Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) Mrguba válasza Tomi0703 (#25099) üzenetére


Mrguba
őstag

:R :R :R

(#25102) nyozo válasza Aguinaga (#25095) üzenetére


nyozo
aktív tag

Igen az... már kb 3 online meccset elvesztettem ez miatt, illetve co-op-ba is kaptunk már ki igy :W :W

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#25103) thebigK válasza Kristof_94 (#25100) üzenetére


thebigK
addikt

Hiba :D en sok verziojaval jatszottam, utoljara talan a 18al, tobb szezont is letoltam, valamelyik korabbi kiadasnal volt hogy kb 2027 2028 korul jartam mar :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#25104) Tomi0703 válasza nyozo (#25102) üzenetére


Tomi0703
őstag

En most a wl-t. Kotsog xbox. Bedobdta a frissitest meccs kozben. Es vagy frissitettem vagy kikapcsoltam a boxot, mas opcio nem volt. :W :(

(#25105) toxicjew válasza Kristof_94 (#25096) üzenetére


toxicjew
addikt

1. Verziód? 2007 óta szinte minden kiadással toltam, remek játék. Annyira amúgy nem bonyolult, csak elsőre tűnhet annak. Ha raerzel durván beszippant. Fifa karrier mód meg :)) :C

[ Szerkesztve ]

(#25106) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Most nyitottam ki a wl-ert kapott pakkokat.
Az egyik megapakkba egy moments Robi Carlos volt. :C
Kar, hogy nem par honappal ezelott. :DDD

(#25107) gjoe válasza Tomi0703 (#25106) üzenetére


gjoe
őstag

Ide csak egy hernandez 90st

(#25108) Kristof_94 válasza toxicjew (#25105) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most próbáltam először, de nem jött át. Biztos jó, de nekem túl sok. :D

(#25109) eM'82 válasza nyozo (#25102) üzenetére


eM'82
addikt

Nálam a PCs Fifa ott vágta el végleg magát, hogy feleségem rám írt meccs közben Viberen, az meg pop-up ablakként felugrott. Instant DNF.... :DDD
Az bosszantott hogy minden szar értesítést le kellett kapcsolni/kilőni hogy az EA nehogy azt higgye hogy csalok. Kabaré. Gyanítom aki tényleg csal, az meg vígan alt+tabolgat a PCjén, amíg fut a trainer szoftver.
És volt egy bug, amit win reinstall se oldott meg nálam. Éjfélkor az előtérben lévő ablak helyett átváltott asztalra. Ha nem figyeltem, vagy hosszabbítás jött, akkor ment olyankor is a DNF.

(#25110) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Egyszerűen undorító ez a játék komolyan. Miért kell ezt a rohadt passolast ennyire elqrni. Teljesen máshova passzol mindig és persze 2-0-nal indul a buli ahol a másiknak minden összejon. Felbax nem tudok mit csinálni. De most megint úgy vagyok vele hogy erre a xarra még egy évet nem fogok elbaxni. Gyereket se érdekli én meg tiszta szívből gyűlölöm

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25111) bodnar123 válasza Woodslave (#25110) üzenetére


bodnar123
senior tag

Az gond, hogy valszeg 2:0nál kapcsolja be a team presset... És ugye fifa mód szerint nem ők támadnak le jól, hanem a tiéd lesz tőle agyalágyult(belepasszolja a védőbe, vagy egyszerűen odaadja a csel helyett az ellenfélnek)... Pedig neked még van egy két meta játékosod. Gondold el, mi lenne ha az sem lenne... :))

(#25112) Woodslave válasza bodnar123 (#25111) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Qrvara mindegy milyen játékos ha 2 méterre pattan tőle a labda

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25113) Woodslave válasza Woodslave (#25112) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na letöröltem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25114) gjoe válasza Woodslave (#25113) üzenetére


gjoe
őstag

És közben telepíted a 21-et

(#25115) taylorp válasza Woodslave (#25113) üzenetére


taylorp
senior tag

Mobilról is? ;] A csapatot azért remélem meghagytad.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#25116) Woodslave válasza taylorp (#25115) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Companiont is. Csapatot nem az túl drasztikus lett volna. Ezt a hétvégét már meguszom túl sok idő telepiteni frissíteni. Megpróbálom abbahagyni most nagyon kiakadtam ennek igy semmi értelme. Eddig se volt de legalább lehetett hitegetni magam hogy majd jobb csapattal.. De ennél már hova akarok jobb csapatot.

A 10 órát kipróbálom de még az se mérvadó. Jatszogatni meg nem akarok. Xar csapattal megint div 10-ben semmi értelme nem lesz. De nekem is ráment az évem... Persze div 10-ből div 5 de ha jatszanék ki is esnék szóval inkább 6.. De nem érzem hogy uralom a játékot és ez idegesít a legjobban.

Na mindegy nem rinyalok de ez a hétvége még nekem is sok volt meg meg is untam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25117) taylorp válasza Woodslave (#25116) üzenetére


taylorp
senior tag

Pont ugyanígy vagyok vele. Én márciusban kezdtem a b.zi vírus miatt. Azóta szinte csak ezzel a fossal "játszok". Felépítettem egy mások szerint is elég komoly csapatot úgy, hogy nem költöttem a játékra. Valamennyit persze, hogy fejlődtem, mert én is feljutottam a div 7-be, egy haverom meg feljutott nekem a div 6-ba. Én se uralom a játékot, max squad battle-ben, de ott akár legendary szinten is. Meg néha a totál hülyék ellen. Március óta megcsináltam minden egyes játékost akit objectivekkel meglehetett, kivéve Ansu Fati-t, Kane-t, meg szerintem a Werner se lesz meg, mert annyit nem ér/érnek, hogy derankoljak. Voltak jó nyitásaim, a legnagyobb talán még áprilisban, egy 93-as Drogba (1 millióért ment el). Mostanában meg ha normális jön, az tuti dupla és eladhatatlan. Szczesny, Verratti, Mandanda akik folyamat feltűnnek. Az ikon sbc-ból is mindíg a legnagyobb hulladékok estek. Inzaghi, Pires. A 21-ben egyedül a Puskás izgatja a fantáziámat, de ő sem fog nekem magától meccset nyerni. Én már annak örélnék, hogy ha 10-ből 6-ot tudnék hozni, de inkább a 4 felé billen a mérleg nyelve. Szerettem volna felkerülni egyszer a div 4-be, hogy meglegyen az acsi, de önerőből tuti, hogy nem fog menni. Hiába a sok mostanában nekikezdő játékos, ha a kedves ea úgy akarja, akkor a full gold csapat silverekkel kiegészítve is lever. Én se fogok el.aszni a 21-re hosszú hónapokat. Van sok más játék, ami ennél 1000x élvezetesebb. Nekem se hiányzik, hogy majdnen minden meccs után szétb.sszon az ideg.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#25118) taylorp


taylorp
senior tag

A szerkesztésből már kicsúsztam.
Közben Son mesternégyes. Milyen kártyát kap? 99-est? :DDD

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#25119) Kristof_94 válasza taylorp (#25118) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Talán 92-es, ha jön még egyáltalán totw.

(#25120) Nandinagy válasza taylorp (#25117) üzenetére


Nandinagy
addikt

Furcsa egyébként ez a magasabb divizóba való feljutás is. 19-ben én is hasonlóan éreztem. Végig div5-6 között ingáztam de a 4 sosem sikerült tartósan mert a feljutásért mindig valami olyan ellenfél jött akit segített a gép és folyamatosan kikaptam.
Amikor összevonták a diviziókat akkor jutottam fel div3-4be. Onnantól nagyjából ott is maradtam de gondolom ez inkább amiatt volt mert a régi rendszer szerint div5-ös játékosok ellen toltam.
Idén viszont már szeptemberben meglett a div4 aztán később a div2 is ,de őszintén szólva nem éri meg 4 fölé menni mert borzalmas rossz rewardok vannak feljebb :D

Lényeg a lényeg, hogy kicsivel több tapasztalattal azért nem olyan nehéz feljebb lépdelni. Csak hát odáig az út elég szenvedős.. :D :D Egyébként ez a nyár ezért is lenne jó szerintem. Tavaly nyáron direkt nem eredménykényszerrel játszottam a jobb pickekért hanem elkezdtem gyakorolni a cseleket,a jobb analógos emberváltást meg a kapusmozgatást, hogy ne az új rész eleje menjen kárba miatta és végülis bejött ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25121) taylorp válasza Nandinagy (#25120) üzenetére


taylorp
senior tag

Ebben a részben is várható, hogy összevonják, vagy módosítják a divíziókat? A 19-ben mikor lépték ezt meg?
Én nem a rewardok miatt akarok a div 4-be felkerülni, hanem azért az egy nyamvadt achievementért/trófeáért.

[ Szerkesztve ]

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#25122) Nandinagy válasza taylorp (#25121) üzenetére


Nandinagy
addikt

kizárt dolog már. Tavaly nagyon korán meglépték ha jól rémlik valamikor tavasszal :D

(#25123) bodnar123


bodnar123
senior tag

Ismét egy kapott gól ahol a labda átmegy a játékosom testén... Én nem értem ez miért jó nekik... Blokkolni csak akkor tudsz, ha szent fifa istene úgy akarja... Szánalmas.... :(((

(#25124) taylorp válasza bodnar123 (#25123) üzenetére


taylorp
senior tag

A másik variáció meg az, hogy elhúzza magát a védőm a labda elől. Az ellenfélnél meg mindig sikerül blokkolni valakinek.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#25125) bodnar123 válasza taylorp (#25124) üzenetére


bodnar123
senior tag

Igen de persze biztos van ez fordítva is,de nem tudom miért van ez így... Mert biztos neked és nekem is segít (bár én nem lövöldözök távolról, meg cselezgetek orrba szályba,inkább kipasszolni szeretném a dolgokat, hogy úgy legalább egy kicsit hasonlítson focira a dolog, ne idegrángás szupermenek gyülekezetére), de csalás nélkül biztos kevésbé lenne idegesítő. Persze lehet EAnek ez a célja
:D

(#25126) forras2


forras2
őstag

SBC-zgettem 1 kicsit, csináltam 2 94+os pakkot.
Egyikből nyitottam egy 96-os Toni Kroos-t.
PL csapatom van, de gondoltam beteszem középre, elszórakozgatok vele... 3-as chemmel játszott.
Ha lőni kellett, 1 csomószor luftot rúgott, elég sokszor gagyin passzolt, úgy látszott, hogy nem illik bele a csapatba... Vissza is raktam a 91-es De Bruyn-t, aki fényévekkel jobban játszott...
Azt jött ellenfélnek ez a csapat...

Konkrétan közöm nem volt a meccshez. Lemosott mint a sz@rt... Pontos passzok, pontos indítások, szinte minden lövése kapura megy, cselezget mint az állat, beadásból fejes gól meg ilyenek...
Hogy a fenébe csinálja ezt egy egész csapattal, miközben van nekem 1 rossz chemes játékosom, és Ő már nem találja a helyét a csapatban :F

(#25127) arpo04 válasza Woodslave (#25116) üzenetére


arpo04
őstag

Itt az ideje megvenni az új COD-ot :DD Majd boostollak és nem vészes a játék. Kis reflex és taktikai érzek kell hozzá. Warzone nekem nem tetszik, nem szeretem a br-t és lassú is.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#25128) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Utolsó előtti tots sbc-ből jött egy Oblak, nagy nehezen összekapartam mellé egy 83-as csapatot egy újabb sbc-re, erre nem őt dobja vissza? Röhej. :W

(#25129) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Tudom, hogy játèk vège de akkor is frusztrál a dolog. Tavaly ilyenkor 2. Divisioban voltam már règ. Idèg 6-ból egyszerüen nem tudok feljebb jutni. Eszem megáll.... :W

(#25130) Woodslave válasza amdboy (#25129) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És miben látod ennek az okát?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25131) amdboy válasza Woodslave (#25130) üzenetére


amdboy
senior tag

Nem tudom megmagyarázni. Viszont abban biztos vagyok, hogy nem felejtettem el játszani. Vannak olyan meccsek amiket szerintem nem ecsetelnèk mert mindenki átèlte, ès nem erre fognám. Nagyon gondolkodom, hogy megvegyem e majd a 21-et, mert ez az èv számomra finoman szólva is felejthető. Arról már nem is beszèlve, hogy az utóbbi 1 hónapban 100x jobb csapatot èpítettem mint az elmúlt 11 hónapban. Mikor aktívan nyomtam a legjobb nyitásom egy gold Salah volt a játèk legelejèn. Utánna vagy 9-10 hónapig semmi, de szó szerint. Az utóbbi 1 hónapban meg minden ami szem szájnak ingere. Tudom ez sem vèletlen, mert arra akarja az embereket sarkalni az EA, hogy vedd meg a következőt is, de ez a taktika számomra hányinger.

(#25132) Nandinagy válasza amdboy (#25129) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tavaly mindenki 3-4 divvel a tudása felett volt. Tegnap írtam pont, hogy tavasszal összevonták a divizókat és így div5-ből simán div2-3-4-ben találtad magad. Volt olyan div3-as haverom aki div1-es lett rögtön. :D Csak azért mondom mert ha mondjuk egész évben div2 voltál a 19-ben akkor azért nehezen hiszem el, hogy idén ennyire ne menjen a játék :D :DDD

(#25133) amdboy válasza Nandinagy (#25132) üzenetére


amdboy
senior tag

Volt mikor div 3-4-be visszaestem, de inkább 2-ben "tanyáztam"

(#25134) Nandinagy válasza amdboy (#25133) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért kérdem, hogy egész évben div2-es voltál vagy csak nyáron? div2-ben azért már gold1 vagy afelett végeznek a játékosok :D.Idén, hogy ment a wl?
Azért 4 diviziót hátrébb kerülni egyik évről a másikra nem túl gyakori. Lehet a delayed esetleg nagyobb mint a legtöbb embernek aztán ezzel is megszenvedsz.
Ha csak az összevonás után akkor meg simán lehet csalóka is az egész mert tavaly tavasszal+nyáron nagyon sok alsóbb dives "bukott" feljebb div2-4 környékére.

[ Szerkesztve ]

(#25135) amdboy válasza Nandinagy (#25134) üzenetére


amdboy
senior tag

Gyuhúúúú a règi barátomról delay-ról szót se ejts kèrlek mert ha csak belegondolok, hány meccs ment miatta levesbe :W :DDD Na de Wl-re visszatèrve, általában 11 szokott lenni, de idèn volt, hogy 6-8-nál megálltam, mert akkor már èreztem, hogy kell a xanax :C

[ Szerkesztve ]

(#25136) amdboy válasza forras2 (#25126) üzenetére


amdboy
senior tag

Ezeket a dolgokat èn már a játèk közepe felè elengedtem, mert rájöttem, hogy ez valamifèle sorsolás alapján mehet. Van mikor minden bejön, van mikor semmi. Chemy ide vagy oda... sőt volt olyan, hogy èreztem már a meccs elejèn 2-3 passz után, hogy bukta lesz a meccs ès úgy is lett. Ès azt is megfigyeltem, hogy az esetek 95%-ban a fèlidők utolsó percèben vagy itt vagy ott de gólnak kell lenni. De ha èrdekeset akarsz látni, akkor próbálj hátúl passzolgatni, ès bármiben fogadok, hogy max 3-4 pasz fog emberhez menni, utána már vagy ellenfèlhez, vagy partvonalon kivül gurít a játèkos. :D

[ Szerkesztve ]

(#25137) Woodslave válasza amdboy (#25135) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor valszeg itt más probléma van no offense de lehet túl idegből játszol. 11 wint a 10 éves fiam csinált minden egyes hétvégén pedig a fifa 19-et 0 skill ratinggel fejezte be (szerencsére azzal nem játszottam mindig elmondom azt se tudtam létezik fut - de jó volt) De tots időszak után én csináltam 14 wint volt 17 is pedig nem sikerül túl nagy tudást (illetve az igen csak nem tudom alkalmazni) felhalmozni a nem kevés meccs ellenére... :W :D

Vasárnap de 11 óta tiszta vagyok. Mondjuk ezzel a xarral álmodok, de egyelőre úgy érzem meg tudom állni hogy ne telepítsem vissza. :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25138) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#25139) bodnar123 válasza Woodslave (#25137) üzenetére


bodnar123
senior tag

Itt amúgy nagyon sokat számít a delay és a csapat... Most végre megtudtam venni Stoickhovot... csatárként sokszor elég ha cselnélkül fordulok egyet a labdával és ellövöm... A passz is máshogy működik... Na a delay meg... sokáig tv-n játszottam számítógépen ( az ellenfelek javarésze valszeg 10- ms delayes monitoron) és esélyem sem volt... Nagyon sok vereség. Most streamelem laptopra (monitorom nincs ez is valamennyi delay) és így jobban megy. Szóval ez a tudás dolog is elég relatív. Ezért ezt a szutyok játékot nem lehet esportnak nevezni. Túl sok a tényező. Na meg sokat számít kinek milyen a játékstílusa... Van egy jó barátom aki minden évben seasonsba meggyeri az elsőszotály címet... Ő ezzel a FUT szarsággal nem játszik. Mert a gép túl sokat nyúl bele...

(#25140) Woodslave válasza bodnar123 (#25139) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nálam a season játszhatatlanul akadozott meg nulla motivációt jelentett.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25141) bodnar123 válasza Woodslave (#25140) üzenetére


bodnar123
senior tag

Hát a motiváció persze kérdéses... Aki szereti a szerencsejátékot (csomag nyitás, ha már kaszinókat bezárták) azoknak ott semmi érdekes nincs. De a tudás az ott jön ki. Persze ha nem a Napolival játszol a Real Madrid ellen... :D

(#25142) Woodslave válasza bodnar123 (#25141) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ugyanaz van mint a futban ott is játszik mindenki azzal a kb 5 csapattal amelyikkel van némi esély aztán ennyi. Persze nyilván ott nincs akkora különbség mint esetleg mint a futban bár sztem a tots időszak után már mindegy volt bárkinek is lehetett op csapata, nagyjából kiegyenlítődtek az erőviszonyok.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25143) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na webappon csináltam egy Ilisicet.... :C hagyjuk

mondjuk ha ugyanaz a minta mint múltkor akkor CR7 jönne, de az se kell :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25144) Kristof_94 válasza Woodslave (#25143) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem tegnap ugye Oblak után Oblak jött, de ma is csináltam. Oblakból készült egy Marquinhos, belőle meg egy Verratti... :C
Egyszer adna már egy VVD-t. Rajta kívül akit még elfogadnék az Varane, Neymar, CR, Messi, bár utóbbit rémálom lenne beépíteni. Szóval nem egy nagy lista, de azért na...

(#25145) Woodslave válasza Kristof_94 (#25144) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csütörtökön összekalapálok még egyet bár "reward" gyenge lesz de mindegy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25146) Kristof_94 válasza Woodslave (#25145) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem csak rivals lesz, remélem elérem a rank 2-t, de ma nagyon szarul ment, szóval inkább hagytam.
Az utolsó WL-t talán lenyomom, de igazából nem sok jelentősége van.

(#25147) taylorp válasza Kristof_94 (#25144) üzenetére


taylorp
senior tag

Már gyűlölöm a verrattit. Megcsináltam múlt héten a Buffont, beletettem a Szczesny-t. Utána csináltam egy 94+-t, jött a verratti. Beletettem ezt a karonülőt, erre jött szczesny. Öröm és boldogság. :W Közben jött egy Suarez is, de minek.

[ Szerkesztve ]

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#25148) Nandinagy válasza taylorp (#25147) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én az egész francia ligát :DDD :DDD . TOTS időszakban 900-1.2 milla coinból csináltam francia liga upgradeket. 26-30 tots jött de a 3 nagy az 0 db. :D 1 darab Renato Sanchest kaptam aki ért is valamit :W :W Verratti vagy 6-7-szer jött csak :D

[ Szerkesztve ]

(#25149) Kristof_94 válasza Nandinagy (#25148) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Amúgy azoknál, meg bármilyen speciális upgrade sbc-nél általában a piaci érték számít. Nekem anno a Ligue 1 up-ból vagy 3x jött Thiago Silva, de a nála egyel kisebb összértékű Marquinhos egyszer sem. :D
Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy jött egy Mbappe-Yedder páros, mellettük meg volt még Di Maria is. Sanches nekem sem jött, pedig tetszett az a lap, de ami vicces, hogy pl. a Rajkovic kapus sem.
Lehet csinálnom kellene egy videós összeállítást a legjobb csomagokból, de az a baj, hogy a lejátszó sokszor nem működött így csak képet tudtam. A jó kis xbox game bar, úgy tűnik PC-n nem mindig megy. Ezt amúgy más PC-s is tapasztalta, akinek van ilyenje?

(#25150) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Amúgy milyen durva már, hogy a játék ezen szakaszában már hiába van egy dream team, az embernek semmi kedve játszani vele :)

Le is szedtem a God of War-t és szabad időmben 2 pelenkázás között ezzel kapcsolódok ki :)

A team és a subok :)

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=AZOmsHm6nT7eo:FFA20PS4

PS4

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.