Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48351) válasza Csabee. (#48345) üzenetére



addikt

Remélem a versenyen miközben szántszándékkal kilöki a két világbajnokjelöltet belecsúszik a sóderágyba. A pályamunkások visszatolják, majd mivel így túl sok helyet vesztett a csapat utasítja Kimit, hogy engedje előre. Ezután mint, aki jól végezte dolgát leparkol a legszűkebb kanyarba és vigyorogva elmegy sörözni.

Lenne miről beszélni a következő 5 évben is. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#48352) gV válasza rocket (#48343) üzenetére


gV
őstag

en nem emlekszem olyanra aki leparkolt volna a palyan az idomeron, hogy igy vedje meg az addig elert poziciojat

én sem, bár páran Schumira probálják ezt rákenni, nem meggyőzően, ugyanis ők nem veszik észre h Ő csak menti próbálta a menthető a hibája után illetve a telemetria bizonyítja az igazát amit az esettel kapcsolatban elmondott, azt h aztán a birák abból mást olvastak ki nem meglepő, 94 óta az ember megszokhatta h mindig keresték rajta a fogást amit néha annyira túlbúzgoan véltek találni h a büntetés módját már rosszul róták ki rá (98 Silverstone) :DD

[ Szerkesztve ]

(#48353) tuskooo


tuskooo
addikt

"Palik nagy Schumacher fan" - ezt ugye ironikusan mondtad?

(#48354) copin


copin
őstag

Valahogy nem jöttem lázba.

(#48355) Motion_Blur válasza copin (#48354) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mert még nem fogtad fel teljesen, ahogy én sem: a Mester visszatér :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#48356) dokar válasza Motion_Blur (#48355) üzenetére


dokar
addikt

rossz döntés volt, nagyon sokat kockáztat, anno alonso is 2x eltángálta, de mondhatni a csúcson hagyta abba, mint egy legenda. most visszajön olyan mezőnybe, ahol a redbull páros nagyon erős, a brawnok is jók, kimi és lewis is egyre erősebb, aztán lehet, hogy vért kell izzadnia a dobogós helyért. ha nem lesz átütő sikerű a teljesítménye, akkor a népszerűsége sokat fog romlani. a talány mely szerint "mi lett volna ha michael visszül massa helyére" nagyobbat lendített volna a hírnevén, bármit is fog a következő versenyeken elérni. szomorú ezt így mondani, de senna erre a legjobb példa, mert ő az ultimate top az f1 versenyzők között. tehát ami egyszer jól le lett zárva, azt jobb jó reményben zárva hagyni, mert lehet, hogy amit kiöntünk belőle az már kevésbé fog ízleni és a korábbi véleményünket is átformálhatja.

extra - SEXRay

(#48357) Csabee. válasza dokar (#48356) üzenetére


Csabee.
nagyúr

én is ezen a véleményen vagyok.. rógéta nem vezetett, és teljesen megváltozott az autó is!
Azt még konkrétan nem tudni hogy 1 versenyre, vagy mindegiykre benevez-e Schumi?! bár ha már elvállalta, gondolom hogy végig fogja csinálni!

Más:bmw-vel mi van? tavaly hoz képest nagyon visszaestek, lesz vele valami? vagy ténylegesen kiszáll a csapat?

Üdv: Csabee.

(#48358) andy83 válasza Csabee. (#48357) üzenetére


andy83
aktív tag

A BMW tényleg kiszáll. :(

Szerintem Schumit nem kell félteni, oda teszi majd magát! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#48359) 8nemesis8 válasza Xirtam (#48350) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát igen, eléggé magabiztosan mondta a feleségének, hogy megverte volna Hamiltont.
Ugye lelkesedése biztosan megvolt a dobogós helyezés után, most meg javult a kocsi is.

(#48360) mephi666


mephi666
nagyúr

nem gyenge, hogy schumi visszajön... nem csípem hamiltont: szerintem egy öntelt kis **** :( schumi soha nem volt nagy kedvencem, de remélem megmutatja neki, hogy kell ezt csinálni :) talán így évek után végignézek megint egy futamot teljesen? :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48361) andy83 válasza 8nemesis8 (#48359) üzenetére


andy83
aktív tag

Na meg azért az időmérőn is jók voltak, 4-5. helyen mozogtak, úgyhogy feljövőben vannak!
És azt is elhiszem, hogy Massa balesete miatt, a Q3-ban Raikonnen-nek benne maradt pár tized a legjobb körében...

facebook.com/SzeretekMozizni

(#48362) G@ß! válasza moma (#48335) üzenetére


G@ß!
őstag

Szerintem teljesen igazad van... :DDD
Biztos hiányzik neki a sok ribi, de hát nem is értem, Red Bull-nál kellett volna vezetnie.
(lásd: Coulthard :DDD )

(#48363) Csabee. válasza andy83 (#48361) üzenetére


Csabee.
nagyúr

én megmerem kockáztatni azt is hogy Massa is dobogós lehetett volna.. mert Massa sokkal jobban odaszokta tenni magát versenyeken.. és nem volt rossza Ferrari a hungaroringen.. na de majs Schumi hoz értékes pontokat!
Raikönnennek nem lesz ideje fagyizni azthiszem..

Üdv: Csabee.

(#48364) 8nemesis8 válasza andy83 (#48361) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát persze.
Nagyon kíváncsi lettem volna, mit hozott volna Massa. De majd jövőre derülhet ki valószínűleg ez újra.

(#48365) AMD Power válasza Xirtam (#48350) üzenetére


AMD Power
titán

Adj inkább hálát Istennek ,hogy nem haltál meg attól a szartól.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#48366) andy83 válasza Csabee. (#48363) üzenetére


andy83
aktív tag

Szerintem most Raikonnen is kicsit megrázta magát, jól ment.
Hamiltont sztem nem fogták volna meg akkor se, ha Massa ott van, de egy 2-3 hely kinézett volna nekik!

facebook.com/SzeretekMozizni

(#48367) Motion_Blur válasza dokar (#48356) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"aztán lehet, hogy vért kell izzadnia a dobogós helyért. ha nem lesz átütő sikerű a teljesítménye, akkor a népszerűsége sokat fog romlani"

Micsoda? Én nem is várok tőle ilyen eredményeket. Főleg nem az első versenyén. 40 évesen beugróként ahogy korábban is le lett írva ez csak örömautózás lesz. Az eredmény itt nekem pl. másodrangú. Boldog vagyok hogy láthatom újra a pályán! Ha pl. nem jut be a Q2-be, leszarom mert én nem vagyok olyan állat hogy egyből pole-ba várom. A csúcson hagyta abba, és ez nem visszatérés ezt ne felejtsd el! Csak helyettesít pár futamon. Nem bukhat!

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#48368) Incubus válasza JJános (#48261) üzenetére


Incubus
tag

Legalább lesz ideje felkészülni, ha más nem szimulátorban!

(#48369) Incubus válasza Pilács (#48271) üzenetére


Incubus
tag

kimész a tengerpartra és ott biztos vetítik majd, NE aggódj...nehogy már egy F1 futam miatt itthon dekkoljál...

(#48370) AirBooms


AirBooms
addikt

Nos, én nem ezt vártam Schumitól... Viszont szerintem a feladata elsősorban a jövő évi fejlesztések tesztelése lesz versenykörülmények között - talán ezért ment bele. Persze ezt hivatalosan nem fogják nagydobra verni... Schumi kiváló tesztpilóta, tökéletesen lehet építeni rá. Az lesz a szép benne, hogy közben mindenkivel elhitetik majd, hogy a versenyeken versenyezni fog. ;] Ha innen nézem, remek taktikai döntés volt ez a Ferraritól, s Schumi nagy partner az efféle bújtatott taktikázásban. :K
Remélem, jövőre megint rendesen összerakják az autót és a csapatot! Szurkolok nekik! :K

(#48371) Incubus válasza AMD Power (#48295) üzenetére


Incubus
tag

sztem ebben a marketing és az F1 vezérkara is vastagon benne van...gondoljátok el, Renault-öt kizárták, Alonsó nem indul, hát valahogy palástolni kellett a bakit....mivel is? Kapóra jött Massa balesete, így pár verseny erejéig, visszatérhet MS. Ha meg jól megy neki, akkor az lesz a hír, h Massa nem gyógyul, ilyen vizsgálat, olyan vizsgálat stb. Én valahogy biztosra vettem, h vállalja. Nincs rizikója, Ferrari is szar. Nézőcsúcs feltornászásra kiváló döntést hoztak. Veszíteni nem veszít semmit. Max. meg lehet nézni, h ebből az autóból mit tud kihozni! Az mutatja majd meg milyen pilóta!

(#48372) stvnppp válasza Incubus (#48371) üzenetére


stvnppp
senior tag

Jha, meg a bizonyos rugót is a FIA egyik erre kiképzett szakembere küldte meg Massa felé...

Hagyjuk az összeesküvés elméleteket :))

(#48373) Incubus válasza stvnppp (#48372) üzenetére


Incubus
tag

A rugó az más tészta....válság van, baki van, valamit ki kell találni. BMW is kiszáll.
Elég ez.

(#48374) Ijk válasza Incubus (#48371) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem olyan szar az a ferka. Kimi 7.-ből lett második, és végig tartani tudta Hamilton tempóját (a boxos incidens miatt szakadt le). Szóval Schuminak még a dobogó sem annyira esélytelen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48377) Incubus válasza Incubus (#48371) üzenetére


Incubus
tag

(#48378) JJános válasza Incubus (#48368) üzenetére


JJános
addikt

Nem tudom mikor, de talán úgy egy éve jelent meg egy fotó Sumiról. Nem volt rajta a felső ruha, és látszottak a kigyúrt izmai. Azok még megvannak! A mester fitt!
Vezetni sem felejtett el. És mivel maximalista, most is menni fog, mint atom. Az autó mostanra elég jól feljött. Ennyi elég lesz.
Lesz megint háromkiállásos taktika, és remélem, hogy jönnek a dobogók sorba. De ha nem, én akkor is legalább ugyanúgy bírni fogom! Go Sumi!

2007-05-06 óta itt!

(#48379) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Weber:

"Teljesen fitt, mivel minden nap edzett. Én azt javasoltam neki, hogy ne vállalja el, mert túl magasak az elvárások. Egy Schumachertől mindenki győzelemre számít. A Ferrari megkérte Michaelt, és ő nem tudott nemet mondani. Mindenki örül a visszatérésnek, a sajtó, a rajongók és a Ferrari. A kérdés csak az, hogy nekünk lesz-e okunk az örömre. Arra én is kíváncsi vagyok, hogy hogyan tud majd szerepelni. A Formula-1-ben gyorsan változnak a dolgok."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#48380) Jarod1


Jarod1
addikt

hmm, egyvalamit nem láttam még: magát a sérült bukósisakot, mennyirekapta szét a rugó, van valakinek képe róla?

(#48381) Ace Ventura válasza dokar (#48356) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Alonso csak azért tángálta el, mert abban a 2005-ös szezonban a Bridgestone iszonyat gyenge abroncsokat szállitott a csapatainak.Akkor a Renault csúcsformában volt, egy klasszis pilótával Alonsoval.Azonos körülmények között nem hiszem, hogy verte volna Shumit.
Ha látni akarjátok az igazi Shumit, akkor nézzétek meg a 2006-os Brazil gp-t.Letölthető bármelyik torrent oldalról.Én hasonlóra számitok a következő 7 futamon :DDD
A mai F1-ben bármi megtörténhet.Button sem szórja már a győzelmeket.Ennyi erővel a Ferka is nyerhet futamot, mint ahogy most Hamilton.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#48382) dokar válasza Motion_Blur (#48367) üzenetére


dokar
addikt

a kis hamilton nem azt nyilatkozta, hogy mennyire sajnálja, hogy nem vezethetett sumi ellen? ha esetleg vmelyik versenyen előrébb végez mint az öreg legenda, akkor ki fogja kiáltani magát profibbnak, mint ő és megint nagyképűsködni kezd. szóval ez itt a nagy harci helyzet. pont a legrosszabbkor akar sumi beugrani.

extra - SEXRay

(#48383) Motion_Blur válasza dokar (#48382) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ebben az esetben Hamilton égne a legnagyobbat. Mármint ha arra arcozna, hogy egy beugrót legyőz :U

most kezdek ocsúdni :C

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#48384) copin válasza AirBooms (#48370) üzenetére


copin
őstag

Ezt Massával is meglehetne csinálni. Mondjuk a versenyek elég rövidek a teszteléshez. Maradnak a szabadedzések, a versenyen pedig haverkodhat Sonkával és Gombossal.

(#48385) Oliverda válasza dokar (#48382) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#48386) JJános válasza Motion_Blur (#48383) üzenetére


JJános
addikt

:C

Elmúlt egy óra bőven, mire elaludtam. De már kezdem felfogni, mekkora öröm!

Oliverda: [B][/B]

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#48387) Ijk válasza dokar (#48382) üzenetére


Ijk
nagyúr

Dehogy fog arcoskodni, tudja ő, hogy egy 40 éves visszatérő pilótától mit lehet elvárni. Egyébként erről az arcoskodásról is az a véleményem, hogy a pilóták nagymellényű nyilatkozatait még soha nem hallottam élőben, csak az interneten megjelent cikkekben. Addig csűrik-csavarják, kiemelgetnek, félrefordítanak, hogy a végén már "népmese" lesz az egészből.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48388) Qru válasza Motion_Blur (#48383) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Már pedig tuti nem hagyna ki egy ilyen ziccert a viaszbábú sztem...

#nincsbennetarcsi

(#48389) AirBooms válasza copin (#48384) üzenetére


AirBooms
addikt

Úgy tudom, Massa kórházban fekszik... ;]

Massa nem beugróként versenyzett, ott nem volt az elsődleges cél. Sumival viszont - ha már így alakult a Ferrari éve - kitűnő erre az összetett feladatra. Jó reklámarc, jó versenyző és közben arra is jó, hogy "sumákban" teszteljenek vele. Nincs rajta nyomás, de amúgy is nagyon szigorúan képes a feladatra koncentrálni. Nem száll el az agya, hogy az első kanyarban bizonyítsa, ki a legjobb... :K

(#48390) copin válasza AirBooms (#48389) üzenetére


copin
őstag

Az év elúszott, szóval a baleset előtt is lehetett ezzel foglalkozni, nemcsak egy beugrónál.

(#48391) AirBooms válasza copin (#48390) üzenetére


AirBooms
addikt

Szerintem nem értjük egymást... :B

(#48392) Markgx10 válasza Motion_Blur (#48383) üzenetére


Markgx10
őstag

:R :R :R :R

Az idei év a kedvenceim visszatéréséről szól, még ha némelyik csak ideiglenes is: Armstrong visszatért, Schumacher visszatér és a Fradi is visszatért az első osztályba, egy szavam sem lehet :D

(#48393) joey04 válasza dokar (#48382) üzenetére


joey04
titán

ki fogja kiáltani magát profibbnak, mint ő és megint nagyképűsködni kezd.
magát fogja lejáratni, ismét. ;)

(#48394) Bermi


Bermi
aktív tag

Főnökömmel megbeszéltük, hogy ha valóban ott lesz a kocsiban, akkor elmegyünk az olasz nagydíjra. ennyit megér az egész. még eldöntjük, hogy motorral vagy a egy rönyó traffical megyünk.

gondolom megkérdezem, mert ettől is függ, hogy mivel megyünk: valaki szeretne eljönni? akit érdekel jelezze privben és ha összegyülünk elegen (8-9fő), akkor kisbusz, ph-s matricával az oldalán:))

mindketten megszálott piros rajongók vagyunk és szerettük volna, hogy egyszer kimi csapattársaként és hamival egy pályán lássam versenyezni.

hihetetlen de megtörténik.

még mindig eszmélünk

Az eredmény nálam is másodlagos. az antidrukkerek kérem, ne vigyék túlzásba, csak pár napig míg eszmélünk :K hagy örüljünk

F1.....

(#48395) venember83 válasza Motion_Blur (#48379) üzenetére


venember83
nagyúr

Wéber Gabi Schumi tanácsadója, komoly. :DDD

(#48396) stvnppp válasza Jarod1 (#48380) üzenetére


stvnppp
senior tag

EZ a kép van, de ez bejárta a világsajtót, úgyhogy szerintem már találkoztál vele. Magában a sisakot ne is várd, a gyártó már tuti elkobozta kivizsgálásra, azután meg elrejti egy raktárban!

(#48397) attisx


attisx
addikt

Nagyszerű! Még vissza sem tért Schumi, de már is megy (megint) a sárdobálás Hamilton felé. Legalább azt várnátok meg, amíg tényleg kikiáltja magát az F1 "Istencsászárának". :(((

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#48398) Oliverda válasza attisx (#48397) üzenetére


Oliverda
félisten

Na de ha ők már látják a jövőt... :U Amúgy meg nem kell ezekkel foglalkozni. Csak saját magukat járatják le az ilyen "értelmes" megnyilvánulásaikkal. ;)

Arról nem is beszélve hogy Hamilton akkor sem fog ilyet mondani ha netán kerék a kerék elleni csatában nyomná le MS-t.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#48399) dokar válasza attisx (#48397) üzenetére


dokar
addikt

sárdobálás? rajta meg sem látszik. :DDD

extra - SEXRay

(#48400) PazsitZ válasza Oliverda (#48398) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hamilton akkor sem fog ilyet mondani ha netán kerék a kerék elleni csatában nyomná le MS-t
Valóban sok jövőlátó van itt, csak annyi a különbség, hogy nem mindenki ugyan úgy látja. ;]

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.