Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) Szigma70 válasza v-man (#22450) üzenetére


Szigma70
addikt

Pikkból? Bebaszna, már ott is zargatna :D

King meg Brandt

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22452) MdewC


MdewC
nagyúr

Megjött az új CDM-ünk. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22453) Kristof_94 válasza MdewC (#22452) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Pelé? :DDD
Szuper csapat!

Amúgy nekem is elkészült a csapatom: Íme!

Szerintetek bármi változtatás jöhetne még? Elvileg Ramos eladása után lenne kb. 600-610k. Van még 1-2 IF és 85+ szóval 700-ig lazán feltornáznám kb. 3 lappal.
Néztem IF Kantét, de alig jobb.

[ Szerkesztve ]

(#22454) KaksziLajos válasza Kristof_94 (#22311) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Kristóf!

Privát vélemény:

Megcsináltam én is Nakatát, gondoltam belerakom a Figo SBC-be. Aztán annyira megtetszett a loan lapja, hogy Rui Costát raktam inkább bele... Mondjuk én perverz vagyok, sok olyan lapot szeretek, ami nem számít népszerűnek, META lapnak. 🙂

Szóval sentinellel használom. Azért, mert 4321-ben ő az egyik CM, SBC Herrera és Gattuso/UCL Allan mellett, és úgy a védekező statjai is kielégítőek a CM poszthoz, valamint így kap egy kis plussz erőt, és abszolút érezni is, jól jön és "plussz erő" nélküli chemmel is próbáltam, de nem volt jó.

A 4321-et gyakran váltom 4231-re meccs közben, abban középső CAM és így ebben a kettő szerepkörben sentinellel annyira jól teljesít, hogy meg is tartom a játék végéig.

49/26/12 (csak online)

Kár, hogy a patch előtt, a finesse korszakban nem volt meg, kb. egy isten lett volna, de így a patch után is nagy számban veri be a távoli lövéseket... És a finishingje nagy hazugság, jól fejez be.

[ Szerkesztve ]

(#22455) MdewC válasza Kristof_94 (#22453) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem, mi nem balf@szkodunk.

Varane. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22456) dejvid8 válasza MdewC (#22452) üzenetére


dejvid8
őstag

Szép team! Big Danny D nem fog hiányozni? :)

Amúgy Varane valószínűleg simán megállja a helyét, én is Future Star De Ligt-et használom CDM-ként, és remekel azon a poszton (is).

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#22457) Kristof_94 válasza KaksziLajos (#22454) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kipróbáltam kb. 8-10 meccsre, jó volt, de annyira még nem éreztem a pályán. :U

Kanté eladásával 1 milla is lenne, de olyan CDM-t, mint ő nem találnék annyiért. A kis cukika mindent megold. :D

[ Szerkesztve ]

(#22458) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#22457) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Közben megnéztem, hogy Eder Militao FFS lapja tökéletes lenne, de nem tudnám beépíteni... Csereként felhozva vajon megérné a chem veszteség? Sokat venne le?

Más: Pogba H2H-ben megkapta a H/M workratet, ez szokott változni a FUT-ban?

(#22459) nyervi


nyervi
aktív tag

ehhez mennyire kell f.szkalapnak lenni, főleg h 3mp után kilép a francba?

(#22460) Digestive válasza MdewC (#22452) üzenetére


Digestive
addikt

Egyre durvábban néz ki a team. :R Viszont egy CR - KDB helycsere után, meglépnék egy Walker - Cancelo cserét! :DD

Ja látom már, le vagytok égve... :P

[ Szerkesztve ]

(#22461) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Erdemes ezeket a mixed playeres packokat csinalgatni, ritkabb bronz és silver lapokat ad, sőt gold-bol is ad ritkát...
[link]

(#22462) akooos válasza Tigibeeb (#22461) üzenetére


akooos
veterán

Le van tiltva a videó.

(#22463) alite válasza MdewC (#22452) üzenetére


alite
aktív tag

Franko team, egyben van!

Mar csak par millioval vagyok lemaradva, ha bejon par uzlet remelem tavaszra elozok! :DDD

Varane nalam is megjott egy ideje es abszolut kimagaslo teljesitmenyt nyujt, igaz en CB-ben hasznalom, de megbizhatobbnak erzem Rijkaardnal. Nakatat epp probalgatom, de felejtos, nem is baj ugyis jovobeli SBC-k miatt jott csak..

(#22464) Edgar2621 válasza MdewC (#22452) üzenetére


Edgar2621
őstag

NIF CR, NIF Courtois, NIF Walker, IF Robertson? Hát mi ez kérem? ;)
Egyébként Ányos a csapatotok.

XO: Gollami26

(#22465) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#22453) üzenetére


etaclan1984
őstag

Na végre ! Ezt amúgy jól összeraktad ! :R

(#22466) Scale válasza Edgar2621 (#22464) üzenetére


Scale
őstag

Az nem Robertson :DDD

(#22467) Darabokra válasza Scale (#22466) üzenetére


Darabokra
senior tag

nagyon nem :D

(#22468) Edgar2621 válasza Darabokra (#22467) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szépen szétszedtek egyből :P
De legalább UK, ezt eltaláltam. Tierney a fiú most látom éppen. De annyira hasonlított Robira a kis kéoen, persze a címert nem néztem, az segített volna.

XO: Gollami26

(#22469) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Ez az utolsó hogy sírok a pack luck miatt, de tegnap elhatároztam, hogy idén én már nem gyűjtöm, nem csinálok sbc-t pack miatt stb. Pénzt nem költöttem rá, de azért kemény.

25 packot nyitottam tegnap. 7 prime gold (7*45k), 7 mega (7*35k), 2 rare mage (2*55k), 2 jumbo rare player (2*100k), 2 rare electrum (2*30k), 3 jumbo gold (5*15k), 2 prime electrum player (2*20k)

Nem vártam csodát, de gondoltam feltöltöm a klubbom klubbom 84-85 ös játékosokkal, talán beficcen egy IF és valami walkout.

Eredmény:
Gündogan, Hradeczky, Lacazette, Mandzukic, Perrin, Sergio Asenjo, Neto

Ezután csak 83 as lapok. A 7 prime goldból 5-nél border sem volt. Az egyik jumboban 84es játlkost követően csak 80 és az alattiak.

1milla feletti pakknyitás. Haszon? Kb 100K ha tényleg minden jól megy.

Szóval megfogadtam, hogy idén én többet nem nyitok. Azon kívül, hogy múltkor 2 IF Goretzkát sikerült nyitni a totw pakkokból idén semmi nem jött.

PS4

(#22470) akooos


akooos
veterán

Végre nekem is beadta a player pick :R

Szerintem lassan 50-nél járok, egy duplicate untrade Isconál nem jött több

[ Szerkesztve ]

(#22471) persie666 válasza gabigyerek (#22469) üzenetére


persie666
tag

Látod. Nem hisztek nekem. Én ezért nem csinálok SBC-t.

(#22472) Digestive válasza persie666 (#22471) üzenetére


Digestive
addikt

MdewC és Francesco azért 1-2 ikont pedig abból rakott össze, de Etaclant is említhetném a mult heti Messi Mbappe nyitással... ;) De tudom, h igazán jót csak pointból lehet nyitni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22473) akooos válasza Digestive (#22472) üzenetére


akooos
veterán

A 18 elején vettem 1050 pontot, abból jött a 2. héten egy CR ;] A játék vége felé pedig SBC-ből dobta be ugyan úgy a kis Krisztánót. Úgyhogy nekem mindegy, hogy pontból vagy sbc-ből nyitok, ígyis-úgyis jó jön ;]

Na jó, idén rohadtul nem, a kezdeti 16k pontból amit ugye az argentín xbox storeból vásároltam 4000 pontnyi pénzért kb, SEMMIT nem ért, csak lett pár felesleges játékosom.

(#22474) #16514048 válasza persie666 (#22471) üzenetére


#16514048
törölt tag

Múltkor megcsináltam a Nakata SBC-t; Bale, Varane, Vertonghen és 2 85-ös lap jött vissza belőle. Szóval szerencse kérdése.

De ha megnézed előre, hogy mennyiből jön ki egy sbc és azt csinálod meg, ami a pakk értékének a harmadából, negyedéből jön ki, akkor nem nagyon veszíthetsz rajta.

Tegnap a MM sbc-ből nem nyitottam 82 feletti lapot, mégis szereztem vele 5000 coin-t.
A Headliners sbc viszont a pakk értékének kétharmadából jött volna ki, így ahelyett hogy kiraktam volna és panaszkodok a nyitás miatt, inkább hagytam a fenébe.

Nem kell mindent megcsinálni mindenáron, de van sok olyan, amiket megéri.

[ Szerkesztve ]

(#22475) etaclan1984 válasza Digestive (#22472) üzenetére


etaclan1984
őstag

Na jó, de azóta semmit se ad :O :O :O ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#22476) Szigma70 válasza gabigyerek (#22469) üzenetére


Szigma70
addikt

Dettó

Nekem az ingyen ultimate, 1 100K-s, 2 rare mega, 4 mega, és 5 prime meg vagy 5 electrum,

eredmény, 1 db Fernandinho

Az eladhatatlan ultimate-ra nem panaszkodom, mert egy Casemiró, egy Iniesta, és egy Laca volt benne.

@David

Igen szerencse kérdése. Csak az a fura, hogy mindíg ugyan azoknak van szerencséje. Ha valóban szerencse lenne, akkor az jobban szórna, ezt tudod, hisz te vagy a számok embere :R

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22477) LedyGyuszi válasza persie666 (#22471) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Én a pakk nyitást szeretem, az izgalmat...
Most pl ami ár érték arányban jó pakkot adó sbc lesz, azt megcsinálom. Jelenleg 65 pakknál tartok.
Megfogadtam, hogy bundás TOTSig nem nyitok, csak gyűjtök ;]

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#22478) #16514048 válasza Szigma70 (#22476) üzenetére


#16514048
törölt tag

Fura, igen. Valószínűleg minden fióknál el van döntve ez is előre, mint a WL helyezés. ;]

3 fő kategória van:
1: akinek hetente engednek nyitni valami jót
2: akik általában nem nyithatnak semmi értékeset, de legalább félévente 1-2 alkalommal beadnak nekik valami nagyot
3: Szigma70

(#22479) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#22465) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Csak ebben a CDM-ben nem vagyok biztos még, nem tudom ott mi legyen. Próbálgattam 5 védősből indítani, úgy is, hogy Mendy helyére megy Telles és akkor Militao is kap normális chemet, de valaki mindig megszenvedi, pl. De Gea és Yedder.

(#22477) LedyGyuszi : Hogy bírod ki? :D Én már többször is megfogadtam, hogy akkor a La Liga / BPL TOTS-ig tartogatom a csomagokat, de mindig jön valami promo, ami elveszi az ember eszét, nyilván nem véletlenül... A rivals és a wl, ha utóbbinál elérném mindig a gold 3-t, akkor elvileg heti 7 csomagot adni, amiből 3db 50k-s, az 1 hónap alatt 28 igen jó csomag, plusz számolhatjuk a beeső csomagokat is, így lehet akár 35-40 is. Mire a TOTS-ig jutnék simán lehetne 40db 50k-s játékos csomag, abból azért lehetne nyitni... Viszont akkor addig 0 profit, meg türelmem sincs hozzá. :C

[ Szerkesztve ]

(#22480) Szigma70 válasza #16514048 (#22478) üzenetére


Szigma70
addikt

A posztod első részére csak anyit, hogy ilyet nem írtam, csak annyit, hogy a véletlen nem így működi, mint ahogy a villám se csap be 2x ugyan oda.

Az írás második része viszont igaz

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22481) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#22479) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Csapatom van, pénz van, motiváció nincs... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#22482) Sickboy25 válasza LedyGyuszi (#22481) üzenetére


Sickboy25
addikt

Csapatom nincs, pénz nincs, motiváció van... ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#22483) LedyGyuszi válasza Sickboy25 (#22482) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Akkor hajrá, kb 2,5 hónap alatt elértem a jelenlegi állapotot... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#22484) Sickboy25 válasza LedyGyuszi (#22483) üzenetére


Sickboy25
addikt

Napi 4-5 meccsel necces lesz :-) De nem adom fel :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#22485) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Csereként mennyit kap egy adott játékos? 5 vagy 7 chemet?

(#22486) LedyGyuszi válasza Sickboy25 (#22484) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Annyival bőven lehet. DRben pár meccsel rank3at simán lehet hozni. Az 32k div5ben. SBben elite 3 plusz hétvégén sikver 1-gold3 WLben.

XONE: LedyGyusziHU

(#22487) Readonly2 válasza LedyGyuszi (#22486) üzenetére


Readonly2
tag

Ha napi 5 meccset tud játszani akkor ez nem jön össze . Sb meg dr lehet meg belőle , WL már több meccs

(#22488) Scale válasza Sickboy25 (#22484) üzenetére


Scale
őstag

Én hétköznap 2-3 meccset játszok, hétvégén néha többet, és így van kb 1,5-2millió értékű játékosom. Sbc-t meg munka közben csináltam még a játék elején, már csak kínomban nyomok párat, meg ha van vmi jó játékos sbc. Szerintem ennyi pénzből már nagyjából egy átlag játékos mint én simán összerak egy bármilyen egész jó csapatot (nem ikonosat :D)

(#22489) Sickboy25 válasza LedyGyuszi (#22486) üzenetére


Sickboy25
addikt

Itt a csapat most:

DRben DIV7 rank 1 mindig (2 hete játszom, tehát kettő az a mindig). 45K. WL-hez nincs meg a pontom. SB-t meg nem nagyon szeretem, mert a gép ellen utálok játszani :-)

Scale: kb 2 hete játszom komolyabban online. Előtte csak SB meg ismerkedés a játékkal... Sajnos család mellett nehéz időt szakítanom rá főleg hétvégén necces... Most a héten már meglesz a pontom a WL-hez, de nem tudok nevezni, mert jövő héten a fiam szülinapja lesz, így játékra semmi lehetőségem nem lesz...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#22490) LedyGyuszi válasza Readonly2 (#22487) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Hétvégén gondolom több ideje van... Saját tapasztalatot írtam le ;)

XONE: LedyGyusziHU

(#22491) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#22479) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én is most 8as chemel indítok 3 játékost is mert VVD helyett Militao van annyira felidegesített a holland :D De remélem még max 1 hétig :)

(#22492) Fifaisshit válasza alite (#22463) üzenetére


Fifaisshit
őstag

140kbol megcsinaltam tegnap :)
Mar mar bantam is annyira szarnak ereztem cmben.....Engine lapot ra :)
Nagyon jo lett vele :)

Readonly : en kb heti 35meccset jatszok max .......abbol 30 a wl de azt sem minden heten es eleg jol allok szerintem.....
Azt szogezzuk azert le higy akinek nincs sok ideje jatszani max tradelesbol jut elore szoval semmi sem lehetetlen :)

Jah de normalis gameplay egy egesz hetvegen at nah az lehetetlen :D

[ Szerkesztve ]

(#22493) sz_abika


sz_abika
addikt

Na végre megtaláltam mire is való ez a Goretzka, így 100k ráfordítással pozitív mérleggel megérkezett Hamsik :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#22494) Scale válasza sz_abika (#22493) üzenetére


Scale
őstag

Facepalm :( , bárcsak én kaptam volna IF Gorit, 85-ös játékost kapsz 10k alatt, ő meg azért jóval többet ér :K

(#22495) Szigma70 válasza sz_abika (#22493) üzenetére


Szigma70
addikt

Kardoskúton ennél kevesebbért ölnek :DD

@Scale

Ez a lap konkrétan semmit nem ér, ha nem használja. Ingyen volt, hasznot hozott.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22496) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#22495) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Nem is teheti be a lábát oda... :(((

XONE: LedyGyusziHU

(#22497) etaclan1984 válasza Scale (#22494) üzenetére


etaclan1984
őstag

+1
Nálam is fix csereként jön 70.perc után. Kár hogy nem 3 hónappal ezelőtt kaptam meg.

(#22498) sz_abika válasza Szigma70 (#22495) üzenetére


sz_abika
addikt

Valahányszor bekerült a kispadról, csak az anyja csuklott. Se védekezésben, se támadásban nem tudott semmit hozzátenni, ellenben a ziccereket jobbra balra rugdosgatta. Inkább kínai bronz 47es jöjjön be az utolsó 10percre, mint ő!

PSN: xszabikax

(#22499) MdewC válasza dejvid8 (#22456) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi Srácok!

Danny? :D De hiányzik picit, viszont Walker annyira bugos, hogy szvsz jobb mint Danny. :)

Digestive: gyűjtögetni kell igen, meg várjuk a giga ikon sbc-ket. :D

Kisherceg: Te sem panaszkodhatsz. ;) Grat a csapathoz.

Edgar: köszi kolléga. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22500) dzsihad91


dzsihad91
újonc

Sziasztok.Igazából már lassan 2 éve read only módban követlek benneteket gondoltam itt az ideje hozzászólni.

Először is pc-s vagyok. :DDD
Nem akarom leírni a véleményem a játékról, mert az hosszú lenne és ugyanolyan indulatokkal teli mint nálatok. :D

A lényeg,hogy jelenleg egy félkész untreadable csapaton(PrimeRaul,UclKroos,HeadlinersCarvajal,LeagueSbcCasemiro) +4.5 millio coinon csücsülök.Az alap terv egy totw CR7 lenne akit belőttem magamnak max 3.3 millióra amit adnék érte és maradna 1.2 millio a csapat többi részére(IFModric-Bale-Marcelo-Ramos-Varane-Courtois).[4-1-2-1-2(2) használok bár ebben a játékban igazából ez tökmind1 :)) ]

Nekem az igazat megvallva azért kell if CR, mert akkor megszabadulok lélekben a játéktól.Évek óta egy special card Cr-t akartam idén úgy alakult,hogy telik is rá és hiába volt gold Cr-em mindig azon agyaltam,hogy lehetne coin az upgrade-re.De ha megvan akkor valszeg challange completeddel és egy nagy fákoff mutatással letudtam erre az évre a futot, játszok 1-2 meccset esetleg upgradelek még 1-2 kártyát de ezt a CR-t end-game kártyának venném.

Végülis a kérdésem az lenne,hogy If CR7 ára jelenleg mi a fasz? 2.7 körül van a gold 2-3 napja az otw volt 4 millio de láttam olyat is,hogy elment 3.8ért. Erre egy 95ös If CR-re úgy biddel mindenki mint valami pszihók, esélyem sincs 3.7-3.8ért simán rányomnak, most is kint van 4-5 db 4 millio feletti áron bár annyiért nyilván nem veszi meg senki.

A kérdésem az lenne,hogy reálisan lőttem-e be erre a hétvégére if Cr megvásárlását 3-3.3 millió közé vagy iszonyatosan elvoltam tévedve? Ugye jön a lunar így bízom benne,hogy be crashel annyira,hogy az nekem jó legyen.Azt semmiképp nem akarom megvárni,hogy kimenjek packből mert volt nekem már sok ilyenem,hogy á majd később megveszem azóta meg + 3-400k lett az áruk (if hazard,if mbappe stb...)

Az a durva,hogy folyamatosan figyeltem a kártyát és az első ami felkerült a marketre kereken 3.3ért ment el.Akkor nem vettem meg mert gonoltam megy ez még lejjebb de lehet hiba volt.Azóta a közelébe sincs.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.