Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92039) Helltak válasza Land (#92032) üzenetére


Helltak
őstag

:)
Ha elég neked a 128gb (nekem éppenhogy lenne csak), akkor a 7t-t tudom ajánlani.
Üzemidőben nincs számottevő különbség, kamerában is csak a zoom mértékében van.
Ahogy ajánlották, még a Mi 9 is egész jól sikerült darab, Gcam remekül működött rajta, csak az üzemidő nem annyira jó, átlagos.

Shadowlac:

Nálam még eléggé frissen megjelenve volt, azóta jött rá frissítés.
Nekem ami nem ütötte meg a szintet, az a videó hangminősége. Nagyon gyenge volt :/
Másik, hogy nem lehet váltani kamerát videózás közben, csak ha meg állítod a felvételt..
Fotóban a részletességgel nem volt gond, magával a felhasználók élménnyel volt kicsit problémám, mert egy komoly kamera rendszerhez, picit kevésnek éreztem a S730G SOC-ot.
Lehet, azóta javítottak rajta, mert nagyrésze szoftveres hiba lehet.
Gcam még csak olyan volt rá, ami a fő kamerát tudta kezelni, de sokszor kifogyott (közel egy hónapja volt nálam, azóta lehet van már rá jól működő).

Másik meg, 90Hz-es kijelző után, minden 60Hz-es olyan, mintha akadozna:)
Szóval ez is lehetett nálam még pluszban zavaró, ami nem a telefon hibája.

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.