Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17) bLaCkDoGoNe válasza Ryder62 (#15) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egy "kicsit" valóban máshogy néz ki, de a lények/tárgyak/robotok, amiket a trailerben lehet látni, tulajdonképpen a FO3 assetjeinek a HD-sítései. Ez valahol érthető, hiszen a világnak vizuálisan konzisztensnek kell lennie a korábbi részekkel (és természetesen én is örülük, ha ismerős dolgokkal találkozom), ugyanakkor azt is szeretném, ha láthatnék valami újat is, ami illik az eddigiekhez, de mégis valami frissességet hoz. Egyelőre kicsit az az érzésem, hogy "csak" HD-be pakolták át a dolgokat (pl. most már tükröződik Mr. Handy teste), de én személy szerint picit szomorú lennék, ha megint "csak" ugyanazokkal találkoznék, mint a FO3-ban. Legyen valami újdonság is. (Eddig az egyetlen ilyen nagyobb szabású dolog a repülő hajó, de személy szerint az nekem egyáltalán nem tetszik és valahogy nagyon idegennek gondolom a világtól.)

De ez csak szőrszálhasogatás, természetesen első napos vétel lesz (remélhetőleg gyűjtői kiadásban).

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.