Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24751) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hmm....még hibával is agyonveri a mezőnyt. remélem nem jön egy olyan időszak, mint amit Sumi csinált a Ferrarival...az unalmas volt. nagyon.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24752) bim válasza boba6 (#24737) üzenetére


bim
veterán

Ezzel megmutatta hogy hiába állíthatja majd a mögötte lévő autó a hátsó szárnyat előzésnél ő pedig nem mert nem fogja tudni megelőzni. A 3. kör után meg már mindenki 2 másodpercen kívül lesz és bekaphatják. Szar kilátások vannak az évre ha ez így lesz. :(

(#24753) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Hamiltonnak elromlott a KERS-e + a fékegyensúly a kvalifikáción az utolsó köreire.

[ Szerkesztve ]

(#24754)



addikt

Holnap meg majd az is kiderül, hogy a Red Bull kerékcseréből is 1-gyel kevesebből kijön, mint a többiek. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24755) shteer válasza darál0w (#24751) üzenetére


shteer
titán

most izgalmas lesz - a 2-3. pozíciótól :))

..szerintem jónak tűnik

(#24756) AMD Power


AMD Power
titán

Vettel nagyon komolyat ment...

LH és Buton se volt rossz, de a két Ferka csalódás volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24757) Motion_Blur válasza (#24754) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is várok valami ilyesmit ;)

Hami és Webbo csak pislognak :N :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24758) D.Orion


D.Orion
veterán

Red Bull the ultimate power... :Y Nem tudom idén, hogy fognak ezzel lépést tartani a többiek.

McLaren-nek grat a kocsihoz, jól sikerült az altatás. :U

Ferrari meg kicsit csalódás még, majd versenyen kiderül mire képes valójában, ők úgy is ott a jobbak(remélem).

Lotus Renault holnap érdekes lesz. :C

(#24759) kisza25 válasza (#24754) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ilyen tapadás mellett jobban kéne kopnia a gumiknak, valamit valamiért

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24760) AMD Power válasza Motion_Blur (#24757) üzenetére


AMD Power
titán

Webber-rel mi volt?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24761) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Kellemes csalódást okozott a McLaren! :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#24762) darál0w válasza shteer (#24755) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ahha...szal' ugyan az :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24763) AMD Power válasza !Overdose! (#24761) üzenetére


AMD Power
titán

Hála Istennek! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24764) Thom!


Thom!
veterán

Nyilatkozatok:

Norbert Haug:..sajnálom a szurkolókat becsaptuk őket
M Schumaher: idény végén visszavonulok
Ross Braun: az évad végén nyugdíjba vonulok

:(

[ Szerkesztve ]

(#24765) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Vettel tavaly 1:23:919-et ment,most 1:23:529-et :Y ,majdnem 4tizedet javított,és nem tudom,hogy használta-e a KERS-et.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#24766) Motion_Blur válasza AMD Power (#24760) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Semmi, ennyi volt benne. Nem tudott mit mondani.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24767) kisza25 válasza Thom! (#24764) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jobb let volna Suminak, ha nem vágja haza saját legendáját :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24768) MPowerPH válasza Motion_Blur (#24748) üzenetére


MPowerPH
félisten

Áh, ez rosszabb mint amire számítani lehetett. :( Igazából nem tudom, de Vettel az utcsó körében nem használta a kers -t? Az RBR Vettel -el verhetetlen, legalábbis IM-en biztos. Nem tudom mit sírnak az egyenesek miatt. Webber szánalom, nem tudom mit akar. Ugyan azzal az autóval nem tud produkálni.
A Meki nagy meglepetés, nem vicceltek amikor fejlődésről beszéltek. Nem is értem, hogy ezt hogy sikerült összehozni. Bár Button elég vérszegény, Hamilton kitaposta a belét.

A Ferrari meg számomra hatalmas csalódás. Annyi teszt km után, ilyen eredmények után ilyen lassú autót készíteni?! Nem is értem mit akarnak, és mire gondoltak. Lehetett látni, hogy Alonso szenved az autóval. A Meki egy pár napos konstrukcióval sokkal gyorsabb. És itt térnék ki Massa -ra... Remélem idén meg sem fordul a vezetők fejében, hogy beengedjék Alonso elé. Béna, lassú...nincs is jelző rá. Pont ugyanakkora égés, mint amit Webber művelt.

D.Orion: Nem igaz. Minél jobban tapad, annál kevesebbet csúszkál. Tehát jobban kíméli a gumit. ;)

Thom!: Ezt honnan szedted?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24769) válasza kisza25 (#24759) üzenetére



addikt

Ez sajnos általában pont fordítva szokott működni. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24770) kisza25 válasza MPowerPH (#24768) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Button viszont nagyon tudja kímélni a gumikat ami most igen jól jöhet a holnapi napon
BMW001: mekinek el is hiszed, hogy ez egy párnapos konstrukció, csak altattak

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24771) MPowerPH válasza kisza25 (#24770) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na ez igaz. Csak ha lassú, akkor simán megkapja az 1 kiállásnyi időt. De a futamon, tankolt autóval mindig minden máshogy szokott kinézni, én csak ebben bízok. Én abban bízok, hogy Hamilton rajtol egy brutálisat, és nem engedi Vettel -t úgy elmenni.
Hát, a tesztek alapján nem tudok mire gondolni. Nem ez volt az első ilyen húzás tőlük.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24772) Oliverda válasza (#24754) üzenetére


Oliverda
félisten

Vagy eggyel többször.

Remélem a verseny izgalmasabb lesz...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24773) Motion_Blur válasza kisza25 (#24770) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah, direkt nem teszteltek Barcelona-ban, inkább bent álltak a boxban.
Mer eldöntötték hogy altatnak.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24774)



addikt

Valaki tudna nekem linkelni egy rajtrácsot?
Még egyik oldal sem volt képes kitenni, amiket követek, pedig úgy átnézném mi a helyzet.

szerk: találtam

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24775) kisza25 válasza MPowerPH (#24771) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Hamilton igen gumigyilkos versenyző, elképzelhető, hogy mivel jobban kopnak a gumik mindenki többet kell, hogy cseréljen, ezért mindegy lesz mennyire koptatja jobban, mert azzal lehet többet nyer, mint amennyit bukik.
megint a gumikon múlik a holnap szerintem és az ahhoz kidolgozott stratégián, a mai nap csak az erőviszonyokat mutatta meg

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24776) Motion_Blur válasza (#24774) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24777) Olomlovag válasza mephi666 (#24713) üzenetére


Olomlovag
tag

Az a német posta logója. Egyébként tényleg hasonlít a régi postás logónkra. Talán nem véletlenül :)

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#24778) #70869248 válasza MPowerPH (#24768) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én is úgy néztem hogy Vettel, a gyors köre utáni javító körében nem használta el a KERS-t.
...
..és akkor kb. hasonló kamerába nézés van, mint amit Hamilton és Webber produkált az interjúk alatt....hű de el voltak verve akkor fizimiskában 'sszus.
...Hamilton mondta hogy fejlődni kell....de látszott hogy lövése sincs hogyan/honnan húzzanak elő ekkora tempót.

(#24779) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jó lesz ez a holnapi verseny :DD
sok múlik a "koponyákon" is milyen stratégiát dolgoznak ki

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24780) MPowerPH válasza Motion_Blur (#24773) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hiába altattak, az RBR -től ők is nagyon kikaptak. :DDD Gond volt náluk, és rövid idő alatt a 2s-es hátrányból lett 0.6s. Az a szomorú, hogy ez jelenleg a második helyre is elég volt. Normálisan azt gondolná az ember, hogy ez elég a 10-be jutáshoz. Legalábbis az lenne a szép. :D Ez az év Schumi csúcs szezonjaira fog hasonlítani. Lehet év közepére meglesz a VB cím, ha most nem baltázzák el, úgy mint tavaly.

b-type: Igen, arra gondoltam. És csak 0.1s-el kapott ki magától. Ha tényleg nem használta, akkor az a kör jobb is hogy nem lett 100% -os. :U Még nagyobb alázás lett volna... :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24781) Thom!


Thom!
veterán

Moss-nak igaza volt Schumival kapcsoltban szerencse a 7vb cím.

Jó autó kell és kész.

(#24782) MPowerPH válasza Thom! (#24781) üzenetére


MPowerPH
félisten

:W :W :W Szerencse? LOL, akkor csak Schuminak volt akkoriban szerencséje. Gondolj már bele a Benettonos időkbe ember. Messze nem a legjobb autója volt, és a Ferrari is elég sokáig óriási hátrányban volt. Egyszerű a képlet, kiöregedett.
Vagy nézd meg a csapattársait. Mindig megverte őket, és itt nem kell rosszmájuskodni, mert ált. így volt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24783) kisza25 válasza Thom! (#24781) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na azért ennyire nem egyszerű a dolog, jó autó, jó versenyző és jó csapat kell és szerencse

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24784) Motion_Blur válasza Thom! (#24781) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Na már csak az ilyen önjelölt szakértők hiányoznak a topikból...

Hirtelen mindenki milyen okos lett..

(#24780) BMW001: Vettel a második Q3-as gyorskörén elrontotta a 2. mérési pont utáni bal-jobb sikánt, ott elég nagy tempót veszített az egyenesre. 1:23.3 benne volt szerintem :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24785) dokar válasza MPowerPH (#24771) üzenetére


dokar
addikt

Olyan nagy a tempókülönbség, hogy egy jó rajt a többieknek csak átmeneti megoldás Vettel ellen.

extra - SEXRay

(#24786) MPowerPH válasza dokar (#24785) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem nem. Elvileg az az RBR problémája, hogy az egyenesekben nincs meg a sebességük, legalábbis ezért sírtak. Tehát előzni igen nehéz lesz, inkább a boxkiállások lehetnek kritikusak.

Don't Tread On Me

(#24787) brownus válasza kisza25 (#24783) üzenetére


brownus
veterán

meg A csapattárs... ;] muhaha

(#24788) Olomlovag


Olomlovag
tag

Kisza 25: Egyetértek veled. Button tavaly is azzal nyert, hogy kimélte a gumijait, kivárta a maga idejét. Szerintem holnap is megvárja míg a két kakas megoldja egymás között a viadal kimenetelét, Webbert a nagy akarása fogja hibára kényszeríteni, és Jason meg szélcsendben elviszi a győzelmet.

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#24789) darál0w válasza MPowerPH (#24780) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ettől félek én is. :o

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24790) AMD Power válasza Olomlovag (#24788) üzenetére


AMD Power
titán

Én LH jó rajtjában bízok. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24791) [CS]Blade2 válasza kisza25 (#24775) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

3x mutatták, hogy elfékezte, és lehetett látni, hogy kockás lett. Ezek a gumik nagyon sérülékenyek. Button meg úgy tud rá vigyázni, hogy azért mellette nem lassabb annyival.

A stratégia meg mind1, ha mindenki lágyon indul, és Vettel a leggyorsabb, és az ő gépe kíméli a legjobban a gumikat. Kemény keverékkel is 1. vagy max 2-3. lett volna. :N

(#24792)



addikt

Ha van egy kis eszük, akkor a Red Bullt követő 3-4 csapat meg kéne egyezzen, hogy minden versenyen melyikük üsse ki Vettelt és utána egymás között lerendezhetik a meccset. Legalábbis ezen kívül más esélyt nem nagyon látok jelenleg.

Kíváncsi vagyok, hogy változtak az oddsok az elmúlt fél órában. ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24793) kpal


kpal
veterán

Na úgy érzem a Red Bull :C nyerő lesz ebben az évben is Vettel a tuti Vebber látszódot hogy csalódott kicsit.

(#24794) G.Zs. válasza AMD Power (#24790) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Én is. Ha a rajtnál elkapja Vettelt, győzelmi esélyei is lehetnek. Remélem jobb a KERS a Mekiben, mint a Red Bullban, és a rajtnál akkor komoly esély lehet az előzésre.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#24795) Olomlovag válasza AMD Power (#24790) üzenetére


Olomlovag
tag

AMD Power : Én is bízom Louis gyorsaságában, de azért tudjuk, hogy ha nem azonnal sikerül neki, azért képes meggongolatlanul cselekedni.

Szép teljesítményt nyújtott Petrov. Remélem több kisebb csapat pilótája is pozitív meglepetéssel szolgál majd.

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#24796) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Számomra hatalmas csalódás a Mercedes :( :( Kiváncsi leszek mikor indul a ki fognak szállni pletyka..

Mondjuk érdekes volt a Wéber elmélete a Mercedes-sel és Ross Brawn-nal kapcsolatban.

24782: +1...

[ Szerkesztve ]

(#24797) kpal


kpal
veterán

Ez a lényeg remélem sokszor látom majd :B :K

454645

(#24798) Thom!


Thom!
veterán

Mercinél megy a magyarázkodás Sumi részéről :o
Alonso legalább nem magyarázkodik.

(#24799) sekli válasza G.Zs. (#24794) üzenetére


sekli
addikt

Ennyivel gyorsabb autót nem tudna maga mögött tartani... Ugyan versenyben valószínűleg (remélhetőleg) kisebb lesz a különbség, de ott meg már csak a hátsót segíti a DSR...

(#24800) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Érdekes egy időmérő volt! Az mindenesetre kiderült hogy aki a regnáló világbajnokot és a Newey mobilt meg akarja verni rendesen szenvednie kelessz.
Az előzetes tesztek ismét bebizonyították hogy sok jelentőséggel nem bírnak hisz a McLaren szekere se olyan korhadt mint azt sokan hitték.
A sokak által lesajnált Petrov pedig csöppet elverte Heidfeldet.
Remélem holnap lesz egy kis áztatás mert ha nem könnyen unalomba fulladhat majd a futam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.