Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22274) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#22273) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Recto + delay [link]
Erre jön majd az EQ, de lehet látni kb mit lehet elvárni a cucctól. Ibanezzel vettem fel ezt is, tehát nem EMG.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22343) jmarcell


jmarcell
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Ibanez GART60 típusú gitárom, többnyire meg is vagyok vele elégedve, de a hangszedőket kicsit gyenge pontnak érzem. Érdemes lenne ebben az eredetiket cserélni mondjuk egy EMG-H4, illetve H4A párosra? Mennyivel lenne jobb a hangzása? Vagy inkább megpróbálhatnám eladni használtan és beruházni egy Vintage V100-ra?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#22457) Ragnar_ válasza UnConnecteD (#22456) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jackson gitár EMG pickupokkal nagyon rossz nem lehet szerintem, középkategóriában jók a Jacksonok, amennyire tudom, a tremoló is satus, annyiért jó vétel lehet, de személyes tapasztalatom nincs a típussal.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#22556) bigrob válasza nap (#22548) üzenetére


bigrob
őstag

Lehet ízlésficamom van de nekem bejön :)
Azért gondolkodtam el rajta, mert azokkal az emgkkel megérné.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#22613) Moleman válasza bigrob (#22612) üzenetére


Moleman
addikt

Baritonon azt érted, hogy vastag húrokat raksz rá és lehangolod? Mert ezek sima 25.5"-os gitárok. :)
Én csak egy olcsó Cort KX5-öt vettem erre a célra, mert nagyon ritkán zúzok, de elégedett vagyok vele, hatalmas jele van és jól szól.
A kettő közül nekem az Ibanez a szimpatikusabb, plusz megfontolandó lehet az RG421 is, nekem örök kívánságlistás, mióta kipróbáltam. Attól függ, hogy az EMG-k vagy a gyári pickupok hangja tetszik jobban.

(#22614) bigrob válasza Moleman (#22613) üzenetére


bigrob
őstag

Úgy értem :)
Eddig egy sima Les Pault használtam erre a célra.
Igazából Seymour párti vagyok, JB SH-4, de szerintem erre jó lenne az emg :)
Ezeket az Ibanezeket és LTD-ket nem ismerem annyira.
Volt egy Cort X1-em, de nekem nagyon nem tetszett.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#22621) Ragnar_ válasza Plazmacucci (#22619) üzenetére


Ragnar_
addikt

Kizárt, hogy trükközött volna. Egy nagyobb mennyiségű sörben mernék fogadni arra, hogy a sávot tényleg az adott cuccal (lapát+EMG pickup+1 húr) játszotta föl. :K

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#22864) sza.sa válasza Eastman (#22860) üzenetére


sza.sa
tag

Én úgy vettem ki, hogy később hozták vissza EMG-t belerakni, időközben lekoptatta a tulaja :)

sza.sa

(#22871) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

ma elvittem a jacksont probara, egy Peavey Classic 50 erosito volt, es egy BOSS GT10 effekt. nagy torzitasnal az EMG hangszerok elegge sipolnak. milyen megoldas van erre?

(#22872) Plazmacucci válasza UnConnecteD (#22871) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Emg nem sipol. Talan rendesen be kene allitani a patcheket a gt-n vagy egyszerusiteni a lancot. Zajzar van e?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22874) brickm válasza UnConnecteD (#22871) üzenetére


brickm
őstag

Zajzárat tegyél a jelút VÉGÉRE.
Nézd még megvannak-e a test pontok gitárodon,nincs e kábeled árnyékolásellenállása megnőve.földhurkot is nézz nincs-e.
Bár nem írtad milyen emg-k, az aktívak jelszintje mellé nem kell sok gain.

(#23386) bigrob válasza Plazmacucci (#23381) üzenetére


bigrob
őstag

Mostanában nem volt sok időm ezzel játszadozni meg kifogytam jack kábelekből, el kéne mennem venni pár méter kábelt, mert csatik még vannak elfekvőben.

@brickm Köszi, van egy seymour quarter pound szedős telém és vikingmetálra egy ibanez aktív emgkkel. :Ddd

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#23420) bigrob válasza haxiboy (#23415) üzenetére


bigrob
őstag

Én is LP buzi voltam aztán lett egy Ibanez Rga32-m emgkkel :DDD
Azért floyd ebbe se kell ;]

(#23419) brickm
Hinnye, mindig meglepődök milyen *hosszúsípolás* szép munkákat csinálsz :Y :C :R

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#23477) bigrob válasza Kephamos (#23474) üzenetére


bigrob
őstag

80-ért vettem gsfanaticon egy ibanez rga32-t emg hangszedőkkel, csak a használt cuccok!

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#23558) InHell


InHell
senior tag

Valakinek nincs véletlenül elfekvőben EMG aktív hangszedőhöz való gyorscsatis hangerő poti? Szívesen megvenném. Illetve ha tud valaki adni egy linket, hol lehet ilyet kapni M.o-on azt is megköszönném. Egyelőre nem találok. :)

< béna duma helye >

(#23583) Gyick válasza Kobe (#23572) üzenetére


Gyick
őstag

Én is hasonló dilemmában vagyok.Cort Aero 11 ami nagyon tetszik alapból.Vagy legyen kicsit drágábban az x-11..(Floyd Rose-szerű tremoló,24 bund nem csak 22,Emg pick-up) bár ez az echte superstrat kevésbé jön be bár ez a legsokoldalúbb kétségtelen,vagy nyüljak kicsit jobban a zsebbe és legyen M600(a tremolós féle) a PRS forma ami megint nagyon bejön.De a Vintage VRS100 TGN is esélyes.Még abban sem vagyok biztos hogy egyáltalán kell-e tremoló mert eddig a Bigson Les Paul kópiámmal is jól elvoltam tulajdonképpen :D Vagy vegyek fixhúrlábast és a különbözetet költsem inkább multieffektre/pedálra.Szerencsére találtam üzletet akik szállitanak külföldre így jóval olcsobban kijövök.Szar mert minél többet nézelödök annál több gitár kerül a képbe és annál nehezebb dönteni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#23585) #20655360 válasza Gyick (#23583) üzenetére


#20655360
törölt tag

Az M600 kua jó hangszer, ha nem lenne lakkozott a nyaka, simán elmenne shredder gitárnak is.
A felezhető EMG-vel szerelt változatot ajánlom. (EMG SRO)
C nyak, Gibson menzúra, jumbo bundok (amiket spec én utálok, de a többség szereti. :) ). Vicc súlyú, nem fejnehéz. Made in Indonesia.
Ill. használtan okés ára van. (Újonnan 120k, eléggé felment az utóbbi időben, ennyit sztem már nem ér)

(#23595) #20655360 válasza brickm (#23594) üzenetére


#20655360
törölt tag

Az tényleg igaz, h egy solid metal gitárból nem igazán lehet hollow body jazz tónusokat kihozni alapból.
Egyszerűen nem rezonál be eléggé, mert nincs anyag.

Én meg közben erősen gondolkozik, h betegye-e az emg 60-at híd pozícióba. :DD
Vágjon a rohadék, mint a beretva.
Ez a másik véglet. Búgásnak nálam nincs helye. :)

(#23632) Plazmacucci válasza Moleman (#23631) üzenetére


Plazmacucci
félisten

ú gec ilyet akartam! Fehér emg 81 bele azt kész a színpadi motyó.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23635) #20655360 válasza kemotox (#23634) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ilyen terveim nekem is vannak. Kb. pont ugyanaz amit leírtál. :DDDD

strat test
jobbos, nagyfejes nyak (tehát nálam balosként felfele fog állni. kua vagány az úgy)
ferrari sárga vagy fiesta red szín
Super 2 és/vagy Humbucker from Hell hangszedők (állítólag az emg 81/60-hoz közel állnak)

Ez mondjuk nálam nem poén project lenne. :DD

sikítson, mint egy szűzkurva - ezt a szöveget meg lopom lol.

Ja és kell egy balos Gibson Flying V, csak úgy. Mocskos nácik nem gyártanak már, pedig venném megfele.

Am jó építgetést, ha még nem találtad vna meg:
[link]

(#23793) Kobe


Kobe
veterán

erről pl mi a vélemény ?

újonnan 100K, keménytokkal mondjuk. Nem tudom ez a fajta EMG pickup a gyárihoz képest jobb-e vagy rosszabb

(#23947) haxiboy válasza #20655360 (#23945) üzenetére


haxiboy
veterán

Annyira nem vagyok még otthon a pickulokban.
Csak PC-n használom jelenleg. Rocksmith, Yousician, Guitar rig.

Miben jobbak ezek az aktív pickupok? Illetve mitől különleges az EMG?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23949) brickm válasza haxiboy (#23947) üzenetére


brickm
őstag

Az aktív hangszedők egy passzív hangszedőből és egy hozzá épített kisjelű erősítőből áll.
Ennek köszönhetően ugye a hangszedő jele a lehető legrövidebb úton a lehető legkevesebb felvett zajjal fog bejutni az erősítő bemenetére, ahol elég magas impedanciával találkozik ahhoz, hogy ne legyen magas vesztése.
Csökken a szórt soros ellenállás és a parazita kapacitás.Ennek köszönhetően szinte teljesen zajtalan.

Az EMG az egyik legismertebb és leg elterjedtebb gyártó, aki aktív elektronikát is gyárt, illetve r\érték arányban a legjobbak.
Vannak tőle jelentősen olcsóbb és jelentősen jobb szedők is, csak ...nem feltétlen ér annyit a jósága a jobbnak, amennyivel többe kerül.
Jellemző ezekre a szedőkre, hogy elég transzparens a hangjuk, gyakorlatilag, ha egy lapátra teszed fel is eléggé olyan hangja lesz, mintha beleb szod egy félmilliós szolid badi LP-be.

A PC-s metálkodáshoz szerintem elég felesleges aktív elektronika szólógitárba... ugyanis a lehető legkevesebb kábelt tudod használni, durván alacsony zajképző VST-ket tudsz használni és elég kevés (színpadhoz képest) a külső elektromos zavaró tényező meg a visszacsatolás.
Kis túlzás, de még egy mikrofóniás hangszedővel is lehet jó metált csinálni otthon PC-n.
Amit mondjuk színpadon agyonver a gerjedés.

[ Szerkesztve ]

(#23953) #20655360 válasza Eastman (#23948) üzenetére


#20655360
törölt tag

brickm kolléga megmentett! Nem tudtam vna ilyen jól összefoglalni, bevallom. (Mivel nem is értek hozzá annyira. Persze a dolgok nagy részével azért tisztában vagyok. :P )

Megemlíteném még az eléggé kompresszált hangzást. Egyeseknél egyenesen dealbreaker és nem is nyúlna emg-vel szerelt hangszerhez, de mi, metalos csókák jól elvagyunk vele. (igen, proli, kompresszált zenekedvelő vok) Ráadásul eléggé tiszta, steril hangja van, visszább vett mélyekkel, magas kiemeléssel. (a 81-re biztosan igaz)

Am ami meg a modellezést illeti, nagy igazságot írt a kolléga. A legpocsékabb gitárral is tudsz fasza hangzást kikeverni. (Feltéve ha nincs elhangolódva a gitár. :D ) Hála a rengeteg tekergetési lehetőségnek. +a dinamikával is hadilábon áll a modellezés.

(#23959) Plazmacucci válasza kemotox (#23958) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az EMG 81/85 párost isten tervezte és lepraclizta a világ legnagyobb metál gitárosainak. Písz ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23966) Eastman válasza FockeWulf (#23961) üzenetére


Eastman
őstag

Pedagógiailag a nylonos klasszikust javasolja a szakma, tábortüzi puncizáshoz fémhúros akusztikus, élvezetileg a kedvenc villanyosának másolata, vallásilag pedig Gibson Les Paul Slash Signature EMG 81/85 párossal moddolva, 100-as csöves Marshallon.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#23969) #20655360 válasza Plazmacucci (#23959) üzenetére


#20655360
törölt tag

:N

khmm... 81/60 Ez is eléggé elterjedt kombó. A 60 talán a legfényesebb hangú emg, egy kincs!
Vagy fordítva, lehet. Majd írok, ha megejtem a cserét.

(#23995) Kobe válasza kemotox (#23994) üzenetére


Kobe
veterán

na ez kavart össze....mert egy cr250-es amit nézek, de abból youtubeon videókban guard nélkülieket láttam (legalábbis nem volt rajta fúrás), viszont képek alapján emg ezt mintha csak lappal gyártanák, árulnák...ezért nem tudom, h akkor smot melyik igaz :)

(#24011) #20655360


#20655360
törölt tag

Ja am egy EMG SRO készlet hogy szólhat? Egy Cortból kiszerelt szettem van. Nem tom, hogy meg kéne-e tartani vagy adjam el inkább.
Azt se tudom hogy a bolti változat azonos-e teljesen.

Valami kis olcsó baltába jók lesznek sztem majd vmikor.

(#24091) #20655360 válasza Moleman (#24090) üzenetére


#20655360
törölt tag

...de.... de... ...emg... :B

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#24103) Eastman válasza Kobe (#24101) üzenetére


Eastman
őstag

Már cserélnéd? Még azt se tudod, hogy milyen. :D Lehet, hogy Stenkirálycsászsárüberfrankó az EMG szettel.

Egyébként nagyon-nagyon szép gitár.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24105) Kobe válasza Eastman (#24103) üzenetére


Kobe
veterán

Wilkinson van benne, de EMG vel is bittos jo :D csak lattam h a humbucker frame feher, lekaptak rola az aranyat, azt dobnek ra egyet

(#24118) Plazmacucci válasza nap (#24117) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szívesen kipróbálnék más hangszereket is, mondjuk klasszik Gibson hangszedővel, pl: SG, LP.
Az enyém Epi LP Custom, EMG 81/85 szedőkkel, metálra, ilyesmire kiváló, na de na, azért a klasszikus LP hang így nincs benne.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24145) Kobe válasza Humbucker (#24144) üzenetére


Kobe
veterán

egy karcolás a kasztnin befolyásolja a kocsi menetteljesítményét ? :) ez csak esztétikai hiba rajta, semmit nem befolyásol.....ha mondjuk a nyaka sérült volna, az már inkább gáz

többieknek: holnap érkezik a Z Custom :) viszont elkezdtem humbuckereket is szemezgetni hozzá, hátha van valami jó ajánlat épp a piacon. Viszont nézegettem EMG, Seymour humbucker ajánlóját, és ehhez a típushoz (mahagóni és ragasztott nyak, fix húrláb) tök mást ajánlanak, mitn amit gyárilag raknak bele....
szerintetek milyennel lenne érdemes megkínálni ? amit mondjuk használtba relatíve sűrűbben és jó áron is be lehet szerezni

(#24155) #20655360 válasza Eastman (#24154) üzenetére


#20655360
törölt tag

Na ezt kipróbáljuk! Viszlát korpa! (és haj). :DDD

-=Libria=-: Mahagóniba az aktív emg-t ajánlják. ;] (am nem vicc, tényleg)
Am bullshit duma, sztem a 2 Wilkinson hangja is tetszeni fog, de mehet bele a Dimarzio nyugodtan. :) Ha nem tetszik, visszacseréled.

[ Szerkesztve ]

(#24254) bigrob


bigrob
őstag

Én is gsfanaticról rendeltem az RGA32 Ibanezem emgkkel és nem bántam meg.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#24385) AKs válasza AKs (#24384) üzenetére


AKs
tag

Folytatom...
Ár: Fix. 60e. (új ár: 105.900)
Indonéz, karcmentes, évek óta a tartóban hever (van néhány gitár itthon, azt inkább nem írnám le, hogy mennyi :) ). Mixelt húrkészlet van rajta. A sustain állat (testen átmenő húrozás, mahagóni stb.). EMG HZ pickup-ok. A korrektség jegyében: a hangerő poti serceg, én ugyan ki nem cserélem :)
A személyes átvételt preferálom, Bp. Rákoskeresztúr, lakótelep. Próbálgathatod amennyi ideig jól esik, én ráérek. Laney 15W fullcső combo és 100W fullcső Marshall+1960a 4x12 láda van itthon. (azt had ne kelljen hozzátennem, hogy nem teljes hangerőn :)) )
Vidékre KIZÁRÓLAG előreutalás, a pénz megérkezése után, GLS futárral küldöm, rendesen becsomagolva.

Tel: nullahat 30 kilenszázhét 03 hetven. Ha nem érsz el, visszahívlak. Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok. Nem életcélom a gitár eladása, és nem is kenyérre kell a pénz, semmit nem számítok be, kivéve Cindy Crawford borotvált intimrészét, azt akár egy az egyben is. :D

"There must be some kind of way out of here..."

(#24441) nesa válasza cucka (#24435) üzenetére


nesa
veterán

Nos az van hogy nem hogy a faanyag de meg a test formája is kihatással van a hangzásra rohadtul nem mind1 milyen fából készül, az elméleted megbukott ill az ilyen semmilyen papír, műanyag akármikbe jó lehet egy aktív EMG vagy hasonló.

A sustain meg attól függ amit előttem is írtak mennyire aktív a fa, mennyi rezgést vesz fel ill tud visszaadni a huroknak, ezáltal él a hangszer.

(#24523) brickm válasza #20655360 (#24513) üzenetére


brickm
őstag

Meg tudod mérni multiméterrel a hangszedőd kimeneti DC ellenállását?
Csak kíváncsiságból, elemmel és anélkül.
A "hivatalosan" emg elektronikaként közzétett kapcsolásirajz ugyanis nem szólalhat meg elem nélkül, tehát valami trükk van a dologban.

(#24526) brickm válasza #20655360 (#24524) üzenetére


brickm
őstag

Próbáld már ki, nagyon érdekel mostmár.

Ha elhisszük, hogy valóban ez az áramkör van az EMG hangszedő alatt, akkor világosan látni, hogy elem nélkül legfeljebb az L1-es tekercs kerülhet ki a jack kimenetre, de az is sorosan átmegy egy 30k-s egy 150K-s és egy 10k-s ellenálláson és még egy osztó is van a végén, ugye a 47k-s.
Ez 100 és 5kHz között 14dB-es csillapítást jelent, ami ugye egy 300mV-os indukált feszültséggel számolva(de kizárt hogy önmagában ekkora legyen az egész hangszedőnek, nem pláne a felének) a kimeneten már csak 60mV-ot jelent.
[link]

tippem szerint olyan max 120-150mV ot adhat le maximum egy tekercs, amivel számítva a kimeneten 30mV jelenik meg, amivel gitározni, hát... inkább zajgyár, mint zajzár.

[ Szerkesztve ]

(#24764) #20655360 válasza #20655360 (#24763) üzenetére


#20655360
törölt tag

Na, szal emg60 a hídnál... Torzítva csak picikét kellett állítgatnom az eq-t és egy az egybe 81.
Cleanen viszont mintha csilingelősebb lenne, tetszik amit hallok, szal okés. :K

Összességében fölös volt szarozni vele, de meghagyom így. :DD

Jaaa és végre van kill switchem. Yeeeeah. :D

[ Szerkesztve ]

(#24866) #20655360


#20655360
törölt tag

[link]

Kérdeztem már a múltkor sztem, de a fene tudja. Egy ilyen használt szett mennyit érhet szerintetek?
Mo-n 20k darabja újonnan.

Az enyémeken mondjuk nincs semmilyen matrica.

Eladó lesz majd a 81-esem is, (hangsúlyozom: eladó lesz, tehát nem hirdetek én semmit se itt kérem. :P ) ha érdekel vkit, ennek betom lőni kb. a használt árát. Bár, mivel balos gityóban volt, lekopott a felirat egy része. Ez már csak EM :DD

Am szeretnék egy EMG H vagy HA-t, ha van vkinek, bizniszelhetünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#25043) #20655360


#20655360
törölt tag

Ja és am érdekesek ezek a strat testek. Van amelyiknél HSS kivágás van, van ahol SSS, HSH ill. van hogy az egész egy téglalap alakban ki van marva.

Ezek a terveim:
Mexi strat (tételezzünk fel egy H kivágást a hídnál, ennek még utána kell nézni)
+
[link]
+
A meglévő EMG SRO pickupom

=kész a 80s balta :K

1 humbi+vol bekötése meg még számomra is röhej egyszerű.

Na, hivatalosan kijelentem, hogy befejeztem, ha meglesz vmikor, majd kap képet akit érdekel. :D

(#25114) Kobe válasza Humbucker (#25113) üzenetére


Kobe
veterán

Melyikre gondolsz ?En beszeltem asszem a sraccal, mert erdekelt volna a ket pickup belole, de azt mondta kulon nem elado.....utana lattam par napra ra szetkapta, es anelkul adta 60ert, kulon hirdetve...

Most gondolkozom karacsonyi meglepin magamnak, csak nem tudom z custombe melyik rofogo passzolna jobban
EMG 57/66 set (nekem jobban fekszik mint a 81)
Vagy seymour Sh-1n es sh-4

Arban a seymour erne meg jobban

(#25229) Kobe


Kobe
veterán

Gsfanaticon van fent egy emg 81-85 szett, darabja 18K
Engem nem pont ez a tipus erdekel, hanem az 57/66, de honnan lehet ilyen aron emgket loni ? Hivatalos honlapon is 110 dollar korul van darabja, de ezek meg gyari bontatlan csomagolasuak....18ert kicsit tul olcsonak tunik nekem

(#25237) Kobe válasza #20655360 (#25230) üzenetére


Kobe
veterán

inkább azért érdekes, mert ez teljesen új, gyári, bontatlan fóliás darab. Számomra csak technikailag kérdés, kinek éri meg megvenni darabját újonnan 28-30Kért, és utána továbbadni 18K-ért, bontatlan állapotban

az 57/66 azért tetszett meg, mert tesztek alapján nekem jobban bejött kcisit a hangja, nem az a tipikus full metal mint a 81/85....bár leeht tévedek

egyelőre mgé vacillálok az EMG és SD között is pl...

(#25240) #20655360 válasza Kobe (#25237) üzenetére


#20655360
törölt tag

Nem tudom. Nekem olyan egyformák ezek az aktív emg-k. :)

Amikor betettem a 60-at a 81 helyére, alig vettem észre valami különbséget. Később tűnt fe, hogy mintha kevesebb lenne a basszus, de mint írtam, kis eq és minimalizálni lehet a különbséget.
Pedig elvileg ez a 2 pickup messze van egymástól az emg-ken belül. A 60 kifejezetten egy nyaki pu.

[ Szerkesztve ]

(#25253) #20655360 válasza Kobe (#25252) üzenetére


#20655360
törölt tag

Eredeti emg szettet adja hozzá pluszba? (+egy kis alkudozás :K )

Kicsit tévedésben van az eladó ezzel az árral.

(#25421) Kobe


Kobe
veterán

ma voltam pár helyen nézelődni.....boss katana már emglepően sok helyen van :) sikerült is kipróbálni, elég meggyőző....de a tone editor és a tone center nagyon sokat dob rajta :)

elvinnék a gittyót neveznék is be egyre...

(#25479) bigrob válasza #20655360 (#25475) üzenetére


bigrob
őstag

Ha neked tetszik vidd. Mi jól megvagyunk fa színű mr. RGA32-vel és a benne lévő EMG kombóval :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.