

REF kártya akkor 90%-ban
REF BCP
sz@r hűtés
jobban melegszik
hangosabb

EGYEDI
EGYEDI PCB
EGYEDI hűtés
Hűvösebb
halkabb
jobban bírja a tuningot nem melegszik annyira stb....

De ki mire esküszik ha te a REF-et favorizálod ezen össze nem veszünk :) Kinek a pap.... :) :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4413) kasa85 válasza tikshow (#4400) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi akkor egy kisebb anomália lehet :R
1300MHZ en nyomatom a kártyát,és csináltam egy profilt ami alapján emeli a fordulatot.
Nem használom 78% on.
FurMark,és társaiban nagy melegben is maximum 65C fokos volt a kártya tuningostúl mindenestül kb 30/32C fokos pics@ izzasztós szobában :N
Profilom.

A nagy meleg jövetele miatt egy kicsit visszább vettem a kari tuningjából kb.1220MHZ körül van.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4414) kasa85 válasza H.Ezredes (#4412) üzenetére


kasa85
őstag

Akkor negatívumként.
Bent reked a meleg levegő.
CF vagy SLI-ben lehet egymás se,ét fogják szívni emiatt a 3 foglalatot elfoglaló böhöm verziók felejtősek tapasztalat.
Extrém tuning hűtőm a másik fenekébe volt,és a maximális 60C fok helyett akár felkúszott maghasadásig 100C fokig :D
Persze ami most nekem van berakva nem félnék mellé rakni egy másikat,mert csak két helyet foglal,de sok van amelyik akár hármat is azok felejtősek ha CF/SLI-be szeretné rakni az illető,mert akkor csúnyán rábaltázhat.
Ilyenkor vagy vízhűtés,vagy ref az igazi több kártyás rendszereknél.
Mivel jó házam van sok a venti,és szinte már lég folyosó az egész,így a spéci darabok mellet maradok,de ha több kártya kell a fentieket észben tartom.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4415) Tirexi válasza kasa85 (#4414) üzenetére


Tirexi
addikt

"Bent reked a meleg levegő.
CF vagy SLI-ben lehet egymás se,ét fogják szívni emiatt a 3böhöm verziók felejtősek tapasztalat."

Pont akartam írni... :R

Volt már nekem is Non Ref karim és adtam is el amint lehetett. Egy határ xar volt. Jobban melegedett mint a ref.
Ne meg hány hiba volt már a nem ref-ekkel. Nem rég úgy emlékszem tele volt a topic ezzel, hogy cserélgették vissza a kártyákat még DC2 is volt. Sőt asszem valami széria hiba is volt a dologban.

Egyszer elég volt ezekből a Custom xarokból. Tuningolni meg hova tuningoljak két VGA-t mikor egy is bőven elég lenne? 3D Mark-on kívül a tuning sem jó semmire. Azért vegyek +30k-ért DC2-t, hogy 20Mhz-el tovább húzzam és 300 ponttal többet kapjak Mark-ban? Na neeee...

Sokan mondták már itt okosok, hogy ahol nem elég az alap Mhz oda a tuning is kevés lesz és igazuk is van...

(#4416) H.Ezredes válasza Tirexi (#4415) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az SLI és az egykártyás rendszer az külön világ. Amúgy meg sokat számít 15% plusz.... Érezhetően jobban fut a BF3 a tuningal. Nekem mindig jó volt,hogy lehetett tuningolni nekem nemigen volt problémám nem REF karikkal attól mert te tartasz tőlük az nem azt jelenti,hogy szar. Ráadásul + fázisok meg miegymás amiket raknak a kártyákkal külön komponensek azokkal jobb az élettartam csökken a hőmérséklet stb stb.... Egykártyás rendszerbe SPEC hűtős SLI -be REF... De gondolom a tesztekben azért kapnak 9.8-10-es pontokat meg különösen ajánlott stb.... értékeléseket mert szarok a SPEC hűtős kártyák. :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4417) Tirexi válasza H.Ezredes (#4416) üzenetére


Tirexi
addikt

De gondolom a tesztekben azért kapnak 9.8-10-es pontokat meg különösen ajánlott stb.... értékeléseket mert szarok a SPEC hűtős kártyák

Ezt úgy hívják köznyelven, hogy reklám. :)
Mindent meg lehet venni és mindent meg lehet manipulálni. Te hány Guru3D-s tesztnél voltál jelen személyesen? Egynél sem.
Én régóta nem hiszek már ilyen oldalaknak. Akkor hiszem el amit tud amikor itt van bent a gépben.

Tudod, aki fizet azé a piac. Nvidia módszer. :K

(#4418) H.Ezredes válasza Tirexi (#4417) üzenetére


H.Ezredes
őstag

akkor másképp fogalmazok egykártyás rendszernél bármilyen kártya volt bent abból a típusból mindig a SPEC hűtős kártya bizonyult a jobbnak nem pedig a REF Azt hiszem. Amit írtam én mindig azt tapasztalom ha fizetett ha nem ha megjátszott ha nem ha rendes teszt ha nem..... De továbbra is a REF kártyát a hozzád hasonló gondolkodású emberknek gyártják a SPEC-et meg a hozzám hasonlóaknak. Nincs ezzel baj mert mindenki megtalálja a maga tetszésének megfelelő kártyát :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4419) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

Ezen sok értelme nincs vitatkozni.
Mindenkinek más tapasztalata van. Én pl Refböl is meg Specből is csak jókat fogtam ki nem lattam nagy különbséget és mindet tuningoltam ha masnem kiváncsiságból!

(#4420) H.Ezredes válasza Szatesz. (#4419) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nincs itt vita . Mindenki a véleményét írta le :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#4421) tikshow válasza Tirexi (#4411) üzenetére


tikshow
addikt

Bocs paraszt valoszinuleg. Aki megteheti.. :)

(#4422) kasa85 válasza Tirexi (#4415) üzenetére


kasa85
őstag

Hát igen bár mondjuk azért kellemes az 1300MHZ et látni a mérőn :D
Annyira egymáson vannak a kártyák,hogy nem kap elég friss hideg levegőt helyette az előtte lévő üzemi hőmérsékletű levegőjével próbálja a mester kártya hűteni magát ezért lehetséges az Extrém 100C fok is egy maximum 60C fok hatásfokú hűtőnél.Ale ilyenem volt és ez volt ami becuppantotta mesterként a 100C fokot az új gazdinál akinek adtam.
Felcseréltettem a második reffest mesternek,és egyből elkerültük a nézet eltérést mert FurMark melegítős programnál extra módban sem ment 60C fok felé.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4423) Tirexi válasza tikshow (#4421) üzenetére


Tirexi
addikt

Ha jól körülnézel akkor láthatod, hogy jó pár ember itt PH-n megteheti. Volt olyan aki i7 980X-ről váltott 990X-re és hasonló esetek.
Nézzél be csak a profilokba a cuccok részhez és elképedsz, hogy mik vannak itt.
Ahogy így elnézegetem a dolgot nem úgy néz ki mintha MO-n válság lenne...
3 VGA meg nitro hűtés stb... :))

[ Szerkesztve ]

(#4424) tikshow válasza Tirexi (#4423) üzenetére


tikshow
addikt

Lattam, latom! De nagyon nem irigysegbol mondtam! Aki megteheti, tegye, szive joga! Ha en is megtehetenem en is olyan rendszert raknek osszr ami a kihozhato maximum! EVGA SR-X dual Xeon, 4X GTX 680 vagy 4X Quadro 6000. :)

[ Szerkesztve ]

(#4425) kasa85 válasza kasa85 (#4422) üzenetére


kasa85
őstag

Nem érdemes ezeken vitázni van aki ezt,és van aki azt kedveli.
Nekem speckó mind kettő hasznos.
Érdemes figyelembe venni van aki nem szereti,ha a karija dög meleg hiába is normális az,mert az én esetemben volt mikor pont egy ref kártya nagy téglája ráfeküdt a Déli Chipsettemre ami nem igazán volt jó az alaplapnak.Cirkán +20C fokkal lett melegebb,és még ki tudja még mennyivel bár megoldottam,mert volt még egy slott átraktam abba.
Tesztek ide vagy oda vegyes érzelmeket táplál bennem van ahol előnyös főleg e pé.sz programokban,de van valóság alapja is ahol azért jobb tuningal 30FPS el menni mint alapon 25FPS-en vagy alatta.
Jó érzés mikor az ember be ér egy drágább vetéjtárst,és jó amikor a hő ingadozások még a ref közeli értékeket sem éri el még ilyenkor sem.
A ref esetében már maghasadás lenne,vagy hajszárító effektus ami kimondottan előnyös éjszaka a csendes szobában.Jobb dolognak tartom a spéci verzákat,mert mint látható a gigám még olcsóbb mint a ref,és tuningban,hőben,hangban verhetetlen,és van akinek pont ez kell.
Ha egy nem is szól mellette valakinek ott van még a két felhozott pozitívum ami mérvadó.
Egy jól megtervezett szellős ház az majd megoldja a bent rekedt meleg levegő kérdését.
Mondjuk jól tett Tirexi reffel SLI miatt,de mint sokan mások ezt is,és a másik terméknek is megvannak a vásárlóik mint ahogy Atinál,és Nvidia kariknál.
Most veletek tartok,de nem bántam meg a másikat sem mert volt tapasztalatom bár,ha tehetem soha nem mondom,hogy soha mert kitudja mi lesz nem váltok amd radeonra ,mert pöpec berak driver felrak,és megy mindennel ahogyan megvan írva kiba jó ez az Nvidia GTX670.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4426) ÁdiBá válasza Tirexi (#4423) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Mindig lesznek ilyen emberek. Ha nekem is lenne rá pénzem már LGA2011 rendszerem lenne a lehető legdrágább processzorral. Hiszen mindent kiszeretnék próbálni.
De ez pénztárca kérdése főleg, és én nem abba a kategóriában helyezkedek el anyagilag sem.
Inkább örülök neki hogy Magyarországon is van jó pár olyan felhasználó aki ilyen atom erős rendszerekkel gurigázik hiszen mikor eladják a terméküket már messze nem bolti áron fogják PH árulni, és ez nekünk is csak jó dolog.
Nem beszélve a tapasztalatokról amit velünk osztanak meg.

(#4402) H.Ezredes Nagyon tetszetős darab. Felülnézetből szinte teljesen ugyan úgy néz ki mint a volt DCU2 GTX580-ban.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#4427) #35434496 válasza odorgg (#4395) üzenetére


#35434496
törölt tag

Másik PCIE slotba rendesen működik. Vigyem gariztatni a lapot :F

(#4428) odorgg válasza #35434496 (#4427) üzenetére


odorgg
addikt

Esetleg Bios update, illetve tedd vissza, és nézz rá mégegyszer,hátha csak valami pillanatnyi elmezavar vólt :U

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#4429) N_A_S válasza #35434496 (#4427) üzenetére


N_A_S
veterán

Tedd fel az Ivy-s bios-t. Én is megszívtam ASRock P67-tel, és egy GTX670-el. Oda is a legfrissebb béta kellett. Amúgy azt hallottam hogy P67-el elvileg az SLI sehogy sem működik rendesen. Oda elvileg már Z77 az ajánlott. Csak azért írom hogy ha később terveznél ilyet.

https://tinyurl.com/phnas

(#4430) #35434496


#35434496
törölt tag

Na akkor a két PCIE foglalat közötti különbség. Vga alapon 3770K 4.5Ghz Vigyem vissza gariztatni a lapot?

[ Szerkesztve ]

(#4431) N_A_S válasza #35434496 (#4430) üzenetére


N_A_S
veterán

Melyik kettő közötti különbség konkrétan? A fölötted lévő hozzászólásomat elolvastad?

A legfelső az amiben hibátlanul megy?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#4432) kasa85 válasza #35434496 (#4430) üzenetére


kasa85
őstag

Ha a fenti a második slottos,és az alsó ami rossz eredményt produkált az a első akkor elképzelhető,hogy gari lesz.
Érdemes lenne a lábakat megnézni a foglalatban jól állnak e,bár ha mikro repedés van az áramkörön akkor az geb@sz,mert azt nehéz megtalálni.
Ha van egy 8X foglalatod próbáld ki benne hátha ugyan azt a rossz eredményt kapod mivel nem 16x járatod,és az állításom igaz lehet,hogy a rossz láb,vagy mikroszakadás miatt vissza osztja a karidat a 16x os foglalatban 8x-ra.Elég ha egy láb sz@r máris elképzelhető a baj.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4433) #35434496


#35434496
törölt tag

Ez egy asus maximus extreme iv lap a legutolsó 3211-es biossal. Két hétig jó volt a pcie 1 foglalatban csak most kezdődött ez a jelenség. Most a pcie 2 ben van. Mindkettő 16x ill. még a pcie 4 is 16x-os.

(#4434) Rexcor válasza H.Ezredes (#4402) üzenetére


Rexcor
őstag

Jó itt is viszontlátni a leendő kártyámat. ;] ;] ;]

(#4435) Rexcor válasza gainwardgs (#4403) üzenetére


Rexcor
őstag

A tuningról majd gondoskodok ne aggódj. ;]

(#4436) N_A_S válasza #35434496 (#4433) üzenetére


N_A_S
veterán

Ilyen lapom volt nekem is. Nekem a legalsó PCI-E szállt el benne. Szerencsének köszönhető csak hogy kiderült, 3-way SLi-t teszteltünk volna haverommal. Én azt javaslom próbáld ki mindegyik slotba a kártyát. Nekem képet se adott abba a slotba, amelyik szar volt. Meg fújj bele a PCI-E slotba, lehet csak beporosodott, és kontaktos lett szerelés közbe.

https://tinyurl.com/phnas

(#4437) krx21 válasza #35434496 (#4430) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát ez kellemetlen... :O
BIOS-ban, minden okés?
Szerintem ha rossz lenne a slot akkor egyszerűen képed sem lenne...
Hogy így rossz arra elég kevés esélyt látok... Valamit visszavesz a gép a teljesítményből...
Ki lehet deríteni szoftverből hogy mit?
Én lehet hogy mielőtt levonnám a konzekvenciát csinálnék egy BIOS reinstalt, default beállítások, ha nem megy akkor egy Win reinstallal is próbálkoznék...
De minimum az alaplapi drivereket újra...
Itt csak a sakk megy....

(#4438) Cybertrone válasza #35434496 (#4433) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nincs kikapcsolva a slot oldalt a kis kapcsoloval... Tudom nem vagy hulye, de hat ha!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#4439) N_A_S válasza Cybertrone (#4438) üzenetére


N_A_S
veterán

az 99% hogy nem, mert akkor képet se adna

https://tinyurl.com/phnas

(#4440) kasa85 válasza krx21 (#4437) üzenetére


kasa85
őstag

Ha a hátsó lábakkal valami van akkor is okoz ilyet rossz tapasztalatom volt mikor beragadt egy ecset darab,és az okozott ott kontaktot.
Lehet kártya ki/be helyezéskor megszakadt lent a lábak alatt a nyomtatott áramkörben egy rész,vagy poros,rozsdás,biosz anomália is elképzelhető emiatt érdemes lenne egy más fajta bioszt,vagy a régit aminél még jó volt ki próbálni.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4441) Kecuhun válasza N_A_S (#4429) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Nekem egy Asrock P67 Extreme4 B3 lapom van GTX670-el. Hibátlanul megy minden, pedig nem a legfrissebb BIOS van fenn. Később szeretnék majd még egy GTX670-et SLI-be. Azt mondod, hogy nem menne az SLI? Nekem ez egy kicsit hihetetlen, mivel a lap is támogatja az SLI-t.

(#4442) Lézerparaszt válasza Kecuhun (#4441) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Na megérkezett a gtx 670-em, viszont felemás érzéseim vannak. Sokmindenben bőven jobban teljesít mint a régi, de vannak olyan játékok amikben meg mintha visszaesés lenne. Egy példa: Diablo 3-ban eddig 130 fps volt maxon, most 190-240. Viszont GTA 4-ben eddig volt 100 körül, most meg van hogy lemegy 30-ra is, de átlag 50. Mi lehet a baj? lehet hogy csak játékfüggő? Na de ennyire? Mondjuk a windowsom is elég régi már, több mint egy éves, lehet már újra kéne azt is raknom. Valami ötlet hogy mi lehet a baj, vagy esetleg hogy tesztelhetem le?

ui: drivercseréket már próbáltam.
570 volt előtte, de a tesztek alapján 20%-ot minimum rá kell vernie. Na most ez sokszor be is jön, de ott az az ugyanannyi maradék aminél nem is tudom hogy most wtf.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#4443) Tirexi válasza Lézerparaszt (#4442) üzenetére


Tirexi
addikt

Esetleg megtudhatnák azt, hogy mi volt előtte? :)

(#4444) Alexa09099 válasza Kecuhun (#4441) üzenetére


Alexa09099
csendes tag

igaza van.nem megy az SLI.

(#4445) Tirexi válasza Lézerparaszt (#4442) üzenetére


Tirexi
addikt

Erősen játék függő de a legtöbb optimalizált játékban hoznia kell a pluszt. A GTA4-et nem szoktuk alapul venni annak semmi nem elég még a két 680-om sem.

Tesztelni a 3D Mark javallott persze csak akkor ha volt előzőleg már teszted az 570-el is.

De ha máshol kapod a pluszt a GTA4 kivételével akkor no para. :K

(#4446) ForRedGlory válasza Kecuhun (#4441) üzenetére


ForRedGlory
félisten

GTX 580-at vígan hajtott SLI-ben, amíg kettő kártyám volt. Nem tudom elképzelni, hogy ne menne.

(vissza nem olvasta, ha a 6-os szériát nem szereti az alaplap SLI-ben, akkor nem szóltam)

[ Szerkesztve ]

(#4447) Lézerparaszt válasza Tirexi (#4445) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Azért van para mert még a PH fórumot is szaggatva görgetem. Teljesen olyan mint amikor újrarakom a rendszert és még nincs felrakva a vga driver.

A játék az nem játék!

(#4448) Tirexi válasza Lézerparaszt (#4447) üzenetére


Tirexi
addikt

De viszont van FPS növekedésed más játékban akkor még is csak működik a dolog. :F

Ha minden kötél szakad akkor Win reinstall és a legújabb BETA driver install. :K

(#4449) ÁdiBá válasza Lézerparaszt (#4442) üzenetére


ÁdiBá
addikt

GTA 4 vigyázni kell. Érdemes SSD - re telepíteni hogy ne csináljon a játék jelentős akadásokat.
Ha a rendszerben már nem igazán bízol illetve a lefuttatott tesztekben a kártya nem hozza az elvárt eredményt amihez tudsz igazodni érdemes újra telepíteni a windows, mert meglehet hogy valami úgy mond húzza a rendszer erőforrását.

ÁdiBá

(#4450) Lézerparaszt válasza ÁdiBá (#4449) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem a driverek bolondultak meg, régen Atival csinált ilyeneket, hogy ha nem csináltam windows install+gyári driver kombót, akkor belassult nagyon, és később akármit csináltam, nem lett jó.

Csináltam egy 3dmark vantage tesztet: [link]
Úgy rémlik mintha a gpu score az 570-nel dupla lett volna, de nem biztos mert már rég teszteltem.

A játék az nem játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.