Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) toto0569 válasza B-L-A-C-K (#31848) üzenetére


toto0569
addikt

Köszi... :R A téma uncsi mert már rengeteg van belőle ,viszont van egy pici hangulata...
irgum: :R

[ Szerkesztve ]

(#31852) moleculez


moleculez
veterán

Én meglátásom szerint a topik lényege, hogy XY telobol, mi a max amit ki lehet facsarni, már ami a minőséget illeti. A téma itt tényleg másodlagos, de jó ha van. Nem tudom melyik hsz-ben olvastam, hogy nem mernek ode feltölteni a tagok. Igy látom én is, bár az is lehet, hogy van önkritika (nem feltétlenül baj😃) Én is nagyon ritkán töltök fel ide, mert az én képeim nem illenek ide. De jó látni, hogy egyesek mit tudnak kihozni xy modellből.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31853) Ricsko :D


Ricsko :D
aktív tag

Sziasztok :)
Méh 1
Méh 2
Méh 3
Pitypang.

LG 4X HD :))

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#31854) toto0569 válasza Ricsko :D (#31853) üzenetére


toto0569
addikt

Jó képek!

(#31855) S e t h


S e t h
nagyúr

Eszembe nem jutna ebbe a témában nézelődni, ha azt szeretném megtudni, egy masina mit tud, inkább különféle, az érdeklődésemet felkeltő telefon fórumaiban járok utána, hogy milyen képeket lehet vele lőni.Ez a topik erre számomra alkalmatlan, másrészt sokszor óvodai szintet idéző viták mennek arról, hogy kinek nagyobb a bránere, akarom mondani ki milyen általa készített képek felett rejszol és sértődik meg, ha vki kritikával illeti a képet.
Egy dolog miatt járok ide, vannak akik valóban a kompozíciót helyezik előtérbe és egy vga telefonnal többet tudnak kihozni egy témából, amíg más 100 ezer megapixeles üres tartalmú képeket linkelnek vigyorogva.Ez messze a facebook szint, ahol minden trágya elfér.
Külön köszönet azon néhányaknak, akik a telefont nem egy Szent Grálként kezelik, ami hála a megapixel halmozásnak minden képet csakis kiváló minőségben készíthet(omg), ha nulla is a tartalom, hanem megtalálják a mindennapok szépséget a környezetükben és a képeikben megelevenedik egy történet.
Az ő esetükben a telefon csak egy eszköz és tudják, hogy a folyamatos exponálástól még nem lesz jó egy fotó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31856) istnag válasza Quasi_modo (#31846) üzenetére


istnag
addikt

Ez így van. A topik lassan átalakul ezért itt is hagyják sokan. Lassan én is.

Régebben nekem is a kedvenc topikom volt. Azért raktam fel egy Z10 -es képet,mert sok már nem elérhető és a kedvező ára miatt sokan keresik most. Én is ide jöttem legelőször amikor felvetődött a családban,hogy z10 lesz a következő telefon. Nem kérdezni jöttem,csak képeket nézegetni.
Most is rakok fel egyet,aztán szerintem ugyanúgy hanyagolni fogom,mint eddig,pedig mondom, régebben a kedvenc topikom volt.

[link]

Messze nem 1020, 808 minőség,de mindenféle kiegészítő nélkül ,auto módban készült(mondjuk sok lehetőség nincs)
A képeket szerkeszteni és utána ide feltenni, meg szvsz nem fair.

(#31819) Bozek
+1

BB Z10

[ Szerkesztve ]

(#31857) B-L-A-C-K válasza irgum (#31850) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze, de most nem is erről volt szó részemről, hanem arról hogy kolléga szerint ide azért járnak hogy milyen mobilt vegyenek...

Na de részemről tényleg téma off, eljöttem megnézni az új metrot, majd jövök pár képpel.

(#31858) Bozek válasza B-L-A-C-K (#31857) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem azt írtam. Hanem hogy azért indult a topic anno évekkel ezelőtt. Most már nem hinném, hogy sokan betévednek ide az miatt, hiszen elment más irányba a téma. Ennyi volt a mondandóm, ha esetleg nehéz lett volna megérteni.

(#31859) Quasi_modo válasza istnag (#31856) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nyert.

A breki jó.

valami

(#31860) Ricsko :D válasza toto0569 (#31854) üzenetére


Ricsko :D
aktív tag

Köszönöm :R

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#31861) toto0569 válasza Quasi_modo (#31859) üzenetére


toto0569
addikt

+1

(#31862) Kasya


Kasya
nagyúr

Park
Refocus - 5 kép

Jo lenne, ha lehetne nagyobb felbontas is...

istnag: Az a beka nagyon jo lett :)

[ Szerkesztve ]

(#31863) koboldozat válasza Kasya (#31862) üzenetére


koboldozat
senior tag

kurva jó ez a refocus :D
miert mennyi a max felbontás ?

[ Szerkesztve ]

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31864) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Az új 4-es metró és környéke:

1
2
3
4
5
6
7

Videó: slow motion

iPhone 5S

[ Szerkesztve ]

(#31865) BobTail válasza koboldozat (#31863) üzenetére


BobTail
őstag

Nem lehet állítani, sima HD :( nekem is van egy :B

Nokia Lumia 1020

(#31866) Blyan


Blyan
félisten

Jó ez a refocus, csak nagyon kevés téma van, ahol érdemes állítgatni a fókuszt, a legjobb része (nekem) az ha egy jótéma egyfókuszba kerül - meg a színekkel való játék.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31867) Quasi_modo válasza B-L-A-C-K (#31864) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kértél engedélyt a szereplőktől? ;]

valami

(#31868) B-L-A-C-K válasza Quasi_modo (#31867) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, mindenkivel szerződést írattam alá... ;]

(#31869) Quasi_modo válasza B-L-A-C-K (#31868) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nagyon helyes. :C

valami

(#31870) koboldozat


koboldozat
senior tag

Hoztam pár képet!
Nem mind1ik olyan jó de a zöme elmegy szódával :D

Virág és variánsai
Virág2
Virág3
Virág4
Virág5
Virág6

Kézikészülék

Béka
Földút
Fagarázs
Virág a beton mellett
Cseresznyefa virág1
Cseresznyefa viárg2
Pici bogarak
Virág és darázs1
Virág és darázs2
Virág és darázs3
Különleges

Nokia 808 PV

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31871) istnag válasza koboldozat (#31870) üzenetére


istnag
addikt

Ezeket a szerkesztett sz.rokat nem lehetne, hogy abban a topikban linkeled ahova valók? :W

(#31872) Kasya válasza istnag (#31871) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert xarozni nem muszaly, bar igaz, hogy valamibol tul sok verzio keszult es vanank tulszaturalt kepek is, ami mar a minoseg rovasara megy....de akad jo is ;) No meg rossz topic persze:)

BobTai: Tetszik, hogy lathatoan kezbol csinaltad es bemozdultal, vagy a faag mozgott gondolom....ettol mozog a kep, mikor fokuszt valtok :D

Blyan: teljesen egyetertek. Keves tema van, de talalhato, aminel tenylegesen kihasznalhato a funkcio.

[ Szerkesztve ]

(#31873) hito válasza koboldozat (#31870) üzenetére


hito
nagyúr

A földút nagyon tetszik, ötletes :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#31874) OPiiPO


OPiiPO
addikt

offtopic kérdés:
Androidos mobilok közül melyiknél számíthatok a legjobb képminőségra (állókép és külön a videó), ha képes vagyok márka és árfüggetlenül választani?

Köszönöm előre is a válaszokat!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#31875) tibee77


tibee77
őstag

seta közben kis viräg

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31876) roti86 válasza OPiiPO (#31874) üzenetére


roti86
őstag

S4 Zoom, G2, S4, Note 3

Link

[ Szerkesztve ]

(#31877) mumk1


mumk1
addikt

Lumia 1020

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#31878) Quasi_modo válasza koboldozat (#31870) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A földút érdekes. Ilyen nézetből én is próbálkoztam: N808 PV

valami

(#31879) Roland861010


Roland861010
addikt

(#31880) etejedu válasza Kasya (#31862) üzenetére


etejedu
őstag

Öcsém, de király ez a refocus! :C

(#31881) Quasi_modo válasza Roland861010 (#31879) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát ez nem tetszik.

valami

(#31882) Kasya válasza mumk1 (#31877) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nagyon jol eltalaltad :K

Roland861010: Ez sajnos nem lett jo :(

(#31883) rizso válasza mumk1 (#31877) üzenetére


rizso
addikt

Patent!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#31884) Wa2x_ válasza mumk1 (#31877) üzenetére


Wa2x_
veterán

Az igen! ;)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#31885) OPiiPO válasza roti86 (#31876) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#31886) koboldozat válasza istnag (#31871) üzenetére


koboldozat
senior tag

Na akkor szarozni hát nem esett jól de megesik hogy a ló is elesik :)
Am ezek csak telón lettek módostva nem láttak pc-s képszerkesztőt ja és szerintem egy kis kontraszt és szintelitettseg csúszka húzás szerintem nem olyan fő bűn még ebbe a topicba se. nem küldtem rá millió trillió effektet.

hito: Hát ma olyan jó idő volt kicsit sétálgattam és kerestem a lehetőségeket :D de köszönöm :R :R

Quasi_modo: van benne vmi jó kép szép teltek a szinek és a minőség mint mindig kifogástalan :D :R

mumk1: nagyon jó lett :) minőségileg is és témailag is :R :R nekem is vannak hasonlók a flickren :D

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#31887) mumk1


mumk1
addikt

Köszi mindenkinek! :)

@koboldozat
Tudom hogy van, tetszenek is nekem. :K

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#31888) hito válasza mumk1 (#31877) üzenetére


hito
nagyúr

Nálam ez vitte a hét képe címét! :C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#31889) MR007RM válasza Bozek (#31823) üzenetére


MR007RM
addikt

+1 :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#31890) B-L-A-C-K válasza mumk1 (#31887) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ennyire tetszett.... :)

(#31891) MR007RM válasza mumk1 (#31877) üzenetére


MR007RM
addikt

Ez nagyon szép :C, bár az exif infót hiába nézném. :P

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#31892) Red Bull fan válasza mumk1 (#31877) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Szép!

(#31893) mumk1


mumk1
addikt

Köszi MR007RM, B-L-A-C-K, hito, Red Bull fan nektek is.

@MR007RM
Meg tudod nézni az exif-et. Viszont ha az a kérdés, mit módosítottam utólag, akkor igen, RAW-ban készült ez is mint az összes 1020-as képem, tehát a PS jpeg motorját használom. De, mivel jelenleg a RAW formátum csak egy-két Nokia modell sajátja, nagyon is idevalóak az ilyen képek, hiszen sokaknak lehet erre is igénye, ha már fotózásra képes telefont keres valaki. Viszont más PS módosítás nincs a képen és nem használtam előtét lencsét, szűrőt, effektet, bár nekem ezek ellen sincs kifogásom, ha fel van tüntetve. :)

@B-L-A-C-K
Hízelgő, örülök ha bejött. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#31894) natë


natë
nagyúr

520

(#31895) Roland861010


Roland861010
addikt

Tisztelt fórumozó társak!
Már sokszor meg figyeltem ,hogy van pár elvileg profinak ki kiáltott társunk akiket az egekbe magasztaltok !
Lehet van is benne valami mert 1-2 ember miatt kezdtem én is fényképezni telefonnal mert inspirált pár fényképük !
De azóta sokat változtak a dolgok és ők ki nőttek minket szerintem halandó fotósakt miként ez már nem teljesen korrekt !
Lehet ezeket a fotósokat követni sok helyen meg tudják osztani a remek műveiket és ők is hozzá járulhatnak ahhoz ,hogy a többiek fejlődjenek azzal ,hogy építő kritikákat mondanak !
A másik meg pár aranyos cicán kívül meg virágon kívül csak pár embernél láttam hogy valami érdemlegeset is fényképezett volna mint pl. bármiféle tárgy ,szobor ,épület élet esemény , sokan arra hajtanak csak ,hogy cukiság legyen a képen mert arra nem mondanak rosszat !
Hát ez ide kevés szerintem!
Ne haragudjatok ,hogy ezt ide le írtam nektek!
Szép napot !
Ui. : akik azt mondták nem tetszett a kép a kutyámról legközelebb egy értelmes választ is adhatnak rá ami a következő fotónál meg fogadhatok! :)
Béke veletek!

[ Szerkesztve ]

(#31897) Quasi_modo válasza Roland861010 (#31895) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

sokan arra hajtanak csak ,hogy cukiság legyen a képen mert arra nem mondanak rosszat !
Ezt nem mondtad komolyan.

valami

(#31898) Roland861010 válasza Quasi_modo (#31897) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem mondtam de hogy nem !:)
Láss csoda kedves társunk Lumia 520 nyuszi fotó ..
De senki nem írt se jót se rosszat rá! :)

[ Szerkesztve ]

(#31899) hito


hito
nagyúr

Kezd atmenni ez a topic fotok, videok telefonnal es hisztivel topicba :(((

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#31900) natë válasza Roland861010 (#31898) üzenetére


natë
nagyúr

A fotóval semmi egyéb célom nem volt, minthogy az 520 fotó tudását érzékeltessem. Pont nem volt szempont a tartalom :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.