Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40248) hoffman_ válasza G.Zs. (#40245) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez csak kicsi vigasz, és csak arra jó, hogy kidumáljam magam, de Raikönnen mente leggyorsabb köröket, akkor is, ha az első 3-ban sem volt benne, nem egyszer :DDD

A renó meg olyan, amilyen. Nem kéne elásni, mert azért csak meg tudott nyerni egy világbajnokságot Alonsoval, míg ugyanez a McLarennel nem jött össze. Persze ez a pilótán is múlik, de Alonso nem lett szarabb, azt hiszem. Talán nem jött ki a mercisekkel, de az a lényeg, hogy szerintem ne ássuk a Reault-ot, nem olyan tákolmány az, most is volt már jó pillanata :)

Amúgy ez az Alonso dolog érdekes, régen olyan beképzelt, arrogáns spanyol gyík volt a szememben, és most valahogy nem. "Beleöregedett" a Forma1-be, és olyan tiszta lett. Lehet, hogy nem így van, de így érzem.
Akit még nagyon csíptem, mint versenyzőt, az Coulthard, kár érte, ebben az idényben még akár ő is villoghatna. Itt mindenki tud :DDD
Tavaly is volt olyan pillanat, amikor brillírozott, és felidézte a régi szép időket, csak az a taliga ami hozza a futamgyőzelmet Vettelnek, az alatta megállt...

Sajnos csak hallomás, és archívum, mivel nem láttam a nagybetűs csatákat, de azért Coulthard és Schumi mentek szépeket egymással ;] (fiatalka vagyok, és akkor még nem volt a szívem csücske az F1 :( )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.