Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Google topic

Hozzászólások

(#101) acer_ válasza BosXx (#100) üzenetére


acer_
aktív tag

Nalam pedig tmobillal a fenti helyzet allt elo. ^

Kozben irtam mailt google-eknek, es a kovetkezo valaszt kaptam:

Hi Adam,

Thank you for your note. It seems as though you're referring to our HTML
transcoder for accessing the WAP version of your desired website(s). If
this is what you're interested in, you may want to visit
http://www.google.com/gwt/n from your phone.

If you didn't know already, we've created a special Google search for
mobile phones that takes less space on the screen. Please access
http://www.google.com from your phone and we'll redirect you to an
appropriate interface.

We appreciate your feedback and support as we work to improve Google
Mobile.

Regards,
The Google Team

Megvan tehat a keresett oldal, bar jelenleg elegge beta allapotunak tunik (jopar oldalt nem mutatott meg).

(#102) sokoo


sokoo
csendes tag

Hatékony keresés a Google segitségével. Talán hasznosnak találjátok.
[link]

- war. war never changes. -

(#103) sekli


sekli
addikt

Prbálta már valaki a Google Web Accelerator-t? Nekem most azt írja, hogy 341 oldal betöltéséhez nélküle 33.9 perc kellett volna, most 22.5 perc alatt töltődött le, tehát 1.3 percet megspórolt az életemből tegnap óta... :)

(#104) sharpapa


sharpapa
aktív tag

hali!

a video.google-n megjelent ez a feltöltési funkció. Én fel is raktam egy vdieót, de az istenért sem tudom megnézni. Mit csináljak?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#106) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Látott má' valaki ilyet? :OOOO

Az amerikai Digitális Millennium Szerzői jogi törvény szerint benyújtott jogi megkeresésnek eleget téve, eltávolítottunk 1 találatot a keresés eredményei közül. Ha akarja, elolvashatja a panaszt <http://www.chillingeffects.org/notice.cgi?sID=1188>, ami az oldalak eltávolításához vezetett a(z) ChillingEffects.org oldalról

Milyen korlátozások ezek?

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#107) sekli


sekli
addikt

Megszűnt a google calculator? :F

(#108) sekli válasza sekli (#107) üzenetére


sekli
addikt

most már újra működik egy ideje... :F

(#109) moma


moma
őstag

Ehh, baromira zavaró ez a halványkék kiválasztós keret a képkeresőben. Mi ez, hogy egyesével rá kell mennem a képekre, hogy lássam, hogy mekkorák? Nem lehet valahogy visszacsinálni a régire? :O

we all deserve a bit of luck.

(#110) Hujikolp


Hujikolp
őstag

hát ez lol. emtudom h nektek adoot-e már ki ilyet de én google böngészés közben: A Google keresője legfeljebb 1000 találat megjelenítésére használható. (Az Ön által kért találatok kezdősorszáma a következő: 980.) ennyit erröl, nem is tudtam megnézni mindet amit akartam... tudom, a spec beállitásnál vagy valahol belehet állítani h mennyi jenenjen meg egy oldalon, de nemnézem át megint.

(#111) Chili7


Chili7
őstag

Lehet, nem illik ilyet 4 év aktív internetezés után kérdezni, de mai napig nem tudom: Hogyan lehet ''windows kereső''-szerű módszerrel keresni, hogy pl a keresendő szövegben ''*'' karakter helyett bármilyen karakter(ek) megfeleljenek a kritériumoknak?

(#112) moma válasza Chili7 (#111) üzenetére


moma
őstag

Szerintem ilyet nem lehet. A csillaggal tetszőleges szót lehet helyettesíteni.
Egyébként engem mostanában az zavar, hogy hiába teszek akár idézőjelbe egy szót a google nem csak pont azt keresi, hanem az ilyen olyan változatait is, feltételezve hogy elírtam... Ez funkciót nem lehet kikapcsolni valahogy?

we all deserve a bit of luck.

(#113) Chili7 válasza moma (#112) üzenetére


Chili7
őstag

Miért kell idézőjelbe rakni a szót?

(#114) moma válasza Chili7 (#113) üzenetére


moma
őstag

hát az időzőjel van arra, hogy pontosan azt keresse ami közte van. pl kifejezéseknél hasznos. De elvileg ilyenkor nem kéne szerintem hogy csinálja azt sem, hogy hasonló dolgokra is keres.

we all deserve a bit of luck.

(#115) rlph


rlph
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogyan lehet akár magyar oldalakat is felvenni a google-nak a personalized honlapján??? mert nekem azt írja ki, hogy nem ismert oldal. Sokkal jobban lehetne használni ezt az egészet....


Szép az élet b@szni jó éljen Szovjetúnió ----- by Norbi

(#116) moma válasza moma (#109) üzenetére


moma
őstag

Közben meglett a megoldás: [link] :C :DD

we all deserve a bit of luck.

(#117) hétalvó


hétalvó
addikt

Valami ötlet kellene, hogy az oldalamra rátaláljon a google.

Más megoldás is jó lenne. Pl a google-n csinálok egy oldalt. A lényeg az, hogy ha beírom a keresőbe mondjuk a cserkeszőlő szót az én oldalamat is megtalálja.

Fizetős megoldást már találtam, de inkább valami trükk kellene.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#118) vtechun


vtechun
veterán

Másnak müködik jelen pillanatban a spreadsheets.google.com címeken levo tablazatai? mert nekem nem, es eleg szarul erint most :)

(#119) GG888


GG888
senior tag

Sziasztok,

Rég jártam itt a PH! tájékán, de tetszik az új motor...nem is ez a lényeg:D
Egy olyan problémába ütköztem, hogy hiába adok hozzá egy honlapot a google-höz, az csakazértsem hajlandó bevenni a keresési listába

Kérlek segitsetek valahogy, a honlap cime:
[link]http://lomtalanitas.eu

Segítségeteket előre is köszönöm,
Üdv,
Gajdi

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#120) TAKÍÍ


TAKÍÍ
tag

Na most emberek gondom van a googlel. NA az egész ott kezdődött hogy létrehoztunk egy csoportot a google ön ahová adott suli társasága jár. (Elötte valmi használható fórumon voltunk ,ahová persze nem jött senki aztán ez a "google szar" meg beindult)

Elöször is utáltam mert nem lehetett áttekinteni mindenki új tárggyal írt és végtelen sok fórum téma lett, meg az idézett szövegek stb.Lényeg hogy ezeket a hibákat sikerült orvosolni, és egész pofás lett meg a100mb tár hely meg stb.

Na a gond: Engemet ebbe a csoprtba a freemail es címemmel hívtak meg majd ezzel regisztráltam, és működött. Utána pár hónappal késöbb regisztráltam én hülye gmail es fiokot. Mondván egy gigás tárhely (akkor még afreemail nem volt ilyen): Na most ezután betudtam lépni a csoportba freemail es címemmel, de belírni nem tudtam .Azért nem mert a gmailes fiokomra kaptam egy ilyen üzenett: "Nincs joga üzenetet küldeni a(z) pszfk-tav2006 csoportra. Lehet hogy csatlakoznia kell a csoporthoz mielőtt üzenetet tud küldeni rá, vagy a csoportra egyáltalán nem lehet küldeni."Lényeg hogy a freemail es és agmail es címemem között valami szívroham áll fel.

1)Na kérdésem, hol lehet azt "gmail" csak az email címet törölni?

2)Van egy másik megoldás ami lehet hogy bejönne. Én kértem hogy a csoprtok üzeneteit küldje el a freeemail címemre: NA ha ezt az opciót valahogy meg lehetne szüntetni? sehol nem találom. A sugójától meg agybajt kapok már. :W :W

(#121) VladimirR


VladimirR
nagyúr

hi

van egy oldalam, a googlebot napjaban (tobbszor) benez, a google keresoben van is az oldalamrol cached peldany
amit nem ertek, hogy az a masolat miert tobb honapos, ha napi szinten nez be a googlebot
a kerdesem pedig az lenne, tudok-e tenni valamit az ugy erdekeben, hogy frissuljon a tarolt valtozat (s a nyitooldal tartalmi valtozasai miatt ez azt is jelentene, az oldalm elorebb kerulne a talalati listaban)

Udv: VladimirR

(#122) Ripley


Ripley
tag

Üdv!
Ma érdekes dolgot tapasztaltam, amit nem tudok sajnos reprodukálni.
Google-lel kerestem youtube videókat a cím, és a youtube keresőszavak beírásával. A találatok mellett megjelent a videó egy kis képe, és a videó lejátszása linkecske, melynek hatására a kereső találatok között kinyílt egy youtube lejátszó ablak, és lejátszotta a videt.
Az érdekes az, hogy ezt egyszer megcsinálta, és a gép újraindítása után soha többet, még az előzményekből előszedett linkre sem. A kérdésem az lenne, hogy ez mi volt, és hogyan lehet ezt reprodukálni?
Üdv!

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#123) VladimirR válasza Ripley (#122) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha a atalalatok kozt akad youtube video, akkor tortenik az, amit leirtal

pl >> itt <<

[ Szerkesztve ]

(#124) Tottu


Tottu
senior tag

Üdv!

Már egy ideje várom, hogy megjelenjen a Google-nak az ingyenes tárhelye, de még egyszerűen nem találtam egy "megjelenési" időpontot.
Ti tudtok valami új infót róla?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#125) Ripley válasza VladimirR (#123) üzenetére


Ripley
tag

És nekem ez nem működik, csak simán listázza a találatokat, és nem működik a lenyíló lejátszás. Két gépen is néztem, egyik helyen sem jó, szal nem a böngésző beállításának hibája.
Egyszer megjelent, de megmagyarázhatatlan módon többé nem.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#126) Jadro


Jadro
veterán

Használja valaki a Google online bookmarkját? Tegnap óta nem működik. Nem lehet megnyitni az ott tárolt kedvenceket, mert a következő hibaüzeneteket kapom:

Not Found
The requested URL /bookmarks/url?url=http://techline.hu/&zx=I2-dUnopHbA&ct=b was not found on this server.

Az sem működik amit frissen veszek fel...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#127) Jadro


Jadro
veterán

Regeltem egy új júzert, ott meg működik midnen mint a karikacsapás. Mellesleg változott is egy kcisit a rendszer és lehet hoyg költözött is vagy nem tudom. Mindenesetre csesszék meg, hogy a régit nem tudom használni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#128) Jadro


Jadro
veterán

Továbbmegyek, a tetves anyjukat. Töröltem az előzmények szolgáltatást, mett baromira nem akarom hogy gyűjtögesse nekem hogy mit keresek. Erre ugyanaz a hibajelenség lett az új fiókban is. Végülis nem erőszak hogy használjam. Tényleg nem...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#129) Jadro


Jadro
veterán

Csak siméán az anyjukat, a tetvest visszavonom. Szüneteltetni lehet az előzményeket, de kikapcsolni nem. Vagyis lehet, csak akkor nem működnek a linkek... Ezt így megoldani azért elég csúnya. Történetesen ha nem regelek új accot akkor nem jövök rá a dologla, mert sehol egy tájékoztatás. Szép mondhatom. Na mindegy végülis működik ahogy szeretném és ez a lényeg. Igaz van pár felesleges linkem a könyvjelzők fölött. Mindegy ennyi még belefér.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#130) Szabesz


Szabesz
őstag

Használja valaki a Google Naptárat?
Azon belül is az SMS szolgáltatással vannak problémáim... egy ideig kaptam őket perc pontossággal, de mostmár egyet se :F
Lehet tudni, hogy ennek mi az oka (nem volt túl sok sms küldés eddig, jó ha hetente 2-3-at beállítottam)

¯\_(ツ)_/¯

(#131) Szabesz válasza Szabesz (#130) üzenetére


Szabesz
őstag

Néhány napja rendesen működik...

¯\_(ツ)_/¯

(#132) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Valaki használja az igoogle-t rajtam kívül? Mostanában a feedeket nem igazán olvassa rendesen. Valamelyik több napos késéssel jön át.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#133) HardSanyeee válasza kraftxld (#132) üzenetére


HardSanyeee
őstag

énis használok iGoogle-t és ez a probléma nálam is fennáll :(

[ Szerkesztve ]

(#134) fokukac


fokukac
nagyúr

miért van az, hogyha beírom a bugrókában, hogy www.google.hu,
akkor automatikusan átirányít az igoogle-ra?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#135) Integra


Integra
titán

elgondolkodtató

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#136) shteer válasza Integra (#135) üzenetére


shteer
titán

kb mint egy világvégével fenyegető cikk :)

..szerintem jónak tűnik

(#137) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nézd mama, ott a Google fényképezője, mosolyogj!
A sárga rendszám felismerésére és eltüntetésére még gyúrni kell...

Mindezt egyetlen egy helyről és tiszta véletlen, csak úgy gondoltam megnézem Európában merrefelé fényképeztek már...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#138) Ramius válasza fokukac (#134) üzenetére


Ramius
őstag

Jobb felső sarok, Klasszikus nyitólap feliratra kattint.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#139) Integra válasza shteer (#136) üzenetére


Integra
titán

ja:)
de tény, a google kezében valóban ijesztő mennyiségű információ van..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#140) GNorbi


GNorbi
tag

Sziasztok!

Használom a www.blogger.com oldalt.. és tegnap egy eléggé hosszas levelet kaptam... felraktam a blogomra a sensation white mixeit és erre kaptam egy ilyen levelet:

Blogger has been notified, according to the terms of the Digital Millennium Copyright Act (DMCA), that certain content in your blog infringes upon the copyrights of others. The URL(s) of the allegedly infringing post(s) may be found at the end of this message.

The notice that we received from the International Federation of the Phonographic Industry (IFPI) and the record companies it represents, with any personally identifying information removed, will be posted online by a service called Chilling Effects at http://www.chillingeffects.org. We do this in accordance with the Digital Millennium Copyright Act (DMCA). Please note that it may take Chilling Effects up to several weeks to post the notice online at the link provided.

The IFPI is a trade association that represents over 1,400 major and independent record companies in the US and internationally who create, manufacture and distribute sound recordings (the "IFPI Represented Companies").

The DMCA is a United States copyright law that provides guidelines for online service provider liability in case of copyright infringement. We are in the process of removing from our servers the links that allegedly infringe upon the copyrights of others. If we did not do so, we would be subject to a claim of copyright infringement, regardless of its merits. See http://www.educause.edu/Browse/645?PARENT_ID=254 for more information about the DMCA, and see http://www.google.com/dmca.html for the process that Blogger requires in order to make a DMCA complaint.

Blogger can reinstate these posts upon receipt of a counter notification pursuant to sections 512(g)(2) and 3) of the DMCA. For more information about the requirements of a counter notification and a link to a sample counter notification, see http://www.google.com/dmca.html#counter.

Please note that repeated violations to our Terms of Service may result in further remedial action taken against your Blogger account. If you have legal questions about this notification, you should retain your own legal counsel. If you have any other questions about this notification, please let us know.

Sincerely,

The Blogger Team

Affected URLs:

http://djgoor.blogspot.com/2009/05/sensation-white.html

valaki tudna segíteni ez ügyben? A blogger kitörölte azt a bejegyzést a blogomról és meg az egész blogomat letöröltem... Remélem tud nekem valaki segíteni! A választ előre is köszönöm! :)

(#141) siofok


siofok
őstag

sziasztok!
én azt szeretném kérdezni,hogy 1 fórumon 1 kommentben megadtam a mailcímem,amit késöbb törölt is a portál.mármint a mailcímes kommentet.
de a google-be ha beírom a mailcímem,akkor mégis kidobja.:(ezt hogy lehetne megszüntetni?
nagyon fontos lenne hogy a mailcímemre ne dobjon találatot! :O

OnePlus nord 2t

(#142) siofok válasza siofok (#141) üzenetére


siofok
őstag

:F

OnePlus nord 2t

(#143) harylmu válasza siofok (#141) üzenetére


harylmu
őstag

Ez engem is érdekelne.

(#144) siofok válasza harylmu (#143) üzenetére


siofok
őstag

akkor már ketten vagyunk!:)

OnePlus nord 2t

(#145) Winner_hun válasza siofok (#141) üzenetére


Winner_hun
félisten

Idővel frissül a google cache és akkor nem fogja kidobni (ha jól rémlik akkor ez 90 nap is lehet)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#146) siofok válasza Winner_hun (#145) üzenetére


siofok
őstag

:Y

OnePlus nord 2t

(#147) harylmu válasza siofok (#146) üzenetére


harylmu
őstag

Találtam egy ilyet.

(#148) siofok válasza harylmu (#147) üzenetére


siofok
őstag

nah ezt aláltam énis,én irtam.kiv leszek kiveszik-e.
hoigy találtál rá?

OnePlus nord 2t

(#149) harylmu válasza siofok (#148) üzenetére


harylmu
őstag

(#150) siofok válasza harylmu (#149) üzenetére


siofok
őstag

de akkor elvileg így trölik nem??csak kérdés mikor. :F

OnePlus nord 2t

(#151) harylmu válasza siofok (#150) üzenetére


harylmu
őstag

Vagy törlik, vagy nem...
Nem tudom mikor, de egy kis időbe biztos beletelik.

[ Szerkesztve ]

(#152) siofok válasza harylmu (#151) üzenetére


siofok
őstag

kiv. leszek rá :U

OnePlus nord 2t

(#153) siofok válasza harylmu (#147) üzenetére


siofok
őstag

most viszont eltünt a kérelmem.hiába jelentkezek be,nemlátni se az állapotot semmit.csak vmi sugó menü van mással kapcsolatba :U

OnePlus nord 2t

(#154) harylmu válasza siofok (#153) üzenetére


harylmu
őstag

Hmm. Próbáld meg még egyszer. Írj a megjegyzés mezőbe ezúttal valamit, hátha értékelik.

[ Szerkesztve ]

(#155) x123456


x123456
aktív tag

1. kérdés: lesz-e aki tud+hajlandó reagálni a 2. kérdésre. :)
2. tudja-e valaki, hogy is működik a google keresője? Pontosabban: miért ad olyan találatokat, amelyeknél még a tárolt változat sem tartalmazza a keresett kifejezést?
Egyre gyakrabban (mostanában a kereséseim kb. harmadánál) futok bele olyan "találatokba", amikor a megtalált oldalon semmi nyoma annak, amit kerestem. OK, egy weblap bármikor változhat. Nade a tárolt változatban miért nincs benne? Pláne, hogy az a pár sor, ami a google találatok közt megjelenik, sok esetben még tartalmazza a keresett szöveget. :F

(#156) x123456 válasza x123456 (#155) üzenetére


x123456
aktív tag

Najó, jelen esetben én nyúltam mellé. :)
Persze a kérdés ettől még kérdés, mert nem ez az első ilyen esetem és a korábbiak nagy részénél biztosan nem csináltam olyat, mint most.

(#157) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nézzétek meg a Google nyitóoldalát! Ma van Agatha Christie 120. szülinapja, a Google is megemlékezett. :)

(#158) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#159) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

A Google-n nemzetközileg Szent-Györgyi Albertről emlékeznek!

(#160) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha a google webhelyen valaki mp3-at vagy egyéb olyan dolgot helyez el ami egyébként fizetős lenne tehát jogvédett, és oda írja hogy letöltés után 24órán belül törölnie kell a merevlemezéről különben bűncselekményt követ el, akkor az oldal követ el szabálysértést? és ha igen akkor a Google milyen lépéseket tesz ha valaki bejelenti az oldalt?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#161) fishme


fishme
tag

Hello
Nem tudom hogy jó helyre írok-e de lenne egy kérdésem : Miért van az hogy a látogatott oldalak színe kék marad ? about:configba már átírtam a színkódot vörösre és mondjuk ha egy linkre kattintva lenyomva tartom a bal egérgombot akkor látom hogy vörös lesz de ha belépek az oldalra aztán vissza akkor ugyan úgy kék.
Valakinek valami ötlet ?

(#162) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Használ valaki google voice-ot?

(#163) EdemFy


EdemFy
újonc

Kis okoskodás a Google-ról.. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Google topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.