Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI

Hozzászólások

(#701) Plata válasza SpazzMaticus (#700) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom hogy igaza van-e vagy sem,nem is érdekel és nem is az én dolgom el dönteni.
A GTA V-ért egyszer fizettem ,vagyis nem egyszer mert konzolra is megvettem,de a lényeg végül is az hogy egyszer megvettem utána sok ezer órát játszottam vele és nem költöttem rá,még is meg volt mindenem.Számomra a GTA V és az Online mindennél jobb volt,az elmúlt tizen valahány évben egyetlen másik ilyen kaliberű játékkal sem találkoztam.Volt itt sok próbálkozás és klón de valjuk be akármilyen cseszett nagy hype-al jöttek és csilli villi grafikával jöttek belül rohadtak voltak és szart sem értek.Kb olyanok voltak mint a arany csomagolópapírba csomagolt kutya szar,kivülről szép de jobban megnézve nem kérsz belőle.
Ha megérem a GTA 6 igen is kell,a videó alapján szerintem a rockstar megint pofán csapja a többi kiadót,mert hasonló kaliberű játékkal megnt nem tudnak majd előjönni tíz évig az fix.
Az meg hogy ki mennyit költ játékra megint más tészta,senkinek semmi köze ahhoz szerintem.Ha valaki nem költ Online-ban semmit mert megszerzi magának ok,de ha lusta és megveszi pénzért,hát tegye az ő dolga.
Ui:Mobilon már a héten másodszor látom azt a pc gurus hirdetést hogy jön az RDR3. :D

(#702) AxBattler válasza SpazzMaticus (#700) üzenetére


AxBattler
félisten

A hype train jelenséget nem kérdőjelezem meg, ez az egész iparágra jellemző... meg sok egyébre is.
De hogy a Rockstar legyen lehúzással vádolva, azt nagyon nem értettem.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#703) Plata válasza AxBattler (#702) üzenetére


Plata
félisten

Egyszerű,irigység. ;)

(#704) SpazzMaticus válasza Plata (#701) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Az írásod első fele szimpla magánvélemény, ami tökéletesen rendben van, csak nem erről beszélt sem a blog írója, sem én. :)

"Az meg hogy ki mennyit költ játékra" szintén magánügy, de szintén nem a témafelvetés része, már azon felül is, hogy ahányszor felmerül akármelyik fórumon bármelyik játékkal kapcsolatban a "talán nem kellene előre vásárolni", arra a "pavlovi reflex" minden egyes esetben a "nem kéne más zsebében turkálni", ami szimpla félrebeszélés, és/vagy komoly szövegértési probléma csak, nem a kerdésfelvetésre adott válasz.

Az írás továbbra sem arról szól amiről te beszélsz. :)

Az : "Egyszerű,irigység." részre meg csak annyit.
Plata, ugyanmár... :) Ki ? Mire?

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#705) Plata válasza SpazzMaticus (#704) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom a cikkíró a rokkantsztárra. ;)

(#706) gabesz123 válasza AxBattler (#694) üzenetére


gabesz123
tag

Ezt fájdalmas volt olvasni, nem is bírtam végig. Persze, render video... Elég csak megnézni az V teaser-ét, bakker 2011-ben az kb. ekkorát ütött, mint most ez. És bizony ingame jelenetek voltak. De ezen is látszik, hogy egy szteroidozott RDR2 kinézet. Ami valóban durva, hogy mennyi npc/kocsi/hajó, stb van 1-1 jelentben (ez lehet a valós gameplay-ben már nem lesz ilyen, de a többi része egyértelműen nem kamu). A konzolra jön előbb, majd PC-re résznek sajnos van valóságalapja, az V-nél is így volt, de ki lehet várni, nem kell konzolt venni, senki nem kényszeríti rá az embert. :) Vagy venni használtam, majd eladni, ha végig tolta az ember.

(#707) Plata válasza gabesz123 (#706) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem érdekes volt olvasni,tény hogy amit leírt az tömény hülyeség,de vicces.
Nem tudom vajon játszott-e valaha GTA játékkal,vagy csak csípi a szemét hogy a GTA ennnyire népszerű és gondolta leírja a marhaságait.
Kb olyan volt ez mint egy hisztis kis csaj kritikája a hétvégi buliról amire meg sem hívták. :DDD

(#708) SpazzMaticus válasza Plata (#705) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Hát ez nekem "nem jött le" abból amit írt, de oké.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#709) SpazzMaticus válasza gabesz123 (#706) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Én meg bocs, de azt látom ki a válaszokból, hogy a sértettség, mindkét "oldalon" ugyanakkora, és a kérdesfelvetés másik szemmel nézése, magyarul a kompromisszumos párbeszéd mindkét oldalon "hamvába hol" az első mondatnál már.. :D

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#710) gabesz123 válasza SpazzMaticus (#709) üzenetére


gabesz123
tag

Ebben milyen sértettség van? Egyszerűen feleslegesen pocskondiáz és valótlan dolgokat is ír. A marketing része oké, a kiadó minél több pénzt szeretne, de emiatt külön beleállni r*-ba hülyeség, ha lenne egy ilyen cégem, én is minél nagyobb profitot szeretnék. A tudatos vásárlót úgysem tudják megvezetni. A hype vonat meg persze, hogy pörög. Én az első GTA óta követem a sorozatot és mindig mindegyikben volt valami, ami kiemelte a tömegből őket, ez nem fanboy-kodás, hanem tények (itt meg főleg érthető a lelkesedés, sokunknak volt a kedvence a 3D-s korszakból Vice City). Nekem is vannak (jó) játékok, amik nem tetszenek, mert az adott stílust nem csípem, mégsem kezdem el kritizálni.

(#711) Plata


Plata
félisten

Gondolom még nem lehet tudni hogy mi a főszereplők teljes neve,azon kívül hogy Lucia meg Jason.
Vagy van róla bármi infó?

[ Szerkesztve ]

(#712) Wiz Khalifa válasza Plata (#711) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És ez miért is annyira fontos? :)

Amúgy meg találgassunk, Lucia Prison, Jason Gunner :C

Smoke some weed nigga!

(#713) Plata válasza Wiz Khalifa (#712) üzenetére


Plata
félisten

Mert a GTA V főszereplőinek volt rendes neve.
Úgy értem hogy nem csak Michael Franklin és Trevor voltak.
Hááát az nagyon ögyszörű név választás lönne.

De ha nagyon izgat a kérdés akkor ezért.
[kép]
Jön a karácsony,gondolom jön egy új legendary hajó vagy egy egész bundle,ha csini hajó lesz Lucia lenne a neve. :B

[ Szerkesztve ]

(#714) Wiz Khalifa válasza Plata (#713) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jajj már he. :DDD

Amúgy nem csak a GTA V-ben voltak rendes nevek. GTA I, III és Advance kivételével mindenhol volt vezetéknév is.

GTA Vice City - Thomas "Tommy" Vercetti
GTA San Andreas - Carl Johnson "CJ"
GTA IV - Nico Bellic
GTA V - Michael De Santa, Franklin Clinton, Trevor Philips
GTA Liberty City Stories - Toni Cipriani
GTA Vice City Stories - Victor Vance
GTA Chinatown Wars - Huang Lee

Smoke some weed nigga!

(#715) Plata válasza Wiz Khalifa (#714) üzenetére


Plata
félisten

Igen Carl-ra emlékszem a szerb sügérre nem nagyon,a vice city-s pofa sem rémlett már.
Mobilos izékkel nem játszottam.
Nem vagyok nagy mobil játékos.
Utálom a szemüveget,anélkül meg nem nagyon látom. :D

(#716) Wiz Khalifa válasza Plata (#715) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az utolsó 3 se mobilos. Mondjuk ha nagyon szigorúan nézzük akkor a Chinatown Wars mivel kézi konzolra (Nintendo DS és PSP) jelent meg a mobilon kívül így mondhatjuk arra hogy az nekd "mobilos".

Smoke some weed nigga!

(#717) Plata válasza Wiz Khalifa (#716) üzenetére


Plata
félisten

Ami azt illeti szerintem most télen ha lesz időm beütemezem a triológiát.
Bár ha a vice cityben még mindig annyira idegesítő az RC-s küldi akkor hagyom. :D

(#718) homerhamm válasza Plata (#717) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha jót akarsz magadnak, el se kezd. ;]
Inkább szedd le az eredeti játekokat.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#719) Plata válasza homerhamm (#718) üzenetére


Plata
félisten

Hát san andreas még meg van.
De a többi nincs,ha meg is találnám a cd-jét már nincs a gépemben nagyon rég dvd olvasó.
Mondjuk a san andreas megvan rockstar verzióban is.Azt le tudom tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#720) Plata válasza homerhamm (#718) üzenetére


Plata
félisten

De én kíváncsi vagyok vajon milyen lett felújítva,az idén jó pár felújított játékot toltam.
Például Mafia 1-2-3 definitive edition,őszintén szólva az első jó volt a második borzalom.Harmadik meg szerintem olyan amilyen volt.
Mass effect 1-2-3.Ezt nem is nagyon tudom le tenni,már sokadszorra vittem végig.
Sokkal jobb mint az eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#721) homerhamm válasza Plata (#720) üzenetére


homerhamm
addikt

Ilyen, az aszfalban egy növénnyel. :D Számomra az is unfair, ha meghalsz, akkor elveszíted az összes fegyvered.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#722) Wiz Khalifa válasza homerhamm (#721) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az eredetiben is elvesztetted az összes fegyvered. Régen ez volt a rendszer. Ilyen meg nekem nem volt a felújított GTA sorozatban hogy az útban növény legyen. A Mafia 2 DE-ben volt olyan hogy a sziklák textúrája az úton keresztül jött nem volt "levágva". :DD

Smoke some weed nigga!

(#723) Plata válasza Wiz Khalifa (#722) üzenetére


Plata
félisten

Mafia 2 legemlékezetesebb küldetése számomra az volt amikor egy géppuskával lődöztünk egy gyárra,majd utána be kellett menni és elkapni valami fószert.majd ki menekülni,na itt lett érdekes,az épület textúrája szétrobbant és nem lehetett látni egy centire sem.Minimap-ot nézve másztam ki a nem tudom hanyadik emeletről,élmény volt. :W
Na és az is vicces volt hogy az autók ajtaja leszakadt sokszor ha bele ültem. :D

(#724) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#722) üzenetére


homerhamm
addikt

Én egyszer letöltöttem a Mafia 2 demót, és 10 perc játék után beestem a textúra alá. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#725) Wiz Khalifa válasza homerhamm (#724) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A demo érdekes volt, de azóta sokat változott a játék. DE előtt sose volt semmilyen hibám, DE után meg csak ez. Amúgy a graff nem sokban de azért változott szebb irányban, ennyi a változás, semmi más. :D

Smoke some weed nigga!

(#726) Kylesa válasza Wiz Khalifa (#712) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Jason vezetékneve lehetne mondjuk... Vercetti? ;]

it's a danger pretty here in Night City

(#727) homerhamm válasza Kylesa (#726) üzenetére


homerhamm
addikt

Lákátos és Rézműves. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#728) Plata válasza homerhamm (#727) üzenetére


Plata
félisten

Ez GTA 6 lösz,nem GTA miskóc,romulánok helyett latínók lesznek. :D

Én arra leszek kíváncsi hogy floridai gyökér mikor adja fel hogy a rockstartól pénzt követeljen.
Tönkretették az életét amiért benne van a trailerben és a játékban. :D
Szegény hülye,Lindzi de lohan is rácseszett annak idején. :K

(#729) Wiz Khalifa válasza Plata (#728) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Így is úgy is rácseszik a Floridai Joker már csak egy alap tény miatt. Csak hasonlít a karakter rá. De se a hajszín, se a tetkók, stb... nem egyeznek. Ez meg azt jelenti ugye, hogy amcsiban ami csak hasonlít, de nem ugyan olyan azért hiába perelsz be van védve a készítő. :DD

Az autókat szétverő nő jobban hasonlít amúgy, csoda hogy Ő nem balhézik.

Smoke some weed nigga!

(#730) Plata válasza Wiz Khalifa (#729) üzenetére


Plata
félisten

Az lenne még a poén ha a pasit be perelnék amiért joker kinézetből akar pénzt szerezni.
Hiszen ő meg a filmből lopta.

(#731) Heroes fan válasza Wiz Khalifa (#680) üzenetére


Heroes fan
őstag

Annyit tudni, hogy windows 11 és 12 őn fog menni és mesh shadert fog használni. Így rtx kártyákkal fog működni úgy mint jelen esetben az alan wake 2. 32 giga ram alatt felejtős. Prociból is 12 dik gen meg felette. Amd től meg a 7700 as. Akinek ezek nincsenek meg nem fog tudni játszani vele pc n.

(#732) Plata válasza Heroes fan (#731) üzenetére


Plata
félisten

Hát persze,jelenleg semmit sem tudunk. :DDD
De windows 23 kell neki,meg 256 giga ram,I9 21000 proci és rtx 6090-es kártya. ;]
Plusz egy atomreaktor a kertbe. :P

[ Szerkesztve ]

(#733) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Akkora hype jött belém a játék miatt, hogy 80%-ban emiatt beruháztam egy PS5-re múlt héten.. :DDD
Más oka is van, de az most mindegy.

Aztán tesztelni a konzol tudását a Crew Motorfestet választottam, mint állandó játékom, majd csalódottan láttam, resolution módban milyen csúnyán, szaggatottan fut.

RIP me, a GTA 6-ot szerintem már alig-alig tudja majd futtatni az 5, na de hátha performance módban tűrhető lesz, kinézetre is.

Malaka!

(#734) Plata válasza spleenszuru (#733) üzenetére


Plata
félisten

Miért nem vártál egy pro-ra?
Bár szerintem ha halgatunk a flúgosokra akkor ps5 pro-n sem fog futni csak ps8 pro-n. :D
De azon is csak minimumon. :DDD

(#735) spleenszuru válasza Plata (#734) üzenetére


spleenszuru
őstag

A többi ok miatt. :)
Ketten vagyunk egy PC-re, és sokszor azonos időben tudnánk játszani az asszonnyal.

Malaka!

(#736) Heroes fan válasza Plata (#732) üzenetére


Heroes fan
őstag

Olyan cuccot használ mint az alan wake, így csomó hardvert ki is lehet zárni, és mivel win 10 re se fog jönni. Egyértelmű mire lehet számítani.

(#737) Plata válasza Heroes fan (#736) üzenetére


Plata
félisten

Érdekes,nálam az Alan wake 2-nél win 10-et ír.
Vagy talán te az Alan Wake 12-re gondoltál? ;)
Attól hogy olyat használ még nem biztos hogy az kell neki,rockstar esélyes hogy jobban megcsinálja mint a remedy.
Szerintem vidd vissza a varázsgömbödet a szervízbe,mert ráférne egy alapos felújítás.
Lehet még win xp van rajta nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#738) Heroes fan válasza Plata (#737) üzenetére


Heroes fan
őstag

A hellblade 2 lesz az első ami nem jön 10 re.
2026 ra rég halott lesz a 10 így mért csinálnák 10 re is? :D :D

(#739) Plata válasza Heroes fan (#738) üzenetére


Plata
félisten

Aha,az előbb még mást írtál.
Egyébként az sem érdekel ha csak konzolra jön ki. ;)
Nem vagyok oda az ilyen lófing játékokért,akár mennyire népszerűek,jobban szeretem az olyan játékot amiben nem 10 óra játék van hanem többszáz.Na és többször is végig lehet vinni esetleg másképp.Ez a hellblade tipikusan haggyál lógva kategória. :D

(#740) nincsnév007 válasza spleenszuru (#733) üzenetére


nincsnév007
őstag

szerintem a crew motorfest nem a legjobb játék, tesztelni a gépet.Imádom a crew sorozatot de tipik ubi.Nem az a játék fogja megizzasztani a ps5-t. Probáld ki a felturbózott játékokat, uncharted, tsushima, pókember, god of war, most ami hirtelen eszembe jut .

[ Szerkesztve ]

(#741) ProgenXL válasza Heroes fan (#738) üzenetére


ProgenXL
őstag

Aki gondolja előrendelheti [link] ✌️

Heroes fan nem válasznak szántam.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#742) negyven2 válasza ProgenXL (#741) üzenetére


negyven2
veterán

No description available.

:C :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#743) SpazzMaticus válasza spleenszuru (#733) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Ezen most felröhögtem.
Ez komoly ? Nem trollkodsz ?
Ezért a játékért vettél most egy ps5-öt ???

LOL.... :D :D :D

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#744) Wiz Khalifa válasza Heroes fan (#731) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem csak RTX-el fog működni, mert az RX modellű kártyákkal is fog működni, de mind1 is mert ennyire előre még szerintem kár találgatni hogy mi lesz a pontos gépigény.

Smoke some weed nigga!

(#745) Heroes fan válasza Wiz Khalifa (#744) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nyílván ahol van benne az a shader az 6600-tól felfele, az hogy 6600-on hogy fog futni az más kérdés, mert ha úgy mint az alan wake akkor nagyon gatya lesz már azzal is.

(#746) Plata válasza Heroes fan (#745) üzenetére


Plata
félisten

Ne hasonlítsd már egy gatya játékhoz. :D
Egyébként meg hallottam hogy switch tulajok szerint még kicsit lebutítva a switch-en is menne a GTA6,de az már megint mekkora baromság. :DDD

(#747) SpazzMaticus válasza Plata (#746) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Plata ez nyílván ízlés kérdése, de azért "legatyázni" egy olyan játékot, ami -bár neked nem tetszik- tőled függetlenül a többség szerint meg az utóbbi évek egyik legjobbja, még nálad is elég alacsony színvonal, (ugye ezt egy még még sem jelent, vs kiadott, és sikert aratott játék kontextusában bírod így benyögni... :D ) még úgy is, hogy sokra tőled azért nem számít az ember...

Annak fényében meg különösen vicces is ez, amekkora magyarázásba kezdesz akkor, amikor valaki csak annyit mer itt mondani, hogy egy másfél perces PR videó/az azóta tartó globális maszturbációs hullám csöppet talán aránytalan és optimista, és esetleg mondjuk még meg kellene várni néhány konkrétumot is, egy úgy majd kb. egy év múlva megjelenő játékkal kapcsolatban... :)

De hát tudjuk,ez az új GTA, nem egy AW2.

Tudod ezért nehéz veled trollkodás nélkül beszélgetni, vitázni, mert az őszinte rajongás az egy szép dolog, de a wikipedián meg a : "hc fanboy" címszó mellett a te fényképed virít ott nagy valószínűséggel... :D

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#748) Heroes fan válasza Plata (#746) üzenetére


Heroes fan
őstag

Gépedet se írtad ki hogy elmegy e az aw 2. Ez a rendje az életnek hogy aki játszani akar rtx karit vesz abból se a legszarabbat. Ha amd s akkor meg már a 6700 tól felfelé nézelődik.

(#749) Plata válasza Heroes fan (#748) üzenetére


Plata
félisten

Nem rémlik hogy valaha is írtam volna valamit a profilomba,egyébként elfutna,de nem fog,mert nem az a tipusú játék ami érdekelne hangyányit is.
Sosem játszottam egyik részével sem,pedig meg van kettő is.
Úgy emlékszem steamen kettő van.
Amd-t sosem vennék.Fűteni jó de egyébként kösz de kösz nem.

[ Szerkesztve ]

(#750) Heroes fan válasza Plata (#749) üzenetére


Heroes fan
őstag

Aha. Megha belegondolsz nincs is a piacon már jópár éve gtx széria meg rx 5700 meg lefelé. 2026 ra meg majdnem végéhez közeledik a ps5 korszak. Ezekbe nincs is a shader se, ami nem igényelné akkor is 26 ra egy 1080 is olyan lesz mint a 1030 as. Akkor mi értelme támogatni őket? Egy kis logika.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA VI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.