Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) BBBull999


BBBull999
csendes újonc

Üdv
Valaki nem tudja esetleg, hogy mikor érkezik a demo? Már nagyon várom! :)

(#202) underdark válasza BBBull999 (#201) üzenetére


underdark
aktív tag

Most lesz zart beta, demo szerintem szeptember 13-15 korul varhato

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#203) Z'Z" válasza BBBull999 (#201) üzenetére


Z'Z"
őstag

Szia,

"The FIFA 18 Demo will be released on September 12, 2017 (Tuesday). (Estimated Date)"

(#204) BBBull999


BBBull999
csendes újonc

Köszönöm szépen :D Most YT-n egy DTT nevű norvég srác csinál gameplay-t a zárt bétából, elvileg twitterre tölti majd fel. Szerintetek inkább XBOX ONE-on vagy PC-n lenne jobb a játék?

(#205) A guru válasza BBBull999 (#204) üzenetére


A guru
addikt

Konzolon érdemes játszani a fifát, ha már van lehetőséged választani.

(#206) MdewC válasza BBBull999 (#204) üzenetére


MdewC
nagyúr

Csak konzol. PC-n sajnos rengeteg a csalás.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#207) Kristof_94 válasza MdewC (#206) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igazából már hónapok óta "kiirtották" őket!

Egy pár újdonság, amit olvastam a 18-ról:

- Láthatjuk majd a játékos in game statjait a lapján, választható "fülként". Mint pl. eddig volt a "player bio" vagy "player details".
- A FUT-ban a kezdő csomagnál ki lehet választani a nemzetet. Gondolom nagyrészt olyanokat ad vagy talán a bajnokságra is vonatkozik.
- Karrier módban lehet alkudozni a játékossal interaktív módon: Itt nézzétek meg!

Ha esetleg szabad, akkor rakhatok be képeket is, amiket találtam!?

[ Szerkesztve ]

(#208) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Get the fans on their feet, then join them in celebration #FIFA18

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#209) BBBull999


BBBull999
csendes újonc

Na végre... egy kis újdonság a karrier módban... Ez már nagyon kellett.

(#210) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Vegre normalisan meg lesz csinalva a kozonseg? Lattam egy videot amiben nagyon vagany volt a nezok reakcioja, a "La Bombonera" es az "Estadio Monumental" is iszonyatosan jol nezett ki. Argentin foci buzi vagyok, tegnap azt irtam, hogy iden tutira nem fogok Fifazni, de ha az argentin bajnokik hangulatat eltalaljak es ne adj isten meg szurkoloi dalok is bekerulnek, akkor engem megvettek meg egy szezonra.

(#211) Z'Z" válasza jkrisztian (#210) üzenetére


Z'Z"
őstag

Olyan MMB feeling.
Foci nincs, csak anyázás. ;] :D

(#212) BBBull999


BBBull999
csendes újonc

Srácok, itt van pár új beta gameplay:

https://www.youtube.com/watch?v=kuwsSrPxZpU&t=140s

https://www.youtube.com/watch?v=ALzgyUa7RiE

Szerintem nagyon fasza lett, így külsőleg nincs sok különbség a 17 és ez közt, de nem is kell forradalmi változásokat várni... Azért még így is van pár új nagyon frankó kis újdonság, pl.: szurkolók animációja, a LaLiga teljes licensze, új kezdőrúgás, a háló is változott, kis újdonságok a karrier módban, ikonok, új gólörömök, új beadás, ívelési lehetőségek. Ráadásul akik kipróbálták, azt mondják, elég sokat változott az írányítás, és egy kicsit lassabb lett a játékmenet, amitől még realisztikusabb lett. Ha ez valóban így lesz a full verzióban is, akkor rá fog verni a PES-re játékmenetben is. :)

(#213) LendvaiFeri1 válasza BBBull999 (#212) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Casemiro hogy néz ki?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#214) BBBull999 válasza LendvaiFeri1 (#213) üzenetére


BBBull999
csendes újonc

Hát valami rettenet, azért ezen remélem javítanak majd. A Barcánál Jordi Alba nincs a toppon. Mondjuk azért még alapvonali játékvezetőket el tudtam volna képzelni, ha már 2017-18 :D

[ Szerkesztve ]

(#215) MdewC válasza BBBull999 (#212) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sajna egyik videó sem érhető már el.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#216) BBBull999 válasza MdewC (#215) üzenetére


BBBull999
csendes újonc

Szerencsére egyet leszedtem, pont a Clasico-t, mert talán az nézett ki a legjobban, és ott lehet látni a legtöbb újdonságot. Itt van ugyanannak az anyagnak a linkje (más is csak leszedte és felrakta): https://www.youtube.com/watch?v=mhHVJbD3yT8

Ezt talán nem szedik le egy darabig...

+ találtam egyet pont most, nem a legjobb minőség, de azért lehet látni: https://www.youtube.com/watch?v=jk6iwgAjuyE

[ Szerkesztve ]

(#217) MdewC válasza BBBull999 (#216) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszönjük. :R

Olyan lassú, hogy mindjárt elcsöppentek egy könnycseppet a gyönyörtől, de sajnos ez nem lesz sokáig így. :))

Tipp.

Hol a korcsolyacipő??? :DDD Nem korcsolyáznak... Azta! Ezek a srácok nagyon tudnak fejleszteni!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#218) MdewC válasza BBBull999 (#216) üzenetére


MdewC
nagyúr

MOST NÉZEM??? UGYE AZ 1-1 NEM EGY KICK OF GLITCH VOLT UGYE? UGYE NEM? :D :DD :DDD :C

;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#219) MdewC


MdewC
nagyúr

ITT VAN GYÖKÉR EA!!! ITT VAN!!!

EZÉRT IMÁDOM EZ A SRÁCOT! ITT VAN! ITT VAN! ITT VAN KÖCSÖG EA mit kellene csinálni ezzel a játékkal!!!

ITT pedig a hivatalos ea fórum, ahol kérlek ti is nyissatok topikokat és osszátok meg ezzel a szemétláda céggel, hogy mit kellene csinálniuk!!! LINKELJÉTEK BORAST NEKIK!

NE FOGJÁTOK VISSZA MAGATOKAT, MINDENKI PLATFORM SZERINT, de toljatok rá egy megosztást!!!

HAJRÁ! :C ;] ;] ;] ;] ;] ;]

:R

ITT A topik, de ha törlik, nyissatok újat!!! GYERTEK!!!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#220) MdewC válasza MdewC (#219) üzenetére


MdewC
nagyúr

Látom még nemsokan aktivizálták magukat.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#221) #16514048 válasza MdewC (#220) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mert felesleges, tudnak ők mindenről, direkt csinálják ilyenre. Csináltak már ezer ilyen videót, azt is tudják, hogy a felhasználók tisztában vannak ezekkel a dolgokkal, mert a közösségi médiában is egész évben kapják az ívet.

A gameplay-en persze javítanak majd, a megjelenéskor jó benyomást kell kelteni a tesztekben, utána meg lehet majd butítani rajta, hogy mindenki tudjon vele játszani, beleértve az 10 éves, vagy még fiatalabb gyerekeket is, ugyanis szerintem a játékosok nagy része belőlük áll.
Lehet majd eltűnik a túltolt gépi védekezés, meg a labdafedezés, de majd lesznek helyette új OP dolgok.

Egy jól kitervelt stratégia van az egész mögött, hülyék lennének változtatni rajta pár ember hőbörgése miatt, amikor így termelik a legtöbb profitot és minden évben újra és újra megveszi mindenki, sőt valószínűleg egyre többen.

Az az egy dolgot változtana az egészen csak, ha az összes influencer (többek között ideértve a youtubereket, streamereket, az UT Championship Series profi játékosait, meg a futhead és hasonló oldalakat) egyként kiállna, letennék a játékot és elkezdenének kőkeményen kampányolni ellene.

Mert ez tényleg vicc, hogy egy kompetitívnek mondott esport játékot nagyrészt a gép irányít, amit azért Castro és a társai ki is mondanak rendszeresen, de ettől függetlenül csak tolják, népszerűsítik a játékot.
Amikor meg felhívja őket az EA, hogy reklámozzák nekik a 18-at, meg vezessék a hivatalos bemutatót, akkor lemegy mindegyik kutyába és elkezdenek nyalizni. Amíg ez megy, addig kár bármi változásban is reménykedni.

[ Szerkesztve ]

(#222) Edgar2621 válasza MdewC (#219) üzenetére


Edgar2621
őstag

Igaza van, de én írok a következő pár napban majd egy hosszabb véleményt arról, hogy milyennek láttam a 17et és mik a legnagyobb problémák szerintem. Azért Boras sem annyira kritikus, ami érthető, de azért tudja ő, hogy milyen a játék, csak nem mondja ki teljes mértékben. Mi ketten biztosan emlékszünk Boras videójára a FUT Champs döntőből, az mindent elmondott amit az elején mutatott Boras a nagy kivetítőn, meg amit a végén beszéltek a fekete barátjával.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#223) MdewC válasza Edgar2621 (#222) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pontosan!

Dávid: sajnos :(

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#224) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Na hali!

Magyar store elő rendeltem digitálisan a sima játékot
Csak nem bírtan ki...

toltam hosszu hónapok után a játékot...
Ut katasztrófa, szezon szintúgy :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#225) Kristof_94 válasza tigomigocika (#224) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én most a karrier módot várom az új FIFA-ban, de tuti megint elviszi az eszem a FUT...

(#226) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#225) üzenetére


Edgar2621
őstag

1000% hogy elviszi majd a fejed, egész évben aktív voltam a topicban és Te azok között vagy akik biztos hogy jövőre is UTzni fognak :K Nincs ezzel semmi baj, csak ne vedd komolyan mert játék. És semmiképp ne vegyél a következő játékokhoz pontokat, semmi értelme, anélkül is jó leszel.

XO: Gollami26

(#227) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#226) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Sajnos nehéz megállni a pontot, az elején 1x fogok a draft miatt, később meg igyekszem elkerülni.
Muszáj lesz fejlődnöm, mert most úgy érzem megakadtam! :U

(#228) MdewC válasza Kristof_94 (#227) üzenetére


MdewC
nagyúr

nem te akadtál meg, hanem a játék. nem benned van a hiba.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#229) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#227) üzenetére


Edgar2621
őstag

Hidd el nem a pont miatt fogsz fejlődni, teljesen felesleges pontot venni. A játékod fejleszd inkább ha jó akarsz lenni, gyakorolj és tudatosan, gondolkodva használd a meccseken azokat amiket begyakoroltál előtte.

XO: Gollami26

(#230) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#229) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De hiába, ha élesben nem úgy jön össze!

(#228) MdewC: Köszi! :R

(#231) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#230) üzenetére


Edgar2621
őstag

És ha veszel pontot akkor utána összejön élesben is?

XO: Gollami26

(#232) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#231) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem arra értem! De persze nem!

(#233) Z'Z"


Z'Z"
őstag

FIFA 18 Soundtrack (.)

[ Szerkesztve ]

(#234) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Van már anti-cheat?

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#235) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#234) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Valószínűtlen.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#236) Kristof_94 válasza vegitossj7 (#234) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mi ellen? Az kilépős cheat minden platformon van, a 99-es csalókat már kiszűrték!

(#237) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#235) üzenetére


vegitossj7
addikt

Csodás.

(#236) Kristof_94: Szokásos, bronz csapat, cheatengine, stb. Pont ez a kilépős az igazi móka. Néhány napja toltam egy meccset, kilépett a tag 1 passz után. Szokásos. EA játékot én egy ideig nem veszek, legyen az bármi.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#238) MdewC válasza Kristof_94 (#236) üzenetére


MdewC
nagyúr

PS-en még soha nem találkoztam egyel sem. PC-n releváns csak ez a probléma. Ez van.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#239) Kristof_94 válasza MdewC (#238) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csak azért írtam, mert a múltkor említette valaki!

(#240) Edgar2621 válasza MdewC (#238) üzenetére


Edgar2621
őstag

Xboxon is létező probléma, már ellenem is többször csinálták és ismerősök ellen is. Van aki csak így csinál coint, de vannak csalók is. Nem tudom hogy csinálják, mi a trükk, de csinálják az biztos. Annyit tudott elérni az Ea, hogy a könnyebben megvalósítható csalást ami miatt el is maradt egy wl kiirtották, de vannak még ügyes fiúk :)

XO: Gollami26

(#241) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Lel, remélem, hogy itt is lesznek hasonló szituációk.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#242) sz_abika


sz_abika
addikt

Csak kéne jelentkezni a FUT Developer pozícióra , csak egy pár dolog hiányzik a requirements részből :)

PSN: xszabikax

(#243) #16514048 válasza sz_abika (#242) üzenetére


#16514048
törölt tag

Te akarod írni a hendi scriptet? :)

(#244) sz_abika válasza #16514048 (#243) üzenetére


sz_abika
addikt

BPL 4-3-1-2 halott lenne az tuti ;]

PSN: xszabikax

(#245) Kristof_94 válasza sz_abika (#244) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Miért? Akkor már inkább a 4321 vagy a 4231(2) és hasonlók! :U

(#246) sz_abika válasza Kristof_94 (#245) üzenetére


sz_abika
addikt

Juttass be, megoldjuk okosba :D

PSN: xszabikax

(#247) Kristof_94 válasza sz_abika (#246) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Oké, de akkor kérek majd egy kis előnyt a WL-ben! :D

(#248) MdewC válasza sz_abika (#244) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem kell alakzathoz kötni, elég ha a BPL-t scripteled. :DDD

Nem kell nagyon, Kristóf azért ne kapjon agyvérzést. :)

Csak pont annyira, hogy egylőek legyenek a feltételek. Mindig, mindenhol.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#249) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#250) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#249) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azért a 300 pont még mindig nem változott a draftért! :C
A lényeg, hogy túlszárnyalják az extra tartalmakból származó bevételeket az előző évhez képest! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.