Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Yézi: Blekk Frájdéj
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: A megfelelő matrac kiválasztása egy hosszú folyamat végén!
- Meggyi001: A végtelenbe...
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
Új hozzászólás Aktív témák
-
hoffman_
nagyúr
válasz
hoffman_
#662
üzenetére
Na, éjjelre ez az utolsó. Úgy tűnik megoldottam. Elég házi a módszer, gányolás jellege van, bár igényes és amúgy sem látszik. A rack adta át szemtelenül a rezgést, de úgy tűnik sikerült megoldjam. A rendszer vinyó, a kisebbik biztos, hogy nagyon zúgott, egyedül is, most csak az van bent, csendbe. A megoldás:
1. A fentebb írt gumibak trükközés elengedhetetlen hozzá.
2. A rack egyik oldalon rögzíthető ugye a "polcba", míg a másik oldalon nincs semmi rögzítés. Nos ott tud átszökni a rezgés leginkább. Úgy oldottam meg, hogy a talpra ragasztott filcből vágtam 3 apró darabkát, és kétoldalú ragasztószalagból ezekhez 3 apró csíkot. Ezt a rack adott oldalára felragasztottam, és így toltam a helyére. Így befeszült picit jobban, illetve ezek a rezgést se adják át.
Nem 100%-os megoldás, de úgy 95%-nak elmegy
Meglátjuk mennyire lesz jó hosszútávon, szerintem teljesen.mod:
Arról nem is beszélve, hogy most le van szedve az előlap, a tető és a két oldallap. Ha majd visszaraktam őket, az is egy plusz merevséget a háznak, szóval szerintem tök kuss lesz. Juppí, legyen igazam

Új hozzászólás Aktív témák
- Gitárerősítő Boss Katana 50
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3531, 93% Akkumulátor
- Bomba ár! HP ProBook 440 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Nuki Smart KeyPad 1 okos zár kiegészítő
- LicencAruhaz.hu OLCSÓ, LEGÁLIS SZOFTVEREK AZONNAL - Windows - Office - Win Server - ÖRÖK GARANCIÁVAL
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Meglátjuk mennyire lesz jó hosszútávon, szerintem teljesen.

