Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) stilo18


stilo18
addikt

Kép ami miatt úgy döntöttem marad a G2

:DD

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#32652) pepe091 válasza BigBlackDog (#32649) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

és Quasi_modo

Köszönöm. :R

(#32653) legiaap válasza stilo18 (#32651) üzenetére


legiaap
nagyúr

És ezt mivel szerkesztetted?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#32654) stilo18 válasza legiaap (#32653) üzenetére


stilo18
addikt

Sima szerkesztésnél kontrasztot kapott! Vagy már nem emlékszem... :F

Eredeti

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#32655) jacis válasza Kolondrum (#32598) üzenetére


jacis
nagyúr

A harmadik kép hol készült?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#32656) Lecs@


Lecs@
addikt

Utazás 140 km/h M1 Győr felé :)

[link]

Felhők

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#32657) Quasi_modo válasza Lecs@ (#32656) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A felhők = 403.

valami

(#32658) #31733248


#31733248
törölt tag

Samsung Galaxy S4 (minden kép kézben tartott telefonnal készült, eredetiek):

Ebéd
Sikló
Szobor a templom belsejében1
Szobor a templom belsejében2
Templom szemből

[ Szerkesztve ]

(#32659) Lecs@ válasza Quasi_modo (#32657) üzenetére


Lecs@
addikt

Felhők :R

512 GB

(#32660) Quasi_modo válasza Lecs@ (#32659) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Így már jó. És nem is rossz.

valami

(#32661) jacis válasza Lecs@ (#32659) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez nagyon jó lett.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#32662) Lecs@ válasza jacis (#32661) üzenetére


Lecs@
addikt

:R

bicikli
virág1
virág2
csiguci
dunahíd

Még ismerkedem a Lenovo kamerájával, mert kismillió beállítási lehetősége van. Ezek hirtelen lőtt alapképek. De szerintem tűrhető.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#32663) BigBlackDog válasza Lecs@ (#32662) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ezek milyen készülékkel készültek (gondolom Lenovo)? :B

[ Szerkesztve ]

(#32664) Lecs@ válasza Lecs@ (#32662) üzenetére


Lecs@
addikt

Jav : csiguci

(#32663) BigBlackDog : igen. Vibe Z

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#32665) Quasi_modo válasza Lecs@ (#32662) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A közeliek jók. De a Dunahíd kép szúrja a szemem. Mintha ott nem stimmelnének a színek.

valami

(#32666) Lecs@ válasza Quasi_modo (#32665) üzenetére


Lecs@
addikt

Jogos. Menet közben lövögettem csak. És van több kép. Csak klikkeltem egyre. Lehet ez picit jobb. De még majd foglalkozom picit a beállításokkal. Szerintem nem lesz ez olyan rossz kamera.

parlament
talán jobb dunahíd :D

Már emlékszem, az előző dunahíd HDR volt.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#32667) hito válasza #31733248 (#32658) üzenetére


hito
nagyúr

Ezek azért nem rosszak.

Más: nekem ez a Lenovo nem tetszik, szerintem nagyon gyenge :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#32668) Lecs@ válasza hito (#32667) üzenetére


Lecs@
addikt

Jó hogy nem vagyunk egyformák. Hisz kinek kéne a szeplős kövér ? :D Nekem az S3 készülékem is jobb volt az S4 - nél kamerában. Egyszerű képek azok. Egyenes vonalak. Na mindegy. A lényeg a lényeg, most a Lenovo kamerájával kell megbarátkoznom, mert lehet első olyan teló, ami sokáig nálam maradhat. Úgyhogy nem a te tetszésed a fontos . Én meg a számomra elvártat kihozom belőle. Majd holnap linkelek templomos és épület , szobor képeket, amire írtad nem rosszak az S4 - nél. Majd a mások véleménye érdekel ;)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#32669) hito válasza Lecs@ (#32668) üzenetére


hito
nagyúr

Mindjárt gondoltam, hogy az é véleményemtől nem fog összeomlani a tőzsde, de azért csak leírhatom. Számomra ennek a készüléknek a látottak alapján teljesen értékelhetetlen a kamerája.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#32670) Lecs@ válasza hito (#32669) üzenetére


Lecs@
addikt

Szakmai kielemzésed érdekelne :) Ha már ilyent írsz, érdekel szaktudásod is, hogy jóvá hagyhassam állításodat. Picit durva az értékelhetetlen szó. Várom kielemzésedet :R

512 GB

(#32671) pepe091 válasza Lecs@ (#32666) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nyugtass meg, hogy legközelebb vezetés közben nem kezdesz fotózni. :((( :(((
Ha jobb kormányos autóban ültél elnézést, de erre kicsi esélyt látok.

(#32672) Lecs@ válasza pepe091 (#32671) üzenetére


Lecs@
addikt

Uncsizok, és fotózgatok bármerre járok menet közben :(((

Több 100 ezer km után, és 22 éves jogsival ki merem jelenteni, soha egy koccanásom nem volt, és biztonságosan vezetek :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#32673) MR007RM válasza ixijoq (#32637) üzenetére


MR007RM
addikt

Nálam tájképnél legtöbbszőr végtelen vagy hiperfokális, hogy minden éles legyen. Fény, kontraszt, telítettség, élesség belőve egy séma: pl (azért változhat csak megosztom veled most hogy van): sorrendben: 45, 52, 8, 100(az élesség max) és csak az expozíció kompenzációval módosítom a fénymértéket éppen hogyan látom a kijelzőn a látottakat. Általában minuszba tolva, mert akkor adja vissza a valóságot. Mikor fotózom eddig és főleg 12MP-ben készítek, viszont mostanába rákaptam a 38, 41MP-re, aztán meglátom mennyit vegyek le. Mostmár szinte csak ide linkelek, mert valamit mindig hozzápiszkálok és itt nem szeretik az utómunkásokat. :) Szeretek 5MP-re konvertálni, mert úgy még a minőség megtartása végett tudok jócskán élesíteni, mivel sokkal tisztább képet kapok és ez a méret bőven elég mindenre. Utómunka mindig számítógépen PS-ben. Megéri ha ettől gyorsabb és jobb eredményt érek el. Az ND nálam automatán a telóra bízva mindig, és a rázkódásvédelem alacsonyan, mert feltéve ront a minőségen az észrevételem kapcsán, megasztán nem sok vizet zavar. :)

A flickr-em, ha érdekel. Csak azért linkelem hogy lásd már elég sokat nyomkodtam a telót. További sok szép fotót kívánok. :R Ja és én CameraPro-t használok (3.5.1 QT változat)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#32677) Lecs@


Lecs@
addikt

Ez a Topik nem arról szól, hogy csakis kizárólag a legjobb kamerával rendelkező, és azokkal készült legjobb fotókat oszthatjuk meg. Adott a telefonom, amit szeretek. Ilyen képeket készít. Most ismerkedem a kamerájával. Mivel ide hozzáértő emberek is járnak, vártam volna normális hangnemű szakmai véleményüket esetleges jótanáccsal is . " a látottak alapján teljesen értékelhetetlen a kamerája." Ez a mondat megindokolandó egy ilyen fórumon. Ez null szakmait tartalmaz, és suggalja a rossz indulatot is, nem a szakmai hozzáértést.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#32693) MR007RM


MR007RM
addikt

Nokia 808 PureView

felhő

Mivel csak leméretezés és pici vágás volt az alján így ezt most úgy gondoltam berakhatom. Nem kérek véleményt se jót se rosszat! :K Na jó jöhet, de az biztos nem fogok megsértődni. Ez van és kész.

Egyébként attól hogy látok számomra itt sok tetsző fotót az még nem kötelez hogy reagáljak rájuk. Általában nem szeretek. További szép fotókban gazdag napot mindenkinek. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#32698) doc


doc
nagyúr

Kernek mindenkit a KULTURALT hangnem megtartasara. A linkelt kepekrol mondjatok normalis velemenyt (akkor is ha nem tetszik), de a flame-tol meg a sardobalastol kimeljetek meg a topicot.
Koszonom.

(#32699) koboldozat válasza Lecs@ (#32677) üzenetére


koboldozat
senior tag

Én is kaptam mar itt hideget es meleget is. Indok nélkül nem kell ezt úgy mellre szívni. Van mikor nekem se esett jól sőt kifejezetten '' megsértődtem '' :) de a pillanat hevében el is múlt. Mindenki túl teszi a dolgon magát es nem kell pocskondiázni. Van mikor csak jókat mosolyogtam a dolgokon és s ennyi. Te se reagáld túl ez itt egy kemeny topic. :D

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#32700) toto0569 válasza koboldozat (#32699) üzenetére


toto0569
addikt

Valamiről lemaradtam? :U

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.