Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Citroware


Citroware
addikt

Én is az Icon Editiont venném, csak aztán mindig eszembe jut, hogy minek költsek rá külön valódi pénzt, ha úgyis kicseszés az egész mert hendi lesz. Ha jó csapatom lesz akkor ellenem fog lejteni a pálya. Persze minden évben reménykedek, hogy nem lesz hendi, de mindig van. :(

[ Szerkesztve ]

(#52) #16514048 válasza Citroware (#51) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem csak a standard edition-t szabad venni, nehogy már másfélszeres árat fizessek néhány 5 meccses kölcsön játékos miatt... A pakkokról meg tudjuk jól, hogy nem érnek egy fillért se.

(#53) MdewC válasza ProEvoFan (#48) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem akarom szét offolni a 18-as topikot, ha figyelemmel követted a 17-est és a 16-ost, akkor ott minden le van írva 1000x, hogy mik a gondok. :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#54) Citroware válasza #16514048 (#52) üzenetére


Citroware
addikt

40 olyan pack jön, ami 15k-s csomag, de mondjuk ha átlagosan fele/harmada jön vissza a csomagértékből, akkor is számolhatunk 40*5000-rel minimum, ami plusz 200k zseton alaphangon, ha semmi komoly nem esik be véletlenül.
A 3 nappal korábbi hozzáférés szintén aranyat ér, hiszen ennyivel hamarabb lehet fellendíteni a gazdaságot, hamarabb be lehet fektetni ezért nagyobb mértékben kamatozódik fel a vagyonod.
10 alkalom lesz berakni egy-egy topjátékost, ezzel erősebb lesz a csapatod arra az időre, főleg, hogy ha jól tudom, akkor a legendák mindenkivel kémiában vannak. (ugye?)
Plusz heti egyszer szintén kölcsönjátékos a TOTW-ből. Ez is egy minimálisan de számít.

Hogy ez mind megér-e plusz 10k-t? Háááát.... na az a kérdéses.

Mondom, ha nem lenne hendi, akkor simán bevállalnám. De így, hogy akárhogy fejleszted a csapatod, akkor is szopatni fog a rendszer hogy sose legyél elégedett, így nem nagyon látom értelmét.

[ Szerkesztve ]

(#55) #16514048 válasza Citroware (#54) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az a heti átlagos 10-20k ami a pakkokból jön nem oszt, nem szoroz, ha közben aktívan kereskedsz és okosan csinálod az SBC-ket. A három nappal korábban kezdés meg azért nem egy behozhatatlan előny.

Ennyiért esetleg akkor lehetne elgondolkodtató, ha az ajándék Ronaldo meg TOTW játékosok rendes, eladható lapok lennének. De igazából akkor sem venném meg, mert én kifejezetten élvezem minden évben a nulláról kezdeni és önerőből eljutni valahova, nem szeretem pénzből megvenni a sikert.

(#56) Kristof_94 válasza #16514048 (#55) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen, de nem mindenki kereskedik jól, én pl. egyáltalán nem tudok. A napközbeni fitness vagy egyéb fogyóeszköz kereskedésre meg sokaknak nincs ideje vagy lehetősége. Nem rossz az a heti két csomag, de tény, hogy eléggé drága. Az ea pedig idén rendesen betett a PC piacnak, kiváncsi vagyok az ikonok mit okoznak majd.

(#57) MdewC válasza #16514048 (#55) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tavaly több mint 1,5-es lemaradásban kezdtem és pár nap múlva már bitangabb csapatom volt, mint gondoltam. 2-3 nap semmi nem jelent, sztem sem...

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#58) #16514048 válasza Kristof_94 (#56) üzenetére


#16514048
törölt tag

Fogyóeszköz kereskedésre nekem sincs időm, de például Marquee Matchups, vagy TOTW kereskedéshez nem kell se idő, se nagy tudás.

Vagy most lehet kereskedni olyan játékosokkal, akik népszerűek, magas a ratingjük és valószínűleg kapnak TOTS lapot.
Thiago Silva például 35k alatt volt múlt héten, most 60k felett van a legolcsóbb is (PC), de mondjuk Cavani és Verratti ára is a másfélszeresére emelkedett.

(#59) MdewC válasza MdewC (#57) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akarom mondani 1,5 hetes... :))

Nem várok sokat. A legnagyobb fejlesztésnek a nem AI kontrollált game playt mondanám, ahol van skill gap és a megfelelő szerver hátteret. Ez a 2 legdontosabb dolog, a többi csak parasztvakítás.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60) ProgenXL


ProgenXL
őstag

16-ot a mai napig játszom. A 17 kimaradt de a 18-at szintén megveszem. A trailer sajnos eléggé semmit mondó. Alig várom a laggolos meccseket pc-n. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 18 | THE JOURNEY: HUNTER RETURNS | OFFICIAL TEASER TRAILER

FIFA 18 GAMEPLAY TRAILER | THE WORLD'S GAME

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#62) etaclan1984 válasza LendvaiFeri1 (#61) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én azt hittem már az ideiben lesz folytatása Hunter-nek. Remélem azért jövőre már ők is úgy gondolják hogy winterupgradenél megtolják még 1 részel.

(#63) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

MARADONA - HENRY!!!!

:Y

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#64) LendvaiFeri1 válasza LendvaiFeri1 (#63) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#65) Z'Z" válasza LendvaiFeri1 (#63) üzenetére


Z'Z"
őstag

Fasza, annyit fogunk játszani velük mint kb. a TOTY vagy TOTS CR7 lapokkal.
Már csak az árukra leszek kíváncsi. :)

(#66) chop válasza bdave16 (#4) üzenetére


chop
őstag

"Ez nem bug, hanem feature...."

Iden csak annyit fogadtam meg, hogy csak coinbol epitek csapatot es nem koltok feleslegesen egy krva forintot se erre a szarra, mert ugysem a csapaton mulik. Sot.

[ Szerkesztve ]

(#67) vegitossj7 válasza chop (#66) üzenetére


vegitossj7
addikt

Az a baj, hogy ez lenne a normális felfogás...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#68) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#67) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Előrendelted már? ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#69) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#68) üzenetére


MdewC
nagyúr

Már alig várja... :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#70) Stylerr


Stylerr
addikt

Én azt várnám, hogy a lejátszott meccsekért adjon már végre normális mennyiségű coint. Aki játszik folyamatosan, az ne csak kereskedéssel tudjon már coint szerezni, hanem azzal is, ha játszik meccseket, ezáltal a képességeit fejleszti.

(#71) MdewC válasza Stylerr (#70) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kérlek fejezd be a káromkodást, különben jelentem kell téged a hivatalos ea supporton.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#72) vegitossj7 válasza MdewC (#69) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nintendo 64-re 2x is előrendtem amúgy. :B

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#73) ProEvoFan válasza Stylerr (#70) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Neked mennyire igazad van!
(#71) MdewC
:DD

(#74) #51177472


#51177472
törölt tag

Azt beszélik valamennyivel lassabb lett a játék, jobban oda kell majd figyelni a technikákra, cselekre, úgymond "nehezebb" lett a labda.

Itt egy leak E3-as videó is.

(#75) Citroware válasza #51177472 (#74) üzenetére


Citroware
addikt

Ez úgy tűnik, hogy már szokványossá válik lassan. Minden második évben lassú lesz a játékmenet, passzolgatós mezőnyjátékkal, a páratlan években meg általában futóverseny van és full dinamikus a játék. :DDD Hogy kétévente mindenkit kiszolgáljanak, kinek mi az igénye jobban. A FIFA 19 megint szaladgálós lesz. :))

[ Szerkesztve ]

(#76) MdewC válasza #51177472 (#74) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi a linket! :)

Biztos, hogy lesz, de ennyiből nagy változások nem derültek még ki. Türelem... :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#77) getdizzy válasza MdewC (#76) üzenetére


getdizzy
aktív tag

elég darabosnak és robotikusnak néz ki a játékmenet így elsőre :S
tényleg mint valami új patch a 17-hez
még szerencse, hogy bő 3 hónap van még a megjelenésig

(#78) ProgenXL válasza Citroware (#75) üzenetére


ProgenXL
őstag

16 is eléggé szaladgálósra sikerült. Egyeseknek passzolni se kell csak egy emberrel végigrohanni. A 17-el igaz keveset játszottam de ott lassabbnak tünt a játék. 18ról nem néztem még semmit.

Gunner for life

(#79) MdewC válasza ProgenXL (#78) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az elején biztosan az volt. 2 hónapig baromi jó volt, aztán jött a patch...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#80) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

E3on egy két magyar youtuber kipróbálta és szerintük lassabb a játékmenet, mint a 17ben.Nem rohangálós, inkább próbál a PEShez hasonlítani.Meg jobban érezhető a test test elleni küzdelem.Grafikai is szebb lett, igaz néha még leesett a frame, de odébb van a megjelenés.

[ Szerkesztve ]

(#81) vegitossj7 válasza ProEvoFan (#80) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ez már Fifa 11 óta ilyen. :U Sőt, a Demo is ilyen lesz.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#82) MdewC


MdewC
nagyúr

Egy picit jobb videó, itt azért már látszik előrelépés, főleg a grafikávan.

https://m.youtube.com/watch?v=Mn1X8z7rCiU

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#83) bobooo válasza MdewC (#82) üzenetére


bobooo
addikt

(#84) MdewC válasza bobooo (#83) üzenetére


MdewC
nagyúr

köszi szépen, csak mobiról vagyok. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#85) Citroware válasza MdewC (#84) üzenetére


Citroware
addikt

Ej-ej, hová jut a világ, ha már a (leendő) topikgazdát kell moderálni. ;] :DDD

(#86) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Az, hogy a stadionban valami atmoszférát kiépítsenek már évek óta igény.

A másik meg az, hogy offline módban a 17 is szép volt (sőt otthon összeülve haverokkal a játékmenet sem rossz), de ugye FUT-ban minden lowra van véve, hogy az adatkommunikáció gyorsabb legyen. Tehát a grafika nekünk FUT-osoknak irreleváns.

Ettől függetlenül bizakodó vagyok

PS4

(#87) MdewC válasza Citroware (#85) üzenetére


MdewC
nagyúr

Máskor is volt már erre példa, hogy telefonról tudtam csak linkelni, senki nem halt bele és egyáltalán nem biztos, hogy itt is topik gazda leszek. Tudom, hogy jó szándékból szurkálódsz, kérlek most ne tedd. Köszönöm. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#88) bobooo válasza MdewC (#87) üzenetére


bobooo
addikt

Nem szúrkálódásból linkesítettem (tudom nem nekem szólt) a linked, csupán a mobilosok könnyítésére szolgált, hogy ne kijelölgetni kelljen, illetve másolgatni-beilleszteni a címet :)

Na de elég is az OFF-ból..

(#89) Citroware


Citroware
addikt

Egy pletyka szerint a magyar válogatott játékosai 45 és 50 közötti bronz overall ratinggel fognak megjelenni, a Pace pedig 30 körüli.
Forrás: én :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90) drachoHUN válasza Citroware (#89) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Akkor ez már-már hivatalosnak tekinthető... :D

Forza JUVE!!!

(#91) MdewC válasza bobooo (#88) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tudom és köszi, hogy vetted a fáradságot. :)

CitroG: sztem is jó a tipp. :DDD Sajnos...

Viszont a FUT-ban drágák lesznek a bronz benching miatt. :))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#92) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Lehet, hogy nem veszem meg a 18-t. Vége az egyetemi éveknek, szóval hazaköltözöm az asztali géppel együtt, vége a jó kis Diginetnek! Otthon T-Home van, elvileg kb. 2 hónapja 120 Mbitnek kellene lennie, de múlt héten amikor otthon voltam, többször is a "régi" 20-25 mbit körülit kaptam... Ráadásul irtózatosan lassúnak éreztem, bár ez lehet a régi laptop hibája is. Az is probléma, hogy az a T-Home-os "doboz" amibe bemegy a net, egy másik szobában van. Tudom, hogy van ilyen wifi módszer az asztali gépeknél, de elég nehezen lehet már a szomszéd szobában is fogni a netet, lehet vastag a fal. :D Erre van valami megoldás? Mert azért nem fogom megvenni, hogy folyamatos szakadozás meg disconnect legyen. :(

(#93) MdewC válasza Kristof_94 (#92) üzenetére


MdewC
nagyúr

Először is remélem, hogy sikeresen zártad a sulit. ;) Másodsorban kellene egyeztetned a helyi szolgáltatóval, hogy mi a sebesség oka, jelezni kellene ezt a nostani állapotot. (Utána kell nézni, hogy mi a garantált sávszélesség, amit adnak.) 3. Akár beszélni Digivel / UPC-vel, hogy szolgáltatnak-e a címeteken. 4. Szerezni kell egy jó routert (portnyitásokat beállítani), kábelt és fúrót, hogy vezetékkel menjen hozzád a net. Különben megéri törörlgetni vki a panaszkodó kommentjeidet. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#94) Kristof_94 válasza MdewC (#93) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Négyesre államvizsgáztam reggel, szóval egész jól! Utánajárok majd, ha otthon leszek. Orosházán élek, sajnos Diginet nincs (TV van...), csak T-Home meg ilyen szutyok helyi szolgáltatók. Ha veszek egy másik routert, azt tudom használni a T-Home-os mellett? Annyira nem értek hozzá, de jó lenne, ha működne, meg ha fixálnák a netet.
Bocsi, ha offolok, de más fórumra nem nagyon szoktam írni. Mondjuk valamennyire kapcsolódik a fifához.:D

[ Szerkesztve ]

(#95) A guru válasza Kristof_94 (#92) üzenetére


A guru
addikt

Én is vidéken élek és ADSL nettel viszonylag jól elvagyok (ma már a div 1-be is sikerült bejutnom), latency teljesen jó szokott lenni, nincs delay ha az EA szerverek is úgy akarják, disconnect is talán 2 max 3 volt december óta. A le/fel töltési sebesség szerintem nem nagyon befolyásolja azt, hogy milyen a delay. Egy próbát tennék vele a helyedben. ;)

(#96) MdewC válasza Kristof_94 (#94) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kérdezz rá a ,milyen routert vegyek, topikban.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#97) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#98) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#97) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez is jó!!! :D

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99) Yodamest


Yodamest
addikt

Én még mindig várnék egy dinamikus időjárást a játékba. Fedetlen stadionoknál láthatnánk ahogy mennek a felhők, az árnyékok mindig máshol lennének, eleredne az eső, alkalmazkodni kellene a talajváltozáshoz stb.

A játékmenet változás, hogy minden nehezebb impaktosabb nagyon jól hangzik, csak nehogy ez túlzottan a tiki-takásoknak kedvezzen. Már így is ki tud idegelni, hogy sok ellenfelem 60-65%-os labdabirtoklást tol, csak a tutira mennek, fedezés, biztos passz - ezáltal lehetetlen tőlük elvenni a labdát. Persze ettől még nyerni szoktam a meccset az 1-2 helyzetemből, mert csak meddő fölényük van, gólt ritkán lőnek, nem is erről van szó csak egyszerűen nem fun a játék így, semmi szép nincs sokak játékában, se egy beadás, se egy ívelés, semmi kockázatos passz vagy csel, csak a gusztustalan lefordulós labdaeldugós játék... na ezt kéne valahogy megszüntetni.

(#100) etaclan1984 válasza Yodamest (#99) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nem rossz ötlet, csak FUT-ba ne legyen ilyen, sőt fixálni is kellene hogy mondjuk csak este legyen. Igencsak zavaró az árnyékos stadion. Hétvégén is belefutottam egy "kedves" honfitársunkba, Veltins aréna+napsütés=semmit se látok a labdából, full rare team, dabolás gólnál. Ja és persze full laggolt :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.