Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) belinho


belinho
senior tag

Már megint akcióznak a MM-ban, nem sok kiadvány, de van 1-2 ami nagyon jó áron van.

(#402) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Filmvilág topikban kereste vki a Test Pilota Pirxa című filmet dvd-n (Robotokkal a Szaturnusz körül), én csak lengyelt találtam, magyar vonatkozásút nem:

Itt1
Itt2
és
Itt3

Esetleg ha vki tud magyar vonatkozásút, kérem ne habozzon. :)

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#403) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Skywalker Kora itthon BD-n nem jelent már meg ugye?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#404) belinho válasza Vikthor (#403) üzenetére


belinho
senior tag

Sajnos nem. Ahogy anno a Pro videonál lejárt a Disney filmek kiadásának joga a SW széria is a Marvel filmek sorsára jutott. A Bontonfilm is elbukott, a Magicboxnál vannak a a cseh Disney jogok, annak meg nincs itthon képviselete.

(#405) makkmarce válasza belinho (#404) üzenetére


makkmarce
őstag

komolyan kabaré ez az egész.. ilyenkor szoktak röhögni rajtam a haverok, hogy miért nem warezolom le a francba.
Most már kezd úgy festeni, hogy az a kevesebb macera, mert az ember megvenné legálisan, és egyszerűen nem lehet.

okoskodom, tehát vagyok

(#406) belinho válasza makkmarce (#405) üzenetére


belinho
senior tag

Rajtam is csodálkoznak, hogy miért veszem meg, le lehet tölteni, meg hasonlók.
Engem valahogy megnyugtat, hogy ott a polcon, bármikor levehetem, megfoghatom, megnézhetem a borítót, ahogy kattan, ahogy kinyitom a tokot, megvan a varázsa.
Nem kell félni, hogy elromlik a HDD, és oda az összes film stb....
Kicsit költséges hobbi, de okosan csinálom, többnyire akcióban vásárolok, sok mindent szerzek be a használt piacról, cserélgetek stb.. Csak azokat veszem meg, ami tetszett, és szívesen újranézném. Meg csak műanyag tokosokat veszek, 2 steelbook van csak, amit nem tudtam beszerezni kék tokban. Szeretném én is ezeket a csodás kiadványokat, amiket Vikthor szokott bemutatni, de arra nincs lóvém, így a lemezeket gyűjtöm, mint a kiadványokat többféle verzióban.
Mostanában azért elég sok kiadvány szokott megjelenni lemezen, nem lehet panasz. A Disney/Fox az nincs sajnos. A Magicbox rakhatna rá magyar hangsávot, de nem teszi, a PV-GHV-nál meg nincs annyi pénz, hogy bevállalják.

(#407) erahurka válasza belinho (#406) üzenetére


erahurka
félisten

"Nem kell félni, hogy elromlik a HDD, és oda az összes film stb...."

Nekem mondjuk van bolti DVD-m, ami tönkrement állásában. Vagy lehet eleve rossz volt, először néztem volna évekkel vásárlás után, de nem működött.

Én egyrészt a formátumváltás miatt, másrészt azért álltam le a vásárlással, mert gyakorlatilag nem néztem meg amit vettem. Úgy éreztem, így semmi értelme gyűjtögetni. Egy-egy menőbb steelt vagy ilyesmit bezsákolok ha úgy adódik, de ennyi. Az elmúlt 5 évben szerintem csak a Batman v Superman steelt vettem meg a Saul Fia limitált kiadást. Mindkettőt 2000 forint körül :D

[ Szerkesztve ]

(#408) belinho válasza erahurka (#407) üzenetére


belinho
senior tag

Nekem is van rengeteg, ami bontatlanul áll a polcon, mert még nem volt időm megnézni :D
Elromolhat ez is persze, csak akkor 1film van oda, nem 50.
Moziban megnézek szinte mindent, aztán ha halványul az emlék majd újranézem, addig meg a régebbiekből veszek elő, amit nem láttam moziban.
Se cigire, se piára nem költök, ennyi meg belefér nekem, mikor meglátom a Médiában az ezerötszázas árat, egyszerűen nem tudom megállni.

(#409) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Hoznék bemutatásra egy januári beszerzésemet, ami nem véletlenül az egyik kedvencem is, hisz mozis mérföldkő (egy filmet leszámítva). Nem más mint az Indiana Jones: The Complete Adventures - Collector's Edition kiadványa, mely tartalmazza az eddig megjelent 4 filmjét, természetesen rengeteg extrákkal, körítéssel és érdekességekkel. Nekem ez egy ebayes rendelésem volt, használtan de patika állapotban kaptam meg Lyon-ból Franciaországból az első tulajtól. Hazánkban blurayen csak a negyedik része jelent meg, így azt raktam bele - a negyedik részét sikerült 1800 forintért levateráznom :) . Na de nézzük mit is tartalmaz egy ilyen kiadvány. Láthatunk benne repjegyeket, Club Obi Wan gyufát igen igazit, szarkofágmásolatot papírra, fényképeket, 35mm-es filmkockát, Indy naplójának a replikája!!! és egyéb érdekességeket. Végére tettem még pár fotót az anno magyarországon is megjelent kis könyvről meg a storybookról is (az a feleségemé).

Íme a képek:



















~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#410) makkmarce válasza Vikthor (#409) üzenetére


makkmarce
őstag

eeez rohadtjo :R :R :R :R

okoskodom, tehát vagyok

(#411) belinho válasza Vikthor (#409) üzenetére


belinho
senior tag

Nagyon szép kiadvány ez is, mint az összes többi. Sajnálatos, hogy itthon nem jelent meg magyar szinkronnal Blu-ray-en csak DVD-n.

(#412) erahurka válasza Vikthor (#409) üzenetére


erahurka
félisten

Csodás! :Y Hol lehet itthon ilyeneket kapni?

(#413) Vikthor válasza erahurka (#412) üzenetére


Vikthor
nagyúr

"ez egy ebayes rendelésem volt" - használtan látok 64 fontért most pl itt.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#414) erahurka válasza Vikthor (#413) üzenetére


erahurka
félisten

64 forint? Adok érte egy százast is ;] Bár gondolom 64 ezerre gondolsz :C

(#415) Vikthor válasza erahurka (#414) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nem írtam forintot, fontot azaz GBP-t írtam, nem HUF lol...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#416) Rumcsaka


Rumcsaka
tag

Végre sikerült beszereznem Blu-ray-n a Millió dolláros bébi című filmet is :) (DVD lemezen már rég a gyűjteményem részét képezte de ennek a Blu-ray kiadásnak nagyon örülök)

[ Szerkesztve ]

(#417) Vikthor válasza Rumcsaka (#416) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Lorax az jó film? Mennyi volt ha szabad?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#418) Rumcsaka válasza Vikthor (#417) üzenetére


Rumcsaka
tag

Nekem bejön :)
(22€)

[ Szerkesztve ]

(#419) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ez érkezett meg ma, az első két rész meg még beszerzés alatt van:

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#420) makkmarce válasza Vikthor (#419) üzenetére


makkmarce
őstag

sose értettem, ha ezek így elkészűltek, miért nem adnak ki dobozt amiben az összes benne van :(
megszívtam az éhezők viadalával és jack sparrow-al is, mert bizonyos részeket csak 1-2 példányban, vagy ki se adtak :O

okoskodom, tehát vagyok

(#421) Vikthor válasza makkmarce (#420) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ez a Resident Evil pont létezik gyűjtőbe, 4K-s kiadvány de csak 3 filmre kerültünk rá felirattal ha jól tudom.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#422) spiky03


spiky03
veterán

Az Arnoldos Predatorból melyik verziót érdemesebb beszerezni?
Az első kiadást vagy a másodikat a Hunter Editiont?

Látta valaki mind a két verziót esetleg?
Tényleg annyira "mű" lett a javított kiadás?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#423) Vikthor válasza spiky03 (#422) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nekem a 2D+3D kiadvány van meg ami a második féle release, ebben már van DNR és mosás, de nekem simán vállalható a képe, 3D-ben kifejezetten jól teljesített. Régebbi film az tény, de mondom én nem tudok belekötni igazán ebbe a releasebe.

Btw, most értünk haza a Dreamcinemából, te is voltál ott vagy még esetleg ott vagy? Lehet láthattál, engem én fekete Terminatoros Skynet pólóban voltam ott a családommal.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#424) spiky03 válasza Vikthor (#423) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi az infót:R

Igen voltam ott egyik haverral.
Huu most így nincs meg. :B
Én fekete Adidas cipzáras pulóverben voltam fekete szemüvegben, haver meg Marveles pólóban.
Te láttál minket?:)

Amúgy neked, hogy tetszett?
Nekünk a nagyszoba jött be inkább. Nekem főleg a mélyek, jó lenne itthonra olyan:D

Kár, hogy a nappalit nem lehetett megnézni mert ugye az áll hozzám közelebb, mert dedikált szobát sajnos nem tudok építeni.:(

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#425) Vikthor válasza spiky03 (#424) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Lehet hogy igen én itt pózoltam a T800 mellett:

Az a Sony lézerprojektor.... úristen de szép képe volt neki, nem tudtam megkülönböztetni, hogy az OLED vagy projektor kép. Elképesztő mik vannak. Bár az én 9300-as epsonom is sokkal jobban teljesítene egy ilyen szobában mint a mostani nappalimban. Jó élmény volt, értenek hozzá annyi szent.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#426) spiky03 válasza Vikthor (#425) üzenetére


spiky03
veterán

:R
Nem rémlik, bocsi:B de úgy látszik Te láttál.
Elnézést mégegyszer.

Igen durva fényereje volt.
De ahogy néztem a jeleneteket az járt a fejemben, hogy azért az F22nek sincs rossz képek:D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#427) belinho


belinho
senior tag

Akinek még nincs meg, az most nagyon jutányos áron beszerezheti a Saul fia digibook kiadását mindössze 1990Ft-ér.
Szinte az összes online Blu-ray forgalmazónál már kapható.
3000 sorszámozott példány van belőle, a lemezek mellé kapsz egy képkockát az eredeti 35mm-es filmből. Kicsomagolós videó.

[ Szerkesztve ]

(#428) Vikthor válasza belinho (#427) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Én is ennyiért vettem anno a MM-ban:

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#429) belinho válasza Vikthor (#428) üzenetére


belinho
senior tag

Akkor jó áron vetted!
Többnyire online néztem, mert offline sose volt belőle Debrecenben a MM-ban, de évek óta 3990 volt mindenhol, annyit sajnáltam érte. Most meg szinte mindenhol 1990, így le is csaptam rá.

(#430) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Megérkezett 2 ritka gyöngyszem még az Intercomos érából:

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#431) makkmarce válasza Vikthor (#430) üzenetére


makkmarce
őstag

hűha, de régiek :)
én is lőttem egy saul fia-t a mediamarkton, amit érdekességet találtam az az UHD navarone ágyui, de az már nem fért az ehavi keretbe :(

okoskodom, tehát vagyok

(#432) belinho válasza Vikthor (#430) üzenetére


belinho
senior tag

Gratulálok! :C
Régóta vadászom már őket, de ritka mint a fehér holló a használt piacon, aki meg megválik tőle az arany árban méri.
Neked mennyibe fájt?

(#433) Vikthor válasza belinho (#432) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Le sem merem írni, még a végén a feleségem utánajár és felakaszt :D Hát minden csak nem olcsó, 4K lemez árban mentek darabra... gondolhatod.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#434) belinho válasza Vikthor (#433) üzenetére


belinho
senior tag

Gondoltam hogy nem volt olcsó, azért is kérdeztem.
Nagyon jó filmek, és a kiadványok is nagyon szép állapotban vannak.
Sajnos ezek a régi és ritka kiadások ilyen áron mennek, nincs mit tenni.

(#435) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Bár nem film, de valahol még is az. ALDI-ban lehet kapni gyönyörű dombornyomott fémdobozos olasz pralinékat, ami amúgy elég finom is, nem is ez a lényeg, hanem régi filmek plakátja is rajta van. Én ezt a 2-t zsákoltam be, de szerintem a Római vakációsat is megveszem majd. Dísznek, dekorációnak tökéletes lehet. Természetesen mindkettő megvan BD lemezen is.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#436) Rumcsaka válasza Vikthor (#435) üzenetére


Rumcsaka
tag

Jól néznek ki ezek a pralinés fémdobozok :)
Én is beszereztem pár régebbi kiadást...
A csodálatos Pókember második részét elkaptam újan szinte negyed áron...(ennyiért nem hagytam ott)

(#437) Vikthor válasza Rumcsaka (#436) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Az a sárga a The Help című film esetleg? Az engem is érdekelne, honnan érkeztek?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#438) Rumcsaka válasza Vikthor (#437) üzenetére


Rumcsaka
tag

A segítség című filmet egy szlovák gyűjtőtől szereztem be így sajnos ebben nem tudok segíteni :(
Három film Magyarországról érkezett + a pókember pedig egy itteni szlovák webshoptól...

(#439) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Karácsonyra van tervezve nagyobb filmgyűjtés, esetleg már úton van? :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#440) belinho válasza Vikthor (#439) üzenetére


belinho
senior tag

Én folyamatosan figyelem az akciókat, aztán ha látok valami hiányzót, azt viszem is.
Most jött egy pakk a héten, de a MM-ből is érkezik egy 30 ezres csomag majd valamikor.
De van foglalásba is pár lemez az Xpress akcióból. Meg még csere is folyamatban.
Most ez jött:

A Felhőatlasz az eladó ha szeretné valaki, vagy pár nap múlva visszaküldöm, mert a Felhőkarcolót rendeltem, és ezt kaptam, de már megvan.

(#441) Rumcsaka válasza Vikthor (#439) üzenetére


Rumcsaka
tag

Hát idén karácsonyra számomra most csak egy két film fog érkezni...
Itt egy tavalyi kép az akkori karácsonyra étkezett filmekről:

(#442) Vikthor válasza Rumcsaka (#441) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szép steelek, a 13 Hours-ról tudnál készíteni fotókat, az érdekelne. Az a terminator meg micsoda, egy arcmaszk? :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#443) Rumcsaka válasza Vikthor (#442) üzenetére


Rumcsaka
tag

A 13 Hours - ról itt megtalálod a fotókat [link]
A Terminátornál a fejében vannak a lemezek... :DDD
Más:
Jó lenne ha kiadnák a Rocky IV: Rocky vs. Drago - The Ultimate Director's Cut -ját lemezen magyar felirattal...de ahogy olvastam csak a mozik fogják játszani...de ne legyen így

(#444) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Tegnapi szerzemények:

Teljessé vált az Annabella univerzum, a Halálos Iramban mind a 10 és az összes fontosabb Taylor Sheridan alkotás is megvan mostmár. Ezekből 3 film megkapta az Atmos hangsávot is.

Bontonfilm ugye megszűnt és mintha ez lenne helyette?

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#445) belinho válasza Vikthor (#444) üzenetére


belinho
senior tag

Szép szerzemények!
Nekem még hiányoznak, ha majd csökken az áruk 2-3K-ra, bezsákolom őket én is.

A Cinemix már régóta itt van, 2019-től ők forgalmazzák a Universal filmeket itthon.
Anno mikor a Bonton elvesztette a Universal jogokat ők vették át tőlük.
Jól csinálják amúgy, amire felkerülünk, azt hozzák is itthon forgalomba. Van Platina sorozat régebbi nagy filmekből, és sok régóta nem kaphatót is újra meg lehet vásárolni.

Ha már Cinemix, akkor most a MM Online oldalán a Cinemix/Universal 3D BD, Blu-ray, 4K UHD-DVD filmek 30%-os kedvezménnyel kaphatók.

Szintén MM Online bizonyos PV/GHE BD-DVD-4K UHD lemezekre meg 25%-os és ingyenes szállítás van

Xpress-nél is tart még a Black Friday

Másnál nem láttam akciót, vegyétek-vigyétek őket, amíg még van.

[ Szerkesztve ]

(#446) makkmarce válasza belinho (#445) üzenetére


makkmarce
őstag

köszi a tippet, az XPRESS-nél találtam érdekes dolgokat (leginkább az A.I.-t :) )

okoskodom, tehát vagyok

(#447) Vikthor válasza belinho (#445) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Köszi, végignéztem ismét és a címek 90+%-a már megvan a maradék meg nem nagyon hoz lázba.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#448) Vikthor válasza makkmarce (#446) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Azt nemrég néztem meg, jó film nekem tetszett, kicsit pinokkió scifiben, érdemes megnézni.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#449) Rumcsaka válasza Vikthor (#444) üzenetére


Rumcsaka
tag

Ezek a filmek nekem is a listámon vannak...😉
Ha jól emlékszem akkor a Cinemix fogja kiadni a 007 Nincs idő meghalni című filmet :)

(#450) Vikthor válasza Rumcsaka (#449) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Niiiiice, az jó mert akkor komplett lesz a Craig Bond féle sorozatom is.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.