Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19301) fagy53 válasza Dr.Én (#19300) üzenetére


fagy53
nagyúr

Na ez már jobban fest, 3.15GHz mivel C2D-ről van szó elég lesz egyelőre ;] , de hogy mennyit fogyaszt nem tudom, de engem nem is érdekel. A fő hogy ne unatkozzon a 8800GT! :DDD

(#19302) Dr.Én válasza fagy53 (#19301) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igazságod vagyon :D
Ha több kell neki akkor majd még huzok rajt egy picit v. vezsek egy uj procit bele pl.: a 8000-es szériából.
Már 27 perce megy az Orthos ujra indulás nélkül, szoval jo lesz asszem.
A speedfan szerint a magok 51C terhelve max :) , TX2 alatt

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#19303) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Köszi mindenkinek a segitséget :)
9*350 -en stabil az orthos alatt már majdnem egy órája.

WOT: kissio

(#19304) semetka


semetka
őstag

Azt szeretném megkérdezni hogy van két sata 2es winyóm és az alaplapom is sata 2 ős.
Akkor kell jumpert valahova rakni hogy sata 300 ban működjön vagy csak akkor kell mikor sata150 nem akarom működtetni??
Várom a válaszokat.
Köszi

Bocsi az offért

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#19305) lazydog válasza Pancsermeste (#19265) üzenetére


lazydog
addikt

Használj USB-PS/2 átalakítót!

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#19306) lazydog válasza semetka (#19304) üzenetére


lazydog
addikt

Akkor kell csak a jumper, ha SATA 1-re akarod butítani.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#19307) Pancsermeste válasza lazydog (#19305) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Annyira azért nem lényeges.... csak bosszantó, hogy a Power Management menüben ott van az opcio, ami szerint USB eszköz fel tudja ébreszteni szépálmából, de sajnos nálam nem működik. S3 módban annyira alszik, hogy az 5V-ot se adja ki az USB-re (lehet, hogy ezért nem működik?) Van vhol egy külön tápos egerem, majd megnézem azzal is.

-= Pancsermeste® =-

(#19308) hati válasza Pancsermeste (#19307) üzenetére


hati
addikt

Próbáld meg az összes usb kimenetet. Nekem van amelyik kiadja!

[ Szerkesztve ]

(#19309) szeva000 válasza Pancsermeste (#19307) üzenetére


szeva000
addikt

az tuti azért nem működik,de ez inkább alaplap hiba lesz.Én már gariztattam ilyenért az MSI lapom

(#19310) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Heló!

Azon problémám merült fel, hogy Vista alatt van, de XP alatt nincs hang.A következő üzenetet írja ki:A Realtek HD Audio eszközmeghajtó telepítése sikertelen!! Error Code:-0001. Leszedtem a létező összes Audio drivert a DS3P-mhez(rev:1.1) de eredménytelen.Próbáltam az Azalia Codec-et is kikapcsolni ,mert ilyet is hallottam, hogy az segít de semmi javulás :( Egyébként az egész gondom azzal kezdődött, hogy Vistában nincs IPX protokoll amire szükségem lenne. Ha valaki megtudja mondani, hogy hogyan tudok olyat telepíteni Vistára 1000 köszönet ! :R

(#19311) Gorneck válasza DarthPeeter (#19310) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#19312) DarthPeeter válasza Gorneck (#19311) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

ÁÁ remek köszi :DD Már csak az XP-m nem akrja az igazat.

(#19313) drur420


drur420
tag

Sziasztok..
Hol is kezdjem...? Elöször is ÉN kérek elnézés a nyaggatásotokért és előre is köszi a segítséget.. 1 Kedves ismerősöm megdumált hogy vegyek Giga lepot. Meg is fogadtam a jótanácsát. Nagyon tetszetős a bios illetve a termék támogatása.. ( Asuséknál volt 1 kis gázom nem rég és azt montákASUSék miután felhítam őket jah.. bocsi itt javarészt inkább csak pda-kal meg moncsikkal foglalkzunk próbáld meg eladni vaterán vagy ijesmi!!) Ari nem? ) Tehát , a kérdésem. Megpróbáltam pöckölni a ramjaimat 1066 -ról 1111 illetve 1333-ra Biosba Adtam neki + fesz lefagyott.. Biosreset és visszaállt ugyan de nem megy feljebb a dolog időzítéssel Ui. Jártam ha cl5 ről próbáltam lemenni 4-re. [link] Se baj mondom akkor a procit húzzuk meg picit Az se nyert Ott is szívás szuszogás és a végén prüszkölés... :O Én hiszek az ismerősömnek hogy lehet és hogy stabil is a dolog.. De úgy látszik nem tok valami vadásztrükköt ami kéne a dologhoz.. Pls HELP MEEEEEE...
Előre is köszi :)

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#19314) ent válasza drur420 (#19313) üzenetére


ent
őstag

Mennyi volt a + fesz amit adtál neki?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#19315) scream24 válasza drur420 (#19313) üzenetére


scream24
senior tag

Pontos beállitásokat irhattál volna. És gondolom everesztel meg is nézted, hogy a ramjaid meg is kapják a minimum 2.1 v? Szerintem ez lesz a fagyás oka.
Most látom, hogy 4x1 giga ramod van. Talán az mch-nak is kéne 0.1 kraft.

[ Szerkesztve ]

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#19316) drur420


drur420
tag

Nem írat ki a lap csak aszt hogy +4 gondolom a 0 amihez képest ez a beállítás +4 az a 2.1V gondolom persze nem tom.....(Az volt az utolsó kék menüs a utánna csak sárga és piros jött)

[ Szerkesztve ]

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#19317) scream24 válasza drur420 (#19316) üzenetére


scream24
senior tag

A gondolom az kevés, tán nem ártana megnézi. Én is gondoltam sok mindent.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#19318) drur420


drur420
tag

Jogos a 2 pont :R Nemsokára ponos beállítási adatokkal re....

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#19319) scream24 válasza drur420 (#19318) üzenetére


scream24
senior tag

A beállitások helyett, ha sörrel térnél vissza azt jobban dijjaznánk. :DD :DDD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#19320) drur420


drur420
tag

:DDD Szívemből szóltál.. Én mindig benne vok ijesmibe...

[ Szerkesztve ]

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#19321) drur420


drur420
tag

Tehát..... Most Cl5 be vok... (5-5-5-15) És 2.2 V 1066 MHZ. Akkor mennyit is kéne neki adonom hogy fel toljam 1333-ra?

[ Szerkesztve ]

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#19322) donki válasza Bile Demon (#19256) üzenetére


donki
aktív tag

Memtestet hogyan futtatod? Mert a standard testben nincs benne a 9-es, ami kb 3 órás teszt, és a memória egyes részeinek a tesztelése szintén egy külön opció.

[ Szerkesztve ]

(#19323) drur420 válasza donki (#19322) üzenetére


drur420
tag

Letöltöttem a memtest86+-2.01.iso Verziót.. DVD-re írtam és futtatam.. Hogy mijen módba megy nem tom DVD-ről 1 ből indul..... 1 szer futtatva ebben a módban ami most van nem monta hogy gáz lenne...

[ Szerkesztve ]

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#19324) Gorneck válasza drur420 (#19321) üzenetére


Gorneck
titán

4 rammal necces az az órajel...

Gorneck#1239

(#19325) drur420 válasza Gorneck (#19324) üzenetére


drur420
tag

Akkor mire lehet reállis esélyem?

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#19326) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hello!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy van a lenti konfigom, benne 1000mhz-en 5-5-5-15-ön mennek a ramok, ha vennék még egy ilyen kittet (mely hogy ha feltételezzük hogy szintén megy 1000mhz-et 5-5-5-15-ben), akkor rendesen kezelné a 4 modult? (ugyanugy eltudnám vele érni az 1000mhz-et?) :F

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#19327) Gorneck válasza drur420 (#19325) üzenetére


Gorneck
titán

5-5-5-15(18)/1100-1200 normális feszen...2,2 felett már nagyon nem járatnék ramot nonstop.

sosperecek18: Sztem nincs akadálya...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#19328) _ak_ válasza drur420 (#19325) üzenetére


_ak_
addikt

:DD Üdv a topikban! ha már 4modulos tuning, 1200 volt az amivel ment a vistám, igaz nem volt túl stabil, de nem is feszeltem szét, elnézve ezeket a ramkat, valszeg jobban elvezetik a meleget, sajnos nem találtam meg az oldalukon, h mennyi feszt bírnak, de sztem gond nélkül, kell h vigyék a +0.4-0.45V-ot, ez ideális esetben, az everestben 2.2-2.25V. DS4-hez van kint egy friss bios is, bár nem emlékszem bim végszavára, h jó-e vagy sem..

d.u.olyan 2-3 körül otthon leszek

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#19329) drur420


drur420
tag

Köszke fiúk a segítséget... :R

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#19330) vincze90 válasza _ak_ (#19328) üzenetére


vincze90
tag

hello!
pont emiatt akartam érdeklödni h az F11es biost felrakjam-e a ds4 rev2.0s lapomra?

(#19331) bim válasza drur420 (#19321) üzenetére


bim
veterán

szerinted mekkora esélyed van 4 modullal az 1333mhzre?
még 2 modullal sem...4 modullal stabilan egy 1150mhz-ért összeteheted a 2 kezedet. ;) akkor is nyomhatod az mch-nak a feszt.ha pedig olyan dominatort fogtál ki mint az enyémek voltak akkor 1100-nál be is huzhatod a féket.vagy még alatta.és elég ha 1 memo nem visz csak 1080mhz-et azzal magával rántja a többit is.(mekem rev.2.2volt)

(#19332) drur420 válasza bim (#19331) üzenetére


drur420
tag

Megrátnottam a procit 3.6-ra így a memnél vagy a 1080MHZ maradt vagy az 14?? valamennyi :D Maradtam a 1080-nál. Este ráeresztem a Memtesztet kíváncsi vok stabil é vagy nem é ..... És köszi a segítséget..

Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

(#19333) Pancsermeste válasza bim (#19331) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Azért elismerésre méltó a lelkesedése.. ;)

Én is visszatettem az F8-at, de a memo kezelés vhogy semmit se javult az F12-höz képest, sőt....
Nincsenek már meg a régi eredményeim, de tudom, hogy jobb volt... nem értem mi történhetett. :F

Sz@rul vagyok... vmit kéne már vennem a gépembe.... :U

-= Pancsermeste® =-

(#19334) tlac válasza helkis (#19279) üzenetére


tlac
nagyúr

az lenne a legjobb, ha lemérnél minden egyes cuccot külön
és megnéznéd szünetmentes nélkül is
az a 40W kb 1,2k egy hónapban, úgy, hogy hozzá se nyúlsz a géphez...

(#19335) tlac válasza Pancsermeste (#19265) üzenetére


tlac
nagyúr

meg vagyok nélküle, de néha hasznos lenne

Viszont nálam meg az a gond, hogy USB egér nem ébreszti fel.

ezt viszont nem értem, mire lenne jó :)

(#19336) Pancsermeste válasza tlac (#19335) üzenetére


Pancsermeste
őstag

semmire... max. arra, hogy nem bosszantana, hogy nem működik :K

-= Pancsermeste® =-

(#19337) tlac válasza Pancsermeste (#19336) üzenetére


tlac
nagyúr

Sz@rul vagyok... vmit kéne már vennem a gépembe.... :U

akkor vegyél egy ps2-es egeret vagy átalakítót ;)

(#19338) Pancsermeste válasza tlac (#19337) üzenetére


Pancsermeste
őstag

:P

de én procit akarok! procit akarok!!! :O

-= Pancsermeste® =-

(#19339) fdisk


fdisk
őstag

milyen istabilitási probléma oldódhat meg a pcie freki állításával általában?
Mondjuk nem 100 hanem 99 v 101.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19340) tlac válasza fdisk (#19339) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem sose segített
inkább azt mond mi a gond

(#19341) fdisk válasza tlac (#19340) üzenetére


fdisk
őstag

Nincs gond.(kopp kopp kopp)csak már olvastam vkitől itt,h az állandó fagyások megszüntek,mihelyst 101-re tette a pcie frekit.
Ha lenne vmi akkor egyértelműen feltenném azt,most csak szimplán érdeklődtem.
Azért köszi.
:R

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19342) DjKoxi


DjKoxi
senior tag

Sziasztok!

Beüzemeltük ma a gépet, minden hibátlanul működik eddig. Kivéve egy dolog. Nekem szerverházam van és nagyon hosszú IDE kábel kell és a hosszú kábellel nem látja az IDE eszközöket. Röviddel a levegőben összekötve meg látja. A kábel másik gépben működik.

Tuning kérdések: A szorzót vagy az FSB-t állítsam? Adjak a ramnak alapból +0,1V-ot?
F7 BIOS van gyárilag.

Nekem sem sikerült az USB-s bill-el feltelepíteni az xp-t. Ha felhozom a boot menüt nincs kapcsolat azt írja a bill. A biosban meg tudok állítgatni vele.

Köszi a válaszokat és elnézést az amatőr kérdésekért.

(#19343) mobal


mobal
MODERÁTOR

itt mindenki tuningol? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#19344) fdisk


fdisk
őstag

ds3p helyett érdemes +5k-val többet kiadni egy ds4-ért?
A mostanit lehet el tom adni,csak azért kérdezem.

mod..DjKoxi: az usb keyboard ill a mouse enablera van téve a biosba?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#19345) sz.j válasza mobal (#19343) üzenetére


sz.j
nagyúr

Én antituningolok! :D

Igaz, hogy kiváncsiságból nézegettem a proci és a memó végét (de még nem értem el), de most arra hajtok, hogy minnél kisebb Vcore-n (1,1V alatt!) mi az amit ki lehet hozni a gépből.

:K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#19346) éN79 válasza sz.j (#19345) üzenetére


éN79
addikt

Milyen programmal lehet a gyári fesz alá menni? (biosban mintha nem lehetne ilyet beállítani).

(#19347) DjKoxi válasza fdisk (#19344) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Most már igen, és már működik mindig. :R :R

Az automatikus órajelcsökkentést hol kell kikapcsolni?

Én csak a DV bemenet miatt vettem a ds3p-t. Nekem megfelelt volna egy kisebb is, csak nem akartam bővítőkártyát venni pluszba.

(#19348) sz.j válasza éN79 (#19346) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nekem a DS4-es laphoz nem kell semmilyen progi, mert símán a BIOS-ban csökkentem a Vcore-t. (Miért más lapoknál ezt nem lehet?)
Még csak az elején vagyok az "antituning" kisérletnek, itt tartok.

;)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#19349) bim válasza drur420 (#19332) üzenetére


bim
veterán

én biztosan nem foglak lebeszélni a tuningrol!főleg a memtuningrol nem. ;)
csak bátorkodtam javasolni egy reálisabb eredményt.1333mhz-en esetleg tesztek futnak majd le, vagy örülsz egy bootnak is.de egy 1200mhz alatti stabil érték már benne lehet a pakliban.

(#19350) janos666 válasza sz.j (#19345) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én sose adnék chipnek gyárinál alacsonyabb feszt, legfeljebb ha leállna a ventilátor a hűtőmön. Szerintem még épp olyan káros is lehet mint a túlfeszelés.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.