Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#296) Nandinagy válasza dkaro (#292) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha ügyes vagy az Advanced sbc-t 1 nap alatt megcsinálod. Abból már össze tudsz rakni 1 olyan csapatot amivel rivalsozni is lehet. Nem úgy gondoltam, hogy heteket várj vele :D

(#295) toxicjew
A 19ben semmi pack luckom nem volt. májusban esett egy baby crespo aki untrade volt meg ért 240k-t. Ez volt a legnagyobb nyitásom. :D A 20-ban viszont kb 5-ször több liga sbc-t raktam ki mint tavaly és arányaiban sokkal jobb nyitásaim voltak. Az összes nagy lap amit kaptam liga sbc-ből jött :D :
-Birthday Van Dijk-1.280.000
-TOTS Reus-1.240.000
-If Lewandowski-350k
-Prime Litmanen-130k
-TOTGS Stegen-190k
-FB Theo-350k

Rewardokból idén kaptam egy gold Lewát a játék elején amikor ért kb 110k-t. Esett egy SS Mertens aki 220k volt meg egy untrade Prime Gerrard május végén :D :D

Szóval ezt a pack luck dolgot is kilehet úgy küszöbölni ha grindolod az sbc-t. Ha türelmesebb valaki akkor simán meglehet áron alul csinálni a licitálgatással. Szerintem így is egy kezemen megtudom számolni hány liga volt minuszos nekem pedig szerintem a top ligákat 10-szer megcsináltam fejenként :D :D :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.