Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25745) #20655360 válasza Eastman (#25742) üzenetére


#20655360
törölt tag

Erről még nem hallottam. :B Engem nem érint, (az emg full zárt) de utána olvasok.

(#25941) Tommyka21 válasza Eastman (#25939) üzenetére


Tommyka21
tag

Ő csak 1 Squier strat kissé moddolva (EMG humbi).
De nagyon szeretem, kezes kis gityó :) .

(#26072) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mióta megvan az Ibannez, a Les Paul nyaka annyira nem gyere be. Valakit nem érdekel csere alapnak egy Epi Custom, fehér, EMG 81-85 szettel? Tényleg nem eladásra, inkább cserére. Az Ibanez nem cserélendő :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26435) Tommyka21 válasza Plazmacucci (#26434) üzenetére


Tommyka21
tag

Van 1 Squier Stratom amúgy arra azt használom :DD .
De köszönöm kollega.
Nem is piros hanem cherry sunburst :DD .

Apropó: Gs-en nem Te árulsz 1 fehér Epit EMG 81/85-ökkel?

(#27001) InHell válasza Ragnar_ (#26998) üzenetére


InHell
senior tag

Meghajtottam tegnap próbán, nagyon fasza. 4-es hangerő fölött a dobost már alig lehetett hallani, pedig ütötte rendesen haha. :) 3-4 között pont jó lesz próbán.
Van alja van teteje a hangnak, közepe a mérsékelt hangzású a ládának, de így pont jó, mert az erősítő is sok közepet tol, meg az EMG 81 hídi hangszedő is.
V30-as szórókkal akartam, de úgy már túl sok lett volna a közép és magas.

Bemikrofonozás tervben van, de még kell egy Maxon OD808 meg egy Clean boost pedál, azok fontosabbak.
Ja és még egy tartalék (lehetőleg koncertképes) gitár kéne ha megyünk fellépni valahova.
Ahh jó drága hobbi ez na. :D

< béna duma helye >

(#27053) Kobe


Kobe
veterán

nah, elhoztam a katanát a minap. Túl sokat próbálgatni nem volt időm, de mrá látszik hogy jóféle cucc lesz ez.
Az acoustic és a hi-gaines brown channel eléggé adja, a többi (nekem legalábbis) már kicsit ismerős volt, kicsit a roland cubeos időket idézi.

Ami nagyon jó, hogy le lehet szabályozni fél wattra, szobába pont elég, viszont érezhetően nincs annyi dinamikavesztés a lefojtás miatt, ugyanolyan szépen szól.

Nekem kicsit bonyolultnak tunic a panelja (ez van, a sok nyomógombhoz hülye vagyok), főleg az "effektmátrix" része. Kapsz egy papíralapú táblázatot, hogy a beépített effektek eléréséhez milyen gombot milyen színállásba kell kapcsolni (3x5 kombináció adja ugye a ltárolható 15 fajtát).....na most 3 gombot 3 színállásba kapcsolgatni hozzá kicsit macerás, szerintem egyszerűbb lesz hozzátölteni és letárolni a szoftverből.

USB interfaceként tökéletesne és zökkenőmentesen működik, semi driver nem kell hozzá, rádug, plug n play, felismeri, viszi. Ennyi. Yousician, record progik simán felismerték. Nagyobb móka így gyakorolni egy metallicát pl, hogy erősítőn rögtön a háttérben a metallicás hangzás adja magát :)

A tone centrallal még nem volt időm részletekbe menően szöszölni, mert kéne egy firmware frissítést csinálnom hozzá, de elvielg lehet közvetlen a tone editorből kapcsolódni és letölteni (ez hálózati hiba miatt eddig nem sikerült, sztem cask átmeneti)

Nekem nagyont etszik, az összkép jó, a beállításokkal emg egy fél életre el lehet szöszölni :)

majd egy lábkapcsolót lehet érdemes lenne hozzá újítani, a gyári nem hiszem h megéri, de kapcsolási rajz alapján sztem olcsóbban összehozható

(#27163) cucka válasza BluEyes (#27162) üzenetére


cucka
addikt

Nem pont annyi.
Volt egy Chapman videó a gyárból, ott sorakoztak egymás mellett a különböző márkájú gitárok. Nekem abból nagyon úgy tűnt, hogy minden ugyanazon a gyártósoron készül, egy időben.

Ezt a gondolatot ennek a két vén idiótának [link1] [link2] akkor mindenképp írd meg, mer különben hülyén halnak meg.
Ez a két vén idióta nyilván nagyon jó pickupokat gyárt meg fejleszt, meg biztos nagyon sokat kellett kisérletezgessenek, hogy milyen mágnest meg drótokat használjanak. Ettől még a műszaki tartalmon nem sokat változtattak.
Mittudomén, az EMG feltalálta az aktív pickupot, vagy a Floyd Rose híd, ezekben volt innováció és műszaki tartalom. DiMarzio meg Duncan nagy innovációja max. üzleti jellegű, hogy elhitették mindenkivel, hogy a gyári pickupot cserélgetni kell.

(#27225) Tommyka21 válasza Plazmacucci (#27224) üzenetére


Tommyka21
tag

Elfogadom a véleményedet :D .

De szerintem a sok teszt a youtube-on és a felhasználók értékelései nem hazudik.
A hangjával szerintem nincs gond, sőt, a Guitarplayer-nél és Andertonék is elismerően szóltak róla.
Pedig azt hittem a Brown channel még Neked is befog jönni.
Több kollegának is van, dícsérték eddig.

De tudjuk Neked csak a Line6 meg az EMG adja :DD :DD :DD .

[ Szerkesztve ]

(#27685) Plazmacucci válasza Humbucker (#27684) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mindegy ebben a kategóriában, csak legyen benne valami normális pickup. A mahagoni test talán már nagy falat 65 ezresnek. Vegyen valami deszka szart és rakjon bele egy EMG 81-et, akkor ott lesz a mötál. Ibanez RG170 használtban?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#27690) kenyocsaba23 válasza Humbucker (#27688) üzenetére


kenyocsaba23
tag

Én ezt vettem nem rég. [link]
Az ár senkit se tévesszen meg hihetetlen jó gitár szerintem. Annyit szeretnék módosítani rajta, hogy a két duncan design hangszedőt kiveszem és a helyére egy EMG81et teszek a hídhoz. Az elektronika résznél akkora vájat van, hogy simán befér az aktív cucc. Van egy 25 éves stratocasterem mióta ez meg van az E-re hangolva pihen a falon.

(#27773) Humbucker


Humbucker
senior tag

Vajon milyen lenne a Cort M600-asom ha tennék bele egy EMG 81-et, vagy egy Seymour Duncan Blackouts AHB-1-et?

(#27829) InHell válasza SunMount3r (#27827) üzenetére


InHell
senior tag

Nem peakel. Gen 1. Csak simán gitár-pedálok-focusrite. EMG 81-60

< béna duma helye >

(#27915) Kobe válasza brickm (#27907) üzenetére


Kobe
veterán

én is ilyesmire vágyok, de nem vagyok komplett....

ma elmentem nézelődni, kezembe akadt egy LTD EC-401......kár volt....bazz....sajog most nagyon a szívem.

Ahogy néztem van transparent black kivitelben flame maple toppal....kedvencem....LINK

a gáz az, hogy egy ilyet csak egy kisebb anyagi csőd útján vállalhatnék be, pedig az EMG HetSet + egy ilyen volna a legütősebb kombó amit most meg tudok álmodni :)
Egy a gond, a hetset nélkül brutál szarul tudnám becserélni a cortot (szép vastag summával kéne megtoldanom), ill. a cucc is erősen túl van árazva (akciósan 220K újonnan, olcsóbban már japán motyókat kapni használtan), használtba meg ritkaság....

(#27949) nap válasza Eastman (#27948) üzenetére


nap
addikt

Jó volt az explorer, de túl nagy volt a lakásba. Mindkét végére figyelni kellett, hogy ne zúzzak le vele semmit. :D Amúgy nagyon jó volt rajta játszani, bár az emg-kkel nem sikerült megbarátkoznom.

Mostanában kiváncsi vagyok, milyen lehet egy flying v, de venni nem hiszem, hogy vennék.

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#27966) Kobe válasza Eastman (#27964) üzenetére


Kobe
veterán

szentendrei utcai / szabadtéri zenész napon tavaly volt kint egy fiatal srác a kisszínpadon. Ő tolta szitáron, citerán, haosnlóképp,csak elektronikus zenével keverve, na azóta se találtam emg a nevét, pedig baromi ügyesen csinálta :(

[ Szerkesztve ]

(#28075) Kobe


Kobe
veterán

ma boltlátogatás közben a kezembe akadt pár vintage, többek közt egy ugyanolyan paradise változat amit múltkor linkeltem....

nem tudom, hogy a klasszik LP formára bukjak vagy ne bukjak, sírjak vagy nevessek :) basszus, legalább 5.5 kiló volt a cucc....még a normál LP nél is szerintem egy jó 3-4 mmrel vastagabb. Tényleg ember legyen a talpán, aki 2-3 órát vállból megtartja :)

amúgy a tapasztalat az volt, hogy a boltok nagytöbbségében értelmes cuccot szerintem ritkán látni....mindegyik emgragadt a 100ezres átlag ár bűvöletében.

A kedvencem egy Ibanz RG2550 volt, újonnan 400-ról 375-re árazva, mert le volt sérülve, de amúgy gyári új (mondjuk akkora sérülés volt rajta mintha 2 méterről leesett volna a falról, biztos megéri 25e-rel olcsóbban.... :) )

[ Szerkesztve ]

(#28315) Tommyka21 válasza Humbucker (#28314) üzenetére


Tommyka21
tag

Simán jobb :D.-
Gondolom a Cort nem EMG hangszedős...

Katana Tone Central letöltése :D:D:

[link]

Csak Te az 50-eshez valót szedd le...

[ Szerkesztve ]

(#28319) Humbucker válasza Tommyka21 (#28317) üzenetére


Humbucker
senior tag

Nem igazán találtam sokat erről. Azt sejtettem hogy nem lehet rossz, mivel koreai gitár, meg az EMG humbik.

(#28321) SunMount3r válasza Humbucker (#28316) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

EMG-ből az X-végűeket keresd, ha metal és passzív közeliség a cél...

Én ilyen keretből amúgy egy jó kis baritone LTD supertrat-on gondolkodnék, még ha nem is EMG-kkel, de később arra bővíted amire karod... Akár passzív SD-kre, vagy BK-kra is... (No az pöffentene oda...) :D

[ Szerkesztve ]

(#28323) Moleman válasza Alexios (#28320) üzenetére


Moleman
addikt

Ez az EMG passzív.
Én nem lennék benne biztos, hogy jobb gitár, másra való, de nekem az M600 szimpatikusabb. Metálkodni ez valószínű jobb, de kidolgozási minőségben nem feltétlen.

(#28324) Alexios válasza Moleman (#28323) üzenetére


Alexios
veterán

Ja basszus nem is figyeltem csak hogy emg:D

(#28356) Moleman válasza 98bja (#28353) üzenetére


Moleman
addikt

Én 15 éve 80/20-as bronzot használok, először Fender, aztán Dáridó, legutóbb olcó kínai Fender utánzat, mind egyformán jó volt. Egyszer volt GHS készletem, azt az egyet nem szerettem, rossz hangja volt. Elixirt csak hangszerboltban próbáltam, Taylor 514CE-n, nagyon jó hangja volt, de már elkezdett hámlani róla a védőréteg. Az árából pedig inkább cserélném a 400 ft-os kínai húrokat havonta. :D
A Sigmámon gondolom a gyári Martin húrok vannak, színe alapján foszforos, egyelőre azt nem bántottam, de érzésre az is teljesen jó.
Ha nem szereted, ha érdes a húrok felszíne, néha lehet kapni flatwoundot, eredetileg jazzgitárokon használatos, ha jól tudom.

(#28352) Humbucker
ayy_lmao kolléga egyszál aktív EMG-vel használja az M600-asát, ha jól tudom, talán 60-assal.

[ Szerkesztve ]

(#28364) Plazmacucci válasza Humbucker (#28363) üzenetére


Plazmacucci
félisten

M600 nem EMG HZ-vel van szerelve?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#28444) SunMount3r válasza nap (#28443) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem szeretem nagyon a csicsát, de erre kíváncsi lennék hogy szól:->[link]

Amúgy formára meg innen a második, mondjuk más, modernebb hangszedőkkel.

Mindig akartam egy SG-t is, de akkor már full cutom legyen, de az alap forma maradhat, viszont legyen 8 húrja és aktív EMG 808X-eket bele :D ...

(#28615) Ragnar_ válasza Plazmacucci (#28613) üzenetére


Ragnar_
addikt

[link] Egy EMG egy lapátban is viszonylag jól szól... :DDD

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#28624) Kobe válasza Tommyka21 (#28623) üzenetére


Kobe
veterán

Paf pro nalam is a listan van....de lwhet egyelore elkunyizom haver ibanez INF buckerjeit, szerintem azok is jobban muzsikalhatnak mint a v7-v8 ....inkabb a single coilal leszek meglove szerintem

Bar egy elvetemult pillanatomban gondoltam arra is hogy az EMG HetSet et belerakni....bar azok nem epp hars testhez lettek kitalalva :)

(#28625) Tommyka21 válasza Kobe (#28624) üzenetére


Tommyka21
tag

Lehet jól szólna az EMG aktív cumóval...
Katanával használod egyébként?
Én a Seymour-Duncan APH2 szett iránt érzek vágyat de még odébb van amikorra elszánom magam :D...

(#28696) FockeWulf válasza Plazmacucci (#28694) üzenetére


FockeWulf
tag

100-ért EMG hangszedőkkel, keménytokkal teljesen korrekt, szerintem hamarosan elkel...ki kell várni... Mondjuk az Eb hangolást nem értem miért emelted ki :D :D

Van egy született üzletember is most, aki az Epi Customjét vesztegeti, potom 200 ezer forintért (alku nincs!!!)...hiába no, van érzéke a jó bizniszhez....

[ Szerkesztve ]

(#28797) Kobe


Kobe
veterán

Korkerdes kovetkezik: cort z-custom2 + EMG JH-t cserelni LTD EC401 EMG 81/85-re mennyire erne meg, vagy mennyire lenne hulyeseg ?

(#29053) bigrob válasza Plazmacucci (#29052) üzenetére


bigrob
őstag

80-ért adnám amennyiért vettem.. főleg amennyit használtam.
EMG 81 a hídnál és 60 a nyaknál, jelenleg Addario lóbaszó húrokkal (B-re hangolt, magyarul H-ra), de ha nagyon szeretné valaki rápattintok egy dolláros aliexpresses csodahúrt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#29183) Kobe válasza fecaga21 (#29182) üzenetére


Kobe
veterán

én hirdetem a z custom 2-t. Szerintem csak szétbaszarintaná a gitárt egy pöttyözés rajta :) a Z betű baromi szépen és igényesen van belerava, ezek mellé max valami hullám alakú vagy hasonló ívú kis jelölést tudnék elképzelni, mint mondjuk az Ibanez SA szériákon szokott néha lenni....de ezt boltban nem fogják megcsinálni neked jó minőségben, esetleg GPD vagy hasonló gitárkészítők.....de annyit emg nem ér szerintem.

Amúgy a fogólap oldalában van pöttyözés, azon is látszik a jelölés

(#29223) bigrob válasza fecaga21 (#29219) üzenetére


bigrob
őstag

Kecskebaszó emg szedő kell vagy passzív duncan? Nem tudom mit szeretnél játszani..

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#29226) Plazmacucci válasza fecaga21 (#29225) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Fehér LP Customot EMG szedőkkel.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29227) bigrob válasza Plazmacucci (#29224) üzenetére


bigrob
őstag

Akkor téged is csak fogyatékosok találtak be :DDD
Egész nap írogatott egy faszi fészen, hogy neki is volt ilyen Ibaneze és most nagyon hiányzik a gyűjteményéből blablabla... Estig nyomta, hogy küldjek videót hogy röfögnek az emg-k, 3 sorral lejjebb már azt írja hogy igazából a clean érdekli, képtelen volt megérteni, hogy nem vagyok otthon... Estére majd benyög egy 10-essel olcsóbb árat meg még postázzam is.. A másik gyerek meg valami SGR by Schecter gitárt akar rámtukmálni a Peavey fejért, mondom köszi nem mert V formára áll a cerkám. visszaír hogy ad mellé még vezetéknélküli rendszert meg valami kis peavey kombót... Ennél már eldurrant az agyam és visszaírtam, hogy "Továbbra sincs szükségem uszadék fára, ami még formailag sem felel meg az igényeimnek, továbbá a hatalmas szobámba sincs szükség egy vezetéknélküli hókuszpókra."

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#29236) fecaga21 válasza Plazmacucci (#29229) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Te is Emg 81el árulod?
Ilyen a te gitárod ?

(#29377) Kobe válasza Plazmacucci (#29376) üzenetére


Kobe
veterán

Wait wait wait.... O nem az a user aki vegigjarta a bluesos hangzas miatt a Dean dimebagtol az iron labelen at az aktiv daralos emg vel szerelt darabokig gyakorlatilag mindent? ;]

Csak hogy kegyetlenebb legyek ;]

Amugy a katanaval nincs semmi gond, olyan mint egy svajci bicska a fix vadaszkesek kozott... Nem jon rosszul az, ha epp szarban vagy az erdoben :)
Sok mindent tud, kb 85%os minosegben, a tobbi meg tud 1-2 dolgot 100%osan. Arra viszont jo, hogy aki komolyabban belekostol, tudja hogy nagyobb helyre mi kell majd neki, vagy eppen kompakt valtozatossagra vagyik otthon.

Ami labdaba rughat mellette, valtozatossagban, az szerintem egy Pod HD500 vagy 500X...de azok hasznaltan is 90-110 korul mennek (osszehasonlitaskepp, en 40ert vettem a katanat, 3* annyit kellett volna fizetnem egy Pod ert es meg pluszba gondoskodnom valami hangkeltorol melle.... Dontse el mindenki, mennyire eri meg ennek fenyeben)

Amugy aki egy 50w os kombot ki tud hasznalni otthon, az szoljon mar, kene tole par tanacs... Vagy penzugyi, hogy hogy a csaba lett olyan sikeres hogy 500mes korzetben nem lakik senki, vagy merre erdemes koltozni ahol ilyen turelmes nepek laknak :D

(#29544) Alexios válasza fecaga21 (#29543) üzenetére


Alexios
veterán

EMG-s superstrat tele helyett. Nem teljesen világos milyen stílust akarsz játszani :D

(#29643) Kobe válasza brickm (#29639) üzenetére


Kobe
veterán

én pl az általad említett 100ezer jóval kevesebb mint felééért szereztem .... annyit talán emgért ;]

(#29700) Kobe válasza fecaga21 (#29693) üzenetére


Kobe
veterán

Az ibanez rg mar fix, vagy meg mozgo valtozo a kepletben? :D

Amit en mostanaban nem ertek, hogy rengeteg RG t latok EMG aktivval, amire parameterek, design es faanyag alapjan azt mondanam, a legutolso amit el tudnek kepzelni benne... De valamiert megis csinaljak...

(#29706) Ragnar_ válasza Kobe (#29700) üzenetére


Ragnar_
addikt

Én egy EMG pickot legnehezebben egy lapáton tudtam elképzeli, és mégis.. Showel_Metal Persze stílustól is függ. Egy húron pl. nem lehet akkordozni.. Ez persze extrém eset, de talán egy apró adalék ahhoz, hogy mennyire számít sokat a fa anyag bizonyos metal hangzásnál. :)

# 29703 jaja talán a pickup+drivenak nagyobb jeletősége lehet egy metal soundban.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#29707) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

EMG mindenbe jó s mindennel használják. Szerintetek a 80-as évek óta miért teszik mindenbe? Biztos az összes thrash meg heavy banda azért használja, mert divatbuzik :D:D:D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29710) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Mondjuk ez majdnem fura [LP_EMG] de mégse .. végülis csak egy aktív humbucker, és az LP-kel is szoktak metált játszani, de rock/blueshoz valószínűleg fölösleges az a magas jelszint..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#29938) Humbucker


Humbucker
senior tag

Egyik haverom egy fix hidas Kx5-öt akarna kinézni, belerakni 2 aktív EMG -t metálra. Én próbáltam már párszor a KX5öt, nekem a kinézetét leszámítva elégge fapadosnak tűnt. Mondtam neki hogy egy Epi Sg-ébe tegyen EMG81-et, az úgy sztem jobb megoldás lenne. Igaz ott rövidebb a menzúra és nem is testen átmenő a húrozás, de sztem metálra jobb lehet amit én javasoltam neki nem ? Még LP vel is, hiszen ezekbe van anyag.

(#29947) Kobe válasza Humbucker (#29938) üzenetére


Kobe
veterán

Tenyleg nem onfenyezes, de ha metalra keres valamit EMG-vel, nezzetek meg a z customot :)
Amit kerestek, annak minden elonye megvan benne, lp forma de nem ot kilo, testen atmeno hur, es fain EMG szedo
Ennel metalabb lpt nem tudok :)

Ha meg olcsobban kell, akkor egy ilyet keressetek [link]
Es bele egy fasza szedo

[ Szerkesztve ]

(#29954) bigrob válasza Humbucker (#29952) üzenetére


bigrob
őstag

RGA32-t hirdettem 2 hónapig emg szettel, de már elvitték.. (27" alatt minden rövid menzúrás)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#29964) bigrob válasza Kobe (#29961) üzenetére


bigrob
őstag

Ezért kell várni egy ilyen metálmatyit aki már ráköltött még 1 gitárnyi dellát és egy 10essel kér többet mint amennyiért a gyáriak menne a szép duncanekkel vagy emgkkel. :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#29966) Ragnar_ válasza Humbucker (#29959) üzenetére


Ragnar_
addikt

Metalnál a nyaki hangszedő kb. whatever, egy bridge Dimarzio vagy Seymour Duncan, EMG humbucker és annyi. Így nem is kerül nagyon sokba, kb 20-30k - ért már lehet kapni egy jó bridge humbuckert.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#29969) Moleman válasza Humbucker (#29968) üzenetére


Moleman
addikt

65-ért nem rossz, de annyira nem jó vétel szerintem, csak EMG-HZ van benne és sérült is a feje. 70-ért láttam már hibátlant is, SD pickupokkal. Persze lehet, hogy csak egyszeri lehetőség volt az életben. :D

(#29977) Plazmacucci válasza bigrob (#29973) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hova lett a lakkozás? Az sem volt elég metál és felcsiszolta? :DDD
Ez a hányadék jó vételnek mondott, de százért nem kellett senkinek az enyém hibátlan állapotban két aktív EMG-vel. Persze majd ezt elviszik hetvenért...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30094) Kobe


Kobe
veterán

Tudtok helyet pesten ahol lehet EMG hez a gyorscsatlakozos kabeleket venni? Vagy rz valami standard foldelt csstlakozo tipus es olcsobb villanyosnal occsoert keszittetni?

Emg. Com on van kulon poti - kabel pakk, de 15K eleg sok 3 db madzagert...

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.