Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:53

LOGOUT.hu

Mi is az a calisthenics?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) userxy válasza kolosanyi (#11600) üzenetére


userxy
őstag

Jól van akkor annyira nem veszi el a kedved ha megosztom veled, hogy kolegám 1:36 alatt futotta a fél maratont.

Meg most 3-as váltással nyomta le az ultrabalatont :DDD

Van hova még fejlődni ;]

De tőlem kritikát ne vedd fel mert én ha 500 méternél messzibbre kell menni bicajozok :DDD
És 5 kmnél messzibbre meg tömeg vagy auto :D

És futni maximum csak a labda után futok nagy ritkán :DDD

És a legkedveltebb válaszom amikor megkérdik, hogy szoktam -e futni?

Az, hogy fusson akit kergetnek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11602) kolosanyi válasza userxy (#11601) üzenetére


kolosanyi
veterán

Közép és rövid távon jó vagyok, de az aerob alapom hiányos. Erre jobban rá kell mennem majd a közeljövőben. :)
A másfél órás félmaraton már nem semmi. Érdekes benézni a futós topikba néha, deicide, tomcica meg a többiek mit művelnek. deicide kolléga endo alkattal, 90 kilósan is 1:20-as félmaratont tud, a balatonos cuccot is végignyomta. Brutális.

Egyébként a triatlon nagyon durva még. Aki lenyom egy ironmant... :R

(#11603) itouchfan válasza kolosanyi (#11602) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nekem van egy ilyen álmom hogy egy fél-ironmant megcsináljak, de hát az is kegyetlen brutális. :D

Múltkor kérdeztem hogy ki szokott bringázni, egész sokan. Én montival tolom, kb 50-50% arányban erdőben és aszfalton, és a többséghez hasonlóan én is olyan 20-30-40 km-eket szoktam menni. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#11604) kolosanyi válasza itouchfan (#11603) üzenetére


kolosanyi
veterán

Titkon nekem is, de a bringázással hadilábon állok. Szeretem, de lassú vagyok, meg a bringám se igazán erre való, egy régi monti. :)

(#11605) itouchfan válasza kolosanyi (#11604) üzenetére


itouchfan
senior tag

Szintén régebbi montim van, de nem is most tervezem megcsinálni, hanem 5-6 év múlva. Kell hozzá money, nem is kevés szvsz...pl: bicó, triatlonos ruha, uszodabérletet is venni kell mindig, futócuccok, pulzusmérő(s óra),kajálást fullra rendbe kell rakni, táplálékkiegészítőkis hasznosak lehetnek...
A fél ironman az 1,6 km úszás, 90 km bicikli, és 21 km futás ugye?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#11606) kolosanyi válasza itouchfan (#11605) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, igaz amit mondasz. Meg hát az sem elhanyagolható, hogy sok év felkészülést igényel. Ha érdekel a triatlon, érdemesebb inkább kisebb sprint távokkal kezdeni, az jóval rövidebb. :)

(#11607) itouchfan válasza kolosanyi (#11606) üzenetére


itouchfan
senior tag

6 órán belül teljesíteni egy fél ironmant, na az nagy dicsőség lenne. :)
Csak egy dolgozó, vagy tanuló embernek elég nehéz lehet felkészülni, legalábbis az optimálistól igen messze van szerintem.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#11608) kolosanyi válasza itouchfan (#11607) üzenetére


kolosanyi
veterán

link

Felesége van, gyerekei és mérnökként dolgozik. Ráadásul kb 190 centi, 100 kiló, ki van gyúrva és 55 éves. :)

[ Szerkesztve ]

(#11609) itouchfan válasza kolosanyi (#11608) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem semmi. :) a legjobbak mennyi idő alatt teljesítik a versenyt? 4,5 óra körül?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#11610) kolosanyi válasza itouchfan (#11609) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én se tudtam, így rákerestem. Állatok. :D Gondolom némi kémia itt is becsúszik. Egy kis EPO, egy kis spiro és kész is.

(#11611) RBJ válasza kolosanyi (#11608) üzenetére


RBJ
addikt

Ezt az ürgét láttam már de nem gondoltam, hogy ennyi éves. Tessék élő bizonyíték lehet jól kinézni ilyen korban is. Én kezdtem magam öregnek érezni, na fenét. :DDD
MOndjuk kicsit nekem zizisnek tűnik az öreg. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#11612) itouchfan válasza kolosanyi (#11610) üzenetére


itouchfan
senior tag

Aztarohadékmocskos mindenit :D ezek földönkívüliek..

Most csalódtam benned, azt hittem mindent tudsz. ;]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#11613) Bannani válasza kolosanyi (#11610) üzenetére


Bannani
tag

Kellemes lehet Half Ironman közben még egy kamerába is dumálni. :Y :R
Az előző 55 éves emberre írtam, csak rossz hsz-edre válaszoltam

[ Szerkesztve ]

'Mind over matter'

(#11614) kolosanyi válasza RBJ (#11611) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én sokáig azt hittem, hogy meleg, mert elég érdekes stílusa van. Aztán olvastam, hogy családos ember. :D
Egyébként tényleg van egy kis gógyija, de én pont ezért bírom a tagot. Ő még azelőtt szórta tele a netet a fitness videóival, mielőtt még egyáltalán divatba jött volna. Nem pénzért csinálja, szeretne segíteni az embereknek. Én jó pár dolgot ellestem tőle. :)

Ja és itt az élő bizonyíték, hogy ha odafigyelsz a táplálkozásra, akkor nem esik le rólad az izom az állóképességi sportoktól se.

(#11612) itouchfan
Ja, tuti ufók. :D

(#11615) troller válasza kolosanyi (#11614) üzenetére


troller
senior tag

Is Scooby Werkstatt A Natural Bodybuilder? ;]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#11616) itouchfan válasza troller (#11615) üzenetére


itouchfan
senior tag

... :D ;]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#11617) kolosanyi válasza troller (#11615) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem az.

Egyébként nem úgy néz ki, mint a tipikus koxos fazonok. Hiába példálóznak Arnold adataival, ha ránézel a képekre, egyéltalán nem azok az arányok, izomtömeg, szárazság jön le róluk. Továbbá évek óta ugyanúgy néz ki, nem fejlődött, vagyis mondhatni elérte a genetikai potenciálját. És mi haszna származna belőle ha felkoxolná magát? Nem csinál pénzt belőle.

Itt azt írja, hogy a FFMI 25.9 nála. Ugyanez jött ki nekem is egy kalkulátorral, pont pár napja akadtam rá. Akkor én is koxos vagyok? De mégha volt is 1-2 kúrája, vegyük alapul a gyúrós topikot. Ott többen is nyomtak már valamit, mégse néz ki úgy a többségük, mint Scooby.

[ Szerkesztve ]

(#11618) itouchfan válasza kolosanyi (#11617) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ez a naturál-nem naturál vita nagyon kedvelt téma lett mostanában. :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#11619) userxy válasza kolosanyi (#11617) üzenetére


userxy
őstag

Maradjunk annyiba szerintem, hogy nem a zsíros kenyértől tudja ilyen jól tartani magát ilyen idősen.

Nem úgy kell elképzelni ennek a faszinak a koxolását mint Kai Green. :)

Meg ha ugyanazokat tolná pontosan a cuccokból akkor se lenne olyan nagy mivel valószínűleg teljesen máshogy edzenek és táplálkoznak.

(#11620) kolosanyi válasza itouchfan (#11618) üzenetére


kolosanyi
veterán

Több összetevője van. Az egyik az irigység. Mindenkiben ott van, mindenki szeretne "álom fizikumot", de az igazság az, hogy akár bogyóval, akár nélküle, nagyon nagyon meg kell szenvedni érte. A kicsit lejárunk pihegni az elliptikus gépre, vagy heti kétszer elmegyünk csoportos edzésre nem működik, kevés. Ha úgy akarsz kinézni, mint egy élsportoló, akkor annyit is kell edzened, mint egy élsportolónak. Heti 4-5 edzésnél már beszélhetünk valamiről, de az is csak nagyon fasza étrend mellett ér valamit. Ezt összeegyeztetni a munkával, családdal rettenetesen nehéz, az emberek 99%-ának nem működik. Mert a legtöbben munka után elnyúlnak a kanapén és TV-t néznek, vagy valami mást csinálnak, ilyenkor a hobbi sportolók nem pihennek, hanem belekezdenek abba, amit igazán szeretnek, az edzésbe.

A másik szintén ide vezethető vissza, de nem a lustábbik típusra jellemző. A nehézség ellenére mégis sokan küzdenek nap mint nap a hőn áhított fizikumért, mégse biztos, hogy összejön. Persze sokkal jobban néznek ki, mint a nem sportoló átlagember, de vagy kevés az izom, vagy sok a zsír, valami nem passzol. Ilyenkor jön képbe egyrészt a genetika, másrészt a fegyelmezettség. Én húsvét előtt lementem 109 kilóra, faszán kockahasam volt, az én izomtömegemmel az már egy elég jó optika. Na most hazamentem és szétzabáltam magam, megint 115 kiló vagyok és fedett. Egyszerűen nincs meg az önuralmam ahhoz, hogy ha előttem van a sok finomság, ne egyem meg. De ezért nem azt bántom, akinek megvan, hanem belátom a gyengeségem, és próbálok javítani rajta.

(#11619) userxy
Nem a zsíros kenyértől bizony. Saját bevallása szerint "nutrition nazi". Emellett napi több órát teker, fut, vagy úszik és még heti 2-3 súlyzós edzést is megcsinál. És teszi ezt úgy 25 éve. Szerintem 25 év alatt bárki kigyúrja magát, aki kicsit is odafigyel az alapokra.

[ Szerkesztve ]

(#11621) userxy válasza kolosanyi (#11620) üzenetére


userxy
őstag

Na és te ezt elhiszed, hogy napi több óra tekerés futás ami úgy is takarítja le szépen rólad az izmot mint állat. heti 2-3 súlyzós edzéssel megmarad és jó kajával ?

akkor ő egy genetikai csoda. Túl sokat láttam én már a sportba, hogy ez így működjön.

[ Szerkesztve ]

(#11622) Woodslave válasza kolosanyi (#11620) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na most ezzel qrvára egyetértek

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11623) kolosanyi válasza userxy (#11621) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez a takarítja le az izmot egy baromság legenda (fitomítok, mert nem veszekedni akarok :D ). Én is sok állóképességi edzést csinálok, mégis megmaradt az izomtömegem. Sőt, az úszás még rá is tett a hátamra, vállamra, a futás meg a lábamra. Vagy mondom, nézd meg a futós topikban deicide fórumtársat. Ő nem csinál mást, csak fut és bringázik, ráadásul ultra távokon és olyan lába van, hogy a fél gyúrós topik cserélne vele szerintem. A felsőteste nyilván nem olyan, de azt nem is edzi.

De rengeteg más sportágban végeznek keresztedzésként állóképességi számokat is, aztán mégis izmosak. Nézd meg a kajak-kenusokat, vizilabdásokat, amerikai focisokat, rögbiseket stb. Jelentős izomtömeggel bírnak, erősek, és mellé jó az állóképességük. Lehet, hogy egy testépítő fazonnál tényleg izomvesztés lép fel az aerob edzés hatására, de az meg már a végletekig az izomtömegre kihegyezett, semmiképp sem természetesnek tekinthető forma.

És mielőtt... Ne a feldoppingolt olimpikonokra gondolj. Apám ifi válogatott kenus volt. Náluk a futás ott kezdődött alapozáskor, hogy a Rakparttól az Erzsébet kilátóig, majd vissza, ez egy ~20 km, 10 hegymenet. Felsőtestre gyűrűn abcúgoztak, saslengést csináltak, kötelet másztak, meg néha gumiszalagoztak, na meg persze ott volt az evezés. Mégis csupa izom volt fiatal korában, 183 centihez 43-44-es karral, 85 kilóval.

[ Szerkesztve ]

(#11624) userxy válasza kolosanyi (#11623) üzenetére


userxy
őstag

Egyet is értek meg nem is. Kár ezen vitázni.

Én nem merném a két golyómat rátenni, hogy natural 100%ban a csávó.

Ha te rámered tedd, igazából sose fog kiderülni melyikünknek volt igaza. Így felesleges a téma sose dől el melyikünk tippelt jobban.

Az izomvesztést meg értsd jól. Napi futás mellett (maratoni szint) sosem lesz olyan combod mint kondi mellett. Formásnak formás lesz de nem akkora.

Erre jó példa a csak akit irtam neked hogy futkározik.

Na kondizik is mellette szép kerek segge volt... Elkezdett felkészülni a fél maratonra. 3 hónap alatt lefutotta a seggét. Pedig a futások mellet ugyanúgy edzett a kondiba is. Én így értem az izom vesztést.

(#11625) kolosanyi válasza userxy (#11624) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én se tenném, de igazából mindegy is. Segít az embereknek, nem kér pénzt érte, sokat elért a sportban, szerintem mindenképp tiszteletreméltó.

A lány hogy táplálkozott mellette? Csak mert nekem erős a gyanúm, hogy a legtöbb futó kurvára nem veszi figyelembe azt, hogy mennyi kalóriát éget a szervezete futás közben. Én tegnap az órám szerint 2800 kcalt égettem futás közben. 20-30 percenként magamba toltam egy energiaszeletet, az utolsó fél órában 2-szer szőlőcukrot. Utána meg vagy 40 deka sajtot, 30 deka sonkát (mikor fogy már el a húsvéti sonka? :D ), 20 deka kenyeret (teljes kiőrlésű), 1 l tejet (0.1%-os) lefekvésig. Így jött ki nekem a szintentartó 5000 kcal a nap végéig. Ha csak simán többet mozogsz, de nem eszel többet, akkor borul a kalóriamérleg, naná, hogy fogyni fogsz.

(#11626) userxy válasza kolosanyi (#11625) üzenetére


userxy
őstag

Elméletileg ért hozzá..
Meg nem kérdeztem tőle, hogy kajált. Én csak a kész tényeket láttam eltűnt a kondiból a kedvenc kerek seggem.... :DDD

OFF:
Na őt futtatnám míg össze nem rogyik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11627) Woodslave válasza userxy (#11626) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sokáig nem kéne...😈

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11628) kolosanyi válasza userxy (#11626) üzenetére


kolosanyi
veterán

Fúj bázzeg! :Y :O

Én mondjuk örülnék neki, ha vékonyodna a lábam meg a seggem kisebb lenne, mindig is nagy volt. Talán könnyebben kapnék gatyát. :D

(#11629) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Érdekes topik a Gymnasticbodies fórumon. Érdemes elolvasni Sommer hozzászólásait. Ott is van, aki azt gondolja, hogy nem kell, sőt felesleges és hátráltat az állóképességi edzés, ha erőre mész, Sommer szerint meg 45 éves kor felett kötelező. Szerintem meg semmit nem szabad hanyagolni, ha nem versenycéllal edz az ember, hanem általános erőnléte és egészségességre megy. Heti 2-3 kocogástól nem vándorol el senkiről az izom, ha mellé erősít is, meg rendesen táplálkozik.

(#11630) troller válasza kolosanyi (#11629) üzenetére


troller
senior tag

HIIT nem elég?

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#11631) kolosanyi válasza troller (#11630) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én ilyen tekintetben (is) egyetértek Sommerrel. Az interval edzések csak egy részét képezik egy komplett állóképességi programnak. A HIIT-tel az a baj, hogy végig magas pulzuson működsz, ami egyrészt megterhelő ha túl gyakran csinálod, másrészt nem elég hosszú ahhoz, hogy a szívet eléggé megeddze. Ezt példázza az én esetem is. Szinte csak anaerob tartományban futottam egész életemben, aztán mikor ősszel rámentem a hosszabb, lassabb futásokra, azzal szembesültem, hogy az aerob állóképességem a béka segge alatt van. Most ezt nem úgy kell érteni, hogy akkor hajrá, fusson mindenki maratont, mert az már tuti nem egészséges, de heti egy-két 45-60 perces laza aerob edzés szerintem csak jót tehet. Ennyitől nem lesz senki kenyai hosszútávfutó.

(#11632) troller válasza kolosanyi (#11631) üzenetére


troller
senior tag

Féltem, hogy ezt fogod írni. :O :DDD

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#11633) Woodslave válasza kolosanyi (#11631) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is agyalok rajta, hogy két HIIT jellegű (azaz több tempósabb rövid szakasz) meg két 40-45 perces lassú kocogást be kéne raknom. Egyetlen problémám vele, hogy kizárólag reggel tudnám és ahhoz 5-kor fel kéne kelni...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11634) RBJ válasza kolosanyi (#11620) üzenetére


RBJ
addikt

Na és nekem nem akarják elhinni pár nap wellnes tespedés rámlök 2-3-4 kg t.
Pont a múlt héten kaptam el a fonalat és nesze most zabálni kell.
Mondtam a babámnak, hogy hazaérünk csak könnyű ételek, főleg levesek lehetnek csak vacsira.
Jön a szezon belekő húzni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#11635) kolosanyi válasza troller (#11632) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igazából bármilyen aerob tevékenység megfelel, nem feltétlenül futás. Kiváló lehet egy jó nagy esti séta a kedveseddel, haverokkal, kutyával, macskával, akármivel. Vagy egy kis szobabiciklizés, azt télen is lehet csinálni, könnyű beilleszteni a programba. Nyáron kint is lehet tekerni, esetleg strandokon úszni, evezni stb. :)

(#11633) Woodslave
Szerintem 4 állóképességi edzés viszont már felesleges. Nekem 2 erősítő edzés és 2 állóképességi van, néha berakok egy harmadikat is, de nem jellemző.

(#11634) RBJ
Simán feljön annyi. Aki nem ekto alkat, az küzd ezzel elég rendesen. Picit nem figyelek oda és jönnek a hurkák elég rendesen. Húsvétkor is 3 nap alatt felrántottam 3 kilót. :N

(#11636) Pttypang válasza kolosanyi (#11635) üzenetére


Pttypang
veterán

Telen is lehet kint tekerni, ha szeretne :)

Everybody lies.

(#11637) kolosanyi válasza Pttypang (#11636) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért a téli kinti tekeréshez már kell egyféle perverzió. A futás se semmi, de a bringán nagyon vág a menetszél. :D

(#11638) westcoastog


westcoastog
veterán

Na ez igen, erőm lenne edzeni, de egy adag muscle-up tolódzkodás kombó után megpusztulva köhögök mikor lejövök a rúdról.

Oké, a nátha már elmúlt de még a köhögés nem. :(

Remélem még idén tudok csinálni egy teljes edzést az huzin. :DDD
Na mindegy, még egy kis ideig marad a kamillagőz-forrótea kombó, hét közepén remélem már edzhetek.

(#11639) Woodslave válasza kolosanyi (#11635) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Akkor elé lenne kettő. Egy-egy? Vagy hogy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11640) kolosanyi válasza Woodslave (#11639) üzenetére


kolosanyi
veterán

:K
Vagy akár A hét, B hét, ahogy szimpatikus. De a futók pl azt szokták, hogy a téli hónapokban hosszú lassú futások, tavasztól meg közepes távú tempófutások és résztávozás.

[ Szerkesztve ]

(#11641) Woodslave válasza kolosanyi (#11640) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó mondjuk könnyű lebeszélni :)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11642) itouchfan


itouchfan
senior tag

emiki6, -PLevi-: Netfitt ütemezett fekvőtámasz mérés volt már nektek?

Mi ma csináltuk, és 37 ment, ami az osztályomba 2. legjobb, de kíváncsi vagyok hogy itt az edzős népeknél milyennek számít. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#11643) kolosanyi válasza itouchfan (#11642) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez mi ez az ütemezett? Mi a tempó?

(#11644) userxy válasza kolosanyi (#11643) üzenetére


userxy
őstag

Itt van

majd ha nem mellezés után leszek kipróbálom.

(#11645) kolosanyi válasza userxy (#11644) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez olyan 3 sec kb. Egész lassú. :)

(#11646) userxy válasza kolosanyi (#11645) üzenetére


userxy
őstag

Yepp pontosan annyi :) De ez jó hogy hang anyag van így tényleg összelehet hasonlítani az erőnlétet. Mert mindenkinek ugyan arra az ütemre kell.

(#11647) kolosanyi válasza userxy (#11646) üzenetére


kolosanyi
veterán

Így melegítés meg rákészülés nélkül 35 lett. Jobban beégtem tőle, mint a 42 ismétléstől a 60 kilós fekvenyomásnál. :D

(#11648) userxy válasza kolosanyi (#11647) üzenetére


userxy
őstag

Próbáld ki majd úgyis, hogy a kezedet a földön folyamat nyomod össze fele is mellé :DDD

Nagyon fincsi tud úgy lenni a fekvő :DD

(#11649) kolosanyi válasza userxy (#11648) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja vágom. Próbáld ki ugyanezt mondjuk gyűrűn úgy, hogy a felső pozícióban mindig összeérinted a gyűrűket. TRX-en nem jó, vágja a karod. Nagyon megnehezíti a fekvőt ez is. :)

(#11650) itouchfan válasza kolosanyi (#11647) üzenetére


itouchfan
senior tag

Az a fura, hogy viszonylag keveset edzettem mostanában, és főleg nehezebb, erőnövelő gyakorlatokkal, pl. Gyémánt, felrakott lábas, spiderman fekvő stb, de így is egész jó lett az állóképességem. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.