Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110401) ShadowLac válasza xhege (#110399) üzenetére


ShadowLac
addikt

Klassz. Hol van?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#110402) xhege válasza natë (#110400) üzenetére


xhege
addikt

Balatonoztok? :)

(#110403) xhege válasza ShadowLac (#110401) üzenetére


xhege
addikt

Bory-vár, Székesfehérvár.

(#110404) xhege válasza natë (#110400) üzenetére


xhege
addikt

Az esti kép linkje nem jó. :N

(#110405) Sigma7 válasza natë (#110400) üzenetére


Sigma7
tag

Jók! Jó lett ez a Pixel is.

(#110406) natë válasza xhege (#110404) üzenetére


natë
nagyúr

[link]

[link]

Pixel 7 Pro

(#110407) #96241664 válasza #31733248 (#110395) üzenetére


#96241664
törölt tag

Azért ehhez a nagy isózáshoz azt az apróságot hozzátenném, hogy egy ideje már a komputációs fotózás korát éljük. Több expóból készülnek a képek, ráadásul nem egyformákból.

Semmit nem mond az exif-ben jelölt iso (sem a záridő), mert nem tudod, hogy a 15 expóból melyikre vonatkozik. Simán lehet így egy magasabb iso-val jelzett kép tisztább.
Két különböző gyártó képéről meg pláne értelmetlen ebből bármit is levonni, mert már a többelemes képrögzítés és összedolgozás módja sem ugyanaz.

Nem lehet már ennyiből ilyeneket kijelenteni, hogy "x telefon szereti feltolni az iso-t", nem látsz rá, hogy készült valójában a kép.
(És akkor az utófeldolgozásról még szó sem esett, pedig azzal is szépen el lehet cseszni egy olyan fotót, ami nyerskép szintjén még jó volt.)

Automata képekről annyit érdemes beszélni, hogy a végeredmény jó-e, vagy sem. Az adatokon való rugózás, legyen szó a hardverről, vagy az exif-ről, teljesen értelmét vesztette már évekkel ezelőtt

.

[ Szerkesztve ]

(#110408) #31733248 válasza #96241664 (#110407) üzenetére


#31733248
törölt tag

Jó, hogy leírtad, de azért szólnék, hogy ma már a staggered HDR dívik, ami azért jobb, mert nincsenek látványos mellékhatásai. Azt pedig egyszerűen látod, hogy egy éjszakai kép ISO 50-nel, vagy ISO 1000-rel készült-e. ;) Szóval jobb, ha tudsz róla, hogy statikus témát ISO 50-nel érdemes fotózni, nem pl. 1000-rel és máris jobb képeid lesznek azokhoz képest, akik tudatlanul kattingatnak.

[ Szerkesztve ]

(#110409) #96241664 válasza #31733248 (#110408) üzenetére


#96241664
törölt tag

Látom nem érted...

1. példa: 1db iso200 expo
2. példa: 10db iso400 expo stackelve
3. példa: 15db expo, ebből 8 iso50, 5 iso200, 2 iso1000. Exif-be ezekből 1 kerül bele, tegyük fel az utolsó.

Ebben az esetben például a legnagyobb iso-val jelezett kép lesz a legtisztább és a legkisebb lesz a legzajosabb.

Auto módról volt szó végig. Hiába "jó ha tudsz róla", hogy iso50 tisztább iso1000-nél, ha nem tudod állítani és nem látsz bele, hogy a telefon melyik frame-hez milyet használt.

Staggered HDR-re képes szenzorokból meg egyrészt kevés van, másrészt azoknál sem jelenti azt, hogy hagyományos értelemben vett többelemes rögzítés nincs, pláne éjjeli képeknél.

[ Szerkesztve ]

(#110410) #31733248 válasza #96241664 (#110409) üzenetére


#31733248
törölt tag

Az itt aligha lep meg bárkit is, hogy egy mobilban különböző expóval készült képeket fűzhetnek egybe HDR-ként, mint ahogy az sem lehet senki számára újdonság, hogy a gyártó szoftvere dönti el, a végén milyen ISO-értékek lesznek az Exifben. :)

Azt pedig egy éjszakai képen az Exiftől függetlenül látjuk, hogy magas ISO-val készült-e. Engem sem az Exif érdekel, hanem a végeredmény és ilyen szempontból jónak tartom, ha a fotósnak lehetősége van a beavatkozásra.

[ Szerkesztve ]

(#110411) DrDoktor válasza #31733248 (#110410) üzenetére


DrDoktor
tag

Gcam port develpper settings.Ha annyira bele akarsz avatkozni...

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#110412) #96241664 válasza #31733248 (#110410) üzenetére


#96241664
törölt tag

"Az itt aligha lep meg bárkit is, hogy egy mobilban különböző expóval készült képeket fűzhetnek egybe"

De valamiért csak nem rakta ezt így össze az sem, aki nem értett veled egyet, senkit nem láttam a multiexpóval és stackeléssel érvelni. "AI feldolgozás, matek, valahogy megoldja hogy jó legyen".

"Engem sem az Exif érdekel, hanem a végeredmény"

Ahhoz képest jó pár hozzászóláson keresztül pörögtél az iso-n és hivatkoztál közben képek exif-ére... Meg magyarázod, hogy milyen záridőt használt a Pixel és milyet kellett volna, amikor egy random frame értékét láttad csak.

De látom te is az a típus vagy, aki nem tudja elismerni, hogy hülyeséget beszélt, amikor szembesítik vele. Utóbbi pár hsz már csak a magyarázkodásról, meg a dolgok csűrés-csavarásáról szól.

[ Szerkesztve ]

(#110413) DrDoktor válasza #96241664 (#110412) üzenetére


DrDoktor
tag

Oldalak óta normálisan érveltünk neki de csak megy a falnak sajnos.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#110414) #31733248 válasza #96241664 (#110412) üzenetére


#31733248
törölt tag

Leírtam világosan, nem én tehetek arról, hogy nem vagy képes néhány egyszerű mondatot megérteni. :N

(#110415) #96241664 válasza #31733248 (#110414) üzenetére


#96241664
törölt tag

:DDD

(#110416) Ricardo


Ricardo
félisten

Olvasva az elmúlt pár napot, rádöbbentem, hogy eddig rosszul használtam a telefonjaimat. Nem kellett volna állítgatnom semmit.
Megtanultam, hogy a mobil fotózás lényege hogy csak kattintgatni kell, és úgy is jó lesz, Hiszen az automatika mndent megold.
Én balga eddig próbáltam kihozni a telefonjaimból a legjobbat, de most rájöttem az nem az én dolgom. Sőt, értenem sem kell hozzá.
Ahogy már itt le is lett írva
"Amúgy megp ont ez lenne a lényeg a mobil fotózásban nem?
Hogy nem kell érteni hozzá."
Az én feladatom annyi, hogy felemeljem és kattintsak.
Felnyitottátok a szemem.
Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#110417) DrDoktor válasza Ricardo (#110416) üzenetére


DrDoktor
tag

Ez a hszed nem több mint teljesen felesleges hangulatkeltés.
Senki nem kényszerített arra,hogy másképpen fotozz mint eddig.
Viszont azt továbbra sem garantálja senki,hogy jobbak a képeid ha tökölsz vele.
Főleg ha van gyereked és azt akarod lekapni,hogy grimaszol egy lepkére....

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#110418) Ricardo válasza DrDoktor (#110417) üzenetére


Ricardo
félisten

"Konkrétan kamuzol "
Lehazugozol (szerkesztés előtt nem a kamu szó volt ott!), és én keltem a hangulatot?
Akkor ezt itt és most fejezzük be.

Te írtad hogy pont ez lenne a lényege a mobilfotózásnak. Hogy nem kell érteni hozzá.

(#110419) Ricardo válasza DrDoktor (#110417) üzenetére


Ricardo
félisten

Látom ismét szerkesztetted.

(#110420) Aryon87 válasza Ricardo (#110416) üzenetére


Aryon87
félisten

:C :C

Komolyan kabaré ami itt megy már napok óta. Lehetne inkább hozni a képeket a sok rizsa helyett..
Tudom, rám is vonatkozik, csak én nem látom szükségét a képeim megosztásának :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#110421) #31733248 válasza Ricardo (#110416) üzenetére


#31733248
törölt tag

Én is csak lesek... :)

#110422 Ricardo

Valahogy hozzá kell hajlítani az álláspontot a fennálló helyzethez. :D

[ Szerkesztve ]

(#110422) Ricardo válasza #31733248 (#110414) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem csak az a furcsa, hogy egy valahonnan (mert ugye simán playben nem elérhető) leszedett GCm alkalmazás, amibe külön bele kell tenni a megfelelő konfigurációs fájlt a jobb eredményért, az teljesen rendben van, de aki egy normális , gyárilag meglévő pro módot használ, vagy ha nincs hiányol, azt simán leszólják.
Nekem konkrétan nincs bajom a Gam alkalmazással, de simán álszentségnek tartom, ha valaki egy nem hivatalos szoftver verziót használ mindenféle módósított configokkal, de minden szembrebbenés nélkül tart egy egyibeszédet arról, hogy teljesen felesleges a beállításokkal foglalkozni, hiszen a telefonos fotózás pont arról szól elvileg, hogy ne kell érteni hozzá.

Hiszen aki nem ért hozzá az simán megkeresi a készülékére megfelelő gcam veziót, majd beleteszi a megfelelő config fájlt, és már lövi is a jobbnál jobb képeket. A pro mód viszont teljesen felesleges, hiszen azt nem használnák az emberek, mert az már túl bonyolult lenne.

(#110423) Plazmacucci válasza Ricardo (#110422) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én már nem vágom miről van szó.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#110424) #96241664 válasza Ricardo (#110416) üzenetére


#96241664
törölt tag

"Megtanultam, hogy a mobil fotózás lényege hogy csak kattintgatni kell, és úgy is jó lesz, Hiszen az automatika mndent megold."

Akkor nem figyeltél eléggé, mert nem az a lényeg, hogy nem kell érteni hozzá.
Csak aki tényleg ért hozzá, az el tudja képzelni, hogy egy több frame-et használó automatikából sokkal tisztább kép hozható ki, mint mondjuk pro módból, ahol bár nagyon sokat tudsz variálni, de 1db expót csinál...

Bal oldali kép iso200 akkora záridővel, amit kézből maximum ki tudok tartani (1/8s). Jobb oldalihoz iso1445-öt ír az exif (raw mindkettő, nullára levett zajszűréssel). Miről beszélünk?
De gondolom ezekről is megmondta volna Econ, hogy melyik milyen iso-val készült exif nélkül is, ránézésre. :U

Nyomathatod ezt a cinikus stílust, más meg hozhatja a fényképezőknél megismert, rég meghaladott tudást, de az igazság az, hogy fogalmatok sincs miről beszéltek. Sorry...

[ Szerkesztve ]

(#110425) DrDoktor válasza Ricardo (#110422) üzenetére


DrDoktor
tag

Linkeld be ki írta,hogy idézlek "TELJESEN FELESLEGES "a pro mod.Totál elveszel a kamu viharban.Álszentet kiáltasz közben meg álszentséget művelsz!
Neked pl láthatóan kell de nem azért ,hogy probb képeket készíts hanem mert elhiszed ,hogy jobb lesz a kép.Csak azért mert belenyúlhatsz paraméterbe.
Nincs ezzel gond sok esetben ez remek sok esetben sok elrettentő.
Mindenki azt használ és úgy ahogy akar.
Mindenki fotós aki kattint hiszen elkészít egy fotót.Hála sátánnak ,hogy a technológiai fejlődés lehetővé tette,hogy az élmény megragadása nem csak egy beltenyészetes szűk elit kör kiváltsága ez.Aki fotósnak érzik magukat csak mert tudják mi az iso,záridő stb...
Megint csak SEX PISTOLS
Érted már?

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#110426) Ricardo válasza #96241664 (#110424) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt a stílust nem én kezdtem, de én itt kiszállok ebből, mert van az a szint ami alá nem megyek.
Van amit már nem tartasz ki kézből. Erre van az állvány.
Saját tapasztalat, hogy egy állvánnyal, és egy erősen lerángatott iso, és felrángatott expo idővel, jobb képet hoztam ki a telefonomból , mint amit nem is tudom hány expópól az éjszakai módra állított automatika.
Ettől függetlenül a jó automatika sokmindent megold. Én csak azt mondom az elejétől fogva, hogy egy jó automatika, és egy jó algoritmus mellett is elférne a pro mód mint lehetőség. Aki akarja használja aki nem akarja nem. Ennyi nem több, de ez a lekezelő stílusban ömlő "énjobbantudom" mentalitásra nekem nincs szükségem.
Ezt a stílust nem én kezdtem, de én itt kiszállok ebből, mert van az a szint ami alá nem megyek.
Most nem rólad beszélek. Én személy szerint el tudok veled beszélgetni, akkor is ha nem értünk egyet.
Nem a más véleménnyel van problámám, hanem egyesek stílusával.
De ez a téma már valóban túl hosszúra nyúlik.

Innentől valóban elengedem.
Hozzátok a képeket. Mégis csak egy fotókról szóló topik. ;)

(#110427) Elit3Zotya válasza Ricardo (#110422) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

+1
De inkább engedd el, én is szeretem a pro módot.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#110428) #96241664 válasza Ricardo (#110426) üzenetére


#96241664
törölt tag

"Saját tapasztalat, hogy egy állvánnyal, és egy erősen lerángatott iso, és felrángatott expo idővel, jobb képet hoztam ki a telefonomból , mint amit nem is tudom hány expópól az éjszakai módra állított automatika."

De ugye érzed te is, mennyi ismeretlen hiányzik ebből az egyenletből? Nem is tudom hány expó, nem is tudom milyenek, nem is tudom milyen utófeldolgozással... Ja hát igen, így tényleg lehet adott esetben jobb.

ISO-t nem tudod akármeddig levinni, több frame-et viszont tudsz hozzáadni. Fenti példámon ha a bal kép 200-as iso-n így nézett ki, akkor 50-en sem lenne olyan tiszta, mint a jobb.
Ahogy a te éjszakai képed is sokkal tisztább lett volna a manuálisnál, ha nem egy akármilyen éjszakai módot raksz mellé, hanem mondjuk GCam astro módot, amivel 6 percen keresztül lövi az 1-30s záridejű képeket, akármilyen iso-val is...

Az, hogy valakinek a telefonja képes-e ilyenekre anélkül hogy a post-processinggel elrontaná, vagy kompatibilis-e ilyen appokkal, az más kérdés. De hogy melyik módszerből lehet többet kihozni, az egyértelmű.
Ahogy számomra az is, hogy ha valakinek elérhetőek ezek, akkor nem attól lesz hozzáértő, hogy inkább pro módban a lehető legkisebbre vett iso-val csinálja az egyébként rosszabb minőségű képeket.

(#110429) Mans20


Mans20
addikt

Óvoda helyett
P7
[link]
[link]
[link]
[link]
2xzoom

[ Szerkesztve ]

(#110430) natë


natë
nagyúr

Ködben a kikötő:

[link]

[link]

5X

[link]

Pixel 7 Pro

(#110431) leslien


leslien
nagyúr

Galaxy S23 Ultra camera sample leaves S22 Ultra and Pixel 7 Pro in the dust
na erre kíváncsi leszek... :DDD legfőképp,h mivel jön...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#110432) natë válasza leslien (#110431) üzenetére


natë
nagyúr

Brutális ez a tök, dobom ki a picsába a P7P-t. :DDD

(#110433) #31733248 válasza #96241664 (#110428) üzenetére


#31733248
törölt tag

Hint, minden vita ellenére értelmes embernek tartalak. Két dologra szeretném felhívni a figyelmed:

4 napja magam is írtam róla, hogy

"Bizonyos technikákat sikerrel használnak fényképezőgépeknél is, pl. zajcsökkentésre, vagy a felbontás növelésére a sorozatfotókat és ezek (akár vázon belüli) összefésülését."

Amint látod, ezt a technikát is ismerem (sőt elismerem), de attól még tény, hogy vannak korlátai az alap ISO-n történő fotózáshoz képest, ami a képeken sajnos látszik is.

"ISO-t nem tudod akármeddig levinni, több frame-et viszont tudsz hozzáadni."

A Samsung Expert Raw-ra ez sem igaz, ISO 50-nel is tud HDR-eket lőni (ennek minden előnyével) és ezeket a végén egyetlen 16 bites raw formájában szerkesztheted úgy, hogy sem a sötét, sem a világos területek nem vesztek el.

(#110434) DrDoktor válasza leslien (#110431) üzenetére


DrDoktor
tag

hú ez a cím rákattintottam sammobil.....

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#110435) Elit3Zotya válasza leslien (#110431) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ugyan ezeket a képeket megkaptuk már a 22 ultra előtti bejelentés előtt is, és megkaptuk a 21 ultrát kb megint. Mondjuk itt már tényleg illő lenne valamit változtatni, ha nem is sokat de na. Mondjuk ha sd lesz, már meg is van egy elég jelentős változtatás..

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#110436) DrDoktor válasza Elit3Zotya (#110435) üzenetére


DrDoktor
tag

Nem tudom mit tudnak igazán hozni.Szinte megfagyott a fejlődés.
Mondjuk valamivel kell indokolni majd a 700.000 +++alapárat mert már egy 200.000 ezres nothing vagy jobb Realmi is nagyon rájuk mászott fényképminőségben nappal.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#110437) Plazmacucci válasza #31733248 (#110433) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tényleg kíváncsi vagyok erre az Expert Raw-ra. Mutass már egy képet ami nem szar és bizonyíthatóan azzal készült, s nem verőfényes napsütésben.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#110438) #96241664 válasza #31733248 (#110433) üzenetére


#96241664
törölt tag

"vannak korlátai az alap ISO-n történő fotózáshoz képest, ami a képeken sajnos látszik is."

De akkor erről beszéljünk már részletesebben, ne ugyanazokat a köröket fussuk csak. Mik azok a korlátok, amik látszódnak a képeken, de nem a post processing-re vezethetőek vissza és nem is a frame-ek esetlegesen alacsony számára, hanem eleve a többelemes rögzítés vs alap iso-n 1db expó kérdésére?
Mert én a saját képeimen speciel azt látom, amit a #110424-ben demonstráltam. Még az életben nem sikerült olyan tiszta képet csinálnom pro módban, mint GCam-mal, de még csak megközelítőleg sem.

Hiába mondod, nem lehet megmondani ránézésre, hogy melyik kép készült magasabb iso-n. Meg a frame-ek számát sem, amivel egyáltalán kontextusba lehetne helyezni az iso-t. Mert nem mindegy, hogy 4db vagy 30db van stackelve, sem az, hogy mindegyik expó egyforma (mint a régebbi HDR+ esetén), vagy különbözőek.
Ha tényleg érted ezt, akkor nem tudom miről beszélünk egyáltalán, hogy lehet ezen bármit vitatni?

"A Samsung Expert Raw-ra ez sem igaz"

Mármint mi nem igaz? GCam is tud iso 50-ig lemenni, de lejjebb már nincs hova, onnan csak az expók számát tudod növelni minden telón, ha tisztább képet akarsz.
Nem tudom az expert raw mennyi képet használ, de ha tegyük fel 10-et, GCam-on meg beállítok 30-at, akkor utóbbi lesz tisztább, akkor is ha mindkettőnél iso50 az összes frame.

[ Szerkesztve ]

(#110439) Elit3Zotya válasza DrDoktor (#110436) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

mi 11 ultrával tudtak még egy picit előre lépni képminőségben a giga szenzor, és jó képfeldolgozó miatt. Erre tett még egy picit rá a 12s ultra(ez sem tökéletes közel sem) De inkább az 1"-et kéne erőltetni minden gyártónak és abból kihozni a maximumot, ilyen olyan képfeldolgozókkal, és akkor lenne valamennyi előre lépés más gyártóknál is. Maradhatna is az 50mp. De ne legyen igazam, és lehet a Samsung mutat majd valamit a 200mp-es dolgával SD-vel a fedélzeten.:)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#110440) nyaxi


nyaxi
csendes tag

Sziasztok
Poco X3 Pro-m esetében van, hogy amikor álló képet vagy videót készítek, feltöltve a gépre, a gép és a tv is automatikusan fektetve játssza, és el sem tudom forgatni... van erre valami megoldás? Csak mert így szinte kuka az összes állóvideó..
Köszönöm!

(#110441) ShadowLac válasza nyaxi (#110440) üzenetére


ShadowLac
addikt

S22 ultrám van annak a szerkesztőjéven lehet forgatni is a videókat mint a fotókat. A pocok videoszetőjet is nézd meg hátha. Ha nem, át kellene rakni egy samsungra ......

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#110442) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Megjött az új droid, az első képek
[Este automata]
[Tök]
[Kutya 3x zoom]
[Udvar 1x]
[Udvar 3x]
[Udvar 10x]
[Virág közeli fókusz]
[Virág normál távolság]
[Fű]

S21U android 13

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#110443) Thom! válasza Quqesz (#110442) üzenetére


Thom!
veterán

Szerintem harmat gyenge a képminőség

(#110444) Quqesz válasza Thom! (#110443) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Majd csinálok rendes nappalit, megnézzük ott mi lesz.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#110445) Elit3Zotya válasza Quqesz (#110442) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Fényviszonyok nem igazán segítettek. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#110446) Quqesz válasza Elit3Zotya (#110445) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is így gondolom.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#110447) ShadowLac válasza Quqesz (#110442) üzenetére


ShadowLac
addikt

Teljesen jók.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#110448) DrDoktor válasza ShadowLac (#110447) üzenetére


DrDoktor
tag

:)) ;] :))

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#110449) marco0007


marco0007
tag

A One Plus telefonokon teljes mértékben fut a Gcam vagy kompromisszumos a dolog?

(#110450) natë válasza marco0007 (#110449) üzenetére


natë
nagyúr

Kompromisszumos.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.