Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30001) SOAD19 válasza menalcas (#29986) üzenetére


SOAD19
addikt

Hello!

Na látom mégse kellett volna megírni a hsz-em.

Előtörténet: Pár napja szereltem össze a gépemet és segítséget kértem az itteni fórumosoktól(pl.:fsb1000 és Eagl3), h mit állítsak be a Biosban, mert hülye vagyok hozzá. Beírtam, h miket állítottam addig, pl.: Fsb=450 9*-es szorzóval(4050 MHz). Ezután Eagl3 feltételezte, h nem alapfeszen, én visszaírtam, h de. Erre ő írta, h: "midnenki azt mondta, hogy 3700-nál nem mennek többet alap feszen, ezért nem értem, alap feszen, hogy megy neked 4000-en."

Én csak azt akartam megmutatni, h az általa írt órajel felett is beboot-ol.
remélem így már hiteles :F Azért nem így küldtem eredetileg is,mert az CPUID ablakon a Save-rekattintottam. Majd ezután visszaállítottam a biost 9*434-re, mert ennél már a prime95 nem talált hibát 1,5 óra után, míg 4 GHz-nél igen. Az elmentett ablakot pedig nem tudtam feltölteni a kepfeltoltes.hu-ra, mert s*ar volt a formátuma, így úgy oldottam meg ahogy láttátok.

sz.j: Én azt hittem, h az auto alapfeszt jelent, de legalább most is tanultam vmi újat. :R (Ja és különben mennyi az alapfesz? :F )

Ezek szerint Eagl3 kollegát is jól átb*sztam, természetesen nem szándékosan. :B
Így most akkor Tőle és Mindenkitől elnézést kérek, ha a informatikai tudatlanságommal megzavartam a nyugalmát. :K :U

Remélem nem leszek kifüstölve, mint nygma kollega?! :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.