Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) getdizzy válasza Kristof_94 (#394) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Ha ps4-re vennék, ott is működik?

storeból vásárolt Fifa15 is van hozzá

Amúgy ha ingame vennék ott pontot, ugyanannyiba kerülne mint most a 17ben?

(#402) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Valaki meccs?
ps4....

XBOX LIVE: rolandinho007

(#403) Kristof_94 válasza getdizzy (#401) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom mi van PS-en! Ha a hivatalos storeban vásárolsz pontot, tök mindegy melyik fifához veszed, mindig ugyanannyi!

(#404) Citroware


Citroware
addikt

Már megint OP lesz a Serie A. :C

(#405) dtrms válasza Citroware (#404) üzenetére


dtrms
aktív tag

De most annyi komoly játékos került oda, illetve kapott komoly értékelést, hogy kétlem, hogy még mindig olcsó maradna...
Pedig pont mostanság találtam ki, hogy idén kipróbálom, hogy velük kezdek :D

(#406) Szigma70 válasza dtrms (#405) üzenetére


Szigma70
addikt

Kikre gondolsz? Matuidin kivül

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#407) dtrms válasza Szigma70 (#406) üzenetére


dtrms
aktív tag

Hát egyrészt jó pár játékos rating változása, akik eddig is ott voltak.
Másrészt meg:
Musacchio, Ricardo Rodriguez, Calhanoglu, André Silva, Matuidi, Douglas Costa, Höwedes, Benatia, Karsdorp, Héctor Moreno, Cancelo.....most transfermarkt-ról puskáztam, de a lényeg, hogy most már nem csak 1-2 top ember lesz a posztokra. De ne legyen igazam és akkor jól jártam :D

Egy Matuidi - Ninja kettőst kipróbálnék olcsóért :D

(#408) MdewC válasza Citroware (#404) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ammá nem OP, hanem real. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#409) veterángeri


veterángeri
tag


Kiszivárgott CR7 kártyája!

(#410) Kristof_94 válasza MdewC (#408) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet én is váltok majd, nyilván az áraktól függ, na meg attól is az elején miket ad a pakkokban. Mondjuk a BPL is erősödött, de nyilván az lesz a legdrágább.

(#411) Szigma70 válasza dtrms (#407) üzenetére


Szigma70
addikt

Ki az a Ninja?

Matuidit most is játszatom, a 87es IF lapja van meg, állat, sok gólt is lő távolról, CDM nek nem az igazi sajna
a WR miatt, de bal CM be tökéletes .

Egy Matuidi-De Rossi-Radja meg kell, hogy oldja a dolgokat

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#412) Kristof_94 válasza Szigma70 (#411) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nainggolan? :U

(#413) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#414) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#415) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#414) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kezdődik.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#416) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#415) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#417) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Ma sikerült végre magam kipróbálni pro módban..
Igazán jo móka!
Van olyan külön topic ami ezzel foglalkozik?/OFF]

XBOX LIVE: rolandinho007

(#418) kicsako válasza tigomigocika (#417) üzenetére


kicsako
őstag

Sajnos nincs, az egész fifa topic csak UT-ről szól. Facebookon viszont vannak Pro clubbal foglalkozó csoportok(magyar is), elég népszerű játékmód. Csapattal ajánlott játszani, a "Drop in" az nagyon cancer.

(#419) dtrms válasza Szigma70 (#411) üzenetére


dtrms
aktív tag

Igen igen, Radja Nainggolan.
Egyik legjobb játékos, nem csak a fifában. (szerintem)

(#420) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#414) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sprint, szlalom, sprint, szlalom, sprint, szlalom és gól.

(#421) dtrms


dtrms
aktív tag

Pogbánál mi ez az óriási minusz ????? Nem a -1ratingre gondolok, az még hagyján, mert sokan többet vártak tőle, hanem az egyes ratingek külön változásaira.
-3pace....úgy hogy a PL egyik leggyorsabbja
-3dribling
-4 def !?!?! ...pont emiatt volt gyenge tavaly, mert neki kellett védekeznie is, és teljesen jól védekezett

Nekem ez kicsit túlzás. A 87-et megérteném, de ezek azért elég erős mínuszok. Ráadásul volt 5 vagy 6 spec kártyája is tavaly :D Meg megnyerték az EL-t is.

(#422) MdewC válasza dtrms (#421) üzenetére


MdewC
nagyúr

Elment a Juve-ból, ennyi a történet. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#423) #16514048 válasza dtrms (#421) üzenetére


#16514048
törölt tag

Kanté se rossz. 87-es rating, de a statok alig jobbak, mint az idei 83-as lapjának.

+1 pace, +2 dribbling, a többi tök ugyanaz...

Özil 88, LOL.

[ Szerkesztve ]

(#424) Kristof_94 válasza #16514048 (#423) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Özil nevetséges, nálam 85 lenne...

(#425) Citroware


Citroware
addikt

Özil több, mint Coutinho, nevetséges. :C

(#426) dtrms


dtrms
aktív tag

Nem akartam írni, de tényleg nevetséges. Kanté lapja is vicc, mármint az hogy nem nőtt szinte semmit a lapja, csak a fenti szám.

(#427) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Elárulok nektek egy titkot srácok. Vagyis kettőt amik közül az egyik nagyon felbosszant, kezdem az elsővel. Semmit nem tud egyikőtök se az algoritmusokról, hogy mi alapján jön a rating ki... Nézzétek meg Özil tavalyi kártyáját 89-es és egyik érték se 89, akkor hogy jöhet ez ki? Hát úgy hogy van még kb 100 érték, mintha nem ut-ben nézel egy játékost és az a 6 érték amit látsz azok átlagából jön ki valószínűleg tehát nem a sprintje lesz pl 83 valakinek ha a pace 83 a sprintje lehet 90 is a gyorsulás meg mondjuk 70. Ez is csak találgatás én sem tudom, hogy hogy jön ki és ti se, attól, hogy Kanté statjai majdnem ugyanazok, lehet hogy csomó minden változott a lapjában. BNár akkor se értem, ha az össz átlag 89 alatt van a 6 értékből, hogy lehet Özil 89, na mindegy, nem tudjuk az algoritmust ami kihozza, de abban biztos vagyok, hogy nem random irják fentre a számot.

A másik dolog a chamistry. Fejbelőném azt az idiótát aki kitalálta és elterjesztette, hogyha 100-as a chami majd meccs elején berakod Messit vagy Ronaldot akkor megmarad nekik a 10-es Chami. Ezért cserélnek meccs elején és marhára bosszantó. Attól, hogy nem látod kiirva meccs közbe az összhangot nem tudhatod, hogy megmarad e a 10, miért maradna? Semmi bizonyítéka nincs senkinek, hogy megmarad ez csupán feltételezés. Ha meg mégis bizonyított akkor engem lőjön fejbe valaki:D

A chamistrit meg ahogy van kivenném a játékból, tegyük fel Dougles Costa most igazolt a juvéba pl, ha berakom juvés emberek közé a 18 ba akkor egyből 1 hónap után 10-es a Chamije... Valóságba is biztos nagy az összhang mikor csak egy hónapja játszanak. Meg az Ultimate Teamnek az a lényege szerintem, hogy olyan csapatot rakj össze amilyet akarsz és a Chamit is figyelembe kell venni ha jót akarsz nem rakhatsz össze össze vissza ligából, Vagy ki kéne venni a fenébe, vagy úgy megcsinálni, hogy a játékosok ha sokat játszanak együtt összeszoknak és növekszik nekik, nem az hogyha Egy bajnokságba vannak akkor v an összhang? Mi köze ennek a valósághoz összeraknád a Stoke meg a city játékosait vegyesen edzés meg minden nélkül egy meccsre semmi öszhang nem lenne köztük. Ha játszanak pár hónapot együtt akkor talán.

(#428) dtrms válasza Geradossz (#427) üzenetére


dtrms
aktív tag

A ratingeket nagyon is tudjuk, hogy jönnek ki. Azért lesz Kanté értéke magasabb, mert van egy liga szorzó is, ami a PL esetében a legmagasabb szám. Így egy Kantéval szinte teljesen azonos tudású játékos például a török ligában csak 83-84-es értékelést kap, mert a török liga gyengébb jóval, így a szorzója is kisebb.

Volt róla egy cikk vagy videó, hogy pontosan hogyan számolják ki a ratingeket. Azok igazából az értékei és a PL-ben ezért sok a magas értékelésű és ezért ilyen drága, mert rájön a liga szorzója.

A chem meg talán az egyik legjobb dolog a játékban, ha nem lenne mindenki agyonkevert csapatokkal jönne és elveszne a csapatépítgetés "szépsége". Rengeteg időt töltök azzal, hogy a megfelelő felállást és játékosokat megtaláljam, hogy jó chem legyen. Nekem ez pl nagyon fontos.

[ Szerkesztve ]

(#429) Geradossz válasza dtrms (#428) üzenetére


Geradossz
aktív tag

A pl egyébként szerintem közelsem a legerősebb liga, szóval innentől kezdve irreális az egész. Meg amit mondasz, ha Neymar a PL-be igazolna akkor nem 92 hanem 99, mert liga szorzó? Ez igy elég fura de elhiszem, hogy így van.

Legyen chem, csak szokják is egymást, mert a chem a valóságba tényleg nem igy működik, hogy egy liga és akkor már marha jó... Igyis lehet jó kevert csapatokat csinálni, de meg van kötve az ember keze, én több szabadságot szeretnék.. Egyébként A chem sokat nem ér azon kívül hogy van, kis chamel is simán lehet nyerni. A csapaépítgetés szépsége meg nem veszne el, mert attól te ugyanúgy építhetsz csak angol csapatot, ha megszoknák egymást nem ligához lenne kötve bármilyen csapatot építhetnél és szebb is lenne, mert össze kell őket szokatnod.

De arra nem adtál választ, hogy Özil hogy lehet 88 ha egyik értéke sincs annyi. Vagy ha a liga volt a válaszod rá, akkor meg igazából semmi értelme a felső ratingnek, mert az nem számít semmit se gyorsabban nem fut, se jobban nem lő, tehát ha ugyanazok az értékek a kártyán és a plben 86-ra jön ki minden player, törökbe mondjuk 83, akkor tegyük fel nekem az összes játékosom egy török csapatba 83 neked egy angolba 86, akkor igazából hiába 86 a tied pont ugyanolyan erős mindkettő az elmondásod alapján. Illetve a Chem úgymaradásra se reagáltál ami engem a legjobban érdekelt.

[ Szerkesztve ]

(#430) dtrms válasza Geradossz (#429) üzenetére


dtrms
aktív tag

Pont ahogy mondod. Ha törökből összeraksz egy full 83-as keretet az kb PL-ben 85-86 lehet. De a török ligában nincs annyi jó játékos, hogy egy ilyen csapatot összerakj.
A ligák meg úgy vannak, hogy a spanyol, olasz, angol, német (és francia talán!?) a legerősebb értékelést kapja így azoknak a legnagyobb a szorzója. Tehát nem a PL a legerősebb, hanem ez az 5.
Abba a vitába meg kár belekezdeni, hogy melyik liga a legerősebb.

De azért a PL-nél érdemes megnézni, hogy milyen keretekkel és költségvetésekkel dolgoznak. Nem feltétlenül kell a legerősebbnek tartani, de az tény hogy a középmezőnynek erősebb kerete van mint egy spanyol 5-iknek. A nemzetközi porondon nyújtott teljesítmények meg nem a liga erősségét mutatják. A PL-ben minden egyes meccsen SZINTE meg kell szenvedni egy győzelemért, míg egy Realnak pl simán van lehetősége a fél liga ellen B kerettel kiállni, illetve a Reál esetében a B keret is olyan erős, hogy had ne kelljen bemutatnom...

Szerk.: Özil meg gondolom a szorzók miatt olyan jó, illetve a pass alatti értékei olyanok amilyenek, de biztos vagyok benne, hogy pl a short passa az 90 körül lesz. De megkeresem neked azt a cikket vagy videót amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#431) dtrms válasza dtrms (#430) üzenetére


dtrms
aktív tag

Most hirtelen ezt az interjút találtam, de volt erről egy részletesebb angol cikk is.

(#432) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mbappé gól és gólpassz az első meccsén! :C

(#433) Citroware


Citroware
addikt

Így, hogy Mertens CF lesz, megint lehet, hogy elő tudnánk venni a 4-3-3(4)-et, ahova CAM pozícióba betehető. :))

(#434) MdewC válasza Citroware (#425) üzenetére


MdewC
nagyúr

++1

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#435) MdewC válasza Geradossz (#427) üzenetére


MdewC
nagyúr

Valami alapján egységesíteni kell a rendszert, több millióan játszanak, ennyire életszerű nem lehet. A piacot pedig teljesen megbonyolítaná. Így sokkal egyszerűbb az ea-nek.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#436) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok!

Hogy lehet majd megszerezni az Icon játékosokat? Gondolok itt arra, ha nekem a 90-es Del Piero szimpi, a középső, akkor Őt, hogy lehet majd megszerezni?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#437) #16514048 válasza MdewC (#436) üzenetére


#16514048
törölt tag

A két gyengébbet pakkból, vagy a piacról, a legjobbat viszont csak SBC-ből.

Amúgy több Icon már nem lesz? :F Ez így nem túl sok eddig.

[ Szerkesztve ]

(#438) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Attól félek ez PC-n szinte lehetetlen lesz, hacsak valaki nem folyamatosan top40-es játékos és kapja a jobbnál jobb lapokat vagy esetleg nem költ rá több 10k pontot.

(#439) #16514048 válasza Kristof_94 (#438) üzenetére


#16514048
törölt tag

Vagy nem kereskedik.
De hát valamit valamiért, ne is legyenek minden második csapatban ikonok.

(#440) ProEvoFan válasza #16514048 (#439) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig az lenne a lényeg, hogy mindenki hozzájuthasson a normális játékosokhoz.
Akkor nem lenne ennyi coin csaló meg illegális coin vásárló.A fekete üzleteket a EA szar rendszere generálja.

(#441) #16514048 válasza ProEvoFan (#440) üzenetére


#16514048
törölt tag

Normális játékosokhoz most is hozzá lehet jutni bárkinek. Pár százezer coint nem nagy művészet összehozni, abból már össze lehet rakni egy igencsak jó csapatot. De még kevesebből is.

De ott van a draft, abban ki lehet próbálni a legjobb játékosokat is. Vagy akár a kölcsön játékosok...
Az UT-nek semmi értelme nem lenne, ha bárkinek lehetne abszolút top csapata, igenis kelljen letenni az asztalra értük valamit, vagy kiemelkedő játékkal, vagy magas szintű kereskedéssel. Az olyan kutyaütők, mint én ne rohangáljanak már Ronalóval, meg ikonokkal.

Olyanok mindig is lesznek, akik csalással, vagy pénzzel próbálják megvenni maguknak a sikert, számomra nem erről szól a játék, de ha nekik ez örömet okoz...

Mindenesetre nem gondolom, hogy azzal kellene ez ellen harcolni, hogy mindenkinek elérhetővé tegyék a legjobb játékosokat is.
Biztos kevesebb lenne a csaló, csak ezzel pont azokat jutalmaznák, akik egyébként ilyenekre szoktak vetemedni, ugyanis elsősorban rájuk jellemző az, hogy egyből akarnak mindent.

Pont azok örömét rontanák el ezzel, akik azért szerették meg a játékmódot, mert kihívást jelent a nulláról eljutni egy bizonyos szintre és ebbe beletartozik az is, hogy gyenge csapattal kezdesz, amit folyamatosan fejlesztesz és a vége felé már sokkal drágábbakkal játszol. Hogy pontosan mennyire drágábbal, az pedig függjön a képességeidtől, illetve az erőfeszítéseidtől. Szerintem legalábbis ez lenne az UT lényege.

(#442) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Szerintetek az új részben az EA megszűnteti a PL játékosok OP-ságát? Egyszer ezt olvastam , azt hiszem itt a 17 fórumjában, de azért vannak efelől kétségeim.

"Nincs megállás"

(#443) dtrms válasza Mr.Rain (#442) üzenetére


dtrms
aktív tag

Nem hiszem, hogy annyira OP-k lennének. Arányaiban ugyanannyi op van mint más ligákban, csak itt 3szor annyi játékosból, emiatt érezhető többnek.
Ha tényleg ennyire azok lennének, akkor a pro játékosoknál is több PL játékos lenne. (de nincs)

pl tegnap kitett a gorilla egy meccset és abban volt 5premier league játékos és 5német, meg egy legend

(#444) Geradossz


Geradossz
aktív tag

A coin csalasnak siman veget lehetne vetni azzal, hogy ha felido elott szakad meg akkor nincs coin se gyozelemert se veresegert nem lepkednenek ki.

(#445) dtrms válasza Geradossz (#444) üzenetére


dtrms
aktív tag

Soha nem lesz vége, mert szerintem ez az EA-nek plusz pénz. A legnézettebb streamerek hirdetik youtube-on, hogy hol lehet coint venni és még egyiket se bannolták, a videóik is fent maradhatnak és a honlapok is élnek. Boldog boldogtalan odatalál, de az EA nem találja meg !?!

(#446) Geradossz válasza dtrms (#445) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Akkor meg minek bannolnha neki is jo?

(#447) Z'Z" válasza dtrms (#445) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nem egyet bannoltak már, csak van miből újrakezdeni!
Rengeteg a támogató, köztük az EA is finanszíroz párat, mert nekik ez reklám.
Szóval ezzel is befolyásolják a célközönséget.

[ Szerkesztve ]

(#448) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#449) Z'Z" válasza LendvaiFeri1 (#448) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ibrának meg Aubának mi az a fej? :)

(#450) Geradossz válasza Z'Z" (#447) üzenetére


Geradossz
aktív tag

De épp ezt kérdezem, hogy miért bannolnak érte ha tilos és nekik ez reklám? Most valami vagy tilos, és akkor teszek ellene úgy, hogy ne lehessen megcsinálni, mert lehetne, vagy akkor ne adjanak érte szankciókat!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.