Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) gamegod válasza Szigma70 (#600) üzenetére


gamegod
senior tag

én arra jutottam hogy idén kimarad az előrendelés. majd jövőhónapban 14-13 körül berámolom.. ki tudja mennyit megy lejebb az ára, akár használtan

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#602) bornike88 válasza veterángeri (#598) üzenetére


bornike88
csendes újonc

De Ip címet nem ellenőriznek?

(#603) veterángeri válasza bornike88 (#602) üzenetére


veterángeri
tag

Nekem több fiókom van.

(#604) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Demo kiprobálva. A 17-et kihagytam így lesz mit gyakorolni hogy megszokjam az idei játékmenetet. A PES úgy ahogy van hidegen hagy. Sose vonzott. Minden évben van valami szívás a fifában mégis minden évben megveszi az ember. Ez ilyen nincs mit tenni. :D Abban bízom hogy idén ha nem is sokkal de mégis csak több szerepet kap az ügyesség és itt nem arra gondolok hogy ki jut messzebbre egy játékossal a pályán. Kíváncsi leszek mikor jön szembe az első icon team.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#610) Yodamest válasza Szigma70 (#600) üzenetére


Yodamest
addikt

"Ötödannyian játszák a PESt, ez hatalmas hátrány."

Ez volt a kulcsmondat több szempontból is: egyik ugye amit mondunk is, hogy fifa= jobb támogatottság, licenszelt csapatok, játékosok, pezsgő multiplayer egész évben, ezzel van tele a youtube stb.

A másik viszont, hogy ez egy konklúzió is egyben arra nézve melyik a jobb játék összességében tekintve. Sokkal többen játsszák, tehát a nagy törvények alapján jobb játéknak mondható. Ez mindennel így van nem csak foci témában, tehát pl. az Overwatch jobb játék mint a Paladins és jóóvan többen is játszanak vele, ebből is látszik, hogy jobb. A Starcraft jobb játék mint a Warhammer és sokkal többen is játszanak vele. Szóval ez így mindenre igaz, kár is lenne azon vitatkozni melyik a jobb, mert egyértelmű.

Régen pedig én is PES-es voltam, de akkoriban még PS1-en nem volt lényeg a multizás. Sőt volt egy nagyon jó focis játék szintén a PS1 érában a This is Football névre hallgató csoda, hát az eszméletlenül reálisan mutatta be a focit, természetesen amennyire ez PS1-en lehetséges volt. A játékmenete mérföldeket vert akkoriban a fifára és a pesre egyaránt. A lövéseknek tényleges impact hatása volt, rezgett a kezedben a kontroller annak függvényében, hogy mennyire volt erős a lövésed, tényleg olyan érzés volt mintha te küldted volna kapura a lasztit, azóta egyik másik focis játékban sem tapasztaltam ezt a szintű realitást.

jkrisztian meg tipikus emberpéldája annak, amikor átmegyünk más fórumba szapulni az ottani játékot csak azért, hogy ezzel magunknak is beigazoljuk, hogy a mi játékunk jobb. (mert nem vagyunk biztosak magunkban és ezzel a befikázással próbáljuk a saját igazunkat "validálni" ) Jobb a fifa hiába minden barátom.

[ Szerkesztve ]

(#611) Attila432 válasza jkrisztian (#609) üzenetére


Attila432
tag

Nem szeretem ezt, amikor valaki betámad valamit, aztán tudván, hogy rengeteg észérvet kapna az ellenkezőjére, lezárja azzal a böffentését, hogy őt már nem is érdekli az egész.

Lehet mindkét játékot szeretni anélkül, hogy a másikat utálnánk, mert nem verseny, hanem választás ez az egész.

(#612) etaclan1984 válasza jkrisztian (#607) üzenetére


etaclan1984
őstag

Hidd el tisztában vagyok a "kedvenc" játékom hibáival, nem vagyok elvakult. Szerintem a 17-ben 5x többet kereskedtem mint játszottam, sokkal jobban élveztem mint magát a játékot. A mai napig nézem a piacot (de minek...:). Amíg a fifa ilyen contentet tud nyújtani addig a PES-t elintézem egy karlegyintéssel, lehet akármilyen szép a grafika vagy random egy támadásépítés.
Tökéletes példa és már több mint 10 éve helytálló:
A WOW-nál az évek alatt szerintem több mint 10 olyan MMORPG-t csináltak ami szebb vagy ötletesebbnek tűnt. Csak hát aztán amikor 1 hónap után már nem volt több content szépen ment vissza mindenki WOW-ozni.

Mond meg nekem a PES-ben mi van ami a fifában nincs ? És fordítva ? Szerintem a második lista hosszabb lenne...

(#613) jkrisztian válasza Yodamest (#610) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Ez alapjaiban hibas megallapitas. Az ejjel-nappal Budapestet is tobben nezik mint egy ertekes dokumentumfilmet valamelyik ismeretterjeszto csatornat. Melyik a jobb es ertekesebb musor? Nem kerdes.

Melyik a legnezettebb video a Youtubeon? Despacito. Tenyleg az lenne a legerdekesebb, legjobb, legminosegibb video vagy zene a Youtubeon? Ketlem.

Ne ertsetek felre, jobb az idei FIFA mint a tavalyi es nem akartam senkit sem leminositeni aki mas velemenyen van mint en. Kulonbozoek vagyunk hala az egnek. Lassan 30 eves vagyok, lehet ez nincs is osszefuggesben a dolokkal, de en a realisztikusabb jatekmenetert odaadnam a vilag osszes licenszet, TOTW Messiet meg a csilli-villi grafikat is.

Azt azert meg meg kell jegyeznem, hogy kozel sem tokeletes a PES jatekmenete, hiaba van fenyevekkel elorebb ebben a tekintetben a FIFA-tol.

(#614) jkrisztian válasza Attila432 (#611) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Csak duhos vagyok baszdki. Az EA-re. Ekkora koltsegvetesbol, egyeduralkodokent a piacon nem kepesek a jatekmenet fejlesztesere koncentralni picit. Nem tudom felfogni, hogy hogyan lehet annyira igenytelen es penzehes egy brigad mint ezek. Ez az egy evi munkajuk? Ennyit tudtak fejleszteni a tavalyi jatekhoz kepest? Sokkal elorebb kellene jarniuk mar, de leszarjak mert ugy is megveszik a jatekot evrol-evre, akkor is ha hangyafasznyit fejlesztenek rajta.

Ez ervenyes a PES-re is, nagyon elhagytak magukat az elmult 3-4 evben. Igaz ok sokkal kevesebb koltsegvetesbol dolgoznak.

Peldat vehetne ez a ket bagazs, de fokent az EA arrol, hogy hogyan kell kiszolgalni a jatekosbazist. Lasd NBA2k.

(#615) Yodamest válasza jkrisztian (#613) üzenetére


Yodamest
addikt

Gondoltam, hogy filmes példákkal fogsz jönni, de az nem helytálló. Nem lehet egy éjjel nappal budapestet összehasonlítani egy dokumentumfilmmel, mert más a célközönsége. Ugyanígy zenei műfajokat sem lehet összehasonlítani, mert valaki a Tankcsapdát szereti jobban valaki a Kiss-t. Ez olyan, hogy melyik jobb a banán vagy az alma? Viszont 2 focis játékot már összelehet vetni a nagy számok törvénye alapján és egyértelmű a fifa fölénye. Szóval maradjunk egy kaliberű dolgoknál, lehetőleg játékoknál, abból sztem nem tudsz 1-et sem mondani amivel többen játszanának de rosszabb játék lenne mint az offenzívája.

[ Szerkesztve ]

(#616) Attila432 válasza jkrisztian (#614) üzenetére


Attila432
tag

Az NBA2k jó példa, én akkor utáltam még a Adam Bhatti féle társaságot, amikor a PC-t le se szarták évekig. Manapság az online a legnagyobb vonzóerő, a Konami ezzel nem foglalkozik kellőképpen.

Az EA-nak nagyobb előnye lehetne, de ki kell szolgálnia a casual-player-öket is, akik leülnek napi 2-3 meccsre online-ozni és szórakozni akarnak. Így egyszerüsítették a játékot, ami miatt pl. a 17 annyira vállalhatatlan lett. Én bízok benne, hogy ha megmarad az e-sportos tervük, akkor meg kell teremteniük azt, hogy egy átlag játékos és egy profi között igenis kijöjjön a különbség és pl. ne védekezzen helyettük az AI. Ez a demóban most érezhető, majd kiderül mi lesz az első patch-ben.

Egyébként több év után ez lesz az első idény, hogy nem veszem meg a PES-t, mert az utóbbi 3 év online szenvedése végleg elvette a kedvem tőle.

(#617) jkrisztian válasza Yodamest (#615) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Igazad van valahol, de csak a nagy szamok torvenye alapjan nem akarnam kijelenteni, hogy melyik jatek a jobb. Mindegyiknek megvannak az elonyei es hatranyai is. Van aki a tartalomra bukik, van aki a jatekmenetre. Felesleges is errol vitatkoznunk mert szubjektiv ez is (es igazad van, a vita soran eddig ezt en sem vettem figyelembe, marmint a szubjektivitast), szoval engedjuk el a temat. Nem akartam senkit sem megbantani. GL HF az idei szezonhoz mindenkinek. :R ;]

(#618) gabesz82 válasza jkrisztian (#607) üzenetére


gabesz82
senior tag

Fórumszabályzatból: "Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:... „Flame”: erőteljes érzelmi töltetű, indulatokat gerjesztő, lejárató, elfogadható érv nélküli, valami ellen hangoló tartalom."

Amit írtál szerintem kimeríti ezt egy olyan fórumban ahol ezt a játékot szeretik és játszák.

PSN: Morfologus82

(#619) jkrisztian válasza Attila432 (#616) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Az a legnagyobb szivfajdalmam, hogy az ESL nyitott egy nagyot a FIFA fele. Csomo liga, kupa lesz ott szervezve es imadnam az ilyen megmeretteteseket. Emiatt nem zarnam meg ki, hogy megveszem a FIFA-t is. Meg meglatom mennyire vagyom majd a Multi focira.

(#620) jkrisztian válasza gabesz82 (#618) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Nem akartam indulatokat gerjeszteni es mint latod egy hozzaszolas kivetelevel aranylag normalis hangvetelben kommunikaltam. Neha elragadtatom magam es kepes vagyok elegge szalkasan kommunikalni, de mint lathatod belattam, hogy nem kellett volna es mindenkitol bocsanatot kertem akit esetleg megbanthattam a radikalis velemenyemmel.

De ha ennyire megbantottalak, nyugodtan jelezd egy moderatornak. Majd ok intezkednek ha tenyleg ennyire bomlaszto lennek.

(#621) Szigma70 válasza Yodamest (#610) üzenetére


Szigma70
addikt

Azzal nem értek egyet, hogy amivel többen játszanak az a jobb játék.
COD al sokkal többen játszanak, mint a R6 Siegevel, pedig ég és föld a 2 játék.

Ez azért van, mert ott a hype faktor, a divat, és a lóvé.

No meg kategórikusan kijelenteni, hogy melyik a jobb nem is lehet, mert mindenki mást keres egy játékban. Mást keres az, aki egy héten letol egy két órát akármiben, és mást az aki a platinákra hajt, és mást az, akinek pld a foci a szenvedélye.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#622) Yodamest válasza Szigma70 (#621) üzenetére


Yodamest
addikt

COD al sokkal többen játszanak, mint a R6 Siegevel, pedig ég és föld a 2 játék.

Ez ugyan az, mint amit most a fifa meg pes között levívtunk a kollégával. A COD-ban mindig is a single palyert szidták, hogy mennyire rossz, de multija habár a COD2 és COD4-nek volt a legjobb, de multi szempontból még mindig egy élvonalbeli játék! Ezzel szemben a Siege egy újszerű dolog volt, amikor megjelent ezért nagy hypot kapott, sokan elkezdtek játszani vele, de hamar kifulladt, mert az újszerű ötleten túl nem sok tartalom van benne. Ezért játsszák sokkal többen a codot és ezért jobb multiplayer játék a cod. Szóval itt is a jobb játékot játsszák többen ugyanúgy.

És persze mindenki mást keres egy játékban, ezért is játsszák kevesebben a sieget, mert az a bázisfoglalós játékstílus egy szűkebb rétegnek szól, mint a cod féle, S&D, TDM, DM stb. módok.

Én max egy olyan játékot tudnék mondani, amit talán indokolatlanul túlmisztifikáltak és az a Witcher 3. Szerintem jobb akció-RPG-k is vannak a piacon, vagy legalábbis közel olyan jók amik mégis eltűntek a süllyesztőben és alig ismertek. De ez is szubjektív, csak mint saját példa hoztam fel.

[ Szerkesztve ]

(#623) underdark válasza jkrisztian (#619) üzenetére


underdark
aktív tag

PES is nyit elvileg az esport fele, ezzel a pes league moddal, csak kar hogy nem lesz jatekos ra😀

amkkor latom, hogy megjelenes utan 4k ember van online steamen, vicc

es semmivel se jobb az ML, lehet regen az volt, imadtam is amikor meg iskolas voltam, de most a rohoges fog el
meg mindig, 10 eve az ujjaszuletesek bent vannak... vicc, rohejes naptari beosztas stb.

beigergetesek a valos keretekre, aztan megjeneskor meg a juniusi csapatok vannak benne, ez a szanalmas
es Konaminak ez lenne a fo jateka, de gondolom japanban igy is fogy vagy nem tudom mi tartja fent oket, mert europaban nem hiszem, hogy par 100k eladasnal tobb lenne

lehet jobb a gameplay (szerintem nem), deha nincs benne tartalom, hogy koti le az embert? napi 2-3 meccs gep ellen?

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#624) Szigma70 válasza Yodamest (#622) üzenetére


Szigma70
addikt

"Ezzel szemben a Siege egy újszerű dolog volt, amikor megjelent ezért nagy hypot kapott, sokan elkezdtek játszani vele, de hamar kifulladt, mert az újszerű ötleten túl nem sok tartalom van benne. Ezért játsszák sokkal többen a codot és ezért jobb multiplayer játék a cod. Szóval itt is a jobb játékot játsszák többen ugyanúgy."

Ezen most nem nyitok vitát, főleg nem ebben a topikban, de a Siege folyamatosan növekvő játékosbázist generál, folyamatosan növekvő tartalommal, ugyan azon játékon bellül, míg a COD évről évre egy ujj játékot hoz ki.
ÉS igen, a játék maga szűri is a célközönséget, itt nincs annyi 12 éves hentelke, mert hamar ráunnak, hogy gondolkodni kell.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#625) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Szerintem ne folytassátok ezt a felesleges vitát!
Mindenki eldönti saját maga, hogy melyik a jobb játék, de ez a topic nem erre való.
Vannak olyanok, akik mind a kettővel játszanak.

(#626) sz_abika válasza Z'Z" (#625) üzenetére


sz_abika
addikt

A háttérhatalom békaemberei ;]

PSN: xszabikax

(#627) Z'Z" válasza sz_abika (#626) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ja, Illuminálti! :D
Egy korsó sör és pár feles után.

(#628) Geradossz válasza Yodamest (#622) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Ki mondja meg, hogy melyik a jobb a játék? Attól, hogy többen játszanak valamit még nem jobb... Ez mindenki egyéni véleménye 5000 embernek ez tetszik 10000 nek emeg az, de attól nem lesz jobb. Ez kb olyan hogyha neked több barátod van, te jobb ember vagy mint én. Nettó hülyeség, ezt nem lehet eldönteni, szubjektív az egész. Sőt elárulom hoghy egy akármilyen tehetségkutató is szubjektív, mert nem nevez be mindenki és pl 4 zsűri dönt. Ha másik 4 zsűri lenne más eredmény lenne.

(#629) A guru


A guru
addikt

Na végre volt időm kipróbálni a demot, nagyon tetszik így elsőre, jók a mozgások, 17 után kicsit lomha, de szerintem jól megleszünk. :))

(#630) Yodamest válasza Geradossz (#628) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó ez ilyen diplomatikus válasz és örök igazság, hogy minden szubjektív. Ezt mindenre rá lehet húzni, de igenis vannak jobb és rosszabb játékok és itt ne az egyén szubjektivitását nézzük már, mert azt nyilván senki nem fogja vitatni, ha Kossuth Magdolnának a Teve utca 6.-ban a pes jobban tetszik, mert magán joga.

Én a nagy többség véleményét képviseltem ebben a témában, mert azért ha egy játékra 50 ember mondja hogy rossz és 500 mondja, hogy jó akkor azt azért objektíven is be kell látni, hogy az valószínűleg egy jó játék, az már mellékes, hogy van akinek nem jön be. Szóval a nagy többség véleményét egyszerűen nem veheted 0-nak, mert az egyfajta visszajelzés arról, hogy a játék készítői valamit igenis jól csináltak.

X-faktor és társai más téma, mert az erősen megrendezett, de ha nem is lenne az, akkor is ha valaki vitathatatlanul jó, akkor azt másik 4 ember is jónak fogja hallani, tök mindegy melyik 4 ember ül a zsűriben. Ezért kell a továbbjutáshoz legalább 3 igen és 1 nem szavazat, mert az mindig benne van a pakliban, hogy valakinek a szubjektív saját véleménye alapján nem tetszik valami, de ha a többség ( a többi 3 tag) igennel szavaz akkor az egy jó produkciónak tekinthető. Ugyan ez van a játékoknál is ha a többségnek valami tetszik akkor az igenis jónak mondható, legalábbis jobbnak mint ami kevesebbeknek tetszik. Szerintem érthető.

(#631) MdewC


MdewC
nagyúr

Skacok! :)

Ennek tényleg nem sok értelme van, beszéljünk inkább a demóról. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#632) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok!

Mi ez a rendezvény? Napok óta ezzel van tele a youtube, az összes videós tolja orrba szájba a nyitásokat (meg ki tudja mit), mi a retek ez???

https://m.youtube.com/watch?v=CbBMivMwhNU

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#633) chop


chop
őstag

Ne legyen igazam, de a teljest megint direkt el fogjak bszni, hiaba jo a demo. Ahh...bosszanto ez es mi megis minden evben belelepunk a csapdaba.

Es ez a netto atbaszas, mert ha a demo jo, akkor megveszed, de a teljesnek koze sem lesz ehhez. Hisz bele is irjak a splash screenen, hogy a teljes jatek akar teljesen mas is lehet. Jogilag be vannak vedve, etikailag meg..

:D :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#634) drachoHUN válasza underdark (#593) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem fog, mert abban nincs pénz az EA-nek, így nem fejlesztik annyira amennyire lehetne. Évek óta kedvenc játék módom, és ha kicsit is komolyabban venné az EA, akkor még sokkal jobb lehetne. De a FUT elnyom mindent.
18-ban is Online Proval fogom tölteni a legtöbb időt, ez nem kérdés. Remélem nem cseszték el, bár tippre semmi újdonságra nem számítok.
-----------------------

Demo-ról: Sokan írtátok, hogy lassú a játékmenet. Nem tudom, 17-ben nagyon hamar hagytam a FUT-ot a francba, szóval nem ahhoz hasonlítom és szerintem egyáltalán nem lassú.
Következtetést levonni, a demóból nem lehet, arra vonatkozóan, hogy milyen lesz az online játék. Ebbe a hibába ne essetek bele.
Letisztultabbnak, jobbnak tűnik valamivel a játék, de sok változást nem éreztem.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#635) szupersanyi válasza MdewC (#632) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Nagyon vicces ez az EA. Komolyan úgy gondolják, hogy az emberek beveszik azt, hogy ezen az eseményen nem direkt adnak jó játékosokat? Minden packből jön nekik legalább egy drága játékos, nagyon durván átverés az egész. Remélem senki sem hiszi el, hogy idén tényleg profitálhatunk majd a packekből. :D

(#636) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Milyen előnyei vannak annak, ha Originen veszem a játékot, nem pedig dobozosan? Originen 1,5k-val drágább, mint Konzolvilágban. Arra tudok csak gondolni, hogy Konzolvilágban 29-én tudom átvenni aztán még telepíthetem is, Originen pedig talán le lehet tölteni pár nappal előtte és 29-én reggeltől játszhatok. Ez tényleg így van, esetleg vannak más előnyei is?

(#637) MdewC válasza szupersanyi (#635) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagyon komolytalannak tűnik, az tuti.

Ennél nagyobb bizonyíték pedig nem kell, hogy ezek a srácok egytől egyig fizetett dolgozók. (A nevükben is benne van, pro játékosok. Ebből van a keresetük. Ennyi.)

Csak foházkodhatunk, hogy jó legyen a játék, már ha vki szeretne kikapcsolódni és nem idegeskedni. (Így is van épp elég dolog, amin lehet.)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#638) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

A Fifa 18 Companion mikor lesz letölthető? Erről valakinek infója?

"Nincs megállás"

(#639) Kristof_94 válasza Mr.Rain (#638) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

September 15 – FUT 17 Web App goes offline.

September 20 – FUT 18 Web App comes online. If you’re eligible, this is when you can start using the Transfer Market.

September 21 – New Companion App launches. This is your chance to update your Companion App for FIFA 18 on Android and iOS.

(#640) Mr.Rain válasza Kristof_94 (#639) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Köszi! :R

"Nincs megállás"

(#641) MdewC válasza Kristof_94 (#639) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy idén beenged-e engem. Az elmúlt 2 évben nem sikerült.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#642) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Kipróbáltam a demot. 2 db professional és egy darab legendary meccset játszottam.
Az én véleményem az hogy:
Pozitív dolognak találtam a játékosok mozgását (labdalevétel,cselezés, futás).
A passzolás egész jóra sikerült.
A mesterséges intelligencia jobb lett.
Ami semleges számomra(van rossz és jó oldala).
Az a beadások (jól meg lett szerkesztve,de érződik rajta hogy valaki csak erre fog gyúrni)
A test-test elleni párharc (olykor beleütközök valakibe,közel marad és visszaütköz engem) néha olyan mintha összeragadnánk.
Hosszú passzok.
Ami negatív
A széleken úgy ellehet futni mint a huzat,jóformán utol sem érnek.
A kapusok mintha picit butultak volna.
A cselezés hatalmas OP lett (amint teret nyersz magadnak rádőlsz a sprintre és nyomozhat az ellenfél).
Ami szerintem OP lesz:
A játék Ronaldo (és a Real Madrid ) hypejával egyértelművé tette hogy ez a játék "köré" épül. Ha sikeresek akarunk lenni kontrára kell játszanunk (mint a Madrid) nem hiába ennyire gyorsak a szélsők.
Kell venni egy izmos csatárt a beadásokhoz ( Slimani, Carrol stb).
Valamint nem árt 1-2 long shot taker középpályás sem,mert életveszélyes 20-25-ről tekerni.
Nagy szerepe lehet a RWB/LWB-eknek , mivel nem kell nagy szerelési készség megállítani akár egy Balet. Viszont baromi jól jön ha utána egyből meglódulunk.
(5-3-2/5-2-3 OP felállás lehet). Nem csodálkoznék ha Manét látnám RB pozícióban :D
Ami érdekesség:
Bekerült a chip shot a traitok közé (Balenél láttam). Valamint a suggested subtitution ami az R2+X lenyomásával megmutatja a jobb alsó sarokban kit kéne lehozni és ki jöjjön be a helyére.
Ezáltal akár gól után cserélhetünk azonnal (ha az opció megfelel nekünk).
Összeségèben én a tavalyi részben a demot imádtam és sokkal balanszosabbnak tűnt mint a 18. Itt túl sok OP dolgot látok már az elején.
Aki kíváncsi az rakja fel Legendary szintre és eléggé pontos szimulációt fog egy online meccsről kapni( ellenfél legyen a Madrid)

[ Szerkesztve ]

(#643) kiserik válasza ShiberMonkey (#642) üzenetére


kiserik
senior tag

Ellenfélnek tedd be a BM-et. Annyira szétscriptelt meccset rég láttam. Meg is győzött, hogy várjak a vásárlással.

(#644) MdewC válasza ShiberMonkey (#642) üzenetére


MdewC
nagyúr

Chip shot trait eddig is volt. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#645) drachoHUN válasza ShiberMonkey (#642) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Be állíthatsz előre 3 gyors cserét, és akkor nem suggested sub van...

Forza JUVE!!!

(#646) ShiberMonkey válasza kiserik (#643) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Nekem is volt a real ellen 6 kapura lövésem Legendaryn 0 góllal nekin1/1 :D

(#647) ShiberMonkey válasza MdewC (#644) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Nem láttam még, pedig nagyon sokszor pörgetem végig a statokat meg ezeket a traiteket is, de akkor én nem tudtam sorry :)

(#648) ShiberMonkey válasza drachoHUN (#645) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Az akkor nem éppen suggested hogyha 3 gyors cserét állítasz be :D

(#649) underdark


underdark
aktív tag

néztem streameket és 90%-ban semi-pron játszanak a játékosok, max profin láttam egyet :D

és akkor minden meccsen nyernek, nézettség vagy miért nem rakják feljebb? félnek, hogy leégnek? :F ;]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#650) MdewC válasza ShiberMonkey (#647) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nézd meg pl TOTS Lewa lapját.

Na, vhogy én is ilyen első pakkot szeretnék. https://m.youtube.com/watch?v=WOVb3r39dqI

Előtte hopp, 1M point... ok.

Ezeket a "pro" embereket idén se győzi le senki. Már most hülyére játszák magukat, free coin és még ki tudja mi. A top 100-ba irreális bekerülni. Szvsz.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.