Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) koboldozat válasza MR007RM (#31681) üzenetére


koboldozat
senior tag

köszönöm :D :))

mobilefan: ezt hogy érted jó idpbe sok fénnyel elég kevés az esélye a bemozdulásnak szerintem.
de mondjuk nekem van rajta egy ilyen tok és igy elég stabil megfogni :D

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31702) domerator válasza natë (#31700) üzenetére


domerator
veterán

Ez is szép :K (a cég is, gondolom) :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31703) mobilefan válasza koboldozat (#31701) üzenetére


mobilefan
aktív tag

hát én nem tudom, neked 2db is volt a 808-ból,és 10/7 fotó nem lett tiszta...bemozdult...hogy roh@djon meg :D ( este)

-

(#31704) koboldozat válasza mobilefan (#31703) üzenetére


koboldozat
senior tag

hát este már másabb a helyzet ott ugyeskedni kell letámasztani vhoha meg ilyesmi szerencsére nekem a tok miatt bárhol megáll akar fektetve akár állva a teló. :D

de ha ez nem elég akkor van egy ilyenem meg egy ilyenem is :D :D plussz ezekre a kiegészitő fej hogy fel tudjam rakni a telót.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31705) koboldozat válasza koboldozat (#31704) üzenetére


koboldozat
senior tag

Például ezt a képet ugy lőttem hogy csak ugy leraktam az ut közepére a telót fektetve előre beállitva és shot aztan ez lett belole.

Este

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31706) Blyan válasza koboldozat (#31705) üzenetére


Blyan
félisten

Olyan is lett. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31707) koboldozat válasza Blyan (#31706) üzenetére


koboldozat
senior tag

Ez mit is akar jelenteni?? :D

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31708) Blyan válasza koboldozat (#31707) üzenetére


Blyan
félisten

Hogy hogy mit? A kép felében homályos beton látszik a többi nagy részén meg fényszennyezés és vagy a nagy sötétség. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31709) koboldozat válasza Blyan (#31708) üzenetére


koboldozat
senior tag

mivel esti kép nem is tudom mire vágysz még a képen többre :D

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31710) Blyan válasza koboldozat (#31709) üzenetére


Blyan
félisten

Semmire... Most erre mit lehet mondani? Van valami látnivaló a képen? Egyetlen részlet ami miatt érdemes volt lőni a fotót?

Kb ennyi értelme volt, mint ennek a képnek, amit úgy harmadik képként csináltam anno a 920-szal. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31711) koboldozat válasza Blyan (#31710) üzenetére


koboldozat
senior tag

szerintem akkor is több értelme van az enyémnek mint ennek ez tenyleg semmt mondó de az utca este azert abban legalabb ennél több van :)

Mind1 is te ugyis csak fikázni tudsz szóval nem is akarok többet hozzáfűzni ehhez a táméhoz.
Ha te jobbat tudsz akkor villants vmi képet éjszaka ilyesmit mint amit kiraktam es meglátjuk.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31712) Quasi_modo válasza koboldozat (#31705) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Na hát ez nem egy ász, pedig ebből a helyzetből jobb is lehetett volna.

valami

(#31713) Blyan válasza koboldozat (#31711) üzenetére


Blyan
félisten

Fikázás? Egyszerűen semmi nincs a képen amit linkeltél, pár beégett utcalámpát leszámítva.
Sorry, ha ezzel megbántottalak!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31714) mobilefan válasza koboldozat (#31705) üzenetére


mobilefan
aktív tag

beszarás...qurva jó minőség :K

[ Szerkesztve ]

-

(#31715) koboldozat válasza Blyan (#31713) üzenetére


koboldozat
senior tag

Engem nem bántottál meg csak mosolygok amik most mennek :)
Csak néha ugy állsz a dolgokhoz mintha nem is tudom milyen fotós istenség lennél. Néha nem baj de néha azért visszább vehetnél.

De am soha senki nem figyeli amnit odairok a képhez na akkor csak fogtam leraktam elore beállitva saccra a fényviszonyokhoz és lőttem 1 képet nem 10-20 képet és utána mentem.
Am is csak példának hoztam fel a képet.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31716) Blyan válasza koboldozat (#31715) üzenetére


Blyan
félisten

Erre meg nekem az volt a válaszom, hogy olyan is lett. És nem? De! Tényleg olyan, semmilyen.
Na de EZ már nem tetszett Neked. Pedig semmi fika nem volt benne.

Tudom én, hogy képes vagy jobb képet is lőni vele, láttuk.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31717) El Gringo


El Gringo
senior tag

jött egy vendég :)
[link]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#31718) koboldozat válasza Blyan (#31716) üzenetére


koboldozat
senior tag

Nem volt semmi baj csak amit te is kiraktál kép szerintem attól jobb amit én kiraktam.
De mind1 is megbeszéltuk a dolgot ne is keritsunk tovább ennek ilyen nagy feneket :D

Kultúrált emberek vagyunk szerintem ugyhogy igen egy picit semmitmondó a képecském de csak példa okán raktam fel :)

Na további szép napot! :)) :))

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31719) koboldozat válasza El Gringo (#31717) üzenetére


koboldozat
senior tag

jóó termetes :D

mobilefan: köszike :) :R

[ Szerkesztve ]

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31720) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Őszibarack virág: N808 PV
Egyik kézben a mobil, másik kézzel az ágat fogtam, hogy ne mozgassa a szél. Ilyen lett...

Remélem ezért nem kell fellépti díjat fizetnem a barackfának. ;]

[ Szerkesztve ]

valami

(#31721) koboldozat válasza Quasi_modo (#31720) üzenetére


koboldozat
senior tag

Szerintem jó lett :D

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31722) natë


natë
nagyúr

520

(#31723) Danny365


Danny365
őstag

egy
kettő
három
négy

Az utolsó, mint kép, retek, de maga a pillanat aranyos volt. Azóta is bánom, hogy nem landscape fogtam a telefont. :(

(#31724) Roland861010


Roland861010
addikt

(#31725) #31733248 válasza Quasi_modo (#31720) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ilyen nálunk is van ám a kertben. :) Szinte minden rügyezik, hajt, nagyon szép ilyenkor.

(#31726) Quasi_modo válasza #31733248 (#31725) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Igen. Nálunk négy őszibarack fa van, de mindnek más a virága. Most épp ez tetszett.

#31721) koboldozat köcee

[ Szerkesztve ]

valami

(#31727) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

iPhone 5S slow motion: link

(#31728) Damage401 válasza Danny365 (#31723) üzenetére


Damage401
senior tag

Én tudom milyen telefonnal készültek, de legközelebb írd meg hogy mi az elkövető. :)
Amúgy jók :)
Android 4.4.2-vel?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#31729) moleculez


moleculez
veterán

Nem gyonyoru portfolio fotok, hanem inkabb hangulatok. Lumia 925-tel keszultek.
Katsa
Katsa szerkesztett
Lanc

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31730) Blyan válasza moleculez (#31729) üzenetére


Blyan
félisten

A kacsa király! :K
A szerkesztett viszont nem látszik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31731) tzsolesz válasza moleculez (#31729) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mind a két kép nagyon tetszik. A minőség szerintem nagyon jó. tetszenek a színei a kacsás képnek.
A szerkesztett kép valóban nem látszik......

(#31732) Bozek válasza tzsolesz (#31731) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hát, a kacsás eléggé olajfestmény jelleget ölt, ha megnézed teljes méretben: [link]

(#31733) Sofian


Sofian
őstag

Macsek

Lumia 1020

(#31734) Blyan válasza Sofian (#31733) üzenetére


Blyan
félisten

Egy 20e forintos kompakttal jobbat csinálok. ;] (Te tudni fogod miért írtam)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31735) Sofian válasza Blyan (#31734) üzenetére


Sofian
őstag

;] :P

(#31736) domerator válasza Blyan (#31734) üzenetére


domerator
veterán

... és mindig van is nálad egy olyan... ;]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31737) Blyan válasza Sofian (#31735) üzenetére


Blyan
félisten

De amúgy,hogy Téged is fikázzalak ne csak a telefont... ;]
Nem a szemére fókuszáltál? Valahogy az a legéletlenebb.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31738) BobTail


BobTail
őstag

Köszönöm Wa2x_, moleculez :R
Blyan, nem veszem sértésnek, mert ha tehettem volna, akkor biztos játszottam volna a mélységélességel - de nem tehettem, ezt pedig nem tartottam szép megoldásnak, így inkább legyen éles mind, mint hogy ilyen félig-meddig-semilyen... szerintem :U

(#31739) Blyan válasza BobTail (#31738) üzenetére


Blyan
félisten

Inkább...
Csak pont a mélységélesség hiánya az ami miatt nem tetszik. De ez meg szubjektív - ahogy azt említettem.

Ez zoomal készült vagy kivágás egy 38-as képből?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31740) Sofian válasza Blyan (#31737) üzenetére


Sofian
őstag

Bemozdult a szentem... nem igazán szereti ha megörökítik.. :D

(#31741) Blyan válasza Sofian (#31740) üzenetére


Blyan
félisten

Az simán lehet igen. Elhiszem, ki szereti ha a pofájába vakuznak. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31742) moleculez válasza Blyan (#31730) üzenetére


moleculez
veterán

Köszi, meg a többieknek is, a szerkesztett ha nagyon érdekel valakit, tumblr-n. (lasd alább)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31743) BobTail válasza Blyan (#31739) üzenetére


BobTail
őstag

A zoom lényegében kivágás a 34 / 38 megapixeles képből :DDD de amúgy ugyanúgy és ugyanonnan készült, mint a másik, csak pár másodperc különbséggel és különböző fókusszal.

(#31744) Sofian válasza Blyan (#31741) üzenetére


Sofian
őstag

A másik macsek egy fotóig bírta a vakut.. azóta ha meglátja az 1020-at azonnal kereket old.. :D

(#31745) Bozek válasza Sofian (#31744) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem a vaku zavarja, hanem a Nokia felirat. Biztos iCat. :D

(#31746) Blyan válasza BobTail (#31743) üzenetére


Blyan
félisten

Tudom,hogy ugyanaz, csak a megfogalmazása más. ;) Hiszen reinvented, ugyebár. :P Ekkora parasztvakító dumát. :D ennél már csak a take blur-free photos volt durvább. ;]

Igen, láttam a többin is, hogy natívan kásás az egész. :P Meg az is feltűnt persze,hogy nem 5 MPesek a képek.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31747) BobTail válasza Blyan (#31746) üzenetére


BobTail
őstag

Ja igen, a vita tárgyát képző képnél utólag forgattam egy kicsit rajta, így kicsivel kisebb lett mint 5MPx, de a fókusz nem változott meg :P A másik kettő 5MPx-es.

(#31748) Blyan válasza BobTail (#31747) üzenetére


Blyan
félisten

Igen igaz, a másik kettőnél tűéles minden. ;)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31749) BobTail válasza Blyan (#31748) üzenetére


BobTail
őstag

... de azoknál nem is volt full zoom :P

(#31750) Blyan válasza BobTail (#31749) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, meg is látszik. Nem baj FB-ra Instara mindegyik jó lett :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.