Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42151) Xirtam válasza Peat;) (#42150) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez tavalyi videó amiről beszélek. Mindenesetre rossz látni, hogy egy 7X VB csapat a középmezőny végén kullog. De hát 1x fent 1x lent.

(#42152) shteer válasza Xirtam (#42151) üzenetére


shteer
titán

csak nehogy ez legyen az idén:

Mindenesetre rossz látni, hogy egy 16X VB csapat a középmezőny végén kullog. De hát 1x fent 1x lent.

:D

..szerintem jónak tűnik

(#42153) joshua7 válasza Xirtam (#42151) üzenetére


joshua7
veterán

Kár, hogy ez az 'egyszer lent' már 15 éve tart (a BMW-s kisebb sikereket nem nézve). :(

Semper Fi

(#42154) Xirtam válasza shteer (#42152) üzenetére


Xirtam
veterán

Vigyazz mivel jatszol. :D

(#42155) DemonDani


DemonDani
addikt

natgeon f1-es autó van a mérnöki találékonyságban, bár lassan vége, csütörtökön meg a williams lesz a gyáróriásokban este 10kor

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#42156) DemonDani


DemonDani
addikt

Átépíti autóját a szenvedő Ferrari
:(

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#42157) Xirtam válasza DemonDani (#42156) üzenetére


Xirtam
veterán

Örülök, hogy ők finomabban fogalmaztak. F1-Live akkora badarságot írt, hogy az valami iszonyat. Hatalmas átépítésre ne számítson senki.

Szimplán arról van szó, hogy az új kipufogó miatt az oldal dobozon is kell módosításokat végezni. FIA töréstesztekre se kell újra menni. :U

[ Szerkesztve ]

(#42158) Xirtam


Xirtam
veterán

Ezt ismeritek vagy volt már? This is Formula 1

(#42159) DemonDani


DemonDani
addikt

Nő lesz a Marussia tartalékosa

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#42160) Xirtam válasza DemonDani (#42159) üzenetére


Xirtam
veterán

Legutóbb egyébként 1992-ben versenyzett nő a Forma-1-ben, akkor Giovanna Amati próbálta kvalifikálni magát három versenyre a Brabham színeiben, ám a rajtrácsra egyszer sem tudott felállni.

Ez a hölgyemény se ért el még semmilyen eredményt, se az apja. Be kellene látni végre, hogy ez nem Nascar, nem IndyCar, hogy nők akarjanak itt vezetni. :U :K Anatómiailag is egy nő izomzata, csontjai gyengébbek mint egy férfié. Azért nem hiába nincsenek nagyon női vadászpilóták se. Hiába van jó trénere egy nőnek akkor is az ő szervezetükre sokkal nagyobb megterhelés egy folyamatos 2-3G-s erőhatás.

Maximum jól tud s...ni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#42161) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#42160) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Majd keresnek tájföldön egy lányt, akinek megfelelő a csontozata. Arrafelé könnyű találni... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42162) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#42161) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez gonosz volt. :DDD

Amúgy nektek mi a véleményetek arról, hogy alig van már autó gyár az F1-ben?

Emlékszem mikor kicsi voltam, apum azért azt az autót választotta amit, mert az a márka az F1-ben is jelen volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#42163) Xirtam válasza Xirtam (#42162) üzenetére


Xirtam
veterán

Engem főleg a Toyota hiánya zavar. Pont 2009-ben léptek ki amikor a legsikeresebb évük volt. :W

2009 FORMULA 1 FUJI TELEVISION JAPANESE GRAND PRIX
Qualifying

1. Vettel 1:32.160
2. Trulli 1:32.220

Egy jobb képességű pilóta simán hozhatta volna 2009-ben a helyezéseket a Toyota-nak. Szinte végig dobogósok voltak. Kivétel, ha Trulli összetörte vagy Glock az autót. :W

Úgy léptek ki , hogy a TF110 már készen volt. És valószínűleg verte volna a Red Bull-t. Egyértelműen látszott, hogy képesek a Red Bull-al menni. Sőt nekik volt a legjobb szélcsatornájuk stc. Egy értékes pilóta kellett volna nekik és kalap kabát csókolom.

Singapore Glock 7. helyről indulva 2. lett.

[ Szerkesztve ]

(#42164) Xirtam válasza Xirtam (#42163) üzenetére


Xirtam
veterán

Sőt Massa a balesetéig jobb volt mint Kimi a 2009-es évben.

(#42165) 7600 GS válasza Xirtam (#42163) üzenetére


7600 GS
addikt

A Toyota nekem is nagyon hiányzik. :( És azért durva belegondolni, hogyha maradnak még, akkor jövőre nagyon bika autójuk lett volna. Ha jól emlékszek akkor a 2005-ös évük is szintén nagyon sikeres volt. Kár hogy Ralf visszavonult tőlük, mert szerintem ő egy kicsit az átlag felett volt. De ugye jött az a sérülés Indianapolis-ban.

Jól tudom hogy a mostani Pirelli tesztautó az tulajdonképpen a Toyota autója?

(#42166) Gabesz1019 válasza 7600 GS (#42165) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Toyota volt eddig. Mostantól a 2010-es Renault-t fogják használni.

(#42167) Pompi válasza Xirtam (#42158) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem rossz kis vidi. Nekem a "This is Formula 1"-ról egyébként a 2009-es BBC intro jut eszembe, nekem ez még mindig nagyon bejön.

"At 18.000 revolutions per minute, this isn't music. This is the scream of science."

Feel Good Inc.

(#42168) Nowhereman válasza 7600 GS (#42165) üzenetére


Nowhereman
őstag

Mielőtt a Toyota nosztalgiázás közben teljesen elfeledkeztek a valóságról:
-2005 tisztán a legjobb évük volt, sóherebb pontosztás mellett is több pontot zsákoltak
-2009-ben a kitűnő aero vacak mechanikai tapadással párosult - a 2010?
- Ralf 3x-os zsetonért se muzsikált jobban Trullinál

Utánam a kondenzcsik!

(#42169) hunnylander válasza Pompi (#42167) üzenetére


hunnylander
őstag

Ez bizony lúdbörzést okoz, akörül, amikor indul egy 4/4-es effekt-basszus és a narrátor mondja a "These are the masters of speed; This is Formula 1" szöveget. Még mindig a legjobb intro és zenéjében egy nagy klasszikusra építkezik, ami sokat jelentett, főleg a briteknek.

A Sky-é, amit ma debütáltak, túl melankolikus, túl szoft lett zenéjében intrónak, IMHO. :)

www.HunnyF1.com

(#42170) shteer válasza Xirtam (#42158) üzenetére


shteer
titán

nem ismertem, jófajta :K

..szerintem jónak tűnik

(#42171) DemonDani


DemonDani
addikt

M1 Vasárnap 14:50
Melbourne előtt - Rajtra készen a Forma 1

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#42172) Gabesz1019 válasza DemonDani (#42171) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Promó

[ Szerkesztve ]

(#42173) Xirtam válasza Gabesz1019 (#42172) üzenetére


Xirtam
veterán

Csak tudnám a pilótákat miért kell szinkronizálni. Főleg ha nem élő a felvétel. FELIRATOZZÁK könyörgöm. Hát ki kiváncsi más ember hangjára? Utálom a szinkronokat. :W

(#42174) Gabesz1019 válasza Xirtam (#42173) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Hát valóban nem a legjobb, de szokni kell mostantól ilyesmi szinkronok lesznek. Mondtam én, hogy vissza sírjuk még a mi Gyuszinkat. :D

(#42175) Peat;) válasza Xirtam (#42173) üzenetére


Peat;)
veterán

Sokszor panaszkodás megy, abból meg ne tanuljon nemzetközi nyelveket a magyar nép. ;]
Nem tudom, filmeknél is kezdnek eltűnni a feliratok, már lassan vadászni kell a mozikat ahol felirattal vetítik a filmeket.

(#42176) Xirtam válasza Peat;) (#42175) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát én semmit nem nézek magyarul.


shteer

Igazad van, de ha már alámondás, akkor lehetőleg egy olyan ember tegye ezt akinek a hangja közszereplésre való.

[ Szerkesztve ]

(#42177) shteer válasza Xirtam (#42173) üzenetére


shteer
titán

ez nem szinkron. ez alámondás. és az, hogy neked a felirat kell, elhanyagolható :) attól még a felirat primitív és népszerűtlen televíziós megoldás

..szerintem jónak tűnik

(#42178) Peat;) válasza shteer (#42177) üzenetére


Peat;)
veterán

"attól még a felirat primitív és népszerűtlen televíziós megoldás"
helyett
"attól még hogy a felirat magas színvonalat képvisel tiszteletben tartva az eredeti hangszínezetet és kulturális különbségeket, népszerűtlen televíziós megoldás" jobban lefedi a valóságot szerintem. A hangszín egy nagyon meghatározó kommunikációs elem, pl különbséget tehet egy vicces és egy kemény beszólás között ugyanazon szavak ugyanazon sorrendjénél is.

[ Szerkesztve ]

(#42179) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#42176) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha úgyse nézel semmit magyarul, akkor nem tökmindegy, hogy mit adnak a magyar televízióban?

Peat; ): MTVx-en a külhoni adások feliratozva vannak. A szlovák néni szlovákul mondja, hogy most épp mit tesz a lábosba, mikor az autentikus ételt készíti, és a riporter is szlovákul kérdez, alatta felirat és esetleg egy kis halk zene megy.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42180) Mastre válasza Xirtam (#42162) üzenetére


Mastre
tag

Azért abban szerintem megegyezhetünk, hogy a leghülyébb lelépés a honda-é volt. Egy világbajnok autót/csapatot adtak el 1€-ért...

Ebből kifolyólag pedig, hogy a valaha volt legsikeresebb csapat a Brawn GP volt...
1 év /1 egyéni + 1 konstruktőri vb cím

Nem volt az rossz befektetés Ross bácsinak :K

[ Szerkesztve ]

(#42181) shteer válasza TESCO-Zsömle (#42179) üzenetére


shteer
titán

és gondolom a célközönség is azonos a külhoni magazinok és a F1-et tekintve :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#42182) Nowhereman válasza Xirtam (#42176) üzenetére


Nowhereman
őstag

És akkor a magyar filmeket milyen nyelvre szinkronizálva nézed meg? A kommentátorok milyen nyelven szólalhatnánk meg? Hadd öleljen keblére Meciar!

Különben meg 20 évnyi liberális oktatási liberalizáció után örülni kell, hogy ha magyar beszélt szöveget megérti a gyerek, nem hogy olvasni is tudjon.

Különben meg jobb lenne, ha inkább a mellébeszélések, vetítések és hülyére vevések húszzori elismételgetése helyett inkább be fognák a szájukat...

Utánam a kondenzcsik!

(#42183) Nowhereman válasza Mastre (#42180) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ki tudja, lehet hogy most is arra játszik, hogy a Merci is ráunjon az erőlködésre, hogy aztán miután 1EURO-ért visszaprivatizálta az alakulatot az eddig titokban fejlesztett Brawn02-vel lenyomja a mezőnyt, majd a kócerájt hatalmas felárral rásózza a következő balekra...

Utánam a kondenzcsik!

(#42184) TESCO-Zsömle válasza shteer (#42181) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem, nem azonos. Pont ez a lényeg. A ülhoni magazinokat azért nem szinkronizálják, hogy akinek anyanyelve, az is könnyen megértse. A F1 nézőtábora sokkal terebélyesebb, és nagyobb a komfortigénye.

Egyébként mielőtt vki rám fogná, nekem se tetszik a szinkron... Mikor az első ilyen blokkot meghallottam, hátaslovat dobtam Button hangján... Az egy dolog, hogy selypít és pösze, de hogy még "beszélni" se tud...

"Nagyon jó az idei aatont..."

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42185) Xirtam válasza Nowhereman (#42182) üzenetére


Xirtam
veterán

Eleve nem nézek magyar filmeket mert minőségtelen az összes. De ez már tényleg nem ebbe a topicba való.

(#42186) shteer válasza TESCO-Zsömle (#42184) üzenetére


shteer
titán

így értettem én is - egyről beszélünk

..szerintem jónak tűnik

(#42187) shteer válasza Xirtam (#42185) üzenetére


shteer
titán

jaja, az indiai akciófilmek sokkal jobbak :K ;]

..szerintem jónak tűnik

(#42188) [CS]Blade2 válasza Nowhereman (#42183) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ha valaki beáldozná mostantól a 2014-es idényre mindenét, akkor lehetne egy ilyen gépet építeni. Egyszerre 2-3 féle vázat fejleszteni több mint 2 teljes év költségvetéséből.

(#42189) ne_nezze válasza shteer (#42187) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

hálivúd elbújhat: [link]

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#42190) Motion_Blur válasza ne_nezze (#42189) üzenetére


Motion_Blur
félisten

LOOOOOOL!!!!!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#42191) DemonDani válasza ne_nezze (#42189) üzenetére


DemonDani
addikt

:Y :R még 1 hét és remélem ilyen akciódús F1et láthatunk :DDD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#42192) JJános


JJános
addikt

[link] Női pilóta az F1-ben.
Hát a nők ide? :U

2007-05-06 óta itt!

(#42193) Xirtam válasza JJános (#42192) üzenetére


Xirtam
veterán

Pár sort kellene csak visszaolvasnod. [link]

[ Szerkesztve ]

(#42194) DemonDani


DemonDani
addikt

Az F-csatorna visszatért?! A Red Bullé a legfejlettebb rendszer

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#42195) boba6 válasza DemonDani (#42191) üzenetére


boba6
aktív tag

atyaég én de benéztem, elsőre egy korai versenynaptárat leltem a neten és azt hittem ezen a hétvégén lesz az első futam :Y :W
ma reggel ébredtem rá, hogy mégsem a műsorújságot nézegetve - de szar most nekem :O

nekem mindegy amúgy, hogy ki nyer csak szoros és jó legyen a verseny + ne Vettel-nek hívják ;]

apropó melyik a legjobb magyar F1 hírportál idénre?

[ Szerkesztve ]

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#42196) DemonDani válasza boba6 (#42195) üzenetére


DemonDani
addikt

f1-live gondolom megfelelő, és facebookon is fentvannak így hírfolyam is van egyszerűen

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#42197) D@ni88 válasza DemonDani (#42196) üzenetére


D@ni88
addikt

F1-live :DDD :DDD :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#42198) TESCO-Zsömle válasza DemonDani (#42196) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hírportált keres, nem kabarét...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42199) Motion_Blur válasza DemonDani (#42196) üzenetére


Motion_Blur
félisten

f1live-al még a s*ggemet se törölném ki :)

http://www.autosport.com/f1/

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#42200) Xirtam válasza DemonDani (#42196) üzenetére


Xirtam
veterán

Kezdem érteni honnan hozod a zagyvaságaid. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.