Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  CNC topik

Hozzászólások

(#56) péterd válasza péterd (#55) üzenetére


péterd
csendes tag

Én is most kezdtem a cnc forgácsolot.eredetileg klima szerelö vagyok de ez egy falverös retkes izzados melo gyökér épitkezéseken teli varjakkal ép h meg keresem a százat mongyuk csak 3 éve nyomom és ez még jo hely mert lazábbak a fönökök nem eröltetik a napi négy renszer kiépitését csak 1et de ha igen nefély nem fizetnének négyszerannyit selytheted igyse fizetnek tulorát söt szombat vasárnapi melora 8 tol 7ig csináltuk és adott egy tizest de van mikor semmit ,akik utánam jöttek meg mondták h mit sirok valahol ez normális h hétvégére nem adnak semmit :( Ha céges kocsira kerülnék 40000 több lenne de akkor meg engembasztatnának mindenér .jo, lenne fusi de 10 ből kettö gondolja komolyan h akar klimát.na meg nem ismerem annyira a várost.és ezér kerestem 1 szakmát amivel könnyeben lehet külföldön kevesebb fizikai munkával állást találni nem is a fizikai része ha nem a sok sitt retek és oldmeg mászföl oda ahova a fönök annyát kivánnám.sokan irják cnc-ek hogy könyékig olajosak egykis falverés horony marás nyáron a tetötérben tetön a sokadikon kemény forasztani szentem meg változna a véleményük.ebbe az országba csak a korupt miniszterek ,közalkalmazottak, irodisták,élnek jol 1 szakmunkás napi 8 orában havi 20 napban 90000-150000 között keresnek (pesten) azt csá Pedig az áraink már közelitik az eu szintet.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  CNC topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.