Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Zimmi91 válasza gabigyerek (#9799) üzenetére


Zimmi91
addikt

Elvileg ma 19től igen, olyan embereket tesznek bele akiknek volt már legalább 2 inform lapjuk ha jól tudom, de javítson ki aki jobban tudja :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#9802) Sickboy25 válasza gabigyerek (#9799) üzenetére


Sickboy25
addikt

Minden nap vagyis en csak 2 x láttam mikor beléptem a boxba, amikor tölti az UT-t meglhet nézni az aktuális promókat meg amik jönnek...
És ott minden nap volt egy két infó amit kiraktak a headliners cuccokra. Tegnapira nem emlékszem, de a tegnap előtti 3 lapon, volt az egyiken egy belga zászló, a másikon 94 pace, és egy francia lobogó. Tegnapira nem emlékszem, talán mintha egy spanyol zászló lett volna az egyik lapon...
Lehet ötletelni, de De Bruyne elég valószínű (Már az 5. különleges lapja lesz, már csak a potm hiányzik)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9803) gabigyerek válasza Sickboy25 (#9802) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Köszi mindenki. Szerda óta nem kapcsoltam be a ps-t így lemaradhattam róla.
Megnézzük mi lesz.

PS4

(#9804) Woodslave válasza Sickboy25 (#9802) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ez akkor mi kapnak egy lapot ami majd fejlődik amikor jönnek új kártyái az adott játékosnak (kivéve toty és tots ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9805) Sickboy25 válasza Woodslave (#9804) üzenetére


Sickboy25
addikt

Bezony nem is akárhogy:

"A Headliners kártyák a jövőben fejlődnek, úgy működnek, mint a Ones to Watch lapok. Annyi különbséggel, hogy a Headliners verziók mindig egy szinttel jobbak lesznek, mint az aktuálisan legnagyobb lap. (Például, ha egy játékosnak kijön egy új TOTW lapja, ami 85-ös ratinggel rendelkezik, akkor a Headliners kártya 86-osra fejlődik.)"

Amúgy szerintem Lewa, Bruyne, Traore, Gnabry, Martinez,Varane, Abraham... Nem tudom mennyi lesz, de ezek szerintem köztük lesznek...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9806) akooos válasza Sickboy25 (#9802) üzenetére


akooos
veterán

Tegnapi:

Összeesküvés elmélet szerint a jobb felső sarokban a betűkből kirakható, hogy Traore, ezért ő is benne lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#9807) Sickboy25 válasza akooos (#9806) üzenetére


Sickboy25
addikt

Akkor Benzema is lesz :-)

Jobb felső sarok, betűk?? Hmm.. . ezeket csak én nem látom? Látom megvan :Y

Előzőek sajna nincsenek meg...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9808) gabigyerek válasza Sickboy25 (#9807) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Gyanítom Rashford lesz mint tavaly, esetleg Martial is ? Hmmm

PS4

(#9809) Sickboy25 válasza gabigyerek (#9808) üzenetére


Sickboy25
addikt

Rashford és Martial csak 1x volt totw, ha jól emlékszem... De egy Vardy jöhet :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9810) eM'82 válasza Sickboy25 (#9809) üzenetére


eM'82
addikt

POTM Vardy-t én legközelebb SBC töltelékként fogom használni.
Az angolos küldiknél, ajtó ablak helyzet, 2 méterről és fölé bikázta. Left trigger nyomva volt hogy bebombázza...
Rám is írt utána a srác, hogy Vardy azt hogy a piklibe hagyta ki? Azzal lett volna 2-0 ide... Természetesen a meccs (ha jól emlékszem) 1-3 lett oda.

(#9811) Sickboy25 válasza eM'82 (#9810) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen ő nálam sem szuperál egyáltalán, nem is 500K volt ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9812) v-man válasza Sickboy25 (#9809) üzenetére


v-man
őstag

Az angol Ábrahám kell legyen.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#9813) Zimmi91 válasza Sickboy25 (#9811) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nálam 162 meccs és 130 gól, szerintem az nem rossz egy 20k-s csatártól :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#9814) sz_abika válasza eM'82 (#9810) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem te vagy az egyetlen, nekem mindent is kihagy a 85. perc után, üres kapura is. Az igazi kis angol parasztgyerek fejével, meg még jobban irritál.

Ellenem felborítja Lenglet + Mbabu párost majd oxival beteszi a hosszúra 20méterről..

PSN: xszabikax

(#9815) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#9813) üzenetére


Sickboy25
addikt

az nem bizony, nálam 98/ 61

Mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy a pl swapnál le kell cserélnem, mert képtelen vagyok vele gólt lőni... Pukki sokkal jobb volt...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9816) MdewC válasza Sickboy25 (#9802) üzenetére


MdewC
nagyúr

A belga zászló Mertens is lehet, sztem nem csak 2 IF-es lapok kerülhetnek bele.

Tippjeim: Lewa, Salah, Mertens

Szabi: oxival! :D

Azaz! :DDD

Made my day again! :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9817) eM'82


eM'82
addikt

Visszakerültek a Player Moments SBCk.
Bernardo Silva, Marcelo, stb.

(#9818) Sickboy25 válasza MdewC (#9816) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igazad van egy is elég:

"Rules of Headliners:
- Players with Dynamic cards (like RTTF or OTW) can’t get Headliners. So no Ben Yedder, Lukaku, etc.
- Players must have an IF or TOTGS card to be eligible for Headliners Promo
- Players with TOTY cards can’t get in: so no Mane, Trent, Robertson, etc.
- Players with base card of 90+ rated base cards can’t get in, so no to Neymar."

így azért kicsit bővült a lista!! :D

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9819) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A TOTY alatt kinyitottam Ageruo-t és lehet kipróbálnám csatárként, Gameiro meg pihenne kicsit. Arra gondoltam, hogy jönne Son is. A koreait hova helyezzem inkább, bal vagy középső cam?

(#9820) Woodslave válasza Sickboy25 (#9818) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na jó ezekért nem fáj a szivem. :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9821) Mrguba


Mrguba
őstag

Gyerekek jatszottam 2 meccset most :DMocsarfoci level 1000...
Olyan lassu hogy csak na

(#9822) Sickboy25 válasza Woodslave (#9820) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezek csak tippek. Bárki lehet :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9823) sz_abika válasza MdewC (#9816) üzenetére


sz_abika
addikt

;) :DDD

Mindenki másnak: ha akartok sok bronz és silveres játékos csomagokat nyitogatni majd Future stars promo alatt, javasolnám a török ligát kirakni. Most a teljes liga 90k , gyakorlatilag egyik players packos csomagon se fogsz bukni, ráadásul most mindenki hány az SBCktől, így ellen licit nélkül lehet elhozni.

PSN: xszabikax

(#9824) Kristof_94 válasza sz_abika (#9823) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

PC-n 230k. :C

(#9825) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Online draftot szokott valaki játszani? Ki tudna okosítani? Megéri, nem éri, lehetőségek?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9826) eM'82


eM'82
addikt

(#9827) getdizzy


getdizzy
aktív tag

:D :D :D :D :D

(#9828) freddyadu


freddyadu
senior tag

Szoktam. Elég változatos eredménnyel...
Van amikor nagyon adja, de sokszor olyan, mintha csalókkal játszanék.
Xbox...

(#9829) Sickboy25 válasza freddyadu (#9828) üzenetére


Sickboy25
addikt

És kb mennyi pakkot lehet kapni? Mert ott a győzelmeknél fel van sorolva vagy 20... Gondolom azokból kapok, de nem annyit...

Más: nem tudjátok ki lett a német POTM? ;] :D

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9830) ferni


ferni
őstag

Phhuuuuu bazdmeg
Rég volt ennyire játszhatatlan és gusztustalan a játék.
Katasztrófa ami megy kajak.

105. Perc után 12 lövés/8 kaput találó
Ellenfélnek 2/1
Ezek után megszerzi a vezetést, a végén egyenlítek, de tizikkel kikapok
És a csávó még rám írt baszki nem érti hogy nyerte meg mert sokkal jobb voltam :DDD
Na ilyen szinteken van a játék most.

(#9831) Woodslave válasza getdizzy (#9827) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Vicc. Sajnálom aki kirakta az ehavit :D

Viszont nálunk a dr nagyon faszán megy. Ráadásul az ellenfelek is szintünk legalább megcsináljuk a serie a-t

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9832) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

2 meccs, 2 elbukott 11-es párbaj. A második meccsen egy olyan ellenfél ellen, aki az első félidőben 0, de a végére is csak 1 alkalommal talált kaput. Természetesen január közepén Ndombele és Lucas még ott van, utóbbi játszi könnyedséggel szerel le bárkit, legyen az akár prime Keane. B*ssza meg az ilyen nyomorult. :W

(#9833) eM'82 válasza Kristof_94 (#9832) üzenetére


eM'82
addikt

Nem ő tehet róla hogy ezek a meta játékosok továbbra is élnek januárban. Én is találkoztam már ilyen ellenfelekkel. Lucas Moura akkora kapásgólt lőtt 20-25ről Ter Stegennek, hogy csak néztem. E heti WLt kihagyom. Kell a pihi.

WL Upgrade az adott hetiből ad vagy az összesből, ami eddig megjelent?
Egy reward játékost sem tudtam beépíteni kezdőbe. :(

(#9834) Zimmi91 válasza eM'82 (#9833) üzenetére


Zimmi91
addikt

Összesből, lehet Neymar Messi Céből fogsz választani :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#9835) eM'82 válasza Zimmi91 (#9834) üzenetére


eM'82
addikt

:R zuper!

(#9836) Kristof_94 válasza eM'82 (#9833) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De igen, mert az ilyeneknek ez nem szól többről, csak legyen OP és kész. Ha lenne 1 milliója, akkor sem venne mást. Ezért mondom, hogy nem feltétlen az EA teszi olyanná a játékot amilyen, de ezzel lehet nem sokan értenek egyet, ami nyilván nem gond.
Vagy csak el kell végre fogadni, hogy a gold 3-ra vagyok csak jó, ha meg van kedvem néha a gold 1 is megvan.

(#9837) kiserik válasza ferni (#9830) üzenetére


kiserik
senior tag

Hál Istennek. Nem akartam WL-ezni, de mégis megtettem. 7 meccs után törlöm is az egész clubbot :C Jövőre hátha alakítanak valamit, ha nem, akkor biztosan nem ugrom be a karácsonyi árleszállításnak :)

(#9838) kiserik válasza Kristof_94 (#9836) üzenetére


kiserik
senior tag

Nem feltétlen csak az OP játékosokról szól. Én a 20-at karácsonykor vettem meg, így még csak gold lapjaim vannak/voltak meg 1-2 IF, de a club régi mikor kiírja a végén.

(#9839) akooos


akooos
veterán

(#9840) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na mivel a játék semmivel nem jutalmazott sajnos képességeim se túl jók ehhez gondoltam teszek egy utolsó áldozat bemutatást hogy kapjak egy jelet. :D megcsináltam egy base icon pakkot ami a coin helyzetem és klubom emberanyagat tekintve elég komoly feladat volt úgy voltam vele most megmutatja a játék. Megmutatta

[kép] Volt kb 5-6 akire azt mondtam volna hogy ok ő még csak gondolati szinten se merült fel. Nem mondom hogy törlöm a játékot de ezt a mindent is megcsinálok hozzáállást befejeztem. :((

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9841) arpo04 válasza Woodslave (#9840) üzenetére


arpo04
őstag

Ne varj semmit es nem er csalodas. Az icon upot csak atert csinaltam meg mert sok untrade lapom volt. Igazabol az sem erdekelt ha Lehmant dobja be, kivetelesen szerencsem volt. Ne vedd komolyan az egeszet es gidd el jobban elvezed.

MdewC: Mané-val jobban ki se lehetett volna loni azt a felsot :R

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9842) Töff_PLS válasza Woodslave (#9840) üzenetére


Töff_PLS
tag

Lehetett volna azért ennél sokkal rosszabb is. :D

XBOX: LángosMaci

(#9843) Woodslave válasza Töff_PLS (#9842) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja tudom. Kezdek megbekelni vele. Amúgy is elfér egy jó cdm Guardiola mellett

Arpo ja de Eusebiot akartam ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9844) eM'82 válasza Woodslave (#9840) üzenetére


eM'82
addikt

Én az első aktívabb évem után megtanultam hogy nem kell az untradeable SBCket hajszolni.
Elévülnek viszonylag hamar, nem tudod elasni, és kényszert érez az ember hogy beépítse őket, ha már ennyit áldozott rájuk.

(#9845) Hazli17 válasza Woodslave (#9840) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Tavaly sokáig használtam.
Jó kis lap!! Sokkal rosszabbat is kaphattál volna.

(#9846) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A következő adag jövőhét pénteken jön!

(#9847) Woodslave válasza Hazli17 (#9845) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nagyon darabos meg lassú enginnel is. De shadow meg pazarlás a defje igy is elég fullos.... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9848) Woodslave válasza Kristof_94 (#9846) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Semedo. Na vége a világnak :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9849) eM'82


eM'82
addikt

Életem első eladható ikon nyitása. :DDD
150k talán...

(#9850) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom most mennyire érdemes elnyitni a csomagokat... :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.