Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Farmville

Hozzászólások

(#201) rudymester


rudymester
senior tag

Mit lehetne csinálni, hogy ne repüljenek el a méhek??? Kicsit zavar, hogy szinte minden nap elmegy 1-2 db.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#202) RedWing válasza rudymester (#201) üzenetére


RedWing
aktív tag

Elvileg úgy lenne, hogy ha nem minden nap "aratod" akkor nem repülnek el.
De most hiba van a rendszerben, uh. egy időre kikapcsolták az egészet.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#203) rudymester válasza RedWing (#202) üzenetére


rudymester
senior tag

Összevissza van a dolog. 3 napig nem néztem rájuk: elrepült 3. Learattam minden nap: elrepült 1 naponta. Jó is, hogy kikapcsolták, még nincs meg a 200db. Az új "goods"-oknak viszont örülök. Jól bevásárolok belőlük és benzinre be lehet váltani őket és még ribbon is jár érte! Holnap elérem a 45. szintet. Nagyon elkapott a gépszíj. Minden reggel fél órát farmolok.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#204) rudymester


rudymester
senior tag

Mindenki abbahayta a Farmville-t? Eléggé kihalt a topik, pedig most sok új lehetőség lépett életbe, ami ad egy újabb lökést a népszerűség megtartásának. Ezek közül pár:

-Fejleszthető munkagépek, amik nagyobb területet művelnek.

-3 termelő épület között választhatunk, amiben a busheleket felhasználva termékeket hozhatunk létre. Ebből mi is kapunk egyet és 3-ar eladhatunk, amik pénzt hoznak. Ha mástól veszünk termékeket, azokat üzemanyagra válthatjuk. Tehát megvalósult a coinért vásárolható üzemanyag kívánság!

-Méhkaptárat építhetünk. Ha kész, virágok ültetésével rábukkanhatunk a méhkirálynőre, majd 200 méhet kell begyűjtenünk. Pénzt és teljes fertilizálást (aratásnál plusz XP) termelnek időnként.

-Mélyraktárat építhetünk, amibe 500 dolgot rakhatunk be.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#205) rudymester


rudymester
senior tag

Úgy néz ki teljesen kihalt a topik. :(((

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#206) mephi666


mephi666
nagyúr

én nyomom még :) 92-es szinten vagyok, barátnőm pedig 89-en... március óta nyomjuk, én kicsit néha már unom, de nyomatom a mastery-ket... a 2/4/6-órás növények megvannak (ebből kell legtöbbet ültetni), a többiből meg nagyja...

kicsit kezdem úgy érezni, hogy egyre többet akarnak a játékba rakni, hogy fenntartsák az érdeklődés és egyre kaotikusabbá válik... én kb annyit szoktam játszani, hogy küldök/fogadok ajándékokat, leszedem a jószágokat/fákat, aratok/ültetek, elindítom a "gyárban" a munkát és slussz... barátnőm többet kockul előtte :) napi szinten szerintem 20percet áldozok rá...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207) rudymester válasza mephi666 (#206) üzenetére


rudymester
senior tag

Én is kb 20 percet tolom naponta. Nem ülök (nem is tudnék) egész nap a gép előtt. Arra leszek kíváncsi, hogy mikor jön el az a pont, amikor azt mondom, hogy elég.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#208) RedWing


RedWing
aktív tag

Én kb. napi 2x10-20 percet játszom. Per pillanat csak lóvé-lóvé-lóvé termelés a cél mert lassan rászánom az időt és építek egy "látványfarmot" de ahhoz rengeteg pénz kell.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#209) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

a farm méretét hogy lehet növelni? :F eddig csak 16x16ra sikerült, mert a cash lóvé alig jön és 20-30ba kerül egy növelés, vagy lehet máshogy is?
Vagy hogyan lehet FV casht szerezni?

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#210) RedWing válasza animatrix11 (#209) üzenetére


RedWing
aktív tag

Market --> Update Farm
Elvileg ugyan azt a bővítést meg lehet venni normál pénzért is, bár egy bizonyos szinthez és szomszédok számához van kötve némelyik, de ki szokták írni, h. mi a feltétel.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#211) animatrix11 válasza RedWing (#210) üzenetére


animatrix11
őstag

jó de annyi szomszédot meg nem tudok összeszedni... ilyen 13 meg 20 db kéne elvileg

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#212) RedWing válasza animatrix11 (#211) üzenetére


RedWing
aktív tag

Ment PÜ :)

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#213) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

ha valaki akar még szomszédot plz jelöjjön facebookon

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#214) rudymester válasza animatrix11 (#213) üzenetére


rudymester
senior tag

Rákeresel a Farmville Hungary Fan Club üzenőfalára, ott naponta többen is keresnek szomszédot. Én is ott tornáztam fel szomszédaim számát. Ha gondolod, dobj egy PÜt az FB-s e-mail címeddel és felveszlek én is.

Egyébként ma reggel elértem a 70. szintet és innen már nem 10.000xp kell a szintlépéshez, hanem 10.500. Ez szintenként 500-al több lesz. Ahogy látom, sajnos a maximum a 100. szint.... :W

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#215) Phili válasza animatrix11 (#213) üzenetére


Phili
tag

+1 :D

(#216) rudymester


rudymester
senior tag

Végre egy igazán jó újítás: villámgyorsan át lehet venni az ajándékokat és gyorsan teljesíthetők a kérések. Napi 20-30 ilyen cucc nem sok, de 2-3 nap után csúnyán felgyűlik. A Zynga megspóról nekem napi 10-15 percet! :D

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#217) Phili


Phili
tag

Játszik még valaki?

(#218) rudymester válasza Phili (#217) üzenetére


rudymester
senior tag

Én még igen. Próbálok vele egyre kevesebbet foglalkozni, nem is értem, hogy mi hajt még. 80. szintű vagyok, szóval már régóta játszok, de mindig kitalálnak valamit, ami visszahúz a farm elé. Szegény konzoljaimat meg elhanyagolom, bár azoknál 15-20 perc játék szinte semmi.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#219) proper


proper
őstag

ha már idetévedtem

lvl 77 ;]

(#220) rudymester


rudymester
senior tag

Ma lettem 88. szintű! 100. környékén gondolkozok az abbahagyásról, majd meglátom.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#221) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Tud valaki segíteni abban, hogy a kiskacsákkal mit kell csinálni? Mert azt nagyon nem értem :(

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#222) rudymester válasza PindurAnna (#221) üzenetére


rudymester
senior tag

Tedd ki a kacsárt simán a földre (ne a kacsaúsztatóba). Ráklikkelsz, van olyan talán hogy "duckling" vagy mi a szösz. Meg kell kérned 7 szomszédodat, hogy segítsenek felnőni neki (én 10-12 embernek elküldöm a segítség kérést). Ha mindenki segített, akkor megjelenik a kacsa felett a rózsaszín csepp és rá kattintva kiválaszthatod, hogy milyen kacsát akarsz. Ha lassan segítenek a többiek, akkor kevesebb a lehetőség.

Sok sikert! :K

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#223) rudymester


rudymester
senior tag

Ma reggel léptem a 90. szintre. Casual játékos lettem vagy mi a szösz? :) Jelenlegi projekt a 4 millió coin összeszedése, hogy bővíthessem a földemet. :DDD

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#224) RedWing válasza rudymester (#220) üzenetére


RedWing
aktív tag

Én is azt hittem... :D
Mondjuk én 82es szinten vagyok, de most kezdett el érdekelni a Landscaping! Pl.: folyó/tó építése szénabálákból, lejtős terep imitálása, stb... Már egy hete készül a terv, de a kivitelezés sem lesz rövid... :DDD
Úgy 8M és 75cash lesz rászánva, úgy, h. a bővítés már megvan.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#225) PindurAnna válasza RedWing (#224) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Na az nem kis dolog..anno én is megpróbáltam de már nincs türelmem hozzá :( :D

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#226) rudymester


rudymester
senior tag

91. szint: BEFEJEZTEM! :K

Szép volt, jó volt, elég volt.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Farmville
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.