Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szegény Dembelé, 3-4 hónap kihagyás... Most már nem igazán fogják venni az OTW lapját.

(#802) _adaml21_ válasza Kristof_94 (#801) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát, sajnos én tartottam tőle, hogy ez lesz - kihagyta a teljes előszezont alapozással, azért, hogy tutira elengedjék. De azért azt én se gondoltam, hogy ennyi időre.

Szingapúri rokonaim megajándékoztak a Standard versionnel - így biztosan jóval alacsonyabb aktivitással mint előző években, de azért fogok játszani idén is :)

(#803) chriss87


chriss87
csendes tag

Halihó

olyan gonddal küszködök, hogy amikor továbblépek meccset elindtani, feketeség fogad és a meccs már el sem indul, a menüben minden patetnt aztán amikor jönne a meccs ,meg se kép se hang....
vki ötlet? nézegettem googlen meg youtubon megoldást....de nem lettem okosabb,,,, :O :O :O :O

Samsung Galaxy Alpha

(#804) Meghivott


Meghivott
addikt

Aki PC-én tolja Nvidia kárytával, milyen beállításokat használ az nvidia vezérlőpultban? A 17-es beállításait használom, de hátha van valami eltérés...

[ Szerkesztve ]

(#805) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Próbálnám megvenni Originen a játékot, de nem fogadja el a bankkártyámat... Ezt írja: "Please enter a valid Credit Card Number." Pedig teljesen jól írom be. :W Mit csináljak?

(#806) drachoHUN válasza szupersanyi (#805) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Próbáld PayPallal. Több kártyát elfogad. Nekem sem fogadta el az origin a kártyámat, de Paypal simán.

Forza JUVE!!!

(#807) Attila432 válasza LedyGyuszi (#800) üzenetére


Attila432
tag

Bocsánat és remélem nincs harag. Valahogy félre mentek a fejemben a soraid, a PES vs Fifa vitába esett be a kérdésed, lehet emiatt is, de mindegy, sajnálom. Jó játékot!

(#808) gabesz82 válasza szupersanyi (#805) üzenetére


gabesz82
senior tag

Dombornyomott vagy féldombornyomott a kártyád? Mert a sima Vis Electron kártyával pl. nem tudsz neten vásárolni.

PSN: Morfologus82

(#809) MdewC


MdewC
nagyúr

Jó hír azoknak, akik szeretnek offline játszani, hogy lesz offline weekend liga.

Nagyon tetszik a kezdeményezés, jó ötlet.

Egyrészt 100%, hogy jó lesz itt a netkapcsolat. Kiváló kereseti lehetőség és biztos, hogy jópáran fogják tolni, így levesz egy kis terhet a szerverekről.

Ebbe sztem én is belenézek, nem kell mindig idegeskedni a belassult meccseken. Ez egy jó ötlet, legalább újra ad értelmet az offline játéknak.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#810) Geradossz válasza MdewC (#809) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Jó lehet ez a Squad Battles, csak gép ellen marha unalmas, ráadásul ha itt is 25 mecscet kell tolni hetente, mint a wl-be akkor nem hiszem h sokaknak lesz rá idejük.

(#811) MdewC válasza Geradossz (#810) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hidd el, ami neked marha unalmas, az másnak fun és ezt nagyon sokan fogják tolni.

Ez egy baromi jó kezdeményezés, akik szeretnek farmolni, vagy kikészülnek a késő játékmenettől, vagy nem megy nekik a WL. Végre egy offline mód, ami célt ad azoknak, akik szeretnének jó játékosokat, de nem megy nekik a game (10-12 évesek), inkább ide mennek, de hidd el a gép se könnyű.

Baromira támogatom ezt, mert inkább ide menjen vki ha nem megy, mint ez miatt a rendes game playt butítsa az ea a kedvükért, mint tette idén.

Itt van az a mód, ami megmentheti az egész game playt, nagyon pozitív ez a kezdeményezés! Több tíz ezer ember fogja tolni, ami jót tesz az online WL-nek is. Én is ki fogom próbálni.

2 dolog, kíváncsi vagyok eddig kinek tűnt fel:

- közép kezdés: L2 ;)

- szerelés: van egy új OP technika, nem lövöm le egyelőre, kíváncsi vagyok ki jön rá. :P

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#812) ProgenXL válasza MdewC (#811) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez a mod öcsémnek pl jól fog jönni. :) online mérkőzéseket nem nagyon erőlteti egyenlőre mert tudja hogy nemsok esélye. (13 éves) de azért ut csapatot meg szeret csinálgatni. 16-ba most adom át neki a pénzem :D. Aztán később ha a 18-ra lesz valami jó akció karácsony környékén akkor meglepem vele. De ez a fajta offline mod kedvezni fog neki.

Gunner for life

(#813) Kristof_94 válasza _adaml21_ (#802) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Milyen érdekes, hogy mennyi embernek van szingapúri rokona! :D

(#814) MdewC válasza MdewC (#811) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na, meg is lőttem az L2 kezdéssel az első kick off glitch gólomat, remélem késön jön rá a többség, tetszett ez az új kezdés...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#815) Kristof_94 válasza MdewC (#809) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kiváncsi vagyok pontosan milyen lesz, meddig lehet őket lejátszani, milyen nehéz lesz, fog-e szívatni a gép, stb. Meg ugye mit jelent a top 100. Mert ha mondjuk 300-an elérnek 40 győzelmet, akkor mi alapján adja a pontokat. De ez úgyis hamarosan kiderül. Az viszont jó, hogy ezek elvileg eladható pakkok lesznek.

(#816) ProEvoFan válasza MdewC (#809) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez jó!Demóban profi szinten játszok, feljebb húzva a nehézséget esélytelen vagyok.
Akkor ez egy teljesen más FUT lesz?Oflline csapatomat nem vihetem át onlineba?Itt is lesznek kártya jutalmak a végén?PCn a csalók előnyben lesznek, offline lecsalják a mecceket majd kapják a jó kis kártyákat....

(#811) MdewC
Op szerelés.A kör (ps4en) nyomkodására gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#817) akooos válasza MdewC (#811) üzenetére


akooos
veterán

Középkezdés megvan. Nem lőttem még onnan kapura, viszont amikor megnyomom a gombot és elindul a kezdőrúgáshoz a kollega, akkor legurítom a labdát és lendületből futok vele. Szinte mindig el tudtam futni a 16-osig, onnan meg simán rá lehet vágni egy jobb játékossal :)

(#818) MdewC válasza ProEvoFan (#816) üzenetére


MdewC
nagyúr

Konkrétabban? :U

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#819) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

A kick off glitch megvan, azért nem olyan könnyű mint anno a KSI féle előrerúgott volt :)

A beadások egész jók amúgy, mondjuk a löbbölős beadás sztem OP lesz ilyen Ibra, Kane, Higuain-okkal játszóknak, de majd meglátjuk.

Legendary-n 5/4 et hozok átlagban, de tudom FUT nem ilyen lesz. Az AI nem támad le már a saját térfélen. Ki lehet hozni a labdát viszonylag simán. Távoli lövések még mindig könnyen beakadnak. Szinte mindig Real ellen játszom, mert a legerősebb a demoban sztem.

Kezdek vele megbarátkozni, a lassabb játékmenet miatt újra lehet passzolgatni (tudom FUT ban megint nem lehet :) )

Kíváncsi leszek a teljes gamere.

PS4

(#820) Yodamest válasza majnkopf (#737) üzenetére


Yodamest
addikt

Ez tipikusan akkor történik, ha a media player nincs telepítve a gépedre. Valszeg törölted a windows összetevők közül, anélkül pedig nem indul a gém.

(#821) Yodamest válasza ProEvoFan (#816) üzenetére


Yodamest
addikt

Na a PES tábor is oda jutott, hogy csapatjátok a fifát? Lemaradtam valamiről? :)

(#822) #73540608 válasza Toguro San (#766) üzenetére


#73540608
törölt tag

Én csak a karrier mód miatt játszom a FIFA-val, PES-sel. Próbáltam a FUT-ot, de munka, család mellett nincs nekem időm ilyenekre :) És csak a JUVE!!!! :)

Amúgy sok változást annyira azért nem vettem észre a tavalyi FIFA és a mostani között, na jó, azért van egy pár újítás, de World Classon a Juvéval a Real Madridot is elp*csáztam a demóban (na jó nem mindig, de elég sokszor), úgy mint tavaly. A Legendaryt nem mertem, már a WC fokozaton is csal a gép eléggé :)
A gyors csere meg szerintem felesleges, én szeretem megállítani a játékot, és filózni, kit cseréljek be...

(#823) #73540608


#73540608
törölt tag

Egyébként az Originen előrendeltem a Standard Edition-t, az mit jelent, hogy 21-én Pre-Load? Ahogy fentebb írtátok, már lehet játszani limitált órában, vagy csak leszedni, aztán 29-én mehet a gém?

(#824) kicsako


kicsako
őstag

Beadás: Az, hogy rövidre vagy hosszúra megy, attól függ mekkora erőt adsz neki. Persze ha legnagyobb rásegítés van bekapcsolva, akkor oda megy ahova a gép akarja.

AI: Szerintem nagyon gyenge a gép még legendáson is, kb. 10meccsből 1x kaptam ki. Akkor is azért mert lőttem 3 öngólt hogy hosszabbítás legyen, erre az utolsó percbe lőtt egyet magától is :C Nagy csapat vs nagy csapat felállásban próbáltam eddig, lehet gyengébb csapattal kijönne a gép erőssége.

WL: Online nem is az a baj ha valaki béna, inkább az emberek játékstílusa. kb. 3 hónap FUT után hagytam abba a játékmódot, mert WL arról szólt hogy valaki szerzett 1 gólt aztán hátul passzolgatott. Gép legalább nem csinál ilyet.

FUT statok: Nyári nagybevásárlás után úgy gondoltam idén biztos végig tolom az évet FUT-al, de miután megláttam a kedvenc csapatom játékosait, majdnem sírva fakadtam..
Azok a játékosk akik tavaly a saját bajnokságukban az egyik legjobbak voltak (Silva, Conti, Suso stb) kb. nem is kaptak upgradet, a többiekről ne is beszéljünk..

(#825) smallcurrant


smallcurrant
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, letöltöttem PC-re a demót, de a "press start or space" képernyőnél nem megy tovább.

Start-ra és Space-re sem reagál, sőt szinte bármit nyomok nem történik semmi. Hogy tudnám orvosolni a problémát? Előre is köszönöm.

(#826) szupersanyi válasza gabesz82 (#808) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Nem dombornyomott, de mindenhol máshol tudok vele neten vásárolni.

(#827) Szigma70 válasza ProEvoFan (#816) üzenetére


Szigma70
addikt

Én úgy tudom, hogy az online FUT os csapattal lehet az offline WL is játszani, hisz állítólag az a lényege, hogy az online WL csapatok ellen játszhatsz offline, csak itt ugye a gép ellen, kisebb jutalmakért, állítható fokozaton talán.

Végre bekerült egy nekem igen hiányzó mozdulat a skillek közé, sztem nagyon OP lesz, mindenki ezt fogja nyomni. Nem tudom hány csillagos lesz, de 3 nál nem lehetne több, mert alapcsel a játszótéren is. :D

Cruyff turn

[link]

Remélem a beadások nem lesznek ennyire hatékonyak, mert a videókból az derül ki, hogy minden labda célt talál. Így nem lesz izgalmas, ha be tudod adni, gól. Levédekezni szinte lehetetlen, max a beadás megakadályozása. Gyors szélső, jól fejelő csatár, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#828) kicsako


kicsako
őstag

Kipróbáltam legendás gépet kiscsapatokkal is.
Boca Juniors 3 - 1 Real Madrid.
Toronto 2 - 1 PSG
Valszeg ezen még javítani fognak, nevetségesen egyszerű elverni jelenleg a gépet.

Beadások: Tavaly én nagyon sok gólt láttam (lőttem/kaptam) beadásból, nem értem miért kellett hozzányúlni. Remélhetőleg nem tér vissza a 14-es korszak ahol minden beadás gólt ért.

[ Szerkesztve ]

(#829) Yodamest válasza kicsako (#828) üzenetére


Yodamest
addikt

Ez a leaderboard ez micsoda? Mi alapján vagy most gold1? what?

(#830) smallcurrant válasza smallcurrant (#825) üzenetére


smallcurrant
tag

Megnéztem megint és nem reagál már a nyelvválasztásnál sem. Automatikusan továbbmegy egy kis idő elteltével. Mit lehet tenni?

(#831) Yodamest válasza smallcurrant (#830) üzenetére


Yodamest
addikt

Amit korábban másnak írtam azt tudom neked is javasolni, a media playernek fent kell lennie a gépeden anélkül nem fog menni. Lehet törölted már a windows összetevői közül.

(#832) gabesz82 válasza Yodamest (#829) üzenetére


gabesz82
senior tag

Nem ő a gold 1, csak a követelményei a gold 1-nek ezek :)

Szerk.: Ja nem, bocs... mert a pontjait is írja.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#833) ProgenXL válasza szupersanyi (#826) üzenetére


ProgenXL
őstag

külföldi oldalakon csak dombornyomottal lehet vásárolni pl a mastercard ilyen.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#834) ProEvoFan válasza Yodamest (#821) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én mind a kettőt csapatom.Majd október 3.án fizetés, addigra eldöntöm mi lesz.Eddig a PES vezet, de a Fifa a FUT miatt ott lohol a nyomában.Hétvégén letoltam kb 40 meccset mind a két játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#835) Yodamest válasza ProEvoFan (#834) üzenetére


Yodamest
addikt

Nálam a FUT mindent visz, tényleg ez, hogy 0-ról szépen felépíted a kigondolt csapatodat, amivel aztán jó esetben div1-ig illetve weekend league 20 winig menetelsz atom jó! Olyan adrenalinbomba tud lenni egy-egy meccs pláne ha épp azon múlik egy előrelépés, fúúú szétszedem a karfát kb :)

(#836) kicsako


kicsako
őstag

Amit beraktam kép azt az EA oldaláról loptam, 18ban ugye lehet majd gép ellen menni WL top játékosok ellen.
Bocsi azt hittem egyértelmű lesz, mert volt szó offline WL-ről előtte.
Ráfüggtem a Divinity Original Sin 2re hogy végezzek mire jön az új fifa aztán nem akartam sokat írni :D

(#837) MdewC válasza ProEvoFan (#816) üzenetére


MdewC
nagyúr

Amúgy arra, csak nem mindegy, hogyan és mi történik.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#838) gab.gergely válasza Geradossz (#810) üzenetére


gab.gergely
tag

Remélem igazad lesz és hamar meg lehet unni, mert akkor nem kell megvennem :D. De az igazság az, hogy az online részre kell több idő, mert az egy teljesen más játék(mint a gép ellen), másrészt legalább egy hektó mákteát kéne főznöm a gyerekeknek, hogy 20 perc összefüggő szabadidőm legyen :). Szóval nem hülyék az EAnal, sztem is az a réteg, ahol a legtöbb j(l)úzert tudnának szerezni, szerencsére engem a '17 karrier mód csalásai meggyőztek arról , h ezek a kócsagok magasról leszrják a te játékélményedet (és azt, h vmi maradandót alkossanak), csakis a lóvéra hajtanak. S ez utóbbit nem a Kközép- európai obligát pesszimizmus(v hívhatjuk magyar hőbörgéskényszernek is) mondatja velem, hanem (mostmár többéves) kőkemény tapasztalat.

Ez egyébként szerintem a tavalyi(17) verzióban csúcsosodott ki, rengeteg könnyfakasztó könyörgést olvastam (nközi) fórumokon, h legalább az offline játékélményt ne kúrják el, (én azt hittem h csak a nyártól szar, h megvedd az újat, de nem) a legjellemzőbb amit én is észrevettem,h néha szinte percekig tökmindegy milyen irányt nyomok, a gép játszik magával, WC felett ha megeszik a gép egy cselt, üvöltve tombolok(szűk egy év gyakorlás után kb 5x fordult elő), ha megnyerek egy fejpárbajt dettó(kevesebb mint 5x)és ami a legszebb, a bíró SOHA(mondom, szűk egy év) nem tévedett az én javamra(de azt hogy hogy két emberem combcsontján keresztül szabadít fel a gép, azt simán benézi).

Summa(rum): Amig ennek a szarnak nem lesz konkurenciája, szopni fogunk :D

(#839) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ez a Molnargabo tényleg egész hasznos tippeket adott. A biztos gól videója 18-ban is egész hatásos. Legutóbb azzal vertem a Realt a Vissel Kobe csapattal a 90. percben. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#840) kicsako válasza ProgenXL (#839) üzenetére


kicsako
őstag

háááááát őőőőőőőőő ez a videó semmi extra :))

Az egészben nem a csel a létfontosságú, hanem a tap-in. kb. bármelyik csellel helyettesítheted.

(#841) ProgenXL válasza kicsako (#840) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem említettem cselt csak egy videót ami hasznos lehet másnak aki hozzám hasonlóan nem olyan profi és esetleg ezt nem ismerte.

Gunner for life

(#842) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

ezt a cikket, akár én is írhattam volna: FIFA 18

XONE: LedyGyusziHU

(#843) Edgar2621 válasza LedyGyuszi (#842) üzenetére


Edgar2621
őstag

Tényleg összeszedem magam a héten és írok egy hosszabb elemzést a 17ről és a 18 demoról, valamint arról, hogy mit várok/várnék én, amitől tényleg végre egy focis játék lehetne a Fifa és nem egy arcade game. Jó cikk egyébként, én is olvastam ma, végre nem tűnik fizetettnek, pedig IGN :D

XO: Gollami26

(#844) Stylerr


Stylerr
addikt

PC-re csak a standard editiont lehet megvenni? 576ban és Konzolvilágban is csak azt találom.

(#845) Kristof_94 válasza Stylerr (#844) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A másik kettőt is! Nincsenek szingapúri rokonaid?

(#846) Stylerr válasza Kristof_94 (#845) üzenetére


Stylerr
addikt

Nincsenek, miért, Szingapúri storeban olcsóbb, ha igen akkor mennyi? :) Akkor én miért nem látom az 576ban és a Konzolvilágban sem?

[ Szerkesztve ]

(#847) scholl válasza Stylerr (#844) üzenetére


scholl
tag

originen PC-re is meg lehet venni a Ronaldo és Icon editiont.

(#848) gabesz82 válasza Stylerr (#844) üzenetére


gabesz82
senior tag

Én úgy tudom, hogy az Icon edition csak digitálisan beszerezhető. Lemezes formában csak a standard és a Hisztiánó edition van.

PSN: Morfologus82

(#849) MdewC válasza gabesz82 (#848) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kérjük ezeket a kedves megnevezéseket mellőzzük a topikban!

Nem kellenek a feszültségek, volt belőle épp elég korábban. Köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#850) gabesz82 válasza MdewC (#849) üzenetére


gabesz82
senior tag

Jogos. Elnézést! :)

PSN: Morfologus82

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.