Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#115) protegum válasza #74018560 (#108) üzenetére


protegum
aktív tag

Azért ekkora probléma nincs a játékkal. Inkább fejben vannak a "gondok", egyelőre, főleg aki nem bétázott és csak a videokat nézegette nem tudja hova elhelyezni az f76-ot. Nem a szokásos séma, hanem valami hibrid. Én vacilláltam a bfv és F76 között. A bf1 volt eddig a sorozat alja, de BFV-vel se jöttek ki a f*startályból, pedig lenyomtam az alphát, bétákat és a trialt is, de inkább taszít mint vonz. Az F76 meg bevonzott. Engem talán a Wasteland 2-re emlékeztett, lehet a túl zöld vidék miatt mint bármelyik falloutra, de ha az ember nem rohangál kergemarha módjára a mapon, hanem rászánja az időt azért megtalálja a Fallout feelinget. Közel 20 éve amikor elöszőr kezembe vettem az első falloutot, rögtön a diablo után, mikor kiléptem a vaultból a játékból is kiléptem. Majd pár óra múlva újra elővettem és azóta fogva tart a világa és még a tactics is tetszett. Én azt mondom jó lesz ez, bár még nem látom mi lesz a "mainquest" után, hogy töltik meg a világot, de majd kiderül. Amúgy meg nekem a classic falloutok után az NV hozta az igazi fallout feelinget vissza.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.