Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) MdewC


MdewC
nagyúr

Na! :) #MFDuO

27/20-al bekormányoztuk a brigádot gold 1-be. :D

Fransescoo beleb@szaréntott 8/7-et, onnan nem volt megállás.

2 igazán jó sráccal meccseltem, ők megérdemelték a győzelmeket.

A jó hír, hogy a többin csak kick offal, szöglettel vagy csak kipattanóval tudtak megfogni, ezt abszolút pozitívan értékelem. :)

Hasított a team, jó volt a game play és minden meccsen vért pisáltak az ellenfelek. ;) :))

gold game

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22752) Digestive válasza #16514048 (#22749) üzenetére


Digestive
addikt

De ez már többször felmerült, h a világháló valamelyik eldugott bugyrában van egy másik fórum, ahol ezek a gerinctelenek diskurálnak, akiket itt szidnak a srácok! :D Idéznék is egy kommentet onnan:

- Végeztem a WLel, 30/28 lett. Nagyon király volt ma a játék. Akkora delay volt meg inputlag, h szart se tudott csinálni az ellenfél. A csapaton változtattam és így most hasítottak a srácok. A kezdőbe beraktam 6 csatárt (a legjobb is csak 80-as, a chem pedig 53) a kispadot meg feltöltöttem 90+ prime ikonokkal, csak h minél erősebb ellenfelet kapjak, akik ellen tolni fog a gép. A játekom abból állt, h hátul buziskodtam, aztán rugdostam előre és az NIF szutykok rendre megoldották.

Ja! Az előbb meg nyitottam egy 5k packból egy R9et és egy TOTY CR-t. Ezek is mennek a kispadra ratinget növelni, de becserélni nem fogom soha, mert elcsesznék a hendimet! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22753) MdewC válasza Digestive (#22752) üzenetére


MdewC
nagyúr

:D

Nincs is annyira eldugva az a fórum. ;) :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22754) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Jeee, meglett a gold1 nekem is! :))
29/20-al zártam így, az utolsó meccs durva volt, de lehoztam 1 pirossal, 2 kaput eltaláló lövéssel valami profi ellen.

(#22755) Z'Z" válasza Tajték (#22731) üzenetére


Z'Z"
őstag

Pacsi. :DDD Tiéd a pálya! :R
SB_Elite1>>> 2 rare mega: :C


@dvtkfan
Gratulálok.

(#22756) Tajték válasza Z'Z" (#22755) üzenetére


Tajték
senior tag

Pacsi :DDD

Az enyém sem lett sokkal jobb:
Egy Benzema, Ruffier lett most a legjobb, meg 1-2db 83-as...

Nem baj majd csütörtökön újra próbáljuk :DDD

(#22757) A guru válasza Chereiose (#22746) üzenetére


A guru
addikt

Nem tudom, hogy látod-e mennyire gáz amiket írsz, de gondoltam mostmár szólok, hogy egy kis tudással ebben a játékban lehet nyerni is, bármennyire hihetetlen számodra, de igen, egy nif gold team ellen is. Ahelyett, hogy ide irogatod ezeket a badarságokat, már rég megnézhettél volna pár videót taktikáról, cselekről stb.

Más: SB Elite 1 megint nem adott semmit...

(#22758) A guru válasza Edgar2621 (#22740) üzenetére


A guru
addikt

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#22759) Z'Z" válasza A guru (#22757) üzenetére


Z'Z"
őstag

Üdv a klubban. :D :R
Nem értem az EA logikát, bár lehet nem is ismerik, hogy mi az.
Tudom, már párszor kitárgyaltuk, de még mindig bssza a csőrömet, hogy aki időt, energiát fektet a játékba, elér egy bizonyos szintet, az kevésbé van meg jutalmazva.
Itt vagy te, aki folyamatosan az átlag felett teljesítesz, de még nem nyitottál semmi értékeset (Pick nem számít bele), míg más random belép a játékba és egy bronz packból is millás játékost nyit.
Nem sajnálom tőlük, de ez így nem fer.
Kelljen már megdolgoznia mindenkinek, azért a jó reward ért. Ne csak szerencse kérdése legyen az egész, mert így elmegy az ember kedve az egésztől, és a gameplayt még nem is említem hozzá.

@Tajték:
Ezek után, én már nem számítok semmi jóra.
Most is be értem volna egy párszázas ajánlattal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22760) A guru válasza Z'Z" (#22759) üzenetére


A guru
addikt

Így van...:R

(#22761) Stylerr válasza A guru (#22757) üzenetére


Stylerr
addikt

Szóltam neki már én is, hogy sok amit csinál, ki is lett rakva 1 hétre, de semmi haszna nem volt. Mostmár inkább csak elgörgetem a sírásait.

(#22762) cristijAn


cristijAn
tag

22-6 után, utolsó mérkőzésen betöltőképernyőnél FIFA CRASH és megkaptam a vereséget..Lost for words :( :))

(#22763) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Csomag nyitásokkal megint várni kell szerintem, pár nap és jön a Lunar. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#22764) Z'Z" válasza Mrdevil (#22763) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nem mindegy, hogy mikor nyitom ki Mkhi egeret? :D

(#22765) v-man


v-man
őstag

Mekkora figura Harden (v az EA), hogy az sb csapatába csupa nagy szakáll van a padon. Bár akkor már az lett volna az igazi, ha a kezdőben is!

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#22766) Scale válasza MdewC (#22751) üzenetére


Scale
őstag

Ez az Eusebio elég vadkan :DDD

(#22767) Edgar2621 válasza cristijAn (#22762) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nem úgy volt hogy leállsz? Vagy ezt nem lehet abbahagyni? :DDD

XO: Gollami26

(#22768) elod22 válasza Mrdevil (#22763) üzenetére


elod22
senior tag

Most akkor mégis lesz lunar new year event? Csak azért mert egy hete már lejárt a kínai újév. Ha szándékban állt volna akkor pénteken már jött volna, nem? :)

(#22769) scholl


scholl
tag

szerintetek érdemes eladni most UCL live Telles- t a BL meccsek előtt?

MedwC: ennyire klassz Tierney, hogy őt használjátok vagy ideiglenes anyagi gondok miatt játszik nálatok?
a számok alapján kb mint Telles.

szerintem a Porto nem ejti ki a Romát

[ Szerkesztve ]

(#22770) gabesz82 válasza scholl (#22769) üzenetére


gabesz82
senior tag

Szerintem mindenképp, most csúcson van az ára nem szabad megvárni a meccset, mert közben elég dulván eshet az ára, ha szarul áll a Porto. Én 87-es Alex Sandrot használok a helyén, nekem is megvolt, de Sandro még talán jobb is, és ami szintén fontos, 70-80K-val olcsóbb.

PSN: Morfologus82

(#22771) Digestive válasza scholl (#22769) üzenetére


Digestive
addikt

Sztem meg Porto gála lesz! :DD

Meg is rakom ma mixen! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22772) Szigma70 válasza scholl (#22769) üzenetére


Szigma70
addikt

Szerintem csak anyagi gondok, jön majd Prime Roberto, csak még hiányzik 25 ezer coin

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22773) Darabokra válasza gabesz82 (#22770) üzenetére


Darabokra
senior tag

szerintem ahogy pár éve bl selejtezőn, most is elintézik a Romát.

(#22774) Szigma70


Szigma70
addikt

Live Fabinho ára is kezd felkúszni, most kéne eladni, de mivan ha nyernek? Így sem rossz lap.

Akkor most ha nyer a Pool az első meccsen, jön az UP? Mert akkor nyerjenek az angolok, aztán a Bayern otthon picsázza halálra őket :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22775) Darabokra válasza Szigma70 (#22774) üzenetére


Darabokra
senior tag

csak a párosítás után van UP szerintem.

(#22776) MdewC válasza Scale (#22766) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hehe. :D. Tényleg az. :) Elkapta a fonalat azon a meccsen az tuti. Könnyebb vele a fifa élet, nem vitás.

Scholl: abszolút anyagi, viszont brutál jó is. Feri egyik kedvence (mert free lap) :D és ezen a hétvégén jó is volt nagyon. H/H szóval működik is, szerel mint állat, egyedül a jumping lehetne jobb.

Szigma: akkor már itt lenne. ;) :D

Alacsony az öreg sajna, inkább Sandrot nézegetjük újra.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22777) Fifaisshit válasza gabesz82 (#22770) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Neki az ara az igazabol Miltiao miatt van ennyire fent nem a Porto eselye vagy barmi miatt :)

Bar en azt mondom higy siman meglehet neki a ket up :)

(#22778) elod22


elod22
senior tag

Az én meglátásom szerint ezeket az UCL lapokat még most kell eladni, mert utána be fog zuhanni az ára szinte 100%. Ha nem kap növelést azért, ha meg kap akkor is mindenki ki akarja szórni és beindul a panic sell. Viszont ha már bezuhant akkor érdemes visszavenni. :)

(#22779) gabesz82 válasza Fifaisshit (#22777) üzenetére


gabesz82
senior tag

Látod erre nem is gondoltam, hogy a zöld link miatt. Egyébként nem rossz lap, de nekem Sandro jobban adja.

Hát meglehet neki, de ez a tipikus ki-ki meccs.

PSN: Morfologus82

(#22780) Szigma70 válasza MdewC (#22776) üzenetére


Szigma70
addikt

Csak vicceskedtem :DD

Éedekes, hogy nálad most rendben volt a game, nálam meg késős. Ha nálad késős, akkor neg nálam jó viszonylag.

Hagytam is este a francba. Szégyen ide, szégyen oda, még a goldig se mentem.
Maradt vagy 8 meccsem

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22781) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Na azért a (többiekéhez képest) kis csapatommal 3x zsinórban sikerült lehozni a Gold3-at viszonylag simán. Megint bent maradt 6 meccsem (egyszer remélem le tudom tolni az összeset mint kb 2 hete).

Egész jó meccseim voltak, az hogy a finesse kikerült nekem nagyon fekszik. Igaz, kaptam elég sok kick off gólt (ezt nem hiszem el hogy még nem tudják kivenni), de rúgtam is párat.

83-as ratingem van ennek ellenére folyamatosan kapom a 86-87+-os csapatokat, de ahogy észrevettem nem számít. Lehet full ikon a gárda és a 40ik percben 3:0-nál kilép, de jöhet egy Fekíres csapat aki nagyon elkalapál.

Az utolsó meccsemen történ egy érdekes dolog, nem tudom mi lehetett. A 88-ik percben megszereztem a vezetést, majd a gólörömből éles váltás és csak a pályát mutatta. Nem tudtam pauseolni se semmit. Na mondom most megszívom mert kidob. Kb 2 percig nézegettem a FWIC stadiont aztán egyszercsak visszajött a game. Még jó hogy nem nyomtam ki.

PS4

(#22782) gabesz82 válasza elod22 (#22778) üzenetére


gabesz82
senior tag

Hát ha kapnak UP-ot akkor biztos nem fog zuhanni az ára, miért panic sellezne el bárki egy tápolt lapot? :)

PSN: Morfologus82

(#22783) Szigma70 válasza elod22 (#22778) üzenetére


Szigma70
addikt

Ha Fabinho kap +ratinget, akkor marad, így se rossz, jobb mint Prime Keane,

Egy ilyen lapot nem hiszem , hogy valaki pánikolva eltolna ár alatt. Ha meg kikapnak, és nem kap emelést, ez a lap akkor is marad ilyen jó, és nem nagyon van alternatívája. PL, Brazil, nem rossz, mi kell még?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22784) etaclan1984 válasza Szigma70 (#22783) üzenetére


etaclan1984
őstag

+1
Aki kapni fog +1eket azokból mind jó lap lesz a saját posztján. Drágulni fog mind a mostani árukhoz képest. Csak egyik sem könnyű párharc. Egyik oldal nyer a másik veszít majd a Live lapokon. Én nem kockáztattam, elpasszoltam ami volt.

Egyébként erről a BL promóról olvasott valaki valami jó teóriákat ? Új mód lesz mint a VB ? Esetleg lehetnek új UCL lapok +2es ratingel ? Esetleg új live lapok ?

[ Szerkesztve ]

(#22785) Sasa22


Sasa22
tag

Gondolkozom rajta, hogy kirakom Prime Rijkaardot. Megèri a pènzèt?

(#22786) etaclan1984 válasza Sasa22 (#22785) üzenetére


etaclan1984
őstag

Csak CDM-nek lehet használni. Annak jó de támadásoknál nem sokat tesz hozzá, TOTS felé pedig már szerintem kevés lesz az 1 milliós árához képest. Nekem tavaly megvolt sokáig, addig megvoltam vele elégedve de totsnál már kicsit sajnáltam hogy nem eladható.

(#22787) Chereiose válasza A guru (#22757) üzenetére


Chereiose
addikt

Ja mert akkora noob vagyok, hogy a fifa 05 óta tolom de biztos egy pancser vagyok :D

Ki beszélt cselekről stb? Hidd el sok videót nézek, krasit is rendszeresen. Én arról beszélek, hogy ha imádkozol is direkt kihagy mindent, nem én tehetek arról, hogy zsinórban 15 meccsen át a kapufáról lepattan a gólvonalra onnan kiszedi valaki, stb. Igen, játszhatnék jobban is, valóban fejlődhetnék csak érdekes, hogy eddig gold2 simán megvolt hetekig, most meg lassan a silver3 ért is küzdeni kell ebben a szembe szélben.

Gabesz82: Fabinhonak nekem is megvolt az IF-je, de legközelebb max egy simát veszek, indokolatlan az a 200k érte, a sima meg 30k és kétlem, hogy bármit érezni azzal a +1 stattal.

Amúgy szerintetek pogba, kante mellé fabinhot vagy if fernandinhot érdemes rakni?

[ Szerkesztve ]

(#22788) gabesz82 válasza Szigma70 (#22783) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ami vicces, hogy nekem pl. a sima lapja van Fabinhonak, volt IF-je is, de az égvilágon semmi pluszt nem éreztem, ez egy totálisan túlfújt lap. Ez az UCL Live-os azért ha továbbmennek tényleg bitang lap lesz, ott már tuti lesz különbség...

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#22789) MdewC válasza Szigma70 (#22780) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezen ne is idegeskedj. Csak legyen jó a game play.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22790) etaclan1984 válasza Szigma70 (#22780) üzenetére


etaclan1984
őstag

Vasárnap este nekem is minden meccsem delayes volt. Pénteken és szombaton jók voltak.

(#22791) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Váratlan ajándékkal lepte meg az EA Sports az agyműtéten átesett gamert!

"Amikor legközelebb arra gondoltok, hogy ez a játék egy sz@r vagy hogy mennyire balszerencsések vagytok a pakknyitásban, gondoljatok arra, hogy lehetne rosszabb is. Az élet nem garantál nektek semmit, ez azonban még nem jelenti azt, hogy nem nézhetitek a dolgok jó oldalát. Akár az olyan apróságok esetében is, mint a FIFA.”

:U

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#22792) Szigma70 válasza LendvaiFeri1 (#22791) üzenetére


Szigma70
addikt

A gesztusért jár a respect :R

Annyit azért megjegyeznék, bármennyire is morbid, hogy lassan mindannyiunknak kijár egy agyműtét, ha sokat nyomjuk ezzel a gameplay-el

De valóban jó olvasni az ilyet :R :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22793) sz_abika válasza Szigma70 (#22792) üzenetére


sz_abika
addikt

:DD

PSN: xszabikax

(#22794) akooos válasza Szigma70 (#22792) üzenetére


akooos
veterán

+1. Az a legdurvább, hogy én a szombati szuper wl menetelésem után úgy döntöttem, hogy elengedem a 19-et, de már beregeltem a következő wl-re és játszottam reggel 2 div rivals meccset... Hogy kell lejönni erről? :D

(#22795) Fifaisshit válasza akooos (#22794) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Eladod az osszes lapot quciksellbe....elnyitoad az osszes coinod nullara es szettorod a lemezt ;) :D

[ Szerkesztve ]

(#22796) Chereiose válasza akooos (#22794) üzenetére


Chereiose
addikt

Én rajtam az segít ha a konzolt eladom :D

(#22797) Szigma70 válasza Fifaisshit (#22795) üzenetére


Szigma70
addikt

Aztán rendelsz egy zsír újat, csak , hogy jó legyen :C

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22798) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az eddigi legjobb FIFA 19-es eredményem! Azért ha belegondolok milyen nonszensz meccsek mentek el...
Amúgy akinek van rá kerete Aouart mindenképpen vegye meg, brutális miket hoz. Az utolsó előtti meccsen a 83. percben az ellenfél vezetett, de jött Aouar és vágott 2 óriási gólt TF nélkül kapásból.

(#22799) Chereiose válasza Kristof_94 (#22798) üzenetére


Chereiose
addikt

Az szép!

PCn amúgy milyen a játék, nem hemzsegnek a csalók?

(#22800) Kristof_94 válasza Chereiose (#22799) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi!

A WL és rivals szerintem annyira nem érintett, illetve nem is könnyű észrevenni. A 99 ovr csalás elvileg még létezik, de én még nem találkoztam vele. Szerintem amit többen használnak, az a Fut Observer, bár én ezt nem tekintem csalásnak, de ebbe ne menjünk bele nem akarok balhét. :D
A Draft viszont szét van csalva! Van ez a directx-es csalás, amikor az ellenfél lefagyasztja a játékodat, mert ugye nem tudna csak egyszerűen kilépni... Na az előbb említett program pont az ilyenek miatt lett kitalálva... Ugyanis aki draftban csal az nem foglalkozik a chemmel, játékosokkal, stb. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.