Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Yodamest válasza Citroware (#700) üzenetére


Yodamest
addikt

Persze mivel mindenki max offline játszik, ki van halva a topik is, ezért ide jönnek hisztizni ahelyett, hogy megvennék a fifát aztán játszanának végre egy jót... nem bírom a makacs embereket.

(#702) Andris837


Andris837
senior tag

Ki honnan szerzi be, rendelte elő a játékot? Hol érdemes, hol a legolcsóbb? Nagyon gondolkodom a vásárláson, hiszen nagyjából semmi mással nem játszom jelenleg csak a 17-el.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#703) MdewC válasza Andris837 (#702) üzenetére


MdewC
nagyúr

Srácok! Kérlek a PES témákat teljesen hanyagoljuk ha lehetséges. :)

Citro topikja ideális a konkurencia fanoknak. :)

Hogy melyiket rendeljem, azon még én is agyalok.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#704) LedyGyuszi válasza Yodamest (#694) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

utóbbit én inkább személyesen, élő nővel teszem... ajánlom neked is! :P :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#705) Szigma70


Szigma70
addikt

Én a simát veszem, nem azért mert spúr vagyok, hanem friss még az élmény a 17 utolsó szakaszárol, ezért egy fillérrel sem fizetek többet mint a minimum.

Az idei részt csak jóval késöbb, használtban vettem meg olcsón, de így a kései kezdés miatt nagy volt a hátrány, így most megveszem első nap.Ez épp elég belefeccölés sztem, nem hogy még pluszt is adjak a nagyvalószinüséggel semmiért, ami ráadásul apránként jön.

Ez az én vélemyényem

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#706) Yodamest válasza LedyGyuszi (#704) üzenetére


Yodamest
addikt

áh Triss the best, ahogy a Lion king paródiában mondja Zordon: vöröset nagy picsával! :K

(#707) jkrisztian válasza Yodamest (#699) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

En nem vagyok sem PES sem FIFA fan. Mint minden evben iden is meg fogom venni a FIFA-t, a PES-t tegnap vettem meg. Sokakkal ellentetben nem ugy mondok velemenyt, hogy csak az egyik oldalt ismerem. Akinek a szimulacio es a gameplay a lenyeg az ugyis PES-t fogja nyomni, akine a nagy jatekosbazis, a tenyleg kivalo online rendszer es a nagyon franko FUT tetszik az azt fogja nyomni. En nem mondtam, hogy nincs vagy szar a jatekmenete a FIFA-nak, szerintem a PES jatekmenete jobb es kesz. SZVSZ. SZVSZ. SZVSZ

(#708) mashroom


mashroom
csendes újonc

Nemtudom hogy vagytok vele de szerintem az elmúlt évek legrosszabb fifája van kilátásban. A grafika visszafele fejlődik, a mozgás 15 óta ugyanaz, egy kicsit sem közelíti meg egy normális ember mozgását, a játékosok testfelépítése egyszerűen nevetséges az eredetihez képest, persze különbségek akadnak Insigne törpe, Zlatan magas, Zouma vastag, de ez elég kevés. talán a lövések tényleg fejlődőben vannak, de mi ez ahhoz képest hogy évente kérnek el 20k-t egy alig frissülő játékért...ami változtatásokat eszközölnek azok maximum egy kis updatenek felelnek meg. Tudom hogy ez egy demo, viszont a 15-16-17 demoja 80% ban megegyezett az eredeti játékkal. Sok év után most először én nem fogom megvenni. Mindig vártam a csodát de nem jött, de talán a 15 volt a legközelebb hozzá mert akkor kaptunk valami újat, azóta tulajdonképpen mindig ugyan az...Ha a Pes-t és a Fifa-t összegyúrnák talán kapnánk egy tényleg kimaxolt játékot. Számomra dühítő a felhasználók hülyének nézése, mert ez már konkrétan az. Azzal akarnak eladni egy ÚJ játékot hogy lehet gyors cseréket csinálni? :DD vicc kategória...mondom én aki imádtam a fifat.

(#709) jkrisztian válasza mashroom (#708) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Az a baj, hogy sajnos igazad van. Sajnos ez az EA, ez lett beloluk, pedig anno egy motivalt ceg volt, akik minden tekintetben a jatekosok kedveben akartak jarni. En pontosan emiatt vagyok merges rajuk. Mert meg merik ezt engedni maguknak. Azert fizetsz ujra tobb penzt, hogy a friss keretekkel jatsz, aktualis ratingok legyenek a FUT-ban, kozben tenyleges fejlodes nincs. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#710) Attila432 válasza mashroom (#708) üzenetére


Attila432
tag

Sok meccset lejátszottam, teljesen különbözik a 18 a 17-től. 1000+ meccsem volt a 17-ben és újra kell tanulni elég sokmindent most, plusz jobb lett a grafika és a játékosok fizikája is. Ez egy évente megjelenő focis játék, nem lehet évről évre teljesen újra írni az egészet, kisebb módosítások vannak, amik egyébként magasabb szinten igenis nagyon sokat számítanak, elég az LB+RB cselezésre vagy a már nem annyira működő labdafedezésre gondolni.

Van hibája a játéknak, itt senki nem mondja azt, hogy nincs, Ellenben a legélvezetesebb focis játék a piacon (FUT+grafika+licensz), ha te nem így gondolod, egyszerűen ne vedd meg, senkit se kényszerít erre a cég.

(#711) jkrisztian válasza Attila432 (#710) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Na megint ezek a kijelentesek. "A legelvezetesebb focis jatek a piacon". Neked lehet, mert a te igenyed abban kimerul, hogy rakosgatod a kartyakat jobbrol balra, epitgeted a pay to win FUT-ban a kis csapataidat, hogy a vegen mindig ugyanazon jatekosok ellen jatsz. A grafika engem annyira nem mozgat, harmadlagos dolog. A lincensz meg szintugy. Futtatsz egy exet a kolleganal es ott is vagy.

A Fifa egy casual focis jatek, konkurencia nagybetus szimulacio. Ennyit errol.

(#712) #16514048 válasza mashroom (#708) üzenetére


#16514048
törölt tag

"mi ez ahhoz képest hogy évente kérnek el 20k-t egy alig frissülő játékért"

Ahogy már volt róla szó korábban is, egyedül az UT miatt érdemes megvenni mindig, mert azzal lehet tolni egész évben, folyamatosan kapja a tartalmat.
Ha nem lenne ez a játékmód, akkor szerintem 3 évente vennék Fifát, az UT miatt viszont akkor is beszerezném az új részt ha egyébként abszolút nem változna semmi.

szerk:
Egyébként ezen a Fifa vs PES vitán nem lehetne már túllépni? :U Ugyanazokat a köröket futjátok napok óta, kurva unalmas már. Felfogta már mindenki, hogy mik az előnyei meg a hátrányai a két játéknak, nem kell ide beírni harmincszor, hogy szar a játékmenet a Fifában, a PES meg unalmas mert nincs az UT-hoz fogható játékmód benne.
Ha valakinek az igényeinek jobban megfelel a PES, az játsszon azzal és menjen annak a toplikjába, ne itt flameljen, ez a topik meg szóljon inkább a Fifáról.

[ Szerkesztve ]

(#713) Attila432 válasza jkrisztian (#711) üzenetére


Attila432
tag

Megint bepörögtél vagy mivan? Egyszer normálisan reagálsz, aztán meg mintha az életed múlna rajta. Játszottam az utóbbi 5 évben folyamatosan PES-sel, nincs meg az élmény, ami régen volt, az online meg egyszerűen halott és a szerverek is ugyanúgy. Nem offline játékos vagyok, neked lehet elég az, akkor toljad azt.

Másrészt, nem az emberiség véleményét írtam le, hanem a sajátomat, tudod, az különbözhet a másokétól.

Harmadrészt, egy Sonic-nál tökmindegy milyen a grafika/felbontás, de egy Fifában/Pes-ben nekem igenis fontos, ahogy a licenszek is és ha akarnék se tudnék XBox-on exe-ket futtatgatni.

Végül amit kiemeltél, pont azt adja nekem most a Fifa, attól függetlenül, hogy arcade vagy szimuláció. Lehet valami k*rvára valósághű, ha nem élvezem a játékot vele.

(#718) dtrms


dtrms
aktív tag

Látom sokan nem értik, hogy miért jelenik meg a fifa minden évben. Csak is kizárólag az online játékmódok miatt teheti meg az EA, hogy minden évben kiadja. Más online játékok kint vannak 3-5 vagy akár több évig és és csak updatek jönnek rá, amik általában ingyenesek, így az extra tartalmakat is megkapjuk ingyen.
Na most....a fifában nem kitalált karakterek vannak, hanem hús vér emberekről készült modellek, kártyák. Akik jönnek mennek, cserélődnek stb. Ha a fifa megtenné azt, hogy minden évben vagy félévente csak frissíti az adatbázist ingyen, akkor káosz lenne.
Mondok pár példát is:
1. Tegyük fel, hogy egy játékos sokszor igazol csapatból csapatba. Akkor az lenne, hogy lenne a piacon vagy 8 ALAP kártyája mindegyik más csapatban. Pl Zlatan ott lehetne szinte minden ligában...
2. A játékosok fejlődnek és romlanak. Tegyük fel hogy egy FUT 14-es Rooneyt megvettem anno, aki 87-es állta volt. Az idei részben meg csak 81-es. Kinek kell a 81-es ha van 87-es !?
3. Anno szerzek egy fiatalt, aki mondjuk 65-70 körüli ratingen van, majd 3 év múlva annyit feljődik, hogy 88-as lapja lesz (Pogba). Ilyenkor mi történik? Minden egyes fejlődésnél jön ki új lapja, ergó kikerül a piacra 10-15 kártya vagy fejlődik az ami nálad van? Mind a kettő megölné a piacot. Az egyik úgy, hogy kikerül 10-15 értéktelen lap, ami senkinek nem kell. A másik pedig úgy, hogy minden tehetséges fiatalt felvásárolnának és évekig is megtartanának, csak azért hogy egyszer majd óriás profit legyen rajta.

stbstb.

Egyszóval, azért teheti meg az EA, hogy kiadja évente, mert így tisztább a játék. Minden évben új élményt nyújt összerakni a csapatokat és nem lesz monoton, hogy minden évben ugyan az a keretem.
Ez a fifa már rég nem az offline részről szól. Fejlesztgetik azt is, de azért nem olyan mértékben mint a FUT-ot.

A PES margójára pedig:
Ez az amit ők soha nem fognak elérni és ezért lesz másodhegedűs, akármilyen jó gameplayt raknak is össze. A licenszek az EA-nél vannak. A felhasználók sokkal többen vannak és már mindenki megszokta és megszerette (javarészt :D ) ezt a környezetet. Sokkal nagyobb marketing van mögötte....stbstb. A játékosok konkrétan a saját FUT lapjaikkal fotózkodnak. Az EA ezt nem fogja kiengedni a kezei közül. (és ezek olyan dolgok, amik egyszerre csak egy "kézben" lehetnek)

(#719) jkrisztian válasza dtrms (#718) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Sajnos annyira bejott nekik a FUT, hogy emiatt nem fektetnek eleg idot a gameplayre sajnos. Minek is fektetnenek ha az eladasok megvannak es az emberek veszik mint a cukrot. A FUT onmagaban elviszi a hatan az egesz sorozatot es irgalmatlan mennyisegu plusz penzt kaszalnak vele. Ezzel kapcsolatban nagyon jo munkat vegzett az EA. Ebbe nem lehet belekotni. Ettol fuggetlenul szerintem abban mindenki egyetert, hogy gameplay tekinteteben lenne min dolgozni es fejleszteni es annak mindenki csak orulne. Talan majd jovore. Nem akarom elhinni, hogy a FUT miatt nem lenne eroforrasuk egy picit finomitani, dolgozni a dolgokon.

(#720) LedyGyuszi válasza Attila432 (#710) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

tedd be a fifa 15 vagy 16-ot, azt is újra kell tanulni a 17 után... ;)
igaz én 2000+ meccs felett vagyok a 17ben, de nagyjából semmit se kellett újratanulnom (lehet az az oka, hogy sokat passzolok), max finomhangolnom...
tavaly is úgy indult, hogy egy insinge nem tett arrébb egy boatenget...aztán látjuk mi lett utána belőle!
szóval még mindig nem írtad le, hogy miért is különbözik teljesen a 17-től?

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#721) Attila432 válasza LedyGyuszi (#720) üzenetére


Attila432
tag

Lehet rosszul fogalmaztam az újratanulással, hiszen a lövés és a passzolás gombok még mindig ugyanott vannak....
Írtam két példát, azt nem ismételném. Változott a védekezés (lehet csak ideiglenesen), a belépések mechanikája, a becsúszások pontossága vagy inkább pontatlansága, játékosok sebessége jobban kijön most, rossz kapus-jó kapus közötti különbségek megfigyelhetőek végre jobban, játékosok próbálnak talpon maradni, ami jó, nem lesz annyira töredezett egy 10 perces játék.

Nem tudom kielégítő-e ennyi vagy még mindig nem. Sok apróság van, ami kiadja a különbséget.
Megvan a kettes vagy most visszabuktam a 17-re? Béke!

(#722) LedyGyuszi válasza Attila432 (#721) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

köszi humor herold, elég lesz! azért ennyire ne vedd a lelkedre, de látom támadásnak élted meg a kérdésem...
külön grat, hogy egy demobol ennyi mindent le tudtál szűrni, a jó kapus-. rossz kapus külön mosolyt csalt az arcomra... :K
az újratanulás megfogalmazásával semmi gond, értem én! sőt, a gombos poén (?) után meg még jobban megerősített, hogy te egy teljesen új játékot kaptál...más nem nagyon... lehet a hiba inkább bennünk van, elismerem! :R
én sztem ez továbbra is egy fifa 17 update, apróbb hangolásokkal és butításokkal.

én inkább megvárom a trialt...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#723) underdark válasza #16514048 (#712) üzenetére


underdark
aktív tag

ProClub köröket ver rá élvezhetőségben ;]
Persze nem a jatékbeli bohóckodás, hanem a rendes eLigák amiket szerveznek... csak magyarból is két osztály van már

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#724) Attila432 válasza LedyGyuszi (#722) üzenetére


Attila432
tag

Tipikus, látom támadásnak élted meg a válaszomat....

Véleményt kérdeztél elég arrogánsan, megadtam annak megfelelő hangnemben.
Mégis mire számítottál egy évente megjelnő játéktól, nem írtam, hogy teljesen más játékot kaptam, csak annyit, hogy észrevehetőek a különbségek, de gondolom ez a válasz se érdekel vagy talán végig se olvasod, mert már rég a válaszd gépeled a felkavart lelkeddel, hogy megpróbálj alázni valamivel. Hajrá, smiley-kat nem lefelejteni!

(#725) Yodamest válasza Attila432 (#724) üzenetére


Yodamest
addikt

Egyébként is hülyeség a fifának felróni, hogy "fúú évente megkell venni az újat" mikor csak körül kell nézni mi megy a játékospiacon manapság: félkész játékokat adnak ki, amikhez + pénzért megveheted az eredeti tartalmat, hogy teljes játékod legyen, veheted negyed évente a dlc-ket vagy a season passt ami néha többszöröse a játék árának! fizetheted a 10K forintos dupla havídíjat a wowért, stb. szóval én azt mondom a fifa még teljesen korrekt így, hogy évente 1X kell kiadni érte azt a 10K forintot. Itt legalább dlc-kért, mikrotranzakciókért nem kell fizetni, illetve havidíjat nem kell fizetni. Nekem nem fáj az az évi 10K azért, hogy egész évben online csapathassam egy jól működő gazdag multi módban. Ennyit erről.

(#726) Szigma70 válasza dtrms (#718) üzenetére


Szigma70
addikt

Már ne is haragudj, de ez hülyeség

Elég lenne minden szezon végén egy update, amivel minden játékos szezonja is véget érne, és kezdődne előlről az egész, mint amikor megveszed az újj részt.

Ha nem lenne ennyire pénzorientált az EA, akkor simán csinálhatná azt, hogy vedd meg a Fifa akárhányat, vagy nem is lenne száma, csak annyi, hogy Fifa, ez lenne a rendes ára, ezzel az azévi játékot nyomhatod, de aki a következőt is akarja játszani, az már csak az updateért fizessen, ha az alapjáték már megvan neki. Ennek az ára meg lehetne fele, harmada a mostaninak. Aki ujj belépő, annak ígyis úgy is meg kellene vennie a teljes árut, de aki évek óta nyomja, annak sokkal olcsóbb lenne. Egy updateba meg sok minden belefér, még a motorcsere is, nem csak a keretek frissítése.
De az EA nem ilyen, ő inkább lehúzza ugyan azt a lóvét mindenkiről minden écben.

Ennyi

@Yoda

Jó az 20K nak is

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#727) ProgenXL


ProgenXL
őstag

PES vs FIFA helyett engem jobban érdekelne ki milyen kezdő csapatot szeretne, esetleg célt, felállást, milyen játékost akartok biztosan kipróbàlni stb.. oldalak óta megy a köpködés a semmiért.

Gunner for life

(#728) Z'Z" válasza ProgenXL (#727) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én kezdőnek egy Serie A, illetve még egy brazil nemzeti csapatot akarok összehozni.
Ezeket lassan fejleszteni, akár SBC kártyákkal.
Cél: Roberto Carlos és R. Nazário. ;] :)

(#729) Armon


Armon
újonc

Sziasztok, már van YouTube-os tapasztalatom, de először kezdek el Fifaval kapcsolatos tartalmat feltölteni egy új fiókkal, tehát nevetségesen kevés nézettség jön. Ezért szeretném föltornázni valamennyire a nézettséget. Nézzetek meg a videómat, szerintem érdekes kérdéseket vet föl és pluszban fölhozza a Puskás témát, akit szerintem most nagyon hiányolunk a fifa 18-ból (ikonok).
https://www.youtube.com/watch?v=FE7qDlxxbWw

(#730) dracox válasza Szigma70 (#726) üzenetére


dracox
addikt

Ez lenne a legjobb megoldás szerintem is a Fifa évenkénti frissitesere.. csak az emberi kapzsiság hatartalan.

(#731) Z'Z" válasza Armon (#729) üzenetére


Z'Z"
őstag

Puskás tényleg jöhetne, ha már Yashin is kapott Icon lapot.

[ Szerkesztve ]

(#732) Kristof_94 válasza Z'Z" (#731) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem hiszem, hogy fog... :F

(#733) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Azt hol tudom belőni, hogy írja az FPS-t?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#734) Edgar2621 válasza Armon (#729) üzenetére


Edgar2621
őstag

Abszolút építő jellegű kritika, de nekem nem tetszik a videód, mégpedig azért, mert túl lassú, kevés benne az információ, nem teljesen érthető, hogy mit szeretnél a lapokkal kapcsolatban, mert azt írod, hogy jönniük kell ezeknek a lapoknak, de gold verzióban ilyennek kellene lenniük, vagy mint speciális lap kell hogy jöjjön? 5 percben 5 lapot látni és olyan információkat kapni amit egy átlag Fifa és focikedvelő már tud időpocsékolás szerintem a mai világban, amikor minden nagyon pörög. Nem beszélve arról, hogy az írásod alapján azt hittem beszélsz benne, mert "érdekes kérdéseket vet fel és felhozza a témát" kifejezésekkel operáltál. Remélem nem sértelek meg, tényleg csak segíteni szeretnék.

XO: Gollami26

(#735) ProgenXL válasza Z'Z" (#728) üzenetére


ProgenXL
őstag

Arsenaloskénk egy BPL alapvető lesz de konkrét összeállítást még nem néztem.

A demoban a védekezést elnézve nem árt ha középpályán is van 1-2 igen csak jó vkp

4-2-3-1 jó lehet. 3 védős felállástól kicsit tartok még.

Gunner for life

(#736) Szigma70 válasza ProgenXL (#735) üzenetére


Szigma70
addikt

Már most kiráz a hideg a sok BPL egyencsapattól.
Elöl futóbolondok, hátul agresszívbolondok, középpen meg a megkerülhetetlen zsenik. Persze idén is mindenki a világ legjobbja, és megcsinálták nekik még a beadogatós játékot is.

Remek lesz

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#737) majnkopf válasza ProgenXL (#727) üzenetére


majnkopf
tag

Engem elsősorban az érdekelne hogyan tudnám működésre bírni a demot :DDD
"play game" click, fekete windowed képernyő majd egyből ki is lép. Esetleg ötlet? már szerintem a létező összes módon próbáltam megoldani (reinstall, repair, udpate, ilyen felbontás, olyan felbontás, windowed mode, full screen, ilyen dx, olyan dx. szinte mindent.. egyik sem vállt be)

(#738) Z'Z" válasza ProgenXL (#735) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nekem a demóban a 4-3-3-as felállás jött be, de a játékban ez biztos változni fog.
Most a 17 végére a 4-1-2-1-2, amit nemrég ajánlott LFC1892YNWA kolléga.
Amúgy az MLS ligát el is felejtettem említeni, ahol most már Nikolics, Németh, Stieber is játszik, így egy fun csapatot is biztosan összehozok. :D

(#732) Kristof_94:
Sajnos!
Hülye kérdés, de most merült fel bennem. :F
Ha Zidane kapna Icon lapot, aminek persze fikarcnyi esélye van, akkor azt hogyan oldanák meg?
Manager és player is lenne?
Most ne térjünk ki a személyiségére, meg hogy megérdemelné-e.
Egyébként se vagyok tisztában azzal, hogy ki kaphat Icon lapot.
Van erről valami leírás?

(#739) kicsako válasza underdark (#723) üzenetére


kicsako
őstag

Na végre valaki! :D
Pro clubot, karriert, seasonst, coop seasonst is lehet egész évben játszan, és sokkal élvezetesebb. Évek óta veszem a fifát de UT-t nem játszom 14 óta. Egyes emberek jobban ráfüggtek az UT-ra mint mások a drogra :W

(#740) 77Guba


77Guba
aktív tag

Életemben először Pes-t vettem,ha valaki esetleg még így dönt Box-on,vegyen fel.Guba77 a gamertagom.

(#741) Z'Z" válasza 77Guba (#740) üzenetére


Z'Z"
őstag

Eltévesztetted a házszámot.

pro_evolution_soccer_2018

(#742) dtrms válasza Szigma70 (#726) üzenetére


dtrms
aktív tag

Hát itt kapásból több tízezer emberről van szó nem csak ilyen 20-50 karakterről, mint más játékoknál. Motorcsere végképp nem férne bele. Ahhoz újra kell írni a játékot, és miért adnának egy teljesen újraírt játékot olcsón?

Na de pár kérdés akkor:
Ha évente lenne csak a frissítés, akkor kihagynád a téli átigazolásokat?
Évente akkor törlődne mindenkinek az összes lapja? Vagy hogy oldanád meg a "nullázást"?
Vissza se léphetnél soha megnézni milyen lapjaid voltak?
A pénzeddel mi lenne? Az is nullázódna, vagy vihetnéd tovább az új szezonra?
Mondjuk egy friss játékossal szemben súlyos tízmilliói lennének mindenkinek és az árak is felmennének?

Nagyon sok olyan dolog van egy ilyen játéknál, amire nem is gondolunk.
Nézz körül a piacon....csak a fifa jön évente? NEM....minden sportjáték és pont emiatt, mert ez a valóságról van mintázva és hús vér emberekről.
NFL, NHL, NBA, PES, FIFA, F1 ....stb

(#743) ProgenXL válasza Szigma70 (#736) üzenetére


ProgenXL
őstag

BPL csapatot azért csinálok mert az angol bajnokságot nézem, azt szeretem. Mindenki mástól függetlenül. Lehet azzal is szépen játszani. :)

16-ba szinte végig 4-3-3 felállásba voltam és annak minden változatába. Talán emiatt nézek más felállást a változatosság miatt. :) de addig még eldől mi lesz persze.

Gunner for life

(#744) Szigma70 válasza dtrms (#742) üzenetére


Szigma70
addikt

A téli igazolások most is benne vannak, miért kéne kimaradnia? Sima évközi peccs.
A szezon végi nullázás is evidens, ha megveszed a 18at ugyan úgy nullázodsz nem? Ha megveszed a következő évi upgradet kezdődik elölről a játékod ugyan olyan feltételekkel, mint ahogy most váltasz a 18ra. Ha nem veszed meg, akkor marad az utolsó állapotod, mintha most maradnál a 17nél. Miért, a 18ban vissza tudod nézni a 17es csapatod?
Nem értem mi a bonyolult ebben. Aki megveszi a köv.évi upgradet az ujrakezdi mint most is fogja, aki nem, az meg folytatja.

A többi játék is a pénzre hajt, hidd el. Amit írok, az megvalósítható lenne, csak nem kaszálnának ennyit.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#745) Szigma70 válasza ProgenXL (#743) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem akarok senkit, így téged sem degradálni, aki angol csapatot épít, csak baromi unalmas volt majd minden második meccsen ugyan azok ellen játszani állandóan. És túlnyomó többségben nem sima szeretetből játszanak velük, hanem az indokolatlan túlhúzott OP játékosok miatt.
Sajnos az ideiben is megmarad ez az állapot nagy valószinüséggel.

Vicces, mikor egy 80as ratingü full alap angol csapat ellen küzdeni kell a döntetlenért ,egy full IF csapattal, egyforma játékostudással.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#746) akooos válasza Szigma70 (#745) üzenetére


akooos
veterán

Nekem BPL csapatom van, de egyáltalán nem OP.

Cech-P. van Anhoolt, V. van Dijk, Zouma, Bellerin- Moses Sigurdsson Ramsey- Pedro Morata Feghouli.
Mind alap, Mosesen kívül rare az összes. Ma 5 meccset játszottam, div2-ben. Minden csapat Ligue1-es volt... Mindenhol Trapp, Aurier,Matuidi, Cavani,Di Maria, Dani Alves, Fekir, Lacazatte. Mindegyik színes, kék-piros-fekete lap. Nekem ez volt unalmas, mert az 5-ből volt 2 döntetlen és 3 vereség :D

Nekem idén is BPL csapatom lesz, de nem azért, mert Musa meg Mané mindenkit lefut és fellök bármikor.

(#747) Szigma70 válasza akooos (#746) üzenetére


Szigma70
addikt

Na de csak elevickéltél ezzel a csapattal is div 2 ig.

Ott meg azért már csak van némi tudás ahoz, hogy egy alap angol csapatot elverjen egy akármilyen IF csapat.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#748) ProgenXL válasza Szigma70 (#747) üzenetére


ProgenXL
őstag

2 csapatom lesz am hogy legyen pihentetés is. A másik szerintem Serie A.
Csak azt nemtudom a g2a mikor óhajtja küldeni a játék kódot. Persze sokra egyenlőre nem mennék vele.

Gunner for life

(#749) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Hozzányúltak valamennyire a Pro Clubs-hoz is youtube videók alapján. Mintha maradna a tavalyi fejlődési rendszer a skill pontokkal. Viszont - ugyancsak egy videó alapján - a katalógusból nem lehet feltuningolni a prot.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#750) underdark válasza drachoHUN (#749) üzenetére


underdark
aktív tag

Igen :K
én már alig várom, hogy csere lehessek :D

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.