Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#138) H_András


H_András
tag

Találkozott valaki azzal, hogy a karaktere egyszer csak elkezd sebződni a semmitől? Épp lopakodok az erdőben, sehol senki, elkezdek nyögni, és szépen megy le a HP. Negatív stat nincs, nem ettem mérgezőt, nem vagyok éhes, szomjas, ellenfél nincs sehol a közelben, minden tiszta béke, és meghalok kb fél perc alatt. Ha állok egyhelyben akkor is, ha elkezdek sétálni meg futni, mintha valami láthatatlan erő visszalökne csak úgy, bármerre lépnék - hacsak nem a láthatatlan ember szórakozik, nem tudom ezt mire vélni. Meghaltam, visszaspawnoltam, kb. ugyanez. Táska felkap, iszkiri. Valami ott nem stimmelt. Fél óra játék, majd megint ugyanez egy teljesen elhagyatott helyen.
Nagyon frusztráló, eddig ilyen gondom nem volt, most az elmúlt másfél órában háromszor is. A karaktert teljesen átnéztem, nem hat rá semmi, környezeti tényező, sugárzás, semmise, vagy nem jelzi a játék.. :F :F

[ Szerkesztve ]

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.