Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) JJános


JJános
addikt

Kimi 30. lett. Utolsó gyorsaságin 7.!!!

[link]

2007-05-06 óta itt!

(#8102) bdav válasza Oliverda (#8097) üzenetére


bdav
őstag

Hamilton kommentje azért tetszik :)

Hunny: jerezben a Massa-Ham stintek közül Lewisé a félbeszakadt rész egyik feléből van?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#8103) SzalaiG válasza Oliverda (#8097) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szerintem jó lesz. Nekem a MotoGpben is bejön. Ide is ez a legjobb.

(#8104) SzalaiG válasza JJános (#8101) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azt hittem jobb lesz. :B
Top10be vártam. :U

(#8105) hunnylander válasza bdav (#8102) üzenetére


hunnylander
őstag

Igen, az első 'fele'.

www.HunnyF1.com

(#8106) #70869248 válasza JJános (#8101) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sok munka áll még előtte, sztem más borításon még nehezebb lesz a dolga..sőt én még aggódok is miatta.
Ez az a pálya ahol max ki kell ásni az autót (ha tudod), de vannak pályák ahol egy itinertévesztés jóval nagyobb kockázattal jár.
Nem tudom mennyire veszi ezt komolyan Kimi...mármint ténylegesen qva komolyan, mert olyan technika van alatta ami el fogja várni töle azt hogy maximális erőnléti és koncentrációs állapotban vezessen.
Kicsit sokat kap..de ez sztem változni fog, az is lehet hogy egy megfelelő mezőnyben befér az elejéhez is. Nem nagyon lehet most még mondani semmit sztem....de lesz ennél jóval veszélyesebb rally is, ahol nincs hófal sőt.

(#8107) #70869248 válasza Peat;) (#8100) üzenetére


#70869248
törölt tag

Mielőtt tökre lemínősíted az autógyárak új szériáját,...illene tudni hogy ez a részükről egyáltalán mennyire volt komoly elhatározás, és mennyire volt egy fegyver (mert több pálya is bejelentkezett akkoriban).
Ez csak azért fontos, mert a második esetben totális sikert értek el, és aki elkotródott beégve..az Mosley volt.
Gyakorlatilag megtartották amit jónak tartottak, a rájuk nézve terhes vonatkozásokat meg eltüntették, Mosley-val egyetemben.

Mosley elnöksége alatt játszotta át az FIA Bernie-nek a kereskedelmi jogokat 100 évre...és bárhogy osztják vissza (F1-ben betöltött szerep, sikeresség..stb.), jelenleg az F1 pénzek fele kimegy az F1-ből.

(#8108) P00By


P00By
nagyúr

USF1: Veszélyben José María López szereplése

Egyébként kicsit bulvár ez az oldal... :U :D

(#8109) JJános válasza #70869248 (#8106) üzenetére


JJános
addikt

Jaja, egyetértek. Én nem is vártam a dobogóra, de az első tízbe lesz esélye, ha nagyon komolyan veszi a dolgát. Az utolsó gyorsasági hely (7) már mond valamit szerintem.
Aztán ha bent lesz a legjobbak közt, onnan lehet tovább lépni. Én drukkolok neki akkor is, ha csak gyengébben szerepel.

2007-05-06 óta itt!

(#8110) #70869248 válasza JJános (#8109) üzenetére


#70869248
törölt tag

futott ő 6. időt is:
[link]
bár összeségében mégis jobb az utolsó szakasz, hisz 23 és fél kilométeren kapott 25.6 mp-t,
míg a 15. szakaszon ugyan 6. lett, de 18 kilométeren kapott 22.8 mp-t
Nehéz számolgatni, mert sokat hibázott, egy olyan páya van ahol lehetne elemezgetni, ugye a leghosszabb szakaszon lehet összahasonlítani 1 futásra 54 másodperc másodikra már csak 38 mp-t kap.
A következő leghosszabbon elsőre nem tudott hiba nélkül végigmenni (2 perc felett)..így kiesik az összehasonlításból.
Az azután következő leghosszabbon első futásra 37mp-t kap, második nekifutásra 32 mp-t.

Egyébként is nehéz, mert hisz minden pályaszakasznak megvan a maga nehézsége, de a hosszú pályák azok amik a leginkább érdekelnek, mert szvsz az mutatja meg hogy fejben mennyire alkalmas, technikailag sztem gyorsan fog tanulni.
De az a srác aki Melbourne-ben elalszik/elzsibbad futam közben, annak ez egy más kihívás, itt az utolsó 500 méteren is teljes odafigyelés kell...nem ismétlődnek féktávok stb. :)

(#8111) hunnylander


hunnylander
őstag

Jerez II - előzetes (még frissítem, ahogy a csapatok leadják a pilótabeosztásaikat)

Newey tervez

www.HunnyF1.com

(#8112) wildrain válasza #70869248 (#8110) üzenetére


wildrain
addikt

itt az utolsó 500 méteren is teljes odafigyelés kell...nem ismétlődnek féktávok stb.
Pont ezért nem zsibbad be rali közben. Az f1-ben másfél órán keresztül köröznek, és ha nincs ellenfél, csak a saját tempóját kell autóznia, vagy még abból is le kell faragnia, mert úgy is túl gyors, akkor könnyen unalomba fullad a dolog. Járt már így MS is egyszer Indianapolisban. Olyan sokkal vezetett, hogy bealudt és megpördült, aztán arra kérte Brawnt, hogy beszélgessenek.
A ralinál viszont majdnem mindig fullon kell autózni. Itt biztos, hogy nem alszik be senki, legfeljebb nem tud figyelni a navigátorra, és emiatt hibázik.

(#8113) hunnylander válasza hunnylander (#8111) üzenetére


hunnylander
őstag

www.HunnyF1.com

(#8114) JJános válasza #70869248 (#8110) üzenetére


JJános
addikt

Kimiről a navigátora szólt pár szót. Eszerint van okunk bizakodni.

[link]

2007-05-06 óta itt!

(#8115) Xirtam


Xirtam
veterán

Csak azt nem értem Kimi hogy jönn ebbe a topicba? Legalább akkor OFF-ba írnátok. Olvasnám az új hírmorzsákat erre Kimi így Kimi úgy... :W

Elment az F1 ből vizlát csókolom hadjátok már a fenébe. van 1000+1 rajongoi oldala

[ Szerkesztve ]

(#8116) shteer válasza Xirtam (#8115) üzenetére


shteer
titán

kimifanatizmus ;] a felvetéssel egyetértek. messze se kell menni, van WRC topik ;)

..szerintem jónak tűnik

(#8117) proof88 válasza Xirtam (#8115) üzenetére


proof88
addikt

Tudom, hogy ki nem állhatod Kimit, de érdekes módon az sosem volt probléma senkinek, ha Schumiról ment a téma... ;]

Véglegesített szabálymódosítások

(#8118) Peat;) válasza #70869248 (#8107) üzenetére


Peat;)
veterán

Illene tudni de egyikőnk sem tudja. Azonban fő fenyegetőzők már nem tagok az f-1ben. Mindkét esetben kibuktak a csapatvezetők, azok akik fenyegetőztek. Miután maga a gyárvezetés mondta hogy na itt a vége. A BMW és a Toyota is totálosan elszállt és a fejükre koppintottak ez az igazság, jött az ülés és vége volt. Olyanokat állítottak egy gyár nevében ami több mint valószínű hogy nem volt igaz. Dollármilliárdokat szedtek volna össze idénre..Te komolyan elhitted?
Pályákat megnyerni sem nehéz a mai helyzetben, avagy az a pálya amint nincs sportesemény és az a pálya amint lenne..elég nagy a differencia ugyebár.

Mosley valóban elkotródott, annyi évesen annyi év után annyi ráfizetéssel...totál maga alatt lehet. Szerencsére a gyári csapatok ameddig maradtak kidolgoztak egy gyönyörű új areot, mindenki imádja. Majd a dupladiffuzorral agyoncsapták mert nem tudtak megegyezni. A Bmw a Toyota és az egykori Honda sem úgy szállt ki mint Mosley. Ezek a gyárak sok pénzt buktak és pl a Toyota és Honda sok hírnevet is. Nálam ez az elkotródás és égés, míg a Mózli féle távozásról a markába nevető kis köcsög jut eszembe...

Az F1 pénzek arányaiban biztos sok rész megy el arra amire gondolsz. Én egy percig sem vitattam sosem mondtam hogy Mózli angyali arc. A költségcsökkentést viszont ő nyomatta és most is az ő munkáját látjuk nagyrészt, vagy elfogadod vagy nem. Ha ül a fenekén akkor ma lehet nem is lenne f1, vagy lenne 6 csapattal.

Érdekes link: [link]

(#8119) hunnylander


hunnylander
őstag

Geoff Willis - Dallara

www.HunnyF1.com

(#8120) D@ni88 válasza hunnylander (#8119) üzenetére


D@ni88
addikt

hát ez eléggé stúdió fotónak tűnik :D olyan szép a háttér, és olyan szépen fénylik a kabát :U

(#8121)



addikt

Az igaz, hogy a Merci szép csöndben lecserélte szinte a teljes Brawn vezetését Nick Fry-al az élen? (Brawn persze maradt)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#8122) hunnylander válasza D@ni88 (#8120) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem stúdiófotó, megtalálható tesztgalériában.

(#8121) Pá: Nem, Fry résztulajdonos is.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#8123) Male válasza hunnylander (#8119) üzenetére


Male
nagyúr

Hűűű... ilyen listát ki ír a kislányokon kívül? Olyan bugyután néz ki az egész...

(#8124) hunnylander válasza Male (#8123) üzenetére


hunnylander
őstag

Én szoktam ilyen listákat írni, komoly munkákkal kapcsolatosan is. Egy technikai igazgató épphogy irányítgat, struktúrál, felel azért, hogy működjenek a dolgok, nem ő tervezi az autót. Willis feladata a beüzemelés és a használat működőképes levezénylése lehet a Dallarával kapcsolatosan. Merthogy a Dallarának most épp erre van szüksége, és a jegyzet(töredék) pont erre is utal.

www.HunnyF1.com

(#8125) Male válasza hunnylander (#8124) üzenetére


Male
nagyúr

Nem az, hogy ír... hanem hogy ilyet... Már a cím is... aztán "elkészült autók?", stb...

(#8126) Oliverda válasza Male (#8125) üzenetére


Oliverda
félisten

Csak címszavakat ír. Ebben szerintem sincs semmi különös.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8127) válasza hunnylander (#8122) üzenetére



addikt

???

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#8128) #70869248 válasza Peat;) (#8118) üzenetére


#70869248
törölt tag

Peat, ez egy nagy ferdítés.
Briattore távozásának köze nincs a FOTA-FIA összecsapáshoz pl.
A Fota pedig csak egségesen léphetett fel eredményesen, ezt te is tudod...semmit nem érnek vele, ha a kiszálló csapatok kiszállnak a FOTA-ból is, vagy látványosan gyengítik az egységet.
Így nem lehet csatát nyerni.
Márpedig azt tették,...a csapatok nem voltak a költségcsökkentés ellen, ők az ellen léptek fel, hogy ezt 1 év alatt bevezessék. Eddig is jelentősen közreműködtek a költségcsökkentésben, és ezután is teszik.

"Illene tudni de egyikünk se tudja",...ugye pont erre hívtam fel a figyelmed, ha már keményen fogalmaztál, és elmarasztalóan egyik irányba.
Azt hogy mit hiszek el vagy sem az autógyáraknak, az tök mindegy....nem kell elhinnem semmit, sőt nekik sem. A lényeg hogy a szembehelyezkedő félben merüljön fel, és ahogy reagáltak a pályák az csak a hab a tortán. Sőt hogy a Motogp rendezőszervezete is pozítívan reagált az szintén.

Mosley pedig elhúzott...ez feltételül szabták a csapatok, hiába kaszált össze sok pénzt, azt az én szemszögemből feldughatja, ahogy Ecclestone is a zseniális üzleti fogásait ahogy megszedte magát az F1-ből. Majd ha üzleti versenygésről akarok foglalkozni akkor azt nézek/olvasok.
Jelenleg az a helyzet hogy óriási károkat okoztak, jogilag kimenekítettek egy csomó pénzt több évtizedig megváltoztathatatlanul, a megmaradt pénzeket sem fizették korrektül ki a csapatoknak (ugye mikor felmerült hogy nem állnak rajthoz Melbourne-ben, és Ecclestone lenyilatkozta hogy ha a fejéhez nyomják a fegyvert akkor húzzák meg a ravaszt).
Sajtolják ki a pályákból a pénzt...és itt a Concorde-ba berángatott érkező csapatok helyzete is.
A dupladiffúzor szintén FIA szabályalkotási hézag, ahogy az aero csökkentés is...és még tök sok minden, hisz a csapatok technikai csoportjának nincs szabályalkotási lehetősége, ők az FIA által előirányzott keretek között valósíthatják meg az ötleteiket.
Ahogy a Bridgestone sem gyárthat szabadon gumit, ha az FIA előírja neki hogy látványosan romlania kell a puha guminak a keményhez képest, és még ki tudja.

Mosley elnöksége alatt sok disznóság történt, de sajnos a legkomolyabb az helyrehozhatatlan...hogy lehet 100 évre átadni üzleti jogokat?? ..még 10 év azt mondom eltellik.
Nekem bárhogy nevet Mosley a markába a sok pénzével, akkor is egy olyan ember képe marad meg, aki megszerezte a hozzáférést az F1 alapvető jogaihoz, és visszaélt azokkal.
Majd amikor lemondásra kényszerítették, még azzal fenyegetőzött hogy mégis újra jelőlteti magát.
Mosley az F1-nek nagyon nagy károkat okozott.

(#8129) hunnylander válasza (#8127) üzenetére


hunnylander
őstag

Valószínűleg igaz. Ezt még tegnap nem olvastam, korábbra asszociáltam. Várható volt, hogy az arabok kérik a jussukat az vezetésben is. Brawn és Fry csak kis százalékot birtokol, Brawnt a szaktudásáért tartják vezető beosztásban, Frynak ilyen már nem jár a néhány százalékáért.

www.HunnyF1.com

(#8130) Male válasza Oliverda (#8126) üzenetére


Male
nagyúr

...de te felírnád a lap tetejére, hogy melyik cégnek dolgozol???

..és a lista is nekem olyan, mintha X gumigyár be akarna szállni az F1-be, kiküldenék az egyik mérnöküket, és az olyan infókat írna fel, hogy az aszfalt szürke, a kerékvetők piros-fehérek és 20 kanyar van ezen a pályán...

(#8131) Oliverda válasza Male (#8130) üzenetére


Oliverda
félisten

...ha titkolni akarnám akkor nem. ;)

Nincs azzal a listával semmi baj. Nem egyformán gondolkozunk. Van aki egy ilyen címszóhoz sok dolgot hozzá tud kötni a fejében.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8132) Male válasza Oliverda (#8131) üzenetére


Male
nagyúr

:)

Hm, ok, végülis lehet... (én nagyon máshogy firkálok, és akiket ismerek, ők is, dehát tényleg nem vagyunk egyformák)

(#8133) wildrain válasza Male (#8130) üzenetére


wildrain
addikt

Ez mondjuk igaz, ha csak egy cégnek dolgozok, nem kettőnek-háromnak, akkor nem írom oda, hogy "Dallara előkészületek", hanem csak annyit, hogy "Előkészületek".
Maga a lista egyébként rendben van, én is olyan vagyok, hogy szájbarágós listát írok, mert később, amikor végigmegyek rajta, akkor már csak azon jár az eszem, hogy magát a listára felírt dolgokat elvégezzem, és nem azon, hogy mit nem írtam még fel.

(#8134) hunnylander válasza (#8127) üzenetére


hunnylander
őstag

Adie Brown (F1Tailpipe.com) Just had an email from Nicola Armstrong @ Mercedes GP. Nick Fry remains at the team as CEO. Just clearing that one up for you.

Mégse igaz.

www.HunnyF1.com

(#8135) JJános


JJános
addikt

Nick Fry a Lotushoz megy? [link]

2007-05-06 óta itt!

(#8136) Oliverda válasza JJános (#8135) üzenetére


Oliverda
félisten

Olvasni sem ártana néha... ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8137) JJános válasza Oliverda (#8136) üzenetére


JJános
addikt

Mert? ? Sorry. Valóban! :B

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#8138) SzalaiG válasza JJános (#8135) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez érdekes, mert állítólag részesedése van a MercedesGP-ben. [link]

"Fry mellett Caroline McGrory, Nigel Kerr és John Marsden is kikerült a csapat vezetőségéből. Az eset érdekessége, hogy ők mind a négyen résztulajdonosok a Ross Brawn csapatfőnök által az istállóban birtokolt 24,9 százalékos részesedésben. Az átalakításról beszámoló Motorsport-Total.com-nak arról már nincsenek információi, hogy leváltásuk után mi lesz az ő tulajdonrészükkel."

(#8139) Oliverda válasza SzalaiG (#8138) üzenetére


Oliverda
félisten

[link] :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8140) proof88


proof88
addikt

Még 23 nap az első szabadedzésig. :D
Tudja valaki egyébként, hogy az a múltkor belinkelt kb 10 perces, zenés szezon összefoglaló videó a formula1.com-on majdan lévő összefoglaló videó majdnem kész változata, vagy teljesen független, mások csinálták, és ha igen, akkor kik, miért, és miért nincs benne abu dhabi?

(#8141) Nowhereman válasza #70869248 (#8128) üzenetére


Nowhereman
őstag

FOTA-Mosley, csak bábok voltak...

A főszereplő a pénz. A díjakat és a nézettséget már nehéz fentebb srófolni. Így hát, a profitmaximalizálás céljának megfelelően csak a költségeket lehet csökkenteni, persze nem a cirkuszigazgatóét, hanem a bohócokét... A cirkusz már örökletes birtok, semmi sem gátolja őket abban, hogy csökkentsék a bohócok jussát, hiszen mutogathatnak, hogy most már kevesebb költséggel mentek, hiszen limitálva lett a szezonális bohócsapkák szám, az egyen-krumpliorr sem kerül annyiba... 10 év. Addigra már majd a csapatoknak kell majd fizetniük, hogy rajthoz állhassanak, hacsak nem árverésen dől majd el az indulás joga...

Ha valaki a végén jót röhögött a markába, az börni volt...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#8142) hunnylander válasza proof88 (#8140) üzenetére


hunnylander
őstag

The Brawn. The Button. The Best. By AE-F1? (A fájl letöltési linkje még működik, csak a YouTube videó nem.)

Ez nem FOM videó.

www.HunnyF1.com

(#8143) #70869248 válasza Nowhereman (#8141) üzenetére


#70869248
törölt tag

A Le Mans series ki tudná ütni az F1-t, sőt egészen simán sztem.

(#8144) proof88 válasza hunnylander (#8142) üzenetére


proof88
addikt

Köszi! :)

(#8145) Nowhereman válasza #70869248 (#8143) üzenetére


Nowhereman
őstag

Sőt, ha Briós és a többi FOTA csapatvezérnek nem csak a pofája lett volna nagy, akkor azt a 100 éves jogbirtok már egy zacskó pattogatott kukoricát sem érne. A négy új csapat: Virgin egyenlőre csak az IFA szerepre hegyez, a Lotus meg retrobundás, a másik kettő meg még csak most nyomja a technocolt a papírra... Amilyen szakértelemmel válogatták volna az új gárdát, az is kérdéses, hogy lett volna-e formula1 bajnokság...

Utánam a kondenzcsik!

(#8146) Peat;) válasza #70869248 (#8128) üzenetére


Peat;)
veterán

Asszem te is úgy írsz mint én, idő hiányában, ezért keverednek a dolgok(fogalmazás itt ott), lehet nálam is..:) sry

Briatoréra nem gondoltam most, csak a csapatok és Mózli volt a téma részemről. A csapatok ha nem voltak a költségcsökkentés ellen akkor hogyan magyarázod azt, hogy a gazdasági válság évében hatalmas költségek redukálására irányuló feszültségek közepette a költségvetés: 10% mínusz. Ez önmagában egy olyan számadat, amely a "a csapatok nem voltak a költségcsökkentés ellen" kifejezéssel ellentétben áll egy gazdasági válság évben, főleg ha megnézzük hogy a szponzori pénzek csökkentek nagy mértékben és az egyik nagy költekező Honda kiszállt. Ergo ha értelmezted volna a hírt nem írtál volna ilyet és a "nagy ferdítés"-re az én helyemben sokan anyáznának. Nem tettem meg, adatokkal reagáltam. Reagálhatnék a 2008-as a 2007-es és sok sok költségvetési statisztikákkal. Amelyek valószínű nem mindent tartalmaznak... ;)

Az egyikőnk sem tudjával pontosan ezt írtam le...senki nem ismeri a részleteket. Amit te is kifejtesz. Nem tiszta ez az egész és kész. Miért kell kifejteni? Ráadásul így: "Azt hogy mit hiszek el vagy sem az autógyáraknak, az tök mindegy....nem kell elhinnem semmit, sőt nekik sem." ez rendben van, pont erről lenne szó. Csak az első bekezdésed(illetve most enyémben a magyarázat fent) kiüti ezt, hiszen olyat állítasz amit a gyárak sulykoltak az emberekbe a Mózli elleni csatában. Miközben mindkét fél hülyének nézett mindenkit(beleértve a gyárak vezetését is) csak magukat nem. Megnézted azt a linket?

Az üzleti versengéses dolgod meg puszta félrebeszélés, igaznak igaz? Abszolút egyet tudok érteni vele. De ne haragudj de én annyit írtam, hogy az egyik azon a területen ahol teljesíteni akart összelopta a pénzt úgy hogy ne dőljön rá a ház majd lelépett, igaz kényszerből, de megvénülve, addig hatalmas dolgot véghez víve az ő szempontjából. Az övéből. Míg a csapatok szégyent vallottak azon a területen ahol eredményt akartak felmutatni, csak ők nem csak maguknak. Ők bizonyítani akartak(kellett volna) maguknak, a gyárak vezetésének de legfőképpen nekünk, fogyasztóknak. Ez elég nagy különbség. Ők marketing célból voltak jelen, ahhoz meg eredmény kell.

Ismét leírom, az üzleti háttér amit csinált Mózli...nem minőségi, csak az ő szempontjából. Én sosem írtam mást. Ugyanakkor azt úgy tette, hogy megmaradjon a pénzforrás, ergo ne dőljön be az f1. Ebből jött az egész hiszti, mert évek óta látni lehetett ahogy a gyáriak milyen módon próbálnak eredményt elérni és ez mihez vezethet. Kiszállt/felvásárlásra került jó pár komolyabb csapat mint a mai újoncok bármelyike. Majd maguk gyárak is kivonultak. Kellettek új csapatok, feketén kerültek be? Na ná, bármelyik is került volna be mindre ezt írnám. Miért kerültek be új csapatok? Mert kellettek és megadták ezt a lehetőséget egy olyan embernek is többek között mint Mózli. Nem én nem te, nem a nézők, nem is a kis csapatok, hanem a gyárak adták a kezébe a lehetőséget. Alapból bővíteni akarta a mezőnyt erre lelépett a Honda és így ászt adtak a kezébe, hogy megígérje az újaknak az alacsony költségeket mert na ugye megmondta előre és igaza lett. Mindenki tudta hogy egyszer bedőlnek a gyári csapatok és racionalizálni kell a folyamatokat. Ez tavaly sem történt meg a legkisebb mértékben sem. Amondó vagyok azt mondani, hogy több csapatnál nőttek az önerőből történő kiadások mint ahány csapatnál csökkentek.

Én lezártam, tiszteletben tartom a véleményed maximálisan, hiszen sok rész igaz benne, csak elbeszélünk egymás mellett. A mózlis részünk egyezik, a többi nem. Talán túlértékeled mózli hatalmát hogy ennyire nem tudsz leszakadni egy(vagy kettő a másik öreg arc) személyről. A hatalmat egy ember csak akkor tudja megszerezni és formálni környezetét ha arra lehetőséget adnak.

[ Szerkesztve ]

(#8147) Oliverda


Oliverda
félisten

Sajtó: Egyesül a Campos és az US F1

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8148) P00By válasza Oliverda (#8147) üzenetére


P00By
nagyúr

Vicc amit művelnek :(
De ez a megoldás tetszene :)

(#8149) Peat;) válasza Oliverda (#8147) üzenetére


Peat;)
veterán

Ez jó hír lenne, a Stefan komolyabbnak tűnik számomra mint ez a kettő együtt véve. Nekem egyedül a Virgin tetszik az újak közül, mert valóban új oldalról közelítik meg a dolgokat és az autón is látszik a bátorság.

(#8150) hunnylander


hunnylander
őstag

W01 vs MP4-25 ~ 20 cm

www.HunnyF1.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.