Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) MdewC válasza Kristof_94 (#250) üzenetére


MdewC
nagyúr

Meg lesz fűtés télen a pályákon! Végre. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#252) dracox válasza LendvaiFeri1 (#249) üzenetére


dracox
addikt

Végre La liga licensz :R :C

(#254) toome1985 válasza LendvaiFeri1 (#249) üzenetére


toome1985
tag

Làngok a kapu mögött istenem... Erre ment el egy év. :)

(#255) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 18 +45 NEW FACES | FT. DE BRUYNE, MUSA, KARIUS...etc

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#256) MdewC válasza toome1985 (#254) üzenetére


MdewC
nagyúr

A hideg volt az oka az irányítás késésnek, ezzel most megoldódott.

LFeri: az a fej! :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#257) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

ASENSIO 99 LONGSHOT!!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#258) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#257) üzenetére


MdewC
nagyúr

Legyen 96 + long shot trait, de csak azé, hogy hajthass az IF-re. Na? :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#259) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#258) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Megegyeztünk. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#260) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Megjelenéskor most nem fogom megvenni az tuti...

De év közben, mondjuk bf.-kor vagy karácsonykor szokott valahol valami jó akció lenni, amikor jó áron meg lehet venni?

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#261) BBBull999 válasza dvtkfan (#260) üzenetére


BBBull999
csendes újonc

Én tavaly Győrben, a Media Marktban láttam a 17-et ilyen 6-7 ezerért (már nem emlékszem pontosan, valamelyik a kettő közül) PC-re. Gondolom konzolokra akkor ilyen 9-10-ért árulták Black Fridayen. Karácsonykor is hasonló árak szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#262) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

GAMESCOM TRAILER!!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#263) sz_abika válasza dvtkfan (#260) üzenetére


sz_abika
addikt

Karácsonyi season saleben mindig van fél áron, dec 10 körül :) (PS4)

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#264) Imre921


Imre921
tag

Üdv

Várható gépigényről lehet esetleg tudni valamit? Ugyanaz a frostbite engine, szóval elvileg nem szabadna h magasabb gépigénye legyen.

Csak azért érdekel mert az i3 6100-asomat nem cserélném i5-re ha nem muszáj.

(#265) ProgenXL válasza Imre921 (#264) üzenetére


ProgenXL
őstag

Elég az i3-6100

Gunner for life

(#266) dracox


dracox
addikt

Nem tudjáktok, hogy az alt+tab=DNF funkciót kiveszik a 18-ból? Semmi értelme már csak arra jó, hogy a tisztességesen játszó gamereket jobban felb*sszák..

(#267) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Láttam a németországi Saturn és Mediamarkt webshopjaiban PS4-et 1TB-os változatban FIFA18 Ronaldo Editionnal csomagolva 299€-ért.
Lesz vajon hasonló ajánlat itthon is???

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#268) A guru válasza Gaborz1 (#267) üzenetére


A guru
addikt

Több mint valószínű.

(#269) Gaborz1 válasza A guru (#268) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Csak mert a mai forint-euro árfolyamot tekintve igencsak jó áron adják kinn.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#270) underdark válasza Gaborz1 (#267) üzenetére


underdark
aktív tag

itthon 120 körül lesz ez a bundle szerintem (slim) :)
max még adnak mellé egy controllert

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#271) Gaborz1 válasza underdark (#270) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Lemaradt, hogy a Slim változat lesz ennyi. Forintra átszámolva ~93k.
Agyalok egy ideje rajta, hogy lehet be kéne ruháznom egy konzolra. Még a hazajuttatását is meg tudom oldani.
Gondoltam bedobom ide, hátha érdekel mást is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#272) ProEvoFan válasza underdark (#270) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem biztos.Tavaly az 1TBos gépet+új CODot vettem csomagban ami 106ezer forint volt.
Most is vannak jó párosítások ennyiért.Sőt, aki tud várni az xbox one x megjelenéséig, talán mégolcsóbb lesz a ps4.

(#273) Citroware


Citroware
addikt

Mivel egyeseket érint és már érintett is, ezért íme egy leírás, hogyan tartsd életben a FIFA profilod (= ne tiltsanak ki).

[link]

(#274) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ebben lesz PS4 pro támogatás?
Mármint jobb/szebb lesz pron?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#275) Edgar2621 válasza Citroware (#273) üzenetére


Edgar2621
őstag

Mind nagyon szép és jó, ennek ellenére újra veszik majd az emberek a coint, csinálják a millió accountot stb. Annyi account van, hogy lehetetlenség figyelni mindegyikre, párat elkapnak aztán jó napot. Azt meg inkább hagyjuk is, hogy a legnagyobb YouTuberek reklámoznak coinnal foglalkozó oldalakat, nevetséges. Nyomják a full Toty csapatukkal, amiben szponzorok segítenek nekik, vagy az Ea segít(mindegy) az emberekkel meg elhitetik, hogy lehet ilyen csapatod, csak jól kell játszani, szerencsésnek kell lenni vagy ha nem megy coint is lehet venni(link is below...). Hányingerem van ezektől, bármennyire jó játékosok vagy jó videókat tesznek fel. Tudom ezzel keresnek pénzt és az a hülye aki elhiszi, de nálam ez bűncselekmény, embereket csapnak be, vezetnek meg.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#276) ProEvoFan válasza Edgar2621 (#275) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tökéletesen egyetértek veled.Fifa 17et PCn játszottam, rengeteg coin farmolós, kilépkedős játékossal találkoztam.Amúgy PS4en is ez ment/megy?Idén ha a Fifa18 mellett döntök, akkor PS4re szeretném megvenni.Néztem a nagy youtube sztárok oktató videójukat és kb mindegyiknek coin vásárlási kedvezmény reklámmal indult a videójuk... Erről kicsit a EA is tehet, mert a hivatalos EA lap csomagokban nagyon kitkán voltak jó lapok...a másik probléma, hogy csak a nagyon jó játékosokat jutalmazta a játék.Nem mindenkinek sikerült bejutni a hétvégi "elit ligába", ahol ha jól szerepeltél, akkor kaphattál fasza kártyákat.

(#277) Edgar2621 válasza ProEvoFan (#276) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ez így van, az Eanek is keményebben kellene fellépnie, de úgy tűnik nem érdekük. PS4et nem tudom, én Xboxon toltam, nálunk is voltak coin csalók és olyanok akik vettük az accountot/coint. Csalóból kevesebb volt, az utóbb kettőből viszont elég sok. Az látható amikor valaki nem tud játszani csak sprintel Toty Ronaldoval és rángatja az analógokat, nyomkodja a gombokat. Abban teljesen igazad van, hogy nagyon nem volt súlya a packoknak idén és a reward rendszert is át kellene alakítani.

XO: Gollami26

(#278) A guru válasza ProEvoFan (#276) üzenetére


A guru
addikt

PC-n online fifázni gyakorlatilag értelmetlen, 2szer annyiba kerül minden játékos mint konzolon és sok a csaló is. PS4-en semmi baj nincs a játékosokkal csak a játékkal, rengeteg meccs manipulálva van a gép által.
A coin vásárlós youtuberes dologhoz csak annyit, hogy aki tényleg jól játszik az azért simán tud Ronaldot, Messit venni, nyilván a bénábbaknak van kitalálva a coin vásárlás. Amég van rá kereslet addig nem lehet ezzel mit kezdeni.

(#279) ProEvoFan válasza A guru (#278) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na ez jó hír, mármint a ps4 játékosok morálja:)
PCn is manipulálva volt egy csomó meccs, főleg megjelenés után kb 2 hónappal kezdődött az egész...mikor még követtem a fifa17 topikot, 10ből 5 hozzászólás erről szólt...

(#280) Edgar2621 válasza A guru (#278) üzenetére


Edgar2621
őstag

Azért a béna és a profi között van még pár lépcsőfok, mégis csak szinte a profik szaladgálnak Toty játékosokkal, meg azok aki vesznek coint. Akik csak simán nagyon jók azoknak is nagyon jó csapatuk van, de nem tehetik meg a Toty játékosokat. És ez az ami idegesítő, hogy esélyed sincs ilyen csapatra ha nem raksz a játékba 60-100 napot és nyomod a wlt mint az állat. A coin vásárlással nincs is gondom, csinálják, de az, hogy ezt ilyen emberek reklámozzák...

XO: Gollami26

(#281) A guru válasza Edgar2621 (#280) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem a toty játékosok nem feltételei a jó csapatnak, lehet bőven jól szerepelni egy 85-87-es ratingű csapattal, packokat meg nem érdemes venni, draftolni kell és a WL-ben gold szinten végezni és akkor simán 1-1,5 millás csapatot össze lehet rakni.

[ Szerkesztve ]

(#282) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

NEW STADIUMS IN FIFA 18

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#283) Z'Z" válasza LendvaiFeri1 (#282) üzenetére


Z'Z"
őstag

És a Groupama Aréna? :D

(#284) MdewC válasza Z'Z" (#283) üzenetére


MdewC
nagyúr

Meg a felcsúti? :DDD

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#285) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#284) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

mezőkövesdi? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#286) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#285) üzenetére


_adaml21_
őstag

(#287) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#286) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Valamelyik fifában volt olyan mód, hogy sehol nem ment ki a labda, az alap/oldalvonalról pedig visszapattant. Itt ilyen mód nélkül lehetne alkalmazni. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#288) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#285) üzenetére


MdewC
nagyúr

Adam: :DDD

M. Wild a kivetítőkön, ez lehetne a day 1 patch.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#289) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Esélyes, hogy Renato Sanches a Swansea csapatához igazol. Tudjuk ez mit jelent! :C

(#290) MdewC válasza Kristof_94 (#289) üzenetére


MdewC
nagyúr

Semmit, mert még nem hivatalos, az angol csapat a 12. akivel hírbe hozzák... ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#291) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

PC-s fifások ti honnan rendelitek elő a 18-t és melyik verziót? Nekem tetszik a Ronaldo és az ICON edition is, de Originen brutálisan drágák, viszont az ajándék csomagok csábítóak...
A sima verzió 60 euró, de azt neten 40 euróért is meg lehet venni, ami azért barátibb, viszont a speciális verziók csak az originen vannak...

(#292) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#291) üzenetére


Edgar2621
őstag

Kristóf ne viccelj már, mind tudjuk, hogy a legfullosabb verziót fogod megvenni :D Aminek véleményem szerint semmi értelme, na de kit érdekel az én véleményem ;)

XO: Gollami26

(#293) etaclan1984 válasza Edgar2621 (#292) üzenetére


etaclan1984
őstag

Aki játszik a FUT-al annak szerintem kötelező az icon verzió.

(#294) LendvaiFeri1 válasza etaclan1984 (#293) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Minek? A 40 csomag miatt, ami kuka? Vagy a loan player miatt, amit meg tudok venni a katalógusból?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#295) Edgar2621 válasza etaclan1984 (#293) üzenetére


Edgar2621
őstag

Őszintén én pénzkidobásnak tartom, de senkit nem fogok vissza, hogy azt tegye ami belátása szerint a legjobb :) Nekem a packok semmit nem adtak eddig hozzá a játékhoz, a loan playerek pedig az első 3 napban tök jó bulihangulatot kölcsönöznek, aztán ki is fújnak.

XO: Gollami26

(#296) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#292) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Dehogy! A 17 is a sima! 40 eurót épp elég lesz érte kiadni... :U

(#297) #16514048 válasza Kristof_94 (#296) üzenetére


#16514048
törölt tag

Főleg hogy kicsit később még annak a dupláját elköltöd majd fifa pontokra. ;]

(#298) Kristof_94 válasza #16514048 (#297) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igyekszem megállni! :D
Ha meg igen, akkor inkább a 17-ből kellene átvinni, mert ott most jóval olcsóbb.

(#299) MdewC


MdewC
nagyúr

Ezek a pakkok most mikor jönnek egyébként?

5 db - 20 db - 40 db ha minden igaz, attól függően, hogy melyiket veszed, de mikor kapod meg ezeket?

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#300) sz_abika válasza MdewC (#299) üzenetére


sz_abika
addikt

Gondolom hetente egyet /kettőt ahogy a korábbi években is.

PSN: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.