Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) RyanGiggs válasza gabigyerek (#21346) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Ja hogy a gyogyinkó mellett játszik! :D
Ez a csapatod? Icon játékosod akkor még nincs.
Én is hasonló felállásban játszom.

(#21352) Szigma70 válasza Kristof_94 (#21342) üzenetére


Szigma70
addikt

Na most képzeld el, és nekem így van Best-em és Nedvedem is.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#21353) Kristof_94 válasza Szigma70 (#21352) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tele vagy lóvéval!

(#21354) Szigma70 válasza Kristof_94 (#21353) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem, de a sok Guardadóból összekuporgattam. Te meg a jó nyitásaidból csak tervezgetsz, meg várod a crasht.

:DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#21355) Z'Z" válasza persie666 (#21335) üzenetére


Z'Z"
őstag

Erre tényleg nem érdemes költeni , inkább várd meg a jövő hetet a Lunar New Year miatt.
Előttem, már leírták, hogy mi várható.
Persze ez csak egy jó tanács.

(#21356) Mrdevil válasza Kristof_94 (#21342) üzenetére


Mrdevil
addikt

Plusz ezekhez még én hozzá szoktam adni átlagosan a sok meccs utáni pénzt, WL/DL/SB, hetente lehet azért szedni lóvét csak játékkal is. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21357) persie666 válasza Edgar2621 (#21349) üzenetére


persie666
tag

Ez nem trollkodás. Ha nézel youtubereket ők is csinálnak hasonlót. Hirtelen felindulásból volt. A Patch óta használhatatlan volt még subként is.

(#21358) persie666 válasza #16514048 (#21347) üzenetére


persie666
tag

Nem biztos, hogy a linkben szereplő lapok lesznek.

(#21359) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Nem sokat játszom a Fifával sőt, volt nemrég egy közel hónapos szünetem is.
A patch érdekes lett, sőt azt mondanám hogy jó csak a button delay az ami idegesít, de ez szerver probléma, és ezért érződik javarészt szarnak a patch.
Amúgy visszaolvasgattam a fórumot és láttam hogy sokan nem találják a felállásukat.
Én 5-3-2 vel játszom ha az ellenfél atomra pressingel akkor 5-2-2-1re. Az RWB és LWB játékba hozása (inkább csak az LWB részemről) hihetetlen nagy kombinációs lehetőséget ad a játékban +250 skillpontom lett DIV rivalsban 1 nap alatt egy 150K-s teammel. (DIV 5 gold 2) tudom nem a legnagyobb DIV, de itt is már fullos csapatok jöttek és ikonok. Amúgy ne féljetek új formációkat kipróbálni én ezt az 5-3-2 őt merő véretlenségből nyomtam mert 3-5-2 nél így tudtam az LWB-RWB-ből LM/RM-et kreálni, de annyira bejött hogy már így kezdek és csak akkor váltok ha nagyon beszorítanak.

[ Szerkesztve ]

(#21360) gabesz82 válasza persie666 (#21358) üzenetére


gabesz82
senior tag

nagy meglepetésre ne számíts ehhez képest, nem volt semmi egetrengető igazolás a télen.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#21361) Z'Z" válasza persie666 (#21358) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ha megnézed az átigazolásokat, akkor láthatod, hogy ettől jobbra nem igazán lehet számítani.

(#21362) sz_abika válasza Kristof_94 (#21345) üzenetére


sz_abika
addikt

Kondogbia ezerszer jobb ennél a fürtösfüstösnél. Csak a papíron néz ki jól.

PSN: xszabikax

(#21363) Darabokra válasza sz_abika (#21362) üzenetére


Darabokra
senior tag

használtad? nekem Kondogbia se adta, mástól se olvastam hogy az UEL lapja megérte volna az árát Kondogbiának. :K

(#21364) sz_abika válasza Darabokra (#21363) üzenetére


sz_abika
addikt

Minden második draftomban szerepel, ha nem babyblanc lenne a másik védekező játékosom Doucoure mellett, akkor Kondogbia jönne :)
Jól mozog, passzol és akkor se kell riadtan továbbpasszolni ha esetleg rá jön ki a támadójáték és el kéne lőni.

PSN: xszabikax

(#21365) Darabokra válasza sz_abika (#21364) üzenetére


Darabokra
senior tag

Draftban én is használtam, de az ott tapasztaltak valahogy köszönőviszonyban sem szoktak lenni pl a DR vagy WL meccseken tapasztaltakkal. Nekem ott adta egyébként.

(#21366) Z'Z" válasza ShiberMonkey (#21359) üzenetére


Z'Z"
őstag

Egy CT- t írnál hozzá kolléga? :R

(#21367) sz_abika válasza Darabokra (#21365) üzenetére


sz_abika
addikt

Korábban más szerveren futott a draft, decembertől már átköltöztek a WL/DR szerverekre - döntse el mindenki mennyire jó ez - de pl nekem a draft teljesítmény alapján jött a csapatba FFS Mendy és abszolút hozza azt amit ott láttam tőle...csak azóta +3 chem még tovább is javította :)

PSN: xszabikax

(#21368) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Kipróbáltam a kis japcsit, hát eléggé jó kis kártya. Legalábbis az én szintemen. CM-be raktam gerinctelenül, ha már van midfielder traitje. :) Egyelőre sentinellel csapatja UCL Allan és Herrera mellett, és amellett, hogy labdákat is szerez, felér a támadásokkal és sokszor rajta keresztül megy a labdakihozatal, amiben istenkirály... 6 meccs 3 gól 4 assist Rivalsban, ebben a fos lassú, nyúlós játékmenetben. A távoli lövései állatok, kár, hogy vége a finess korszaknak, bár 3-at így is bevert így...

Szerintem megcsinálom az SBC-jét, az első hármat már a múltkor megcsináltam
belőle .

Később akár még jó lehet esetleg egy másik ikonhoz is...

(#21369) Darabokra válasza sz_abika (#21367) üzenetére


Darabokra
senior tag

basszus, ugyanazokat a játékosokat kapjuk draftban? :D én pl tegnap kaptam Draftban, és nagyon meggyőző volt. Mondjuk a 93as Hazard is, na mindegy :DDD

(#21370) ShiberMonkey válasza Z'Z" (#21366) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Természetesen :)
5-3-2:
Pressure on heavy touch
6
3
Balanced
8
5
2
2
Itt mindenkin balancedon hagyok mert ebben rejlik az ereje így lehet középen gurigázni vagy szélről beadni is.
5-2-2-1
Pressure on heavy touch
4
5
Balanced
7
5
3
3
Instukricók:
LW stay wide Get in behind
ST: drift wide get in behind
RW stay forward target man get into box( néha leveszem ezt róla)
LCM: Get forward cover wing
RCM:stay back cover center
LWB:Join attack
RWB stay back.
Itt az a lényeg hogy az RW egy igazi target man legyen. Nálam ez Future stars Joelinton
De lehet IF Mandzu vagy IF Weghorst is vagy SIF Poulsen.
Amint látszik is a fejére lesz ívelgetve a labda olyan módszerrel hogy a bal szárnyat nyomjuk ezerrel és löbbölve adunk be.
Ezt az EA forumáról szedtem.

(#21371) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Imádom ezt a játékot. Múlt heti WL-re nem sikerült neveznem, 20 perccel a nevezési határidő után jutott eszembe a dolog. Alapvetően nem lett volna baj, mert nem volt időm. Erre meghosszabbították keddig, így be tudtam volna fejezni a 30 meccset. Csomagnyitásból meg jött egy IF 97-es untradeable játékos, node Alejandro Gomez, akinek kb pont ugyanilyen a FUTMAS kártyája, amit annó megcsináltam, így kb nem ér semmit. :DDD

(#21372) Digestive válasza KaksziLajos (#21368) üzenetére


Digestive
addikt

Én is megcsináltam, h jó lesz sbc-be, mert nagyon olcsón kiraktam. Tegnap gondoltam egyet h 4231 középső CAM-ba berakom és eladom if Jesust, mert kell a coin befektetni. Kényszer megoldásnak szántam, de deadeye lappal egész jó! :DD Na de azért gondolkozás nélkül belevágom majd egy Lothar sbcbe! :DDD

(#21373) Darabokra válasza persie666 (#21357) üzenetére


Darabokra
senior tag

én mondtam, hogy ne csináld meg. :)

(#21374) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Ez a csapatom: [link]
A legjobban nekem idén a Medium/Medium védők váltak be. Rafinhat meg mindenkinek ajánlom Catalyst vagy Shadow lappal ikon szint.
Delph utódját keresem majd most Catalysttal van, de nem érzem annyira jónak habár már így is sok gólpassznál jár, lehet ráteszek egy Huntert mert amúgy baromi jól tud megindulni.

(#21375) Darabokra válasza ShiberMonkey (#21374) üzenetére


Darabokra
senior tag

Attól azért nagyon messze van, vagy még nem volt rendes ikonod. Akármilyen chem lapot rakhatsz rá, max a statjai fognak hasonlítani egy iconra, de nem lesz olyan. Próbáltam én is azt a lapot. Egyébként se adnak hozzá annyit ezek a chem lapok az alaphoz, mint amennyit írnak. :R

(#21376) LedyGyuszi válasza persie666 (#21357) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Nálam pont a Pöcs óta használható... :B

XONE: LedyGyusziHU

(#21377) Chereiose válasza ShiberMonkey (#21374) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát nekem megvolt az a Rafinha, tetves lassú mindenhogy, 1 labdát nem fejel el, pont azok hiányoznak belőle amik miatt így lehetne felfutásra használni támadáskor.

(#21378) LedyGyuszi válasza ShiberMonkey (#21374) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Vhogy a 172 centi meg 72es strenght nem vonzó számomra... :(

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#21379) Z'Z" válasza ShiberMonkey (#21374) üzenetére


Z'Z"
őstag

Alex Tellest rakd be helyette.
Militáoval még linket is kapnak. :)
Egyébként köszi a CT-t.

Szerk.
Herrerát cseréld le Fredre. (backbone) kell rá.

[ Szerkesztve ]

(#21380) dracox válasza Z'Z" (#21379) üzenetére


dracox
addikt

Srácok ti Ultra attack-nál milyen felállásra váltotok ill. az instrukciók is érdekelnének. (ui: mindenkinek szól)

[ Szerkesztve ]

(#21381) ShiberMonkey válasza Z'Z" (#21379) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Telles megvolt csak H/M az volt a baj és az agilityje sem volt olyan jó, de lehet mégegyszer rápróbálok. Köszi a tippet. :)

(#21382) Z'Z" válasza ShiberMonkey (#21381) üzenetére


Z'Z"
őstag

Vagy Sandrot is be tudod építeni, ha nem zavar a H/H
Illetve CM-be javaslom még UCL Allant.

[ Szerkesztve ]

(#21383) ShiberMonkey válasza Darabokra (#21375) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Nagyon sokszor csak In game derül ki mennyire hasznos egy játékos, sőt valamikor csak egy adott felállásban.
Tavaly nekem ilyen volt Slimani is finisher lappal. Vagy skorpió Giroud is. Nyílván a másik nagy faktor hogy ki hogy használja az adott lapot. Nekem 2-3 játékos fixen megvan a játék kezdete óta Alex Teixeira-Taison és Giuliano. Teixeira 100 körüli meccsnél jár (sokszor csak funból bedobom csereként) és 62 gólnál és 31 assistnál jár. Szóval nem mindig a stat dönt csak. Jesusra én például deadeyet rakok mert számomra az a fontos hogy tudjon passzolni mert nem 40 méteres labdákat vágok neki előre hanem max 20 méterről ugratom ki :)

(#21384) ShiberMonkey válasza Z'Z" (#21382) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

A H/H szerintem arra a posztra a legjobb szerintem gondolkoztam Alban és akkor Azpi mellé. Mert előkészítésben az egyik legjobb.

(#21385) Z'Z" válasza ShiberMonkey (#21384) üzenetére


Z'Z"
őstag

Esetleg egy ilyen variáció?

Emlékeim szerint Radja untradeable, ezért építettem be. :)

[ Szerkesztve ]

(#21386) ShiberMonkey válasza Z'Z" (#21385) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Jól emlékszel megvan Radja, meg azóta lett Godín Navas Untradbe. A WL-t letolom velük. De mindenféleképpen megpróbálom amit készítettél. Vrsaljko és Sandro szél nagyon tetszik. Miranda UCL lapja mennyire jó, nekem a sima volt csak meg de valamiért nagyon fáradt :/

(#21387) Z'Z" válasza ShiberMonkey (#21386) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én sokáig használtam, igaz kb. két patchel ezelőtt. :DDD
Én nem éreztem, hogy jobban fáradna, mint a többi védő.
Talán Szigmának is megvan még, szerintem ő is meg van/volt vele elégedve.

(#21388) Kristof_94 válasza Szigma70 (#21354) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hát én ilyen fos vagyok! :DDD

(#21389) freddyadu


freddyadu
senior tag

Lassan összeáll az új csapat:

A balszárny még képlékeny, de oda majd úgyis Neymar lesz a megoldás Tellessel, azonban előtte meg kellene egy ikon KP a kémia miatt.

Rendben lesz ez a csapat szerintetek?

(#21390) Darabokra válasza freddyadu (#21389) üzenetére


Darabokra
senior tag

hát igen, nehogy már az a Dembele beférjen ebbe a csapatba. :D szép

(#21391) Scale


Scale
őstag

Annyira undorító és szánalmas az olyan, aki szerez egy gólt és hátul passzolgat... És ha sikerül is elvennem a labdát akkor se tudom megbüntetni mert elpattan tőlem vagy valahogy szerencséje van.. annyira undorító. És ezt egy sima drben.. még wlben elhiszem hogy az emberek az életben maradásért kaparnak de sima meccsen... 😣

Ja és egy kaput eltaláló lövése volt, az is gól 😂

[ Szerkesztve ]

(#21392) Darabokra válasza Scale (#21391) üzenetére


Darabokra
senior tag

én max az olyanok ellen passzolgatok hátul a végén, akik ellen 28x lőttem kapura, ők 1x, de 2-1re vezetek. Na nem szeretnék így mégegy gólt bekapni a végén a második lövésből is:D

[ Szerkesztve ]

(#21393) evibly válasza dejvid8 (#21292) üzenetére


evibly
senior tag

Ok, sztem fél 10-10 között leszek, ha az ok...

(#21394) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Minden platformon irgalmatlan lag van a menüben? Ingame is katasztrófa, de ezt nem gondoltam volna...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#21395) dejvid8 válasza evibly (#21393) üzenetére


dejvid8
őstag

Jó lesz! :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#21396) Tajték


Tajték
senior tag

Srácok csak én érzem úgy hogy a 4-2-3-1 felállás nem adja már annyira? :F
Valahogy már nem érzem hogy jól működne nekem. Hozzáteszem nem a finess miatt mert eddig sem izgatott, hanem maga az egész. Ti hogy vagytok vele?

Úgy néz ki keresnem kell másik jó kis kontrázós felállást. Elgondolkodtam egy 3 védős témán, esetleg a 3-5-2 vagy a 3-4-1-2 ? :F

Valamint SIF Hazard egy vicc, a csapatban mindenki jobb nála a saját posztján, ezt kb 30 meccs után mondom, néha helyzetbe kerül belövi néha, de sokszor a meccs után csak elgondolkodok hogy egyáltalán feljött e a pályára? :)

[ Szerkesztve ]

(#21397) freddyadu válasza Darabokra (#21390) üzenetére


freddyadu
senior tag

Azért remélem nem lesz teljesen haszontalan az a Dembele! Statok alapján ő tűnt a legjobb megoldásnak, utána kipróbálom Felipe Andersont, utána jöhet Nejmár....

(#21398) akooos válasza evibly (#21393) üzenetére


akooos
veterán

Jöhetek én is? :))

(#21399) Mrdevil válasza Tajték (#21396) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az szép 1.1 millos lap. Pedig filozok rajta én is ha lesz lóvém.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21400) Tajték válasza Mrdevil (#21399) üzenetére


Tajték
senior tag

Bal CAM ben és LW ben is játszatom, de reménytelen számomra.... már korábban próbálkoztam gold Hazarddal és az is szürke egér volt, gondoltam új hadrendben kicsit tapasztaltabban is és SIF is hátha jobb lesz, de áhh.

Ez nem zártja ki azt hogy nálad jó lesz! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.