Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sziasztok!

PES témát legyetek szívesek itt lezárni, megvan a saját topikja!

Köszönöm!

(#752) veterángeri válasza underdark (#750) üzenetére


veterángeri
tag

Az a baj ebbe a pro clubsba, hogy túl sok az önző ember. Én minden évbe elkezdem de hamar abba is hagyom. Lehet csak én kapok ki mindig hülyéket de számtalanszor előfordul, hogy a kapusunk kijön cselezgetni gólt lőni. Meg amikor jó helyzetbe vagyok se passzolnak mert ő akar gólt lőni de úgy, hogy előtte kicselezzen 6 embert.

(#753) drachoHUN válasza veterángeri (#752) üzenetére


drachoHUN
senior tag

NE a beugróból indulj ki. Az igazi Pro Clubs nem az. Kell egy csapat, akár csak 2-3 ember és máris jobb élményt nyújt. Aztán persze lehet bővülni, vagy más csapathoz menni, ahol többen vannak. Ez már csak attól függ, hogy mit is vársz el, mit szeretsz, mit akarsz. DE NE a drop-in alapján ítélkezz, mert az csak a kezdő lépés, ami sokakat eltántorít sajnos.
Idén elvileg a kapusok már nem futkoshatnak ki a 16-oson belülről, és amúgy is nehezebb dolguk lesz. Talán ez segít kiírtani a férgeket a beugróból is kicsit.

Forza JUVE!!!

(#754) underdark válasza veterángeri (#752) üzenetére


underdark
aktív tag

Azért írtam, hogy nem a játékbeli résszel kell foglalkozni, főleg nem a drop in meccsekkel
Magyar csapatot kell keresni, FB csoportok tele vannak játékoskersővel

Ideiben már nem jöhet ki a kapus (elvileg), pont ezért ;]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#755) Geradossz válasza underdark (#754) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Az elég nagy hülyeség lenne ha nem jöhet ki, mert vannak szituációk amikor ki kéne. Pl jön egy inditás félpályán tul ha a kapus kijönnne elérné de igy az ellenfél fogja elárni és kb 100% gól.

(#756) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Jól látom, hogy az alap verzió is tartalmaz 5 hétre 1-1 packot?

PSN: OldSlowhand74

(#757) veterángeri


veterángeri
tag

Egy kis érdekesség!

Az EA Sports speciális, internetről letölthető kiadást dob piacra az Egyesült Államokban. Bár ez nyilván nem kerül a kezekbe fizikai értelemben, a cégnél mégis készítenek borítót a különleges verzióhoz. Ezen pedig a szokásokhoz híven egyetlen játékos fog szerepelni, azt, hogy ki lesz a szerencsés, szavazással lehet eldönteni. Minden csapatból egy futballistára voksolhatunk – a Chicago Fire-ből ez a futballista a magyar Nikolics Nemanja!

Itt szavazhattok: [link]

Forrás: nso

[ Szerkesztve ]

(#758) MdewC válasza Aguinaga (#756) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen, jól látod. :K

Érdemes játszogatni a demóval, hogy szokj 1-2 új mozdulatot. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#759) underdark válasza Geradossz (#755) üzenetére


underdark
aktív tag

én se tudom, hogy lesz ez megoldva

de szerintem akkor nem jöhetsz ki vele ha birtoklod a labdát vagy nem tudom, de az biztos, hogy valamit tenniük kell a sok agyhalott ellen ebben a módban :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#760) Aguinaga válasza MdewC (#758) üzenetére


Aguinaga
őstag

Megpróbálok, köszi :R

Az utolsó időkben már nem volt türelmem a 17-hez, ehhez sajnos nem csak a játék maga tett hozzá

PSN: OldSlowhand74

(#761) MdewC válasza Aguinaga (#760) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hidd el megértem. Nálunk is zajlik az élet...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#762) ferni


ferni
őstag

Tegnap 18 demoztam jó pár meccset.
Utána kiakartam próbálni 17 ben 1-2 felállást UTben.

20. Percben megfogtam és kikapcsoltam a PSt, gusztustalanul gyors, pattogó és szar volt a jatekmenet... Kajak ledöbbentem a kulonbségen....

Remélem a 18at nem gyorsítják fel ennyire soha

(#763) drachoHUN válasza underdark (#759) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Egyedül drop-in-ben lenne szükség ilyesmire, üdvözítő lenne ha ez a korlátozás csak azt érintené.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#764) ProEvoFan válasza ferni (#762) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:Y Nekem a demo is gyors, nehezebb fokozaton oktat a játék...gyors passzok, azt sem tudom hol vagyok.Már most gyors.

[ Szerkesztve ]

(#765) Toxy válasza ferni (#762) üzenetére


Toxy
aktív tag

Demo-ban normal a játékmenet sebessége, persze hogy lassabb 17-nél.

(#766) Toguro San


Toguro San
tag

Sziasztok!

Én már letöltöttem a demót és ki is próbáltam egy Real - Atletico derbivel. A grafika a hangulat nekem nagyon tetszik, külön feldobja az egész élményt, hogy már a spanyol liga licence is benne van a játékban.
Kicsit lassult a játékmenet szerintem ami jót tesz a védelem nehezebb feltörésének! Nagyon sok mindent még nem lehet leszűrni, számomra ami zavaró volt az a gól lövésnél a labda fizikája a hálóban. Eléggé furán pattant a labda és a háló rezgése sem olyan mint amit az elmúlt 2-3 évben megszoktam.

Én már előrendeltem a játékot pár hete, remélem az előre írt 29. helyett már olyan 26-27-én a kezembe vehetem a játékot.
Bevallom, hogy már 7 éve veszem meg minden évben a FIFA-t, és persze volt amikor csalódást okozott az előre felvázolt hírekkel szemben, remélem idén nem ez történik. Én kizárólag a "karrier" mód miatt játszom.
Van itt rajtam kívül olyan aki nem az online élmény és kihívás miatt játszik, hanem a karrier mód is "kielégíti"?
Láttam már youtube-n videókat, hogy azért foglalkoztak a karrier mód fejlesztésével is, több átkötő videó is lesz!
Már nagyon várom

u.i.: A hálót pedig tényleg javítsák ki mert kiborítóan idegesítő.... :)

(#767) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Kint van már a játék srácok? És ha igen, van benne anti-cheat?

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#768) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#767) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

2 hét múlva kiderül. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#769) Meghivott


Meghivott
addikt

Mi már megkezdtük az idei packluckot, gyerek nyitott egy limitált arany Messit, Suarezt, Cavanit fociskártyában ;)

(#770) chop


chop
őstag

Na, en is megvettem, mar tolti a konzol, 42,8 giga az egesz.

23 992 Ft volt a Store-bol, 20% kedvezmennyel. Ennel olcsobban sehol nem lattam.

(#771) Toguro San válasza chop (#770) üzenetére


Toguro San
tag

Én előrendeltem 19.000 ft-ért!

(#772) chop válasza Toguro San (#771) üzenetére


chop
őstag

Az Icont?

(#773) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#768) üzenetére


vegitossj7
addikt

Na, akkorra visszanézek. Ha van anti-cheat, megveszem.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#774) Toguro San válasza chop (#772) üzenetére


Toguro San
tag

Ja, hogy te az ikonra gondoltál?
Nem én csak a simát...

(#775) chop válasza Toguro San (#774) üzenetére


chop
őstag

Igen, bocs, elfelejtettem beleirni. Gondolkodtam a lemezesen, de ugyse fogom eladni ameddig ki nem jon az uj, utana meg mar nem fogjak megvenni, szoval ertelmetlen.

Egyebkent ez (klikk) azt irja, hogy EA Access-szel (nekem volt meg egy fel nem hasznalt gift cardot a tavalyi konzolvasarlas utan) mar 21-tol lehet tolni. Kivancsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#776) Toguro San válasza chop (#775) üzenetére


Toguro San
tag

Valami ilyesmi infóval már én is találkoztam, hogy lehet 21-től is tolni (már nem tudom hol olvastam), de 29-ig "csak" 10 órát lehet vele játszani, vagy valami ilyesmi rémlik....

(#777) chop válasza Toguro San (#776) üzenetére


chop
őstag

Tavaly is ilyen 10 oras limit volt, szoval sanszos.

(#778) Kristof_94 válasza vegitossj7 (#773) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Körülbelül 1-2 hónapig lehetett néhány alkalommal "overall" csalókkal találkozni, de hamar kilőtték őket, WL-ben semmi gond nem volt.

(#779) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Itt az első komolyabb bug amit találtam :DD

Gunner for life

(#780) Toguro San válasza ProgenXL (#779) üzenetére


Toguro San
tag

Ez olyan hatalmas BUG, hogy komolyan kerestem vagy 2 percig hogy mi a hiba :DDD :DDD :DDD

(#781) chop


chop
őstag

No, jopar derbi utan roviden en is osszefoglalnam tapasztalataimat a legujabb csalival kapcsolatban:
- a jatek sebessege sokkal baratsagosabb, mint a korabbi epizodokban, bar foleg az UT reszerol tudok nyilatkozni, de ott sokkal nagyobb rohanas van, mint most a demoban, ez utobbi sokkal realisztikusabb es JATSZHATOBB! Valoszinuleg megint fel lesz gyorsitva, de ennek tenyleg nem latom ertelmet.
- nehany meccs utan ugy nez ki, hogy a kiherelt beadasok ujra mukodokepesek lesznek es megkockaztatom, hogy sikerult is jol kiegyensulyozni azt, hogy azert ez a Fifa ne csak a beadasokrol szoljon es ne legyen uberOP.
- a jatekos kontaktok is jobbnak tunnek, meg lehet tartani egy darabig a labdat fedezessel, nincs az, hogy a vedo azonnal elveszi a labdat, jobban lehet vele lassitani a jatekot, amig feler a masodik hullam. Ez nagyon tetszik, tehat tutira el fogjak barmolni.
- a grafika fejlodott valamennyit, nyilvan hatalmas ugras lehetetlen, de szerintem elethubbek a mozgasok es reszletgazdagabb az egyes mozdulatokbol a masikba valo atmenet.
- nekem ugy tunt, hogy az AI-on is sokat fejlesztettek, meglep olyanokat a gep, amiket masik jatekos ellen latsz foleg: kirugasnal letamadja az ellenfel a vedot, akinek kipasszolod a labdat, testcselre is reagal, stb. Neha olyan erzesem volt, mintha nem is a gep ellen jatszanek. Es ez durva.
- jo a hangulata a jateknak, na. Osszessegeben ez a legfontosabb, valahogy nincs hianyerzet, lehetne szebb, jobb, komplexebb, de igazabol igy is teljesen jo.

Ha ezeknek a pozitivumoknak a fele konstans modon atkerulne az UT-be, mar sokkal jobb lenne az idei Fifa.

Es most pedig felebredtem... :)

(#782) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Hol a legolcsóbb PC-re az Icon Edition?

(#783) marcess válasza szupersanyi (#782) üzenetére


marcess
senior tag

Pc-re én nem láttam sehol sem, csak origin store-ban, ott nekem 20% kedvezménnyel 23520 forintot írt a paypal.

(#784) Garsza válasza szupersanyi (#782) üzenetére


Garsza
veterán

Indonéz origine store -ban.

(#785) Toguro San


Toguro San
tag

Mint már korábban írtam én is kipróbáltam a gameplay-t, majd elolvasgattam a korábbi hozzászólásokat és úgy voltam vele tolok még 2 meccset és jobban odafigyelek azokra a részletekre amiket itt is páran megjegyeztek.
Szóval egy spanyol (Real-Atletico) és egy MLS (LA-Toronto) meccset választottam, hogy azért a licencelt bejátszásokat is élvezhessem kicsit....
Azt még hozzáteszem, hogy világklasszis nehézségi szinten játszottam a meccseket.
Szóval Real-Atletico 1-3-as vereség.
Mezőnyben teljesen kiegyenlített játék volt, lassú passzolgatás itt és ott is, teljesen élvezhető a meccs így, VISZONT az Atletico 3-szor lőtt kapura a 16-on kívül és mind a 3 lövése cső ficak volt, úgy hogy a kapusnak esélye sem volt.... picit furcsállom, na mindegy! Hálónak az animációja az továbbra is ocsmány szerintem. Ja és még 2 büntetőt is kapott az Atleti, de szerencsére mind a kettőt fogta Navas...
Második meccs. LA-Toronto 4-1-es győzelem
Az előző meccsel ellentétben már 20 perc után 3-0 volt ide. Nekem a kapusok hatékonysága nem tetszett. Lövésekre úgy ugranak el, hogy sehogy. Picit sarokra lövök és olyan mintha helyben dobná el magát a kapus. A lapos labdákat meg továbbra sem tudja védeni, melyek láb mellett vannak lőve.
Remélem a teljes játékra a kapusokat kicsit még tuningolják, valamint a hálót rendbe teszik , mert ezeket leszámítva nekem nagyon megfogott a játékmenet és már alig várom a kiadás napját!

(#786) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Valaki tud tippet arra vonatkozóan, hogy Xboxra hol lehetne a legolcsóbban beszerezni a játékot? :)
Ha kell, szólok a szingapúri rokonaimnak, hogy vegyék meg nekem, csak nem nagyon tudom a módját, hog hogyan tudnák ők nekem megvenni :)

(#787) akooos válasza _adaml21_ (#786) üzenetére


akooos
veterán

Vesznek a szingapúri rokonok gift cardot itt vagy itt. Utána a szingapúri régióban élő rokonok a szingapúrira állított xbox régiójukon beírják az oldaltól kapott kódot, megjelenik az accountjukon az X SGD-nyi ajándékkártya, aminek a kontójára meg lehet vásárolni a játékot a szingapúri microsoft storeban.

(#788) chop


chop
őstag

Azt tudja valaki, hogy Rode hova tunt a Dortmundbol? Egyik kedvenc CDM-em volt a 17-ben: olcso, hatekony.

(#789) marcess válasza chop (#788) üzenetére


marcess
senior tag

Dortmundban. Közel nincsen még az oldalakon 100%-os adatbázis, majd a játék megjelenésekor kell nézegetni.

(#790) dracox


dracox
addikt

Valaki tudja, hogy az erős beadást hogyan lehet kivitelezni? A 17-ben ha kétszer lenyomtam az ívelés gombot akkor izomból berúgta közepre a demoban nagyon nem mukodik ez az opcio...

(#791) chop válasza marcess (#789) üzenetére


chop
őstag

Zsir.

dracox: en ugy emlekszem, hogy 1 nyomas hosszura ivel, 2 a rovidre, 3 pedig a belott passz. Ez volt a 17. A 18-ban csak 1, illetve 2 nyomas van, az elso ivel, a masodik pedig bepasszol. Szoval butitva lett, de ez nem feltetlenul problema.

[ Szerkesztve ]

(#792) dracox válasza chop (#791) üzenetére


dracox
addikt

En mindig kisszögletet végeztem el aztán bebikáztam a dupla gombnyomásos "íveléssel"azzal az emberrel akinek lepasszoltam a lasztit. Sok fejest lehetett így szerezni, de ezek szerint ellehet felejteni ezt az opciót is már....

(#793) Toguro San válasza chop (#788) üzenetére


Toguro San
tag

Sebastian Rode, továbbra is a Dortmund keret tagja, csak csontproblémák miatt ismeretlen ideig nem bevethető. Én még a Bayern-es idejében szoktam megvásárolni! Nagy potenciál volt / van benne! :D

(#794) MdewC válasza ferni (#762) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez nem csak a sebesség kolléga!

Hanem a sok patch és koncepció végterméke.

Eleve az UT sokkal gyorsabb lesz mint most, az egy dolog. De az ea karácsony előtt tavaly is tönkre tette a game playt, jött az auto tackle, maguktól blokkoló védőkkel, a töménytelen visszapattanóval és az irányítás befolyásolásával. Ezek voltak az évközi patch-ek, ezek tények.

Erre kell számítani, semmin nem kell meglepődni. Ezért írtam korábban, hogy mennyivel tisztább a game play a demóban, mint a 17-ben. Ez teljesen tudatos.

A 17 is jól indult, jegyzem meg, de persze várom én is a 18-at.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#795) MdewC


MdewC
nagyúr

Vki írna pár variációt a beadásokra, ha már kitapasztalta?

Milyen típusok vannak, mik a kombinációk és mik az egyes előnyök?

De csak olyan ember írjon, aki konkrétan vágja és tesztelte, találgatásokra senki sem kíváncsi. ;)

Köszi.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#796) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Sziasztok!

Páran írtátok , hogy tölti le a teljes játékot amit store vásároltatok meg...
Mégis milyen platform?
Magyar store vettem meg, le is vonta a pénzt, viszont nekem csak egy visszaszámláló megy hogy 11 nap van hátra, alatta pedig be pipálva az auto download, mindez PS4 platformon
Most akkor nekem mikor lehet letölteni?
Illetve mikor tudom használni?
Előbb mint a lemezes verziót?

Válaszokat előre is köszönöm :F :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#797) Toguro San


Toguro San
tag

Örülök a Spanyol liga licencnek, valamint az MLS-nek is. Benne van már a PL, remélem a Bundesliga tv-s módja benne marad! Már csak abban reménykedem, hogy ugye a PES élvezi a BL és EL licencét, azért az EA is kicsit felpörgeti ezeket az eseményeket!
Nem szerettem az eddigi részekben, hogy mivel nincs eredeti licenc, így mintha nem is foglalkoztak volna vele.
Remélem ez most kicsit másképpen lesz! Attól még hogy a játékban Bajnokok Kupája néven fut, kreálhatnának köré olyan atmoszférát, meg felvezetést, hogy érezni lehessen, hogy ez bizony egy nemzetközi kupa... Eddig ez nem volt meg, remélem most kicsit figyeltek erre. (vannak kétségeim)

(#798) MdewC válasza tigomigocika (#796) üzenetére


MdewC
nagyúr

Melyik verziót vetted???

Ha nem a simát, akkor 3 nappal a megjelenés előtt lehet vele játszani.

De ezek szerint kiírta. 11 nap, letölti amikortól lehet és kész.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#799) chop válasza dracox (#792) üzenetére


chop
őstag

Ez talan nem is baj, a legtobb jatekkal az a gond, hogy van benne valami glitch, ami ellen nem lehet vedekezni es mindenki ezt tolja. A legjobb es a legnagyobb rajongotaborral rendelkezo jatekoknal (Diablo, Starcraft, AoE, stb.) van legalabb egy kozos pont: jol ki vannak egyensulyozva az elonyok es hatranyok es nem lehet csak egy strategiat alkalmazva folyamatosan sikert elerni. A Fifa kivetel, minden evben van valami szar, amit tul OP-ra csinalnak.

(#800) LedyGyuszi válasza Attila432 (#724) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem teljesen normáisan kérdeztem, ha vki arrogáns volt, az te voltál...ezért rossz az írásban való kommunikáció, mert nem lehet visszaadni a beszéd szépségeit...
semmi rossz szándék és támadás nem volt részemről, ha úgy érzed, akkor elnézést kérek!
és tényleg kíváncsi voltam, hogy más mit lát benne?

mire számítok egy játéktól? újítások, de nem az, hogy picit szebb a grafika...pl tavaly jött egy új motor, sbc-k, WL, journey, stb... nah ezekre azt mondom vmi! tavaly is a játék elején, sztem eléggé eltalálták a gameplayt, aztán a 78. patch után visszakaptuk a 16ot...

XONE: LedyGyusziHU

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.