Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) Zimmi91 válasza Hazli17 (#9750) üzenetére


Zimmi91
addikt

Főleg úgy kéne mennie, hogy 500 órát beleölt :D Meg majdnem 2000 meccsnél jár ami brutálisan sok, még ha a gyerekek is játszanak :B
Szokd meg a csapatot szerintem is és ne változtass mindig, max a felálláson, taktikán :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#9752) Nandinagy válasza Hazli17 (#9750) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk Villa tényleg furcsa mód gyenge lett egyik napról a másikra. :D Hibátlan befejező volt nálam aztán a kapufákon kivül másra képtelen azóta. A labdavezetése is szörnyű lett a többiekhez képest.

(#9753) Woodslave válasza Hazli17 (#9750) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R ja igazatok van. Nem ezeket a játékosokat kellene cserélni ;] :D

POTM Suarezről mi a vélemény? Tudom nem egy villám, Villaval elöl CAM meg Messi?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9754) Sickboy25 válasza Hazli17 (#9750) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nekem megvolt a az 1 meccses TOTYNominee Ronaldo. Ha ő meglenne megjönnék, gondolom Messi is hasonló, ha nem jobb. Cselkirályok. Tök jó velük trükközni és játszani és ez 1 meccs alatt jött le. (ilyenkor idegelem fel magam, mikor látom a profik csapatát, meg itt is egy-két fórumozóét, mert olyanakkal a szar játékmenet ellenére is tök jó lehet játszani!)

Amúgy Nekem már hónapok óta ugyanaz a csapatom, vannak akiket cserélnék, de ennyi játék kell velük, hogy kiforrjon. 4231-et használom, de nem az az én taktikám, de most ezzel megy a legjobban. Minden felállás más játékot igényel és sok meccs kell mire ráérez az ember.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9755) Woodslave válasza Woodslave (#9753) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de tényleg Villaval még csak 526 meccset játszottam. ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9756) freddyadu válasza Woodslave (#9740) üzenetére


freddyadu
senior tag

Messi valamiért nálam sem volt jó.
Nem az én tudásomhoz való...

(#9757) eM'82 válasza Woodslave (#9753) üzenetére


eM'82
addikt

Ha jön potm suarez hozzátok, akkor Messi + Villa ST, Suarez CAM, sztem.
Nálam Messi CAM (gold lapja Hunterrel volt), elől Crespo, most Cruyff, de Ben Yedder is lehet + Villa nálad.

(#9758) Woodslave válasza freddyadu (#9756) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ugye? Erre gondolok én is, hogy nem tudok sajnos annyira játszani, hogy kihasználjam azokat a képességeit amik miatt kiemelkedő, ugyanakkor a hátrányai meg sokkal jobban kijönnek. De tudom nem szabad ilyenkor dönteni, mert ilyenkor eladok mindenkit (most már csak Messit tudom) aztán megveszem Ronaldot mint múltkor aki szintén nem lesz jó (vagy bárkit be lehet helyettesíteni :C )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9759) Sickboy25 válasza Woodslave (#9758) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szerintem egy gold Rashforddal jobban járnál, próbáld ki nem lesz különbség...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9760) ferni


ferni
őstag

Valami tuti 4231 taktikát írjatok már, mert tegnap katasztrófa volt az egész bárhogy is próbáltam....
Minél több, annál jobb, szóval várom a tuti tippeket :DDD

(#9761) freddyadu válasza Woodslave (#9758) üzenetére


freddyadu
senior tag

Mondjuk ne kapkodd el!
Összességében nekem STben volt a legjobb, probalgasd!

Srácok! A team eleje/közepe összeállt, lassan hátul is építgetni kell.
TOTGS ter Stegen adott a kapuban.
Van pár értékesíthető cucc a klubban, kb 700k.

Mit javasoltok, aki minőségi előrelépés lehet?

(#9762) Woodslave válasza freddyadu (#9761) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem fogom most úgyis az ikon swapokat kell kikinlodni :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9763) arpo04 válasza Woodslave (#9758) üzenetére


arpo04
őstag

Suarez gold lapja sokaig volt nalam. Ne varj nagy tempot tole, inkabb elokeszit. Helyzetbe kerul konyortelenul beveri. Messit meg ne tekozold el, Neymarhoz hasonlo o is. Imadom a palit, csak tanuld meg hasznalni. Ami a legnagyobb gond nalad a befejezes es sokszor rosszul dontesz egy-egy helyzetbe. Elso 20 percbe merd fel az ellenfeled, legtobb nem tud vedekezni. + a taktikat csapatra es magadra szabd, 2-3 fajta mar boven eleg. :R

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9764) Woodslave válasza arpo04 (#9763) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De érdemes amúgy szted megcsinálni? Camnak ott lenne Iniesta is bár közel sem akkora művész mint gondoltam vagy mint Pirlo. Inkább vmi cdm kellene vagy olyan cm aki Pep mellett elviszi a középpalyát

Ja sajnos nem jönnek ösztönösen a dolgok még egy fake shotot is 2 mp előtte meg kell tervezni és abból már fake shot lesz (jó esetben) ha qrvara nem azt igenyli a szitu :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9765) Jamesford válasza freddyadu (#9761) üzenetére


Jamesford
csendes tag

Zambrotta(shadow) MID lapja (LB) nekem nagyon bejött, nagyon stabil lett vele a bal oldal.

Esetleg Crespo-t lehetne még valakire..

[ Szerkesztve ]

PSN: otto880912

(#9766) freddyadu válasza Jamesford (#9765) üzenetére


freddyadu
senior tag

Igen rajta gondolkozom, csak nem tudom még, hogy jobbra vagy balra...

Crespo most került vissza. A jelenlegi körülmények között nagyon adja LCAMban.

(#9767) freddyadu válasza eM'82 (#9727) üzenetére


freddyadu
senior tag

Ebből az első 4et látom a legtöbb helyen.

(#9768) Jamesford válasza freddyadu (#9766) üzenetére


Jamesford
csendes tag

Ha a szélsővédőknél erősítenék biztos, hogy a bal oldalt cserélném.. Ha a jobbat is, akkor IF Carvajal(shadow) vagy scream Trippier(shadow).. esetleg chme vesztéssel IF Semedo..

PSN: otto880912

(#9769) Hazli17 válasza freddyadu (#9761) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Mid Rijkaard, vagy egy kicsit hozzáraksz és mid Maldini? Vagy szélső védőt szeretnél?

Kicsit mindenkinek egyben válasz:

Villánál én nem éreztem visszaesést. Ha ő nem rúgta be, akkor berúgta Aguero. Ha ő sem, akkor KDB,ha ő se, akkor Lucas, ha ő se, akkor Vardy. Valaki begyötörte azért :)) :DD
Aguero 249 meccs, 173 gól, 91 gp
Villa 232 meccs, 145 gól, 85 gp. Elég jól kiegészítették egymást.

Suarezből szerintem felesleges kirakni a potm-et. Akkor vedd meg az if lapját. Ha nagyon nem tetszik vagy nem érzel rá, akkor eladod és megmarad a pénzed.

Messire meg gyakorolni kell, hogy ki lehessen használni. Akinek van az használja, élvezze! Sokan csak a gondolattal játszunk, hogy lesz egy messink.. Ti meg messivel nem jöttök ki.? :N

[ Szerkesztve ]

(#9770) freddyadu


freddyadu
senior tag

Hát úgy összességében a védelmet akarom fejleszteni.
Hierro-Rijkaard-Maldini-Zambrotta-IF Semedo...
Eddig ezekben gondolkozom.

(#9771) Hazli17 válasza ferni (#9760) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Nem kell túlgondolni.
Press on hevy, 7es szélesség, 4es depth
Balanced, 7es szélesség
Két szélső védő stay back,
Egyik cdm cut pass lines és stay back másik csak cut pass lines
Szélsők alapon.
Cam get into the box
St get in behind

Ha jó a játékmenet akkor működik, ha nem jó a játék akkor meg minden minegy.

(#9772) Sickboy25 válasza Hazli17 (#9769) üzenetére


Sickboy25
addikt

A gólpasszokat appban nem lehet látni ugye? Csak a játékban?

Nálam potm Auba, aki az eleje óta megvan és, ha nem nyitok egy Fenomént , akkor end game lesz belőle 240 meccs/192 gól illetve CAM ban totw KDB (94) is játék végéig kitart, nagyon szeretek velük játszani.
Úgy mint a védelemben Van Dijk és Rio is a végéig lesznek + De Gea

ferni (#9760): én így használom
Press ON width: 3 ; Depth:1
Balanced width :2
ST: Target, Come back
CAM: come back
CDM: cut pass, stay back, cover cente
LM,RM: come back, target, get into
LB,RB: come back

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9773) Woodslave


Woodslave
nagyúr

player pick Giovinco nem is rossza a maximált 84 ovr-hez képest. Sajnos a Saudi liga levesz a használhatóságából, gondolom még egyszer icon swap feladatnak nem hozzák vissza :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9774) Sickboy25


Sickboy25
addikt

ROy Keaneről valakinek tapasztalat? Olyan bika CDM-nek néz ki a 90-es lapja

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9775) Hazli17 válasza Sickboy25 (#9774) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Azbelső swapból ugye őt szedtem ki.
Nagyon jó.
Ott van mindenhol. Enginnel szerintem hibátlan!

(#9776) arpo04 válasza Hazli17 (#9769) üzenetére


arpo04
őstag

Nem rossz statok, nekem az eddigi ket legjobb Yedder es Werner. Mind ketto if 90% folotti gol es 70% gol passz arany naluk csak Neymarnak jobb ilyen teren.
Messihez viszont en is azt mondom gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9777) MdewC válasza Sickboy25 (#9774) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tavaly bika is volt. Shadow.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9778) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ligue 1 tokenért megyek éppen, az egyik meccsen felhoztam ST-be TOTY TAA-t és 4 gólt lőtt. :C
Lehet kellene valami projekt, redditen láttam hasonlókat. ST-be rakták Yashint, Schmeichelt, stb. Trent vagy Schar lenne jobb?

(#9779) sz_abika


sz_abika
addikt

Nagyon Küzdök ezzel a "be kellene építeni mindenkit, de lene a chemistty is" dologgal. Még 1 swap es kesz is vagyok

PSN: xszabikax

(#9780) Sickboy25 válasza Hazli17 (#9775) üzenetére


Sickboy25
addikt

Melyiket lehetett kivenni a babyt ugye??

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9781) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Ez a Schär milyen lehet? Erősen gondolkodom rajta, PL csapatom van, de a bal oldalon lehetne Mendy meg Hierro, a jobb oldalon Schär meg Walker.

Nem kéne ráköltenem semmit, nyitni meg nem fogok értelmeset sosem. IG akár középpályán is el lenne.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#9782) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Az elmúlt pár napot összefoglalva: kinyitottunk kb. 50 pakkot és az egyikből érkezett Toty Robertson, sima Robertsont váltotta úgyhogy no problem. Emellett jött még pár IF (Maddison, Grealish stb) és pá nagyobb ratinges lap (jellemzően 86-os lapok). Tegnap toltam az icon swap küldetést, ez a DR egészen elképesztően ki tudja zsigerelni az embert. Hiába érzed hogy legalább olyan jó vagy mint az ellenfeled, mindig egy lépéssel előtted járnak, és nem azért mert prok, hanem azért mert nála minden gyorsabban történik. Minden meccs után ráírtam az aktuális ellenfélre, a legtöbben Németországból jöttek, utána Hollandia és Anglia következtek sorban. Több német és holland srác is írta hogy tudnak a problémáról és sajnálják, nagyon rossz lehet így tolni és érezhető nekik is ha szenved az ellenfél. Körülbelül 10 meccset játszottam amiből 2 vereség jött és 2 döntetlen, de hogy élveztem volna az sajnos nem igaz. Nem tudom mit lehetne ezzel csinálni, de amikor nem nyomod a sprintet és elpattan a játékostól a labda, vagy amikor 4-5 alkalommal kell valakit szerelni mert ő egyből nyomja a szerelést a támadóval, mert ugye neki jobban reagál a leadott instrukciókra a játék és egyből tud reagálni a képernyőn zajló eseményekre, vagy amikor málhás szamár módjára mozog Mane az ellenfélnél meg cikázik Fabinho, na akkor azért nem az jut eszembe, hogy húúúú de jó hogy erre szánom az időm. A legrosszabb hogy azt sem tudom mit tudok, DIV3-4 környékén vagyunk folyamatosan jó WL eredmények mellett, de fogalmam sincs hogy egyenlő feltételek mellett milyen eredményeket hoznék/hoznánk. Ja és egy kis adalék: késő este is próbáltam, szemernyivel sem volt jobb, a WL az egyetlen ami még játszható számomra (tudom már sokan leírták ezt, de nekem is önállóan ez a véleményem alakult ki). Ti mit gondoltok erről, mit lehetne tenni, mit tesztek ti, mikor és hogy játszotok, tudjátok-e élvezni?

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#9783) MdewC válasza Aguinaga (#9781) üzenetére


MdewC
nagyúr

Toljad, nem rossz lap.

Edgar: na akkor nyitottunk totyt, vagy nyitottunk? :)

Ezért várom a patchet, hátha. Mert eddig is fos volt, de a kari patch intézte el ezt teljesen. Vhol olvastam, hogy a netkódon is variáltak az előzőnél, ezért volt akkora bazinagy a mérete. Konkrétan tripla hátrányt kapsz ha olyan az ellen, mint előtte.

Ezért is vártam nagyon a héten a patchet, de hát szartak konzolra is kiadni... No comment. Még egy wl a kínpadon, mire történik vmi.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9784) Edgar2621 válasza MdewC (#9783) üzenetére


Edgar2621
őstag

De a jelenlegi rendszerrel, a jelenlegi szerverparkkal lehet egyáltalán ezen javítani? Mert ha lehetne akkor gondolom már megtették volna, mert ezek a német, angol, holnap stb. srácok úgy tűnik élvezik is a játékot, és az talán jobb az EA-nek is mintha nem.

XO: Gollami26

(#9785) MdewC válasza Edgar2621 (#9784) üzenetére


MdewC
nagyúr

I dont know. :) 🤷‍♂️

Ők élvezik igen. Mondtam 1,5 hónapja, mi vagyunk az ő kispárnáik.

Más:

Hol van Szigma? Ki látta utoljára? :D

Él még?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9786) s0p0q0r válasza MdewC (#9785) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Szigmat en is hianyolom. Többször megjegyeztem mennyire unalmas, amikor szapulja a játékot, de őszintén hiányzik az a stílus, ahogyan csak ő tudja ezt tenni. :K

(#9787) vargavv


vargavv
újonc

Sziasztok!
Nemrégen kezdtünk a fiammal a FIFA2020 (PS4) játékkal focizni. Most sikerült egy olyat elkövetni, hogy valami könnyített módban megy csak a játék, csak az vezérlő X gombja (action) elérhető semmi más nem. Hogyan tudnánk ezt visszacsinálni?

(#9788) MdewC válasza vargavv (#9787) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztrm nézzetek be a settingsbe, ott a controll settingsbe.

Classicot keressétek.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9789) arpo04 válasza Edgar2621 (#9784) üzenetére


arpo04
őstag

Te elhiszed, hogy ok tenni akarnak valamit a penz szamolasan kivul? Pontosan annyira erdekli oket mint ahogy minket erdekel, hogy tudjak megoldani.. sajnos ok vezetnek nem kevessel.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9790) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Azon agyaltam hogy rosszkor nyitom talán ezeket a qrva pakkokat? Megcsináltam az összes marki macsupot lofax se volt a pakkokban. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9791) Zimmi91 válasza Woodslave (#9790) üzenetére


Zimmi91
addikt

Kár volt, holnap a Gold Packokba 14 óra 52perc 23 másodperckor fixen walkout van :U
Na sebaj, jövőhéten próbáld meg azért ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#9792) Woodslave válasza Zimmi91 (#9791) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9793) Readonly2 válasza arpo04 (#9789) üzenetére


Readonly2
tag

Ha szeretnének változtatni akkor pl a pl potm sbct nem tűnnették volna el( nem mintha ki akartam volna rakni de akkor is vicc)
Szigam ügyben pedig szeretnék petíciót indítani : kérem vissza a fórumra ! Sírva röhögtem a beszolásain

[ Szerkesztve ]

(#9794) arpo04 válasza Readonly2 (#9793) üzenetére


arpo04
őstag

Mindig valtoztatnak, csak a mi karunkra ;]

Zimmi91: en ugy tudom 14 ora 52 perc 25 sec amikor biztos az if, amit te irtal az a prime icon ideje :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9795) Hazli17 válasza Sickboy25 (#9780) üzenetére


Hazli17
aktív tag

A 90-est lehetett kivenni! Az a prime.

(#9797) Blashe válasza Edgar2621 (#9782) üzenetére


Blashe
aktív tag

Én már nem tolom. Közel két hónapja már “tiszta” vagyok, de lehet, hogy már több is.
Ez a játék menthetetlen. Velejében romlott. Mást nem tudok mondani, de tényleg. A 21-et, már biztos, hogy nem fogom megvenni. Fifa 14 után megszakad a sorozat.
UI: Nem bántam meg, hogy letettem...sőt..
:R

(#9798) Sickboy25 válasza Hazli17 (#9769) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én is megnéztem ezt a gólpasszos statisztikát a boxon, mert Aubat már az eleje óta használom: 247 meccs/ 193 gól 110 gólpassz... Azért ez nem olyan rossz ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9799) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Ma jön a headliners cucc? Van róla már valami info kik lehetnek benne?

PS4

(#9800) Nandinagy válasza gabigyerek (#9799) üzenetére


Nandinagy
addikt

Akik több informot kaptak mint De Bruyne,Luis Alberto,Kane,Lewa,Immobile,Nainggolan stb.. aztán hogy mind bekerül vagy csak párat választanak az majd kiderül.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.